Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 07. 08:38

VÁLASZTÁS 2006 - Te kire szavazol?  

ebbe a topikba csak annyit írjatok, hogy melyik pártra (pártokra) fogtok szavazni és pár mondtaban indokolhatjátok, ha akarjátok.

Mindenki véleményét köszönöm!



A topik mottója: a politikusok a hatalomért küzdenek, nem a Ti érdekeiteket nézik (tsztelet a kisszámú kivételnek) - fanatizáltan egymásnak esni miattuk őrültség! Csak nyugodtan, békésen...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:23
#420
Fórumtársam veled értek egyet,szerintem igazad van.Én így érzem.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:21
Előzmény: #418  Törölt felhasználó
#419
Igen, a képességei Putyinhoz mérhetőek! model=modell.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:18
Előzmény: #414  Törölt felhasználó
#418
Buxer,
Hm.. Világos és karakteres az érvelésed...
De akkor kéretik a másik oldal hasonló okok miatt vezérkedő vezérét nem vezérlő tábornok urazni, negatív éllel.Gondolom érted miről beszélek? Mert ha valaki hasonló dolgot tesz, mint elődje, akkor rá ugyanúgy jár a vezérlő tábornok úr jelzés, szintén negatív éllel. Egyébként tény amit mondassz, a Putyini modell nem rossz, kérdés, hogy Gyurcsány vezérlő tábornok úrnak is vannak-e ilyen adottságai, mint Putyinnak. Viszont amivel tutira nem rendelkezünk, az Oroszország hatalmas nyersanyagkészlete - amire ugyebár a Putyini modellt fel lehetett építeni. Magyarországnak semmije sincs. Tehát olybá tünik a dolog, mintha a magyar közmondást tenném ide: üres konyhának bolond a gazd'asszonya!
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:12
#417
Ne "zagyválj", tegyél rendet az agyadban, menj vissza az alapokhoz magyar nyelvtant tanulni, majd azután jöhet a politika is! Jó?
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:08
#416
Egyetértek Veled, helyesen, érthetően, "magyarul" írsz! Sok hasonló fiatalt kívánok Magyarországnak....
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:00
#415
Ne ítélj, hogy meg ne ítéltess: "fennköltes" , " nem beszélhettünk"...stb.
Egyébként lehet mindenkinél "keresgélni" hibákat, sajnos...
Nagyon sajnálom, hogy "ott" vagy, tényleg őszintén!
szia
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 15:58
Előzmény: #413  Törölt felhasználó
#414
Amit szabad Jupiternek... A Putyini model viszont rendbe tette Oroszországot. Ide most VEZÉR kell!
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 15:45
Előzmény: #408  Törölt felhasználó
#413
komeda,
fórumos kollégám, tudom, hogy nem tetszik, amit most fogok írni, de sajnos Gyurcsány hatalomra kerülésével egy hihetetllen egyszemélyes hatalmi diktatúra valósult meg nálatok is a bal oldalon, akárcsak a jobb oldalon Orbán személyében. Nem tanult az MSZP semmit a mi hibánkból, ugyanazokat követi el, amit mi. Tehát semmilyen téren nem voltatok intelligensebbek, mint a jobb oldaliak. Éppen ezért a jobb oldalt kritizáló véleményetek teljesen irreleváns. Az MSZP emblematikus, hihetetlen népszerű, szimpatikus reformerei, mint Szili Kati, stb. oly mértékben háttérbe szorultak, hogy nem maradt tér senki másnak a bal oldalon Gyurcsányon kívűl. Rá fogtok jönni, hogy hibáztatok, Gyurcsány útja, ugyanaz, mint Orbán útja. Vagy akár példának okáért ideírhatom Tony Blairt is, akit mára orbitális mértékben megutáltak a britek. Meg kell nézni a megalakult új kormányt, a struktúrát, hol összpontosulnak a lényegi, tartalmi elemek. Kik kerültek és milyen pozícióba. Gyurcsány úr ki fogja csinálni egyenként, a rá veszélyes elemeket, Hillert, Szekerest, a nagy öregeket ( Hornt, stb ). Nem a diktatúra felé halad a bal oldal, és ezáltal az ország, nem hát. Bizonyára látjátok ti is, csak szerintem még ti sem meritek magatoknak bevallani.
Komeda, félreértés ne essék, nem kiáltozok, leírtam mindent, hogy milyen irányba haladtok.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 14:47
#412
Én veled nem szeretnék összeveszni,van igazság abban amit mondassz.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 13:04
Előzmény: #410  Törölt felhasználó
#411
:))))))
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 12:59
Előzmény: #405  Törölt felhasználó
#410
egyébként meg Viktor megmondta vége MOon a demokráciának szóval nincs demokrácia.

de a legjobban ez teccik nekem:
link
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 12:59
Előzmény: #405  Törölt felhasználó
#409
Nem érted te ezt (engem)!

Nincs az a hatalom Mad, aki ateistává tudna tenni egy népet - úgy, hogy egyetlen hívő se maradjon - és amíg egyetlen ember is hisz vmiben, addig az a dolog életben van. Nem beszélhetünk ateizmusról a kommunizmus alatt, mert egyszerűen nem volt az. Persze nem volt jó pont, ha vki hívő volt, az fix.

Miért ne mondhatna vki olyat, hogy Isten segítse!? A hitünket nem vehetik el& bár GyF kiszes(komcsi) volt, attól még hihet Istenben - hiszen papnak szánták...(a komcsi időkben papnak!!!)és a támogatói is hihetnek Istenben... a kettő nem zárja ki egymást. Sztem.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 12:57
Előzmény: #390  Törölt felhasználó
#408
Gentlemanus!

Arra céloztam,hogy,hogy diktatúrát kiáltoznak minden egyes vélt sérelem miatt. példa:
matsca hozzászólása lentebb.
A vitakészség problémáján meg az érveikben előforduló sűrű durvaság,súlyos túlzásokat értem.
Egy másik topikban kb az hangzott el Göncz Kinga külügyminisztersége ellen,hogy "úgy néz ki ,mint egy mosogatónő "

Kevesebb durvaság több vitaintelligencia férne rájuk tisztelet a kivételnek.

Semjén,Mikola,Kövér pontosan leképezi ezt a csoportot.Nem véletlen,hogy olyan előkelő helyen szerepeltek a listán.Orbán erre a rétegre számított szerintem,de tévedett szerencsére.

Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 12:57
Előzmény: #405  Törölt felhasználó
#407

Nemtudom szerintem akkor is segíste isten a Ferikét mert ha jólcsinálja akkor az jó nekünk. Ellenbe ha kideül, hogy szar a program akkor krach lesz, sok magyar sokat fog bukni....
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 12:52
#406
Hogy Isten neve nagy kezdőbetű én is tudom,elírtam.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 12:48
#405
Nem,baj hogy baloldali vagy demokrácia van,csak akkor tudod hogy 50-évük az ateizmusban telt,így elég fura hogy azt vki a mostani Miniszterelnököt az ISTEN segítse.Az balos nem baj,te dolgod,de remélem azért a hibákat látod,igaz?
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 12:45
Előzmény: #403  Törölt felhasználó
#404
Pedig én is az vagyok, ha Komeda az... mi több: én is tudom, hogy Isten neve nagy kezdőbetű... minden más mondjuk Zeusz az isten - kicsivel írandó... de a keresztények istene Isten... szóval ennyi erővel igen, komcsi vagyok.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 12:42
#403
A komcsit nem neked szántam.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 12:41
#402
akik politizálni akarnak nemakarnak véletlen átfáradni az indexre akik meg kommunistázni azok a hirtv forumára. Ott külön verseny van ki tud jobban komcsizni.

Hogy énis hozzászóljak: :DDD

Anno Feri látta ha nyerni akar nemcsinálhat megszorításokat, autópálya kell amire mutogathat meg cukorka a gyerekeknek.....
ellenben most, hogy 4évig nála a kormányrúd azt csinál amit akar ésha 2év alatt lenyeleti mindenkivel a békát a köv 2évben még mindig dobálhatja a kenyeret és ilyen ellenzékkel szemben jó esélyel megintcsak nyerhet.

Nekem ez jön le abból amit olvasok. Ha nemez jönne, nemez lesz már rég kivettem volna az összes pinzem a tőzsdéről és átraktam volna euroba mert a krach fél de max 1év múlva tuti.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 12:41
#401
Beszéljünk a fórum erre van,csak nyugodt hangnemben.Légy jó.

Topik gazda

Laurion
Laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek