Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 07. 08:38

VÁLASZTÁS 2006 - Te kire szavazol?  

ebbe a topikba csak annyit írjatok, hogy melyik pártra (pártokra) fogtok szavazni és pár mondtaban indokolhatjátok, ha akarjátok.

Mindenki véleményét köszönöm!



A topik mottója: a politikusok a hatalomért küzdenek, nem a Ti érdekeiteket nézik (tsztelet a kisszámú kivételnek) - fanatizáltan egymásnak esni miattuk őrültség! Csak nyugodtan, békésen...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
saru 2006. 06. 06. 18:11
Előzmény: #478  Törölt felhasználó
#479
Egyetértek Veled, a futbalmaffiát, pénzmosodát a takarítónővel együtt, mindenestűl likvidálni kell, ennyi bosszúságot talán semmi sem okozott számomra, mint ők !
Törölt felhasználó 2006. 06. 06. 17:46
Előzmény: #477  werkaz
#478
Azért az alaphelyzet az az, hogy a focinak csúfolt izét kellene, mondjuk jó tíz évre betiltani. Akkor legalább megspórolnánk a rendőröket és a fotóst verő rendőrt fotózó véletlenül arra járó fotósokat is.
werkaz 2006. 06. 06. 14:49
Előzmény: #476  Törölt felhasználó
#477
Minek ment oda :))))))) Hája... há minek... egyáltalán hogy is mer egy rendőr közelébe menni. Egyáltalán hogy is mer a rendőr szemébe nézni.. tessék és közlekedjen laposkúszásban ha meglát egy rendőrt, köszönjön neki előre 50 méterről, vagy ha nem akkor támogatok egy alkotmánymódosítást hogy a rendőr azonnali hatállyal főbelőhesse ott azonnal. Továbbá szorgalmazom hogy a rendőrök viselhessék a méltóságukat erősítendő a kiterjesztett szárnyú birodalmi sast.
Törölt felhasználó 2006. 06. 06. 14:41
#476
Imádom, hogy mindig igazam van. Na ezt most nem fejtem ki, helyette itt van Magyarország jellemzése.
Más nem is kell, ez magáért beszél. És egy ilyen beltenyésztett csillagvirág ezekután a helyén maradhat?

link

Bele kéne verni az alkotmányt az ilyenekbe, mielőtt még rendőr lesz, na persze nem ezt a sztálinit...
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 22:28
#475
Nekem meggyõzõdésem, hogy amit eddig láttunk kormányprogramként az pr.
2-3héten belûl elöttünk lesz a valós kormányprogram ill már most is cspegnek sõt lassan már csurognak a részletei.
(társasági adóemelésnek már topicja is van itt portfolion)

Ha esetleg mégse lesz 2-3héten belûl valós kormányprogram azt itt portfofilion mi befektetõk nagyon jól fogjuk érzékelni a forint, bux.... változásain. szvsz még egy forint zuhanás se elképzelhetetlen ami viszont kifogja kényszeríteni a megszorításokat.

persze ez szigorúan szvsz.
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 20:05
Előzmény: #469  Törölt felhasználó
#474
Komeda,
a hasonlattal csak érzékeltetni szerettem volna, hogy minden teljesítmény értékmérője a konkrétum, és az ahhoz történő pozitív vagy negatív elmozdulás. Nem az a lényeg most, hogy otp-t írtam ide, akármi mást is írhattam volna. De nem hiszem, hogy pont a milliárdos cégtulajdonos miniszterelnöknek kellene ezt megmagyarázni, és azt hiszem, hogy pontosan tudod te is, hogy miről beszélek. De én meg pontosan tudom azt, hogy neki viszont nem áll érdekében, hogy bármilyen konkrétumokkal álljon elő, mert egyrészt könnyebben megfogható, másrészt viszont zavarosban könnyebben lehet halászni is. Magyarként be kellene, hogy álljak mögé, de jobboldali konzervatizmusom ezt nem teszi lehetővé, márcsak azért sem, mert pontosan tudom, a ti emberetek honnan jött, mit csinált, mit mondott és hová tart.
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 18:48
Előzmény: #471  Törölt felhasználó
#473
madmax:
ráhagyom a kormányra hisz rájuk szavaztam.
amúgy mit értesz a minimálbér rendezésén?
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 18:44
Előzmény: #450  Törölt felhasználó
#472
Sztálin is papnak készűlt.
Továbbá a baloldal nem csak kommunistákból áll.
Személy szerint a kommunizmust is ugyanolyannak tartom,mint a nácizmust.
Sőt azzal sem értek egyet,hogy Lenin elmélete olyan jó lett volna,csak elferdítették,mert ő is erőszakkal akarta a rendszerét megvalósítani.
De épp ezt mondom,hogy a ők már nem kommunisták.Persze becézésből megmaradt a komcsizás,de a járatlanabbak ezt is elfelejtik.Ha kommunizmus lenne már nem is írhatnál ide ilyeneket.
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 18:34
#471
A minimálbért hogyan rendeznéd?
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 18:33
#470
Igazad van,én ebből kiszáltam,Szabesz hagyjuk ,inkább másról beszéljünk.De ne idiótázz,ezt nem tűröm.
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 18:32
Előzmény: #448  Törölt felhasználó
#469
Gentlemanus!

Az összehasonlítás nem rossz,de szerintem Magyarországot nem az OTPhez hasonlítanám,hanem egy olyan vállalathoz aminek még sok mindent meg kell oldani,hogy közelítsen a nyugati társaihoz.Szerkezetátalakítások várnak rá(egészségügy ,államapparátus),és közbe az életszínvonalat is növekedésben kell tartani.
Ilyetén módon egy OTP,vagy más vállalat könnyebben irányítható(nincs ellenzék,és egyéb visszfogó erők) csak piaci törvények.
Ha az OTP kirúg pár embert nincs akkorra felzúdúlés,mintha Gyurcsány teszi stb.
Azért figyelek én is,és szurkolok neki.
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 18:26
#468
[IMG]link
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 17:05
Előzmény: #466  Törölt felhasználó
#467
A választás nem más mint politikai Oscar-díj kiosztó 4 évente...

Szóval ne acsarkodjatok srácok!
Semmi értelme...
A pénz mozgatja a világot...Őket is... Minket is...
Ezért vagyunk itt!
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 17:01
Előzmény: #465  Törölt felhasználó
#466
Többnyire... mert nagy ritkán látják mások is, hogy együtt gurítanak le pár "sört"... ergo közös bizniszben vannak...
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 17:00
#465
Akkor ez olyan mint a pankráció?Eljátszuk közönség elött hogy utáljuk egymást,a ringben egy cirkuszt kamu ütésekkel előadunk,aztán utána iszunk rá ahol senki sem lát egy sört mi?
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 16:58
Előzmény: #463  Törölt felhasználó
#464
Én tudom... :)
Elég közelről tudom... :)))

Csak gondolkodjatok el rajta...

Ez a helyzet! Lássatok már túl és át a "színművészeken"... 4 évente cseréljük a főszereplőket és a mellékszereplőket...
Aki jobb alakítást nyújt, azé a főszerep újra...
MŰSOR!
KENYÉR ÉS CIRKUSZ!
A világ nem változik, csak a módszerek finomodnak...
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 16:55
#463
Lehet hogy mondassz valamit.Nem tudom.
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 16:53
#462
Mondtam már nem vagyok antiszemita,sem rasszista,de minek magyarázom neked,csak ordibálni tudsz,de a felét sem érted amit mondok.Okosnak hiszed magad mi?Szánlak.
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 16:52
#461
Pontosan ilyen... higgadtan kezdődik... fröcskölés a folytatása... aztán mindkettő rájön a végén, hogy kurva sok lóvét akar keresni és eszmét cserélnek ezügyben!

EMBEREK!!! HELLO!!!

A Parlamentben nincs külön MSZP-s, FIDESZ-es, MDF-es, stb. toilette...

Jegyezzétek meg:
EGY HELYRE JÁRNAK H...GYOZNI EZEK IS!!!

Gondolkodjatok el ezen!
Mit gondoltok? Színjáték az egész, mesterfokon... a többit megbeszélik az előadás után!

További sok sikert és még több pénzt nektek!
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 16:46
#460
Te magadtól vagy ilyen,olvasd el már,csalódtam bennük ugye szabad?Köszi hogy megengeded.Ez ciki akkor hülye vagy.
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 16:45
#459
Te meg hülye vagy és pimasz,ha nem fogod fel amit mondok.
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 16:24
#458
Teljesen hiteltelen vagy. Egy nagy ciki.
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 15:47
#457
Idióta te vagy meg aki mocskosul beszél mint,te,próbáldd meg abba a szük kis agyacskádba még,ha nehéz is belepréselni hogy ez nem köpönyegforgatás,csak csalódtam az elvtársakba,érted,Do you understand?Ennyi az idiótát meg sem hallottam,így a játszótársaiddal beszélj,Szép napot.
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 12:59
#456
te egy kesz parodia vagy. Mert bar igenis voltak ertelmes es komoly ervek az MSZP-re valo szavazas mellett (mintahogy ellene is, illetve a jobboldal mellett is, ellen is), neked ezek kozul egyet sem sikerult megtalalnod. Na persze ez mar targytalan, mivel egy bravuros koponyegforditassal sikerult atvaltoznod MSZP foreverezo idiotabol egy hivo, zsidozo-komcsizo idiotava. Gusztustalan.
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 10:26
#455
Én senkit sem rekesztek ki,ne beszélj ilyet,ez nem igaz.
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 10:25
#454
Neked kéne Gyurcsány zsidó ember,de mint mondtam nem ez a baj vele,mert nem vagyok antiszemita,sem rasszista,viszont hogy idáig a teljesítménye nulla az a baj.
Törölt felhasználó 2006. 06. 05. 08:59
Előzmény: #452  Törölt felhasználó
#453
Max' Könyörgöm azért mert Mátyás királyi orra van a csirkefejűnek, még nem biztos, hogy zsidó! Tájékozodj, mielőtt kirekesztesz valakit...
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 21:18
#452
Gyurcsány eddigi tevékenysége politikai marketing,csak kormányozni felejtett el idáig.Eddig tényleg semmit sem mutatott így nincs mit mérni,mint Gentlemanus példájánál maradva az Otp-esetében például.Légy jó.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 21:15
#451
Gentlemanus írás sok igazságot takar.Szerintem,eddig tényleg nem tett semmit le a kormány az asztalra,olyan ez mint egy boxoló üzen az ellenfelének hogy így meg úgy,de semmit nem láttunk tőle,ringben még nem volt,ahol ki is üthetik,ez benne van.Minden ott dől el.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 21:11
#450
Zsidó embert katolikus papnak,akkor vmit nem jól olvastál.Itthon nem volt jellemző?Az egész rendszerre ez volt jellemző,ez is tévedés.Nem oktatni alarlak,de rosszul tudod,olvasd el a kommunizmus miről szólt.De hogy Gyurcsány zsidó nem baj,mint mondtam sem antiszemita,sem rasszista nem vagyok.Egyébként a felsőoktatást sikeresen szétverte Magyar de Bálint.Légy jó.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 20:59
Előzmény: #447  Törölt felhasználó
#449
Tudom mire épült - de tudod itt nálunk nem volt jellemző a katolikusok tűzzel-vassal üldözése sötöbö... én amit írtam erre értettem.

Én úgy tom, h katolikus papnak szánták... na mind1. A lényegen ez mit sem változtat.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 20:41
Előzmény: #440  Törölt felhasználó
#448
komeda,
elfogadom a válaszodat.
Én minden esetre nagy figyelemmel követem az eseményeket, gondolom ezt megérted. Azért ne felejtsd szavaimat.
A siker szubjektív dolog. Mindenkinek mást jelent a fogalom. Nem tudom, hogy mi alapján jelented ki, hogy Gyurcsány sikeres, amikor még az égegyadta világon semmit sem csinált. SEMMIT. Még ezután fogna neki dolgoknak, ha egyáltalán lesz az egészből valami. Mert nem is tudjuk igazán, hogy mire mondhatjuk, hogy igenigen sikeresen megcsinált valamit. Mert nincsenek konkrétumok, nincsenek a teljesítményét mérhető tényszámok, stb. Mondok egy konkrét példát ha már fórumtársak vagyunk. Itt van az otp. Csányi konkrét számokat tár elénk, hogy milyen ütemben akarja növelni bevételeit, profitját, p/e értéket, stb. Tudunk mihez viszonyítani, amikor értékeljük éves teljesítményét, fundamentumait. Egy kormányfő tevékenysége sem más, mert ma már egy kormány is gazdasági alapon működik, bevételi-kiadási számokkal, megszavazott büdzsékerettel.Tekintve, hogy jelen esetben a legfőbb feladat a költségvetési hiány rendbetétele, maximum akkor jelentheted ki, hogy Gyurcsány sikeres ha komoly eredményeket ér el ezen a téren. Üdv
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 20:14
#447
Spede biztos jó fej,jó lamour-ozást.Azért esküvői tanu nem leszek.Komolyra fordítva a szót,egy baloldali nem lehet eleve hívő,mert a saját maguknak mondana ellent,a kettő kizárja egymást,ha elolvasnád mire épült a kommunizmus nem mondanál ilyet.Gyurcsány pap nem igazán lehetett volna legfeljebb rabbi,hiszen zsidó származású,ezt nem szitokból írom,de ez az igazság.Ettől még lehetne jó ember,nekem mindegy zsidó,cigány,ugyanis nem vagyok,sem antisztemita,sem rasszista.Szóval a kommunizmus és vallás,túz,és víz.Ennyi.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 20:07
#446
Jelölünk Miniszterelnöknek,van már programod?Ha nincs írdd gyorsan össze.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 20:05
#445
Majd beiratjuk illemtanórára,vagy Sacis vállalod?
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 20:03
#444
Spaddel?Jó járást,te tudd összetörted a szívemet.Szép napot.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 18:07
Előzmény: #441  Törölt felhasználó
#443
Elnézést mindenkitől, hogy folytatom ezt az értelmetlen komédiát de már kiváncsi vagyok.

részeltezd kérlek mért a bunkóság az én eszközterám?

btw isibe való visszaküldés egyáltalán nem érintett rosszul, igazából nemigen érdekel ha ejtek helyesírási hibákat.
Nálam nem ez a politika/gazdasághoz.... való tudás fokmérője.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 17:57
Előzmény: #436  Törölt felhasználó
#442
"Imádlak."

Bocsi, de Spade-del járok...:)))
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 17:23
#441
"Bunkó stílus, leugatás": ez a Te "eszköztárad", sajnálom. Ennyire szíven talált az isibe való visszaküldés? Segítőkész vagyok, majd javítalak folyamatosan és pótolod a hiányt...

Topik gazda

Laurion
Laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek