Topiknyitó: watson 2011. 02. 06. 01:55

Vannak még hiányosságok Viktor, kár hogy az idegeid felmondták a szolgálatot  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
1reszvenyes 2011. 02. 06. 03:31
Előzmény: #1  watson
#2
Bízzunk benne, mindannyiunk érdekében, hogy megnyugszanak a Miniszterelnök Úr idegei és a helyes európai úton fogja vezetni Magyarországot!
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 08:58
Előzmény: #2  1reszvenyes
#3
azért ,egy ultra kommunista, fasisztoid zöld párti( a zöld ne tévesszen meg senki) képviselő, aki 1968 Francia diáklázadásoknál a trikolórt vörös zászlóra akarta cserélni, gyalázkodására és az haza sértegetése után is viszonylag higgadt tudott maradni, szerintem semmi baj nincs az idegeivel..
aliben 2011. 02. 06. 09:08
#4
nagyon jó cikk, ez már valóban bün, és ezért egyszer majd ő is felelni fog. Nem hiszem, hogy ez az ember meg tud változni, valaha is ki tudja mondani, hogy elnézést, tévedtem, hazudtam.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 09:09
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#5
"semmi baj nincs az idegeivel.."

Ne adj Isten mégis lenne, ez a mélységesen demokratikus légkör, ami markánsan kialakulóba van, biztos gyógyírként hat rá.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 10:26
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
szánalmas ez a kasza gyerek, a cikkével együtt. hálŰIstennek az ilyen idegenszívű, ballibes köcsögöknek nem sok súlya van manapság már... aminek nagyon örülök. hálIstennek az ilyen vélemények minoritásban vannak.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 10:29
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
"bevezették az egypártrendszert, cenzúrázzak a sajtót" elképesztő.. okos srác volt, aki ezt felrakta ide. a párizsi portás kérdni, amikor látja amagyar útlevelet: "maga még utazhat?" remek, gratulálok... maradjon is kinn németo-ban az ilyen gyökér! te jó ég!!!! most nézem. ez az Élet és Irodalomban jelenhetett meg???????????? nagyon kemény....
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 10:30
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
ennyit a sajtó-, vélemyényszabadság veszélyben létéről,sajtó cenzúrázásáról...
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 11:16
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#9
Volt olyan ország, ahol a kisebbséget menseviknek hívták, csak a többség nevére nem emlékszem már, amire mindig hívatkoztak... De a stílus rémlik.
aliben 2011. 02. 06. 11:21
#10
azért hiszel el mindent, amit a fityisz mond?
aliben 2011. 02. 06. 11:22
#11
azért hiszel el mindent, amit a fityisz mond?
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 11:23
Előzmény: #11  aliben
#12
Soha nem tennék ilyet.
aliben 2011. 02. 06. 11:29
#13
kinek a hazáját sértegette, mert az enyémet nem, az uis, MAGYARORSZÁG. A te hazádat lehet hogy sértegette, ha azt orbán viktornak hivják.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 11:40
Előzmény: #13  aliben
#14
tőlem fletólandnak is hívhatod, akkor se sértegessen senkit, Trianon után meg főleg, egy francia köcsög...
Sigorszky 2011. 02. 06. 11:42
Előzmény: #1  watson
#15
Ez a cikk egy logikai bukfencektől hemzsegő, a liberális propagandát szolgáló írás. Fájó azonban, hogy vannak benne igazság-elemek is.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 11:50
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#16
Meggyőződésem, ha az igaz hívők nem írhatnák le a " köcsög" szót, mondanivalójuk jelentős részétől lennének megfosztva. Amúgy mi volt megint Trianonnal, tegnap nem néztem a híreket.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 12:05
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
nem az a baj, hogy nem láttál híreket, ha nem, hogy iskola helyett a pártbizottságra jártál...akkor tudnád hogy a népművészeti agyag edénynek mi a rövid neve, meg hogy mit kell tudnod Trianonról..
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 12:23
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#18
Talán megalázó Számodra, hogy el kell magyaráznom, pusztán iróniának szántam Trianonnal kapcsolatos megjegyzésem.

Nagyon nagyon unalmas már, hogy ha valakinek mondjuk merevedési zavarai vannak, vagy izzad a lába, nem kérdezi meg orvosát vagy gyógyszerészét, hanem jön ezzel a "nagymagyarország" meg "vesszentrianon" kis aranylemezzel. Ez sehova nem vezet, semmit nem old meg, pótcselekvés.
Pártbízottságra? Talán ha látnám az arcod, rémlene valami... Esetleg tablód?
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 12:47
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#19
pártbizottságon tabló ?, talán a jelentéseid között..
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 13:02
#20
Vissza kéne kicsit menni a bécsi klinikára hogy viktorka ismét formába lendülhessen....addig is csöndben lenne....
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 14:04
Előzmény: #1  watson
#21
idézet a cikkből:

"ismét bevezették az egypártrendszert"

nahhhhhh.....ekkora baromság ez a cikk.....

a cikk saját magát minősíti...
commander8 2011. 02. 06. 14:31
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#22
Szia guru.
Elnézetem a vergődésedet ezekkel a "magasan kvalifikált" okosokkal.
Minden elismerésem a tied, már csak, hogy bírod a cérnával.
Mit is lehetne várni tőlük? Azzal jönnek, hogy párttaggyűlés, meg, hogy jelentések. Ez beteges. Legalább annyira mint amit a vezérük ma csinál.
De várd ki. Jön még zsidózás, meg hogy nem is biztos a holokauszt, meg ilyenek. Ha ez lefutott aztán az érvek elfogynak, és nem lesz mondani való. Nem sok idő kell, kevés a repertoár.
commander8 2011. 02. 06. 14:32
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#23
Tudod, hogy mit jelent a minoritás szó?
Már csak azért, mert használod?
Sigorszky 2011. 02. 06. 15:07
Előzmény: #23  commander8
#24
Tiszta szerencse, hogy gombamódra szaporodnak az olyan topikok, ahol az ilyen „parancsnok” típusú nickek ellentmondást nem tűrő módon szuggerálhatják az ellenvéleményt megfogalmazó s emiatt általuk alacsonyabb rendűnek tartott jónépbe az egyedül üdvözítő politikai irányvonalat. Biztos arra ekkora Janik, mert egyszer valahol már hallották a minoritás szót. És van még egy különleges képességük: fantasztikusan tudnak mínuszolni.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 15:16
Előzmény: #22  commander8
#25
Köszönöm résztvevő szavaid. Nincs nekem ezzel semmi bajom, viszont annál jobban félek , hogy ezeknek az embereknek égtelen lesz a haragjuk, ha rájönnek, hogy kegyetlenül és hidegvérrel átverték Őket. ÚJRA. Egyre többen látják meg , hogy a császár meztelen, és ezekkel az értéktelen szólamokkal nem lehet felöltöztetni. És ha ez túl későn jön el, addigra nincs mit tenni,mert a végtelen gőg kizárólagos hatalommal párosul , ami majd elrendeli, hogy mindenki azt lásson, amit előírnak neki. Éppen ezért én nem ellenzék volnék, csak szeretném, hogy a szimpatizánsok feltétel nélküli rajongás helyett bölcsebb önmérsékelésre intenének mindenkit, kik a jobb jövő alakítgatására lettek megválasztva . Tévedés ne essék, az Országéra gondolok.
rockmaster 2011. 02. 06. 15:17
Előzmény: #1  watson
#26
Tökéletes írás ez a levél. És a lényeg benne van: ha egy kormányt bírálnak, az nem azt jelenti h egy népet is bírálnak. Itthon szokás a kettőt összemosni. A konzervatív média imádja a kettőt egynek tekinteni. Szerintük ha támadják a kormányt akkor az országot is támadják. A problémákat nem szabad szétkenni az országra, elég ha csak a kormány oldja meg. Amit főzött, egye is meg!
commander8 2011. 02. 06. 15:30
Előzmény: #24  Sigorszky
#27
Először is nem tőled kérdeztem.
Másrészt sosem mondtam, hogy nem, lehet velem vitatkozni, nem én vagyok az aki mostanában nem tűri az ellentmondást, hanem éppen ti és a vezéretek.
Harmadrészt pedig abból is látszik a gyengeséged, hogy azzal vádolsz, amit lehet, hogy magad tettél. Nem mondom, hogy sosem szoktam minuszolni, vagy plusszolni, de momentán most nem tettem.
Egyébként nem tartok senkit sem alacsonyabb rendűnek, csak igyekszem rádöbbenteni az olyanokat, mint amilyen te is vagy, hogy mekkora - fogalmazzunk így - butaságokat írnak, mondanak.
Idézek:
"szánalmas ez a kasza gyerek, a cikkével együtt. hálŰIstennek az ilyen idegenszívű, ballibes köcsögöknek nem sok súlya van manapság már... aminek nagyon örülök. hálIstennek az ilyen vélemények minoritásban vannak."

vagy

"tőlem fletólandnak is hívhatod, akkor se sértegessen senkit, Trianon után meg főleg, egy francia köcsög..."

Szóval, akár a mondanivaló, akár a stílus hagy némi kívánni valót maga után.
commander8 2011. 02. 06. 15:38
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#28
Hát igen.
Ez a dolgok természete. Ha valakit átvágnak a palánkon, és később rájön, mennyire átverték, akkor az már vérmérséklet kérdése, hogy miként képes ezt feldolgozni.
Amennyiben a gyűlölet és a kirekesztés dominál az illetőnél vagy csoportnál, akkor ennek a folyamatnak is törvényszerűen arrogánsnak és agresszívnek kell lennie. Megjegyzem : sajnos!!
commander8 2011. 02. 06. 16:03
Előzmény: #28  commander8
#29
De azért, hogy a topik témájához is hozzászóljak:
Teljesen egyetértek a cikk szerzőjével. Ezen a fórumon talán elképzelhetetlen a résztvevők számára, hogy én valamikor a fideszre szavaztam. Pedig így volt. Mégpedig 1994-es választások idején. Akkor, amikor még OV. valóban demokrata volt, és képviselt valamit amivel egyet lehetett érteni.
De ma már óriásit csalódtam benne. A cikk nagyon szépen összefoglalja azokat a gondolatokat, amiket érdemes volna megfontolni sokaknak.
aliben 2011. 02. 06. 17:38
#30
ne szidd a párttitkárokat, mert viktor azt fogja hinni, hogy szidod az apját. ne komcsizz, mert a fidesz vezérkar nagy része magára veszi... komcsizni meg az szokott a leghangosabban, aki komcsi volt, ne dőlj be nekik
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 17:48
Előzmény: #29  commander8
#31
Majd akkor lesz itt jobb, ha vezirunk is mond egy oszodi beszedet. De olyan oszinte miniszterelnok csak egyszer volt. Kulonben mit akartok, egesz "epkezlab" ellenervek voltak a cikkel szemben, hat hol maradt a kommunistazas?!
commander8 2011. 02. 06. 18:46
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#32
Szerintem Orbán sosem lesz annyira gerinces, hogy valaha is őszintén elmondja azokat a problémákat, amivel mindenkinek szembe kellene nézni.
Pedig nem ártana, mert a szavalókórusa olyannyira elhitte a hülyeséget, hogy már nem is látja szükségét annak, hogy gondolkodjon. Azon meg főleg nem, hogy igaz e amit a vezérük mond vagy sem. Azon kívül ha tetszik ha nem az ország megállíthatatlanul sodródik a szélsőjobb mocska felé.
Várj türelemmel. Ha tovább folytatódik a topik lesz itt libsi, bolsi, komcsi, zsidó, hazaáruló, minden. Most több nem jut az eszembe, de a preferált (már csak azért, hogy én is fitogtassam, hogy tudok idegen szavakat) kifejezések itt is jönni fognak. Türelem.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 19:42
Előzmény: #32  commander8
#33
liberálbolsevista műbőrkabátos hónaljszagú komenisták.

na. így jó, nem?))

igazad van, elemi érdeke lenne az országnak feri visszatérése!
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 19:42
Előzmény: #32  commander8
#34
liberálbolsevista műbőrkabátos hónaljszagú komenisták.

na. így jó, nem?))

igazad van, elemi érdeke lenne az országnak feri visszatérése!
Sigorszky 2011. 02. 06. 19:55
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#35
Ferencet vissza és ez a Kasza gyerek legyen a kurmánycsővivő. Már leléptem, mert itt a libibolsi gőzhenger túlerő mint disznót / aki válaszolni mer valaki helyett egy kérdésre, ergo (no megint egy idegen szó, b....tok +) q... neveletlen paraszt vok, mer belebeszélek / győzni látszott, de most örülök a jelenlétednek Virág et.
Hiszen a műbőr összezár a bajban....
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 20:09
#36
Szerintem igen nagy luxus, hogy egy hozzászólásba csak egy olyan badarságot írtok, amiről fogalmatok nincs , hogy mikor kéne használni. Javasolnám egy csokorban a

liberálbolsevista,
judeoplutoktata,
kriptokommunisták

szavakat, a többivel ne is fáradjatok, ocsmányságokat mindenki ízlés szerint hozzá tud képzelni, bár nem biztos , hogy mindenkinek könnyű erre a szintre le "fantáziálni" magát
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 20:11
Előzmény: #35  Sigorszky
#37
szigorúan balról újra egyetértek az etárssal!
mi párttitkár inasokból lett madarastecskós biztonságiőrök nem értjük az itt folyó szellemi magasságokat.
részemről menekűlök is vissza a népszava fórumra.
mert ott legalább tudjuk, hogy lenin et. szifiliszéről is a zOrbán úr tehet.

de ki az a kasza gyerek?
Sigorszky 2011. 02. 06. 20:23
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#38
A topikindító ürügy, cikke állítólag az ÉS -ben jelent meg, hát erről az jut eszembe, h essel kezdődik, gével végződik és a buzik nagyon szeretik, mi az? Hát a sajtószabadság!
ÉS is elmehet a búsba....
Még mindig a KÓN affér meg az a szerencsétlen válsza a Min: E. úrnak (figyelem antigé et, nem Gyuféről van szó) miszerint a magyar népet érte támadás. Ezek azóta is lovagolnak rajta, mint C. a P-en. (Idegen szó, találjátok ki fretek et:)
commander8 2011. 02. 06. 20:47
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#39
No guru, hát arról beszéltem, amire te is reagáltál.
Azt mondják, hogy azok a szellemi magasságok. Hát igen, azok.
Pedig annak a birtokába lehet kerülni egy kis olvasottsággal, meg uram bocsá' intelligenciával.
Ja és még valami, tényleg a homokos dumát még ki is felejtettem.
Hát persze.
Liberálbolsevista, la fleur, magyarázd már el nekem, hogy ez mit jelent. Mert szerény képességeimmel nem vagyok képes felfogni, hogy miként lehet egyszerre valami, vagy valaki bolsevista, és egyben liberális.
Azt tudom, hogy miként lehet valami és valaki primitív, de ez a "liberálbolsevista" ez nem megy a fejembe.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 21:12
Előzmény: #38  Sigorszky
#40
Szerintem az "Kón affér" direkt hasznos volt a hívőknek, mert a pali ellenszenvesnek mutatkozott, és ennek fényében tévesen ugyan, de lehetett mentegetni a Min.E.urat.

Egyébként meg tudomásul kell venni, hogy ha valaki nagyon gizda, akkor az idők folyamán igen sokan pofán vágják, közöttük lehetnek mindenféle emberek, jók, és kevésbé jók. Néha egy kis "utcai" neveltetés többet érne a kollégiuminál.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 21:14
Előzmény: #39  commander8
#41
Mi igaz komenisták lenézzük az olyan liberálbolsikomcsi vadhajtásokat mint pl. te.
azon oknál fogva, mert megtagadtátok a valódi marxista lenini utat!

bár a tömegbe lövetéssel 06'-ban már majdnem megtértetek.

nos, ha nem volt elég kielégítő a válasz, akkor Sigorszky et. további felvilágosítással szolgál.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 21:21
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#42
"Mintegy 120 tüntető gyűlt össze Davosban a Világgazdasági Fórum utolsó napján. A zöldek által szervezett globalizáció-ellenes felvonulók összecsaptak a rendőrökkel, akik vízágyúkkal és gumilövedékekkel reagáltak a feléjük dobott üvegekre."

Nagyon résen kell lennetek ott a jobb oldal peremén, mert gyűlik a dolog, már Svájcban is a rohadt kommunyiszták kezében van a rendőrség. Számítunk Rátok, rettegj Svájc.
Sigorszky 2011. 02. 06. 21:28
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#43
Komolyra fordítanám!
Hát igen, van abban valami, amit írsz. Sőt, teljesen rendben van a gondolatmeneted. Csupán egy ponton nem értünk egyet, rossz helyen használod a "tévesen" szót.
Annak is eljött végre az ideje, hogy valaki ideírja: A Min. E Úr köszöni jól van, nincs semmi gond az idegeivel. Ahhoz a munkához, amit csinál, szükség is van a lelki egészségre, mert a támadások ellene még csak erősödni fognak, attól tartok. Ami eddig volt, az lepkefing..... (hogy egy intelligens szót is ideírjak, a parancsnok úr vevő az ilyesmire)
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 21:28
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#44
azzal te is tisztában vagy, hogy ez két dolog. csusztatsz!

egyébbként piszkosúl nemérdekel, hogy itt kínlódtok egymással, csak szórakoztató.
jóccakát.
commander8 2011. 02. 06. 21:31
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#45
Értem. Tehát kihátrálsz a kérdésből, mert nem tudsz igazán megfelelő választ adni. Valójában ezt is vártam.
Mondtam, hogy nem nagyon színes a repertoár, gyorsan elfogynak az értelmes válaszok, már ha egyáltalán vannak.
Arra nem tanítottak benneteket, hogy miként kell észérvekkel vitatkozni, csak ennyit mondanak a taggyűlésen.
Leninről tudod, hogy ki volt, egy két művét esetleg, elegendő csak a címek.
commander8 2011. 02. 06. 21:35
Előzmény: #43  Sigorszky
#46
La Feur hozzád küldött.
Liberálbolsevik szó miatt.
Ha elmagyaráznád. Még "lepkefingom" sincs róla, hogy mi az.
Most már tényleg érdekel.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 21:38
Előzmény: #43  Sigorszky
#47
Én is nagyon vágynék egy jó munkát végző erős idegrendszerű miniszterelnökre, BÁRKI is legyen az . Egyenlőre azonban igen nagy gáz van , és iszonyú messze vagyunk ezen vágyak megvalósulásától. Hogy milyen messze, azt Te is érzékelni fogod, mihelyst az eddig 8 alkalommal beharangozott ,és aztán elsumákolt gazdasági lépéseket esetleg tényleg bejelentik márc.elején. Drukkolok, hogy ne legyen igazam, és megígérem, abban az esetben itt fogok örvendezni.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 21:39
Előzmény: #45  commander8
#48
szóval.
már ezerszer leírtam, hogy nem életvitel szerűen csorgatom itt a nyálam.
nyílván tudnék értelmeset is írni, ha volna hozzá kedvem.
de nincs!!
hát ennyi.
tényleg lépek, csákány.
Sigorszky 2011. 02. 06. 21:40
Előzmény: #46  commander8
#49
Nagyon szívesen, készséggel felhomályosítalak.
Tudod, nálunk (Magyarország) összenőtt, ami összetartozik. Nyomon vagy már?
commander8 2011. 02. 06. 21:48
Előzmény: #49  Sigorszky
#50
Még mindig ne értem.
Nagy a homály.
Azt tudom, hogy mi az a bolsevizmus, vagy az hogy mi a liberalizmus, külön-külön.
Így összenőve maga a fogalom egy paradoxon.
Bár azt is mondhatnám, hogy ökörség.
Csak azok használnak ilyen kifejezést, akik még a fáradtságot sem veszik annak érdekében, hogy elgondolkodjanak azon, amit valahol mondtak, vagy hallottak.
Sigorszky 2011. 02. 06. 21:49
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#51
Most akkor miben bízol? Abban, hogy bejelentik és csinálnak valamit, vagy abban, hogy elodázzák?
Sigorszky 2011. 02. 06. 21:52
Előzmény: #50  commander8
#52
Megadtad a választ saját magadnak. Elismerésem! Igen, ez a helyzet Magyarországon egy paradoxon. Néha a legjobban egy paradoxon képes megragadni a dolgok lényegét.
Most pedig én is lépek, mert holnap nehéz napom lesz, pihenni is kell valamikor. Szevasz.
commander8 2011. 02. 06. 21:53
Előzmény: #50  commander8
#53
De tovább gondolkodom.
Nemzetiliberális, vagy nemzetibolsevik,
"meg még a trapista, az a legbüdösebb az összes közül!" (Hofi)
commander8 2011. 02. 06. 21:57
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#54
Hali.
Nem akarlak megsérteni, de ezen a topikon valóban meglátszott, hogy nem nagyon akarsz értelmeset írni.
Üdv
commander8 2011. 02. 06. 21:58
Előzmény: #52  Sigorszky
#55
Én is lépek, mert sajnos nekem is dolgom lesz holnap.
De a válaszokat még várom, ti nemzeti érzületűek.
Hali.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 22:03
Előzmény: #51  Sigorszky
#56
Amennyiben azt jelentik be , amit a külföldi elemzők várnak , és amitől most erősödött a forint, az arculcsapása lesz a hívőknek, meg persze mindenkinek. Drágább gyógyszer, takarékosabb gyógyellátás, ( drága gyógyszer nagybetegnek sem) nem csak szimulánsok, hanem sok igazi beteg visszakényszerítése a nem létező munkahelyekre, segély megvonással ( még ha helyes is) a bűnözés rászabadítása a társadalomra , Mamák, Nagymamák újra fizethetnek , ha mennek unokához busszal, stb. Nagyon kevés család lesz, ahol egy , vagy több családtag nem lesz érintett a" szívásba" . Rajongó tábor elolvad, mint a hó. Ha nem ezt teszik, a külföld leír bennünket, forint egekbe, bizalom nullán, lassabban ugyan, de rajongó tábor szintén elolvad.
Sigorszky 2011. 02. 06. 22:10
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#57
Még megvártam, hogy mit válaszolsz. Ez már értelmes kiindulásnak látszik valami vitaféléhez, de már tényleg nem folytathatom ma. Bis Morgen! Jóccakát!
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 22:13
Előzmény: #57  Sigorszky
#58
Jó éjt.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 23:23
#59
A topic egésze egy bizonyítvány. Tanulságos végigolvasni.

Rövid véleményem:
1. A cikk egy teljesen szubjektív vélemény.
2. Mint ilyen, számtalan ponton túloz, sarkít. Ez világos.
3. Véleményhez bárkinek joga van, ha ezzel mások jogait nem sérti. A cikkíró véleménye, ill. az általa leírt kép negatív, elítélő és elég határozott. De rágalmazás, durva sértés, pláne mások jogainak megsértése nincs benne. A cím
4. Az írásban megfogalmazott kritika jó részében sok igazság van, sajnos. Lehet vele egyetérteni, meg nem.
5. A cikkre érkezett elítélő hozzászólások mind tartalma, mind stílusa döbbenetes és szomorú. ("francia köcsög", komcsizás, stb. stb.). Jellemző és sajnos már nem is lepődöm meg ezen.
6. Nem az ellenvéleménnyel van a baj. A cikk egyik legfontosabb mondanivalója éppen az, hogy az ellenvélemény MINDIG szükséges és hasznos. Én is szeretem az ellenvéleményt. Imádom a vitát. A jó értelembe vett, értelmes vitát, hiszek ebben. Sajnos éppen a fröcsögő hozzászólók azok, akik számára nem létezik ilyen, mert akik neki/nekik ellentmond, az komcsi, hazaáruló, bértopicoló, zsidóbérenc, stb. stb. A legnagyobb baj, hogy ez a hozzáállás nem csak általános lett a hazai társadalomban, politikában és nem csak beköltözött a Parlamentbe, hanem uralkodó irányzattá, kormányzati céllá vált: aki nem ért egyet, az ellenség.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 23:31
Előzmény: #38  Sigorszky
#60
Sigorszky, eddig se voltam túl jó véleménnyel a hozzászólásaid színvonaláról és stílusáról, de ez a mostani minden eddigit mélyen alulmúlt.

"A topikindító ürügy, cikke állítólag az ÉS -ben jelent meg, hát erről az jut eszembe, h essel kezdődik, gével végződik és a buzik nagyon szeretik, mi az? Hát a sajtószabadság!
ÉS is elmehet a búsba....
Még mindig a KÓN affér meg az a szerencsétlen válsza a Min: E. úrnak (figyelem antigé et, nem Gyuféről van szó) miszerint a magyar népet érte támadás. Ezek azóta is lovagolnak rajta, mint C. a P-en. (Idegen szó, találjátok ki fretek et:)"

A néhány soros hozzászólásodban felfoghatatlan gyűlölet és előítéletek sora fedezhető fel (buzizol, zsidózol, stb.). Kizárólag téged jellemez ez. És ez alól még az se ment fel, hogy valószínű, hogy részegen írtad.
aliben 2011. 02. 07. 07:40
#61
mindenkinek ajánlom elolvasni, utánna lehet vitatkozni
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 10:40
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#62
mivel nekem van francia nevem, az a "francia köcsög" nekem szólt?

mert ha igen, megteszem az első feljelentést a pályfutásomalatt!
és muszájból beállok a spiclik sorába, akkor is ha okádnom kell ettől a gondolattól.
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 10:58
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#63
Dehogy Neked szólt,ilyen hangnemben Te szoktál sértegetni másokat . Azt hozták példának, hogy a vezért cikiző franciát milyen titulussal illette valaki.
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 11:00
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#64
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 11:07
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#65
ja! ok.
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 11:11
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#66
A tények makacs dolgok. DE A KEMÉNY SZESZÁMÚ SZITTYA MAGYAR MÉG MAKACSABB , CSAK NEVET A TÉNYEKEN.
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 12:01
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#67
"A Bajnai kabinet felfelé ívelő pályán adta át a gazdaságot........."

jahhhh ez valóban igaz csak a komcsik azt felejtik el hozzátenni hogy előtte leküldték a mélybe....

tehát onnna alacsony bázisról könnyű "felfelé ívelő pályára" állítani a gazdaságot!!!
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 12:02
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#68
jav:onnan
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 12:46
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#69
LaFleur, szerintem tanulj meg mondatot értelmezni. Ezt írtam:

"5. A cikkre érkezett elítélő hozzászólások mind tartalma, mind stílusa döbbenetes és szomorú. ("francia köcsög", komcsizás, stb. stb.). Jellemző és sajnos már nem is lepődöm meg ezen."

Gyengébbek kedvéért tehát: nem én "francia köcsög"-öztem, én csak idéztem (erre utal az idézőjel használata), hanem valamelyik nagytudású és kultúrált forradalmár bajtársad. El ne felejtsd az ígéreted, és rohanj a moderátorhoz.

Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 13:08
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#70
Bocsánat, nem idetartozik, csak az állandó komcsizásról jut eszembe, Center et. tudta, hogy a 1956-os forradalmat az AVH szervezte? Nem állítom , kérdezem.
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 13:13
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#71
jaj... bubó.
a lovam hamarabb megtanúlja az anyám tyúkját, mint ahogy veled szót lehet érteni.

se időm, se kedvem végigolvasni ezt a sok okosságot.
de már guruantival megbeszéltük a kérdést.
szeva.
szivacs
szivacs 2011. 02. 07. 13:34
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
No, már megint nem vagy píszí!
"Anyám tyúkja"???? Hogy gondolod!?
Talán "Kettes szülőm tyúkja"!
Merthogy Anya csak egy volt, akinek a személyi száma kettessel kezdődik...
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 13:46
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#73
jópofa ez a "muszájból beállok spiclinek" kitétel

Freud boldog lenne
watson
watson 2011. 02. 07. 14:01
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#74
itt a 40 év újra, ez nem is kérdés... :(
watson
watson 2011. 02. 07. 14:03
#75
"Az alacsony infláció, illetve az árstabilitás "a magyar társadalomban nem tudott értékként meghonosodni - főként mert ezt a kormányok sem tekintik annak" - fejtette ki hat évi monetáris tanácsi tagság után a Napi Gazdaságban adott interjúban Neményi Judit. "
szivacs
szivacs 2011. 02. 07. 14:26
Előzmény: #75  watson
#76
Minő önkritika a "magyar társadalmat" ideirányító "elit" részéről!
Mikor tudták a "magyar társadalom" "elitjén" kívüli tagjai meghatározni az inflációt és az árstabilitást? Volt-e köztük egy zember is, aki magasabb árakat és a pénzének az elértéktelenedését akarta volna?
Tisztelt - valós felelősséget nem viselő, a következményeket mással viseltető mégis a döntéshozatalt magának kisajátító - "elit", kéretik a döntéseinek felelősségét nem az abból kirekesztett "társadalomra" hárítani, hanem felvállalni! Személy szerint is!
Valahogy így: én ebben hibáztam, én ezt rontottam el, én ezt nem tettem meg, én ezért ezt a felelősséget vállalom!
A jót, ha volt, másnak kell értékelnie.
Amíg eltűrjük, hogy "szarnak, bajnak nincs gazdája", addig újratermelődik.
jumbo2 2011. 02. 07. 14:35
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#77
"Imádom a vitát. A jó értelembe vett, értelmes vitát, hiszek ebben."

Mintha valami Mesterházy vagy valami aktuális MSZP-s guru kampányszöveget olvasnám. PR-ban jók vagytok, de sajnos ennyi.

jumbo2 2011. 02. 07. 14:39
#78
Hány Orbán-fóbiás topik nyílik még?

Csak hajrá, hajrá.

A rossz hírem csak az, hogy ettől már kutya nem fog az MSZP-hez visszapártolni. Új taktika kell vörös szegfűs fiúk, ezzel már nem sokra mentek :)
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 14:43
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#79
Az mindenesetre jellemző a Magyar Nemzeti Jobboldalra, hogy miközben a francia vidáman köcsögöl másokat nem egyszer nem kétszer, abban a pillanatban, mikor úgy érzi, hogy ezt a nemes jelzőt valaki rá akarja illeszteni, rögvest keresi III/III-as régi énjét...
jumbo2 2011. 02. 07. 14:43
Előzmény: #78  jumbo2
#80
El is mondom, mi lenne a jó taktika.

Szerveztek egy felvonulást, amiben az MSZP feloszlatását követelitek. És a nyomán lehetne egy normális baloldali párt.

Persze ti, akik az elmúlt 8 évben is Orbán-ban láttátok a bajok fő okát (lásd vipera, pénznyelő, tmonk, watson és a többiek), ti sem lesztek soha olyanok, akiknek mérvadó lenne a véleménye. Akkora bakot lőni, mint ahogyan ti tettétek az elmúlt 8 évben, ritkán látható teljesítmény.
opposition2002 2011. 02. 07. 14:49
#81
"Münchenben nemcsak barátaim, hanem a sarki fűszeres, a borbélyom is értetlenkedik, hogy egy olyan szabadságot szerető nép országában, mint a magyar, ismét bevezették az egypártrendszert, megint cenzúrázzák a sajtót. Párizsban a hotelportás mondta, amikor látta, hogy hol születtem: „de legalább maga még utazhat". Itt tartunk."

Vazze, ez jobb, mint a szilveszteri kabaré! A sarki fűszeres, meg a hotelportás. Ismét bevezették az egypártrendszert és cenzúrázzák a sajtót. Édes Istenem...

Nem, kedves bukott ballib értelmiségiek, nem lesz itt semmi diktatúra, se nem egypártrendszer. Sajnos tirátok a legszörnyűbb diktatúránál is rosszab dolgok várnak. A legrosszabb dolog, ami rátok várhat. Nevezetesen, hogy totál el fogtok jelentéktelnedni, és csak a saját belterjes köreitekben (ÉS, Mozgó világ, 168 Óra, Mancs, és hasonló ballib szennylapok) fognak nektek fórumot adni. A szimpatizánsi réteg meg egyre fogy, senki se lesz a károgástokra kíváncsi.

Bizony, ez rosszabb lesz a legsötétebb diktatúránál, akkor legalább mártírok még lehetnétek, de így senkikként fogtok majd meghalni...
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 14:50
Előzmény: #78  jumbo2
#82
Olyan érdekes esetet hallottam . Kihívták a sintért, mert veszett kutya garázdálkodott . Mire kiért, meglett a gazda is, aki váltig erősködött , hogy az ő kutyáját ne vigye sehova, mert a szomszéd kutyája még veszettebb, tessék azt elvinni. De bizony a derék gyepmester mind a két ebet befogta. Miért is mondom,miért is... ja igen , ez a állandóan visszatérő érvrendszer juttatta eszembe.
jumbo2 2011. 02. 07. 15:14
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#83
Igen, 8 évig mást sem hallottunk tőletek.
Közben majdnem csődbe ment az ország, de ti csak Orbánnal voltatok elfoglalva.

Igen, úgy látom, egyről beszélünk.
jumbo2 2011. 02. 07. 15:19
Előzmény: #81  opposition2002
#84
Már most vinnyognak, az SZDSZ, mint parlamenti riogató megszűnt létezni, végre a szavazóik is ráébredtek, hogy kik is ők valójában és az MSZP is hasonló úton halad.

De az ATV, ÉS az kiváló tomboló terep maradt.

Csak honnan fog jönni a támogatás hosszútávon? Ki fog reménytelen média termékeket eltartani, akik reménytelen parlamenti pártok mögött állnak és várhatóan jó darabig nem kerülnek kormány közelbe?
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 15:29
Előzmény: #83  jumbo2
#85
Tartok tőle, hogy nem egyről beszélünk, Először is , nem értem ki az a " ti"
Másodszor , a rossz nyavalya volt az említett úrral elfoglalva, Ő volt elfoglalva azzal, hogy a szarból még nagyobb szart keverjen. Harmadszor, abba kéne fejezni ezt 2/3 , meg "ti," meg mszp ,fáradt, rossz szövegeket. Soha nem hinnéd el , bálványaid olyanokat fognak tenni, amitől rögtön még 1/2 se marad, és én mondom Neked, nincs más választásuk.Ezek szerint 1/3 rajongónál majd Te is megrendülsz hitedben,?!
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 15:30
Törölt hozzászólás
#86
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 15:33
Törölt hozzászólás
#87
commander8 2011. 02. 07. 15:36
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#88
Egyetértek, szépen összefoglalta a szerző.
rockmaster 2011. 02. 07. 15:41
Előzmény: #84  jumbo2
#89
link

részlet:
"Több mint egymilliárd forintért vásárol különböző felszereléseket közbeszerzés nélkül a Belügyminisztérium (BM)."

Lassan megindul a pénz a haverok irányába. Szigorú a költségvetés, tiszta és korrupció mentes. Új év, új remények:)
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 15:43
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#90
csá fapuma.
hamar felejtesz!
nem úgy volt, hogy a tart. nick köcsögözött, én meg válaszoltam?
akkor sem nyomtalak fel, mert egy ekkora lámára mint te szükség van itt!))

valóban, kígyó et.
pszichológiai tanúlmányok vagytok.

etarsak a tények még mindíg makacs dolgok.
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 16:08
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#91
LaFleur (a nickválasztás is erős nemzeti öntudatról árulkodik):

"a lovam hamarabb megtanúlja az anyám tyúkját, mint ahogy veled szót lehet érteni."

A te szó értési sebességed ilyen gyenge voltáról nekem sincs kétségem, ez azonban nem az én hibám. A "tanul" pedig rövid "u", úgyhogy szólj a lovadnak, hogy az anyám tyúkja helyett előbb a nyelvtant tanítsa meg neked.
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 16:09
Előzmény: #90  Törölt felhasználó
#92

orbán viktor:
"Magyarországon nincs megosztottság !"

:)))

fél ország , fél európa ágál ...de

ááááá..dehogy van

szinte egyedül a nagy formátumú Legfőbb Polgár szerint annak híre hamva ..mert amióta a nagy népi hurál gyakorolja má hogy is lehetne ?

kuss!
nincs és kész ...

/erre a hírre az snp fel is ugrott rögtön vagy 3 pöttyöt/



commander8 2011. 02. 07. 16:15
Előzmény: #85  Törölt felhasználó
#93
Nem hinném, hogy megrendül.
Két okból. Az egyik, hogy a jobbos düh- és szennykommunikáció, annyira elérte a célját, hogy már azt sem fogja elhinni amit a szemével lát, másrészt meg ....
na inkább nem mondom, mert még megsértődne.
Szóval nem is akarja a valóságot.
commander8 2011. 02. 07. 16:16
Előzmény: törölt hozzászólás
#94
Gondolod, hogy reinkarnálódott? :-)
rigatibi 2011. 02. 07. 16:16
Előzmény: #89  rockmaster
#95
Remélem így lesz ez még 50 évig, mert a komcsik is addig szívták a nép vérét.

Éljen Viktor!
Örök Fidesz szavazó.
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 16:17
Előzmény: #80  jumbo2
#96
Drop, kár össze-vissza hazudoznod. És egyébként sincs olyan, hogy "mi", meg "ti". Nevetséges, amit művelsz. Neked a gazdaságpolitika, politika = focidrukkerkedés/szerelmeskedés/rajongósdi pártokkal. Olyan vagy, mint egy buta és hiszékeny kamasz. Csak ők ezt kinövik, te viszont 45 évesen maradtál így. Elég ciki.
exmnbs1 2011. 02. 07. 16:21
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#97
ne szidd a Viktort, rajzol majd munkahelyeket))))))
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 16:27
Előzmény: #95  rigatibi
#98
Vérszívásért vérszívást? Szóval a pióca színétől függ a fájdalom?
Momentán a Te véredet hány évig szívták a rohadt komcsik?! Csak hogy milyen érzés volt szenvedned, azért kérdem?
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 16:29
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#99
te bubó.
tényleg utoljára írom le.
nem vagyok radikális, csak jobbos.

ráadásúl az a ló is tiszta angol felmenőkkel paszportos , a nevem meg fr., úgyhogy levagyok bukva.))
feri hogy áll az új pártotokkal?
commander8 2011. 02. 07. 16:39
Előzmény: #99  Törölt felhasználó
#100
Tudod, hogy mi a bajotok nektek pénznyelővel, watsonnal, guruval, meg még sorolhatnám. Szerencsére egyre többen vagyunk a választások óta eltelt időben.
Leginkább az, hogy nem dőlünk be az ócska, eccerű, ennek következtében könnyen megjegyezhető panel dumáknak, ami fröcsög a demagógiától.
Nekünk vannak önálló gondolataink, nektek meg nincs,mert nem engedni meg a belső hierarchikus rendszeretek. Valóban Bubók vagyunk hozzátok.

Topik gazda

watson
watson
3 5 4

aktív fórumozók