Topiknyitó: HoStrucc 2019. 04. 26. 12:01

Set Szekta és trú ÚRRRRAKKKK fenklubja  

Szekta hívő topik. Trollok egyéni moderacio alapján felszólítás és indoklás nélkül repülnek :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Wiwa 2019. 06. 01. 09:27
Előzmény: #3359  Törölt felhasználó
#3360
🤣🤣🤣🤣🤣! Super pelda Setty ! 
Törölt felhasználó 2019. 06. 01. 09:25
Előzmény: #3358  Wiwa
#3359
Tojni kell a Trollokra had irkáljanak nem kell le reagálni. A rv meg amugy is adok veszek.. erről szól.. mindenki szíve joga adni venni. kereskedni ez errről szól.. Sok Troll irigy amúgy is.. De tudjátok mit inkább legyen irigy mint egy sajnálo. 
Múlt héten voltam egy bevásásárló központban kint egy györnyörű MERCEDES GLC COUPE nézegettem milyen szép nézzétek meg egy csodálatos autórol van szó kb BMW X 4 erre oda jön két fiatal suhanc gyerek és elkezdni kopogtatni az auto elejét lent ahol egy szép kis krom rács van ilyet szól de szar műanyag.. :) Majdnem vissza szoltam nekik hogy ti neketek milyen autotok van ? mert ez egy 21 millios auto. Gondolom az ilyennek van egy 20 éves roncsa.... :D 
Wiwa 2019. 06. 01. 09:17
Előzmény: #3357  kimi99
#3358
Kimi ! Ha nem ertesz valamivel egyet , beirod , leirod  lasd. elozo beirasod ....ezzel nincs gond . A trollok nezik le es pont ok alazzak meg itt a forumon mas olyan embereket , akik az arcukat , nevuket adtak egy befekteteshez. Ez nem arrol szol , hogy gazdag-e valaki v. szegeny. Ismerek par trollt , szemelyesen is .... es sajnos a tobbseg az aki irigy , rosszindulatu es sok koze nincs a kereskedeshez .... pont abban a papirban ahol eppen trollkodnak . Miert estek neki Sobadinak , Halinak ? Mert eladtak ? Es akkor ez faj nekik ? Pont errol van szo , mindenki azt ir amit akar a sajat felelosegere , es mindenki ugy kereskedik ahogy akar . 
Ott1 nel is meg mindig" Sobadi adja "van a forumon igaz mar tobb mint fel eve.  Az a hangulat kezd ide is atjonni .... ezt kellene elkerulni , egyebkent Hajra SET ! 
kimi99
kimi99 2019. 06. 01. 00:14
Előzmény: #3349  Wiwa
#3357
engem se erdekel,hogy ki ki ill miert ne irhatna vki mast mas velemenyt? hisz a forum " egy  szabad elvu orszagban a demokraciaban arrol szolna"
Pl vélemenycsere, otletek , fikciok megvitatas, a cegnek valo utanjaras a vele foglalkozo hivatalok bongeszese , mediabol info aramlas stb 
azt viszont nem tetszetos ,ha troll ,ha nem az valaki, miert is nezzuk le? minden ember nem lehet gazdag, jo informalt, jo helyre szuleto, agyon tanult, ok-okozat ez a resze nagyon nem emberi!!!! 
goodquestion 2019. 05. 31. 23:20
#3356
Nyugodtan kitilthattok, akkor csak olvasni járok majd ide, én nem gondolom, hogy valaha is trollkodtam, azért az erős kifejezés lenne rám, de ha így látjátok, ok, elfogadom. Nem volt szép nap a mai, de legtöbbeteknek nem ment át egy fontos üzenet. Tök jó ez a hívők topikja, és a moderálás lehetősége is. Minden tiszteletem a nagytulajoké és a kicsiké is, de az én értelmezésem szerint az is trollkodás, ha valaki folyamatosan arra bíztat, hogy tessék venni, kezekre ráülni, bővíteni, el nem adni, miközben ezerrel tolja a kereskedést napközben. Nem, nem arról van szó, hogy valaki nem adhat el, majd veheti vissza, valóban erről (is) szól a tőzsde, de mindeközben csak az ellenkezőjét beírogatni naponta többször, na az is éppen trollkodás, nem csak az amikor, valaki kizárólag a negatívat tolja papír nélkül. Én így látom, lezártam ezt a témát. Sobadi vissza fog térni idővel, ha fontos még neki a SET. Jó hétvégét!
Wiwa 2019. 05. 31. 21:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#3355
igen , sajnos ez így van ! De azért , mert kimaradtam egy emelkedésből v. buktam egy rossz befektetésen , v. leült a papír és nem mozdul ..... ezért nem kell valakit , valakiket kikezdeni ! Annyira látványos , hogy a pf. fórum  színvonala napról napra egyre rosszabb és rosszabb ! Vannak a papír iránt elfogult topic gazdák  , ha csak annyit írsz be , hogy ma mit vártok a papírtól  ,,,,, ... na már erre is kitiltás ....ez sem korrekt dolog ! A pf.-nek egy kicsit már épp ideje lenne a fórum folyamatát felülvizsgálni ....és ideje lenne már olyan irányba módosítani , átalakítani az egészet , hogy érdemes legyen ide írni , itt olvasni és véleményeket megosztani korrekt emberi módon . 
Ery_25 2019. 05. 31. 21:40
Törölt hozzászólás
#3354
Wiwa 2019. 05. 31. 21:19
Előzmény: #3351  HoStrucc
#3353
Struccy ! Légy kemény , Te mint a Topic gazdája ! 
Wiwa 2019. 05. 31. 21:14
Előzmény: #3350  Törölt felhasználó
#3352
Ez van Setty ! Ahogy írod , majd egy bizonyos árf. szintnél lelécelnek ....remélem végleg !
HoStrucc
HoStrucc 2019. 05. 31. 21:12
Előzmény: #3342  HARDCORETERROR
#3351
 Bizony. Egyszerű de nagyszerű. Aki nem tárja be repül minimum 5 napra. 
Törölt felhasználó 2019. 05. 31. 21:11
Előzmény: #3349  Wiwa
#3350
Sajnos ide jutott a Forum. Én is sajnálom Sobadit. Egy remek korrekt üzlet ember.. Már kezdem unni én a Trollokat probálják az emberóekbe a reményt és a hitet össze törni. Énnem adok egyet se az bztos tartom meg bővitgetek SEt Group nagyszerű cég korrekt üzlet emberekkel .. majd amikor 1500 felé elindulunk szépen akkor majd Trollocskák eltünnek meg látod Wiva te is nagyszerű ember vagy mint sokan itt jó lenne ha maradna egy Troll mentes forumunk mert ez már csűfság amit tesznek ... én sem szeretnék már sokat ide irkálni mert nincs értelme ilyen érdekes emberekkel szembe szállni nincs értelme. sok az irigy akik bánhatják hogy nem tudtak és nem vették. Ez a Cég nagy jövő elé néz ebben én biztos vagyok Emlékeztek a Micsoda nő fiilmre.. Mit csinált ott a Richard Gere cégeket vett. Na ez hasonlo itt is szép dolgok történtek és hogy esett a papir ára na és a fák se nőnek az égig ez igy jo volt. szép a görbe fel aztán pihen aztán fel pihen és megint fel. a lényeg az emelkedés.. :) és a folyamatos kereskedés és mutassanak a trollocskák olyan papert ami az elmult pár hétbe nagyon fas..a voilt.. szerintem ez jo cég korrektek szépen tájékoztatnak ... kicsit néha lenne ötletem mit kéne másként deaz az én személyes véleeményem csak.:) 
Wiwa 2019. 05. 31. 21:02
#3349
Hol van Sobadi ? Elkezdetem keresni mai beírásait ...majd látom , hogy saját kérésére felfüggesztették. 
Valszeg elege lett az alaptalan vádaskodásokból ? ! Talán ? ! Miért kell minden jó kereskedő kollégát  szakmailag nulla trolloknak kikezdenie ? Ezt nem igazán értem ! Olyan embereket  "csinálnak ki " mindig akiktől csak tanulni lehet . Kedves trollok ez mire jó ? Kiszívattátok  Lie -t anno  appeninn-ből - pedig ő is sok pénzt rakott sok - sok a tőzsdéhez hozzá nem értő kezdők zsebébe ! Kiszívattátok  Halit .... akitől szintén sokat lehetett tanulni , és igen jó kereskedő , napi beírásai, kommentjei eltűntek , és már csak akkor ír be  amikor már nagyon  tele van a hócipője . Most ? Most meg Sobadinak lett eleg belőletek  "kedves" trollok ! Egy jó ember , aki jól forgatja szintén az buciját és a pénzét ......korrekt intelligens beírásai zavart valakit ? Ha trollkodott volna biztosan jó ember lenne most a szemetekbe mi ? Kik vagytok ti ....igen ti  "kedves" trollok ? Ki egyáltalán ? Egyáltalán van annyi eszetek , hogy az általatok nagynak mondott pénzeiteket jól fialtatjátok ? Vagy se pénz se ész nincs mögöttetek , csak a nagy pofa , irigység , rosszindulat , gyalázkodás és a nagyzolós stílus ! Kik vagytok ? Hát ti azok , akik ingyen wifit keresve , napról napra élve , hitelre megvett almás telefonnal a farzsebetekben nagyképűen mászkáltok a tömegben , és várjátok , hogy mikor jön a buszotok , mert csak ennyire vittétek !  A sok energiát amit mások sárba tiprására használtok , azt tegyétek be abba , hogy egy normális életet tudjatok kialakítani a ti kis egyszerű világotokból . Hát kik is vagytok  ti trollok .....hát azok bizony ! 
Törölt felhasználó 2019. 05. 31. 20:56
Előzmény: #3344  zsoltee77
#3348
Bar tudtal volna ott venni vagy 100 k t 
Törölt felhasználó 2019. 05. 31. 20:56
Előzmény: #3344  zsoltee77
#3347
Iszonyat csunyan el durvult a forum... de kitartas meg hozza gyumolcset...aztan ki hullanak a trollok
Törölt felhasználó 2019. 05. 31. 20:55
Előzmény: #3344  zsoltee77
#3346
Hamarosan meg erik a gyumolcs:) jon a jo idő👌
Törölt felhasználó 2019. 05. 31. 20:53
Előzmény: #3344  zsoltee77
#3345
Nagyon jol tetted:) 
zsoltee77
zsoltee77 2019. 05. 31. 20:41
Előzmény: #3343  Törölt felhasználó
#3344
Én kemény 1k-val bővítettem 641en. :)
Törölt felhasználó 2019. 05. 31. 18:54
Előzmény: #3342  HARDCORETERROR
#3343
Igazad volt ma ez ma diszkont aron volt de nekem van eleg papirom es most boviteni nem tudtam sajnos.
HARDCORETERROR
HARDCORETERROR 2019. 05. 31. 18:50
Előzmény: #3338  HoStrucc
#3342
tudsz te, ha akarsz ;)
Köszönjük.
Amíg ilyen konzekvens a topic(gazda) és van papírom, maradok. Ami nincs, oda nem írok -semmit-, nagyon egyszerű szabály, rengetegen mégsem képesek követni :D
Törölt felhasználó 2019. 05. 31. 18:35
Előzmény: #3332  Wiwa
#3341
Udv! :) tok gázos volt a forum... trolok ki hullhatnanak mar

Topik gazda

HoStrucc
HoStrucc
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek