Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Beze
Beze csütörtök, 00:20
#1281599
Relax skacok, relax...
Ennyi idegeskedést nem ér a dolog. Én köszönöm mindenkinek, aki rajzot, vagy ész érvet rak valamihez, tegnap én is így tettem, akit érdekelt megnézte. Aztán majd meglátjuk mi sül ki ebből az egészből.
pakk
pakk szerda, 23:11
Előzmény: #1281597  Greenbull
#1281598
Pakk barátunk miattatok ideges, nem a pozíciója miatt. Megint nem figyelsz.
Greenbull
Greenbull szerda, 23:07
Előzmény: #1281592  Munehisa
#1281597

"Azok idegesek, feszültek, akik rosszul pozicionálták magukat, túl nagy kockázatot vállaltak, sokat buktak"
.
Tökéletesen leírtad pakk barátunk viselkedését. Nem is kívánok semmit hozzátenni. Jó éjszakát mindenkinek!
ktamask szerda, 22:35
Előzmény: #1281593  pakk
#1281596
Ezért szeretünk:)
Én is szoktalak minuszolni, ha már túltolod.
Ez közel volt, de van benne igazság, ahogy abban is, hogy késő van, aludjatok! +
Holnap zöld nap virrad rátok / vagy piros.:)
USA amúgy pici+
Van egy új kolléga egy másik topicban, ő azt mondta még reggel, zöldülhet picit USA. Zöldült.
Csütörtök- péntek új alj a tippje, (tehát esés) hát majd kiderül. Tipp/jóslat, egyelőre.
ktamask szerda, 22:27
Előzmény: #1281591  Beze
#1281595
Vannak hibáim. Nem vagyok szakértő.
Miért rajzolok így-úgy, jogosan merül fel egyesekben a kérdés.
Az áthúzott gyertyákat megindokoltam, hogy miért úgy rajzoltam, karikákkal jelöltem az összehúzott pontokat.
Korábban a 17500 as gyertyát is áthúztam - (fals letörés, van ilyen), mert az úgy adta ki a trendvonalat.
Ahogy a 18600 fölé emelkedő 18880 is lehet fals valamilyen szinten.
Bár most a 18600-18880-19180 nagyon szépen kiadta a tetőt +-50 pont.  
dniel
dniel szerda, 22:27
#1281594
Semmi baj skacok engem lehet utalni mar teljesen megszoktam kiszavazni nem volt erő a tarsosagban nen olyqn reg mert tobb volt a "maradjak" lájk mint q dislike... nekem ez elég az ertelmesebbje csenben figyel itt egyebkent... egy "köszönömre" kapok 1 lákjkot es 10 dislike-ot.... meg ertettem h nem velem van a gond... ertem a oszihologiajat a tarsosagnak a csatornam az is nezi aki egyebkent utal meg szar az elemzesem mert sose jon be .... mint a gyozike show.... vannak akik szeretnek szenvedni kinlodni.... azt varjak egyett ertsek veluk mert meg gyugszanak tole de ha jovok h na most nem az lesz vagyok minden csak szakmai nem... ddd egy vonalat nen huzott meg a tobbsege... van is az a mondas: aki nem dolgozik annak nincs is hiba a munkájában )))
pakk
pakk szerda, 22:19
Előzmény: #1281589  Beze
#1281593
Igen, azokkal van baj, de lehet érteni, hogy csak troll, míg a másik időt tesz abba, hogy rajzolgassa a kis faszságait és próbál gondolkodni rajta, hogy mi lehet majd.
A baj az, hogy egy kalap alá van véve mindenki. Lehet itt romantikázni, hogy mi lenne a topik célja, de ezt a nemes dolgot pont az a pár longos bassza szét akik direkt félremagyarázzák a mondanivalót és/vagy anyázzák azokat akik TRADE miatt másképp gondolkodnak. 
Leírja bazmeg Ad is meg Dani is, hogy 4-es hullám, korrekció ennyit adhat ki meg annyit, erre jönnek itt a cinikus faszságokkal hogy így nem jött be a statisztika, úgy nem jött be, bolonddani, stb stb. Azt tényleg nem akarjuk észrevenni hogy mit írtak? Ja de várj, észrevesszük, ha a pingi hozza a célárat időben. Maci addig lesz haver amíg long van. Nem véletlenül nem ír most se. Mert tudja, hogy mizu, csak több esze van és inkább kimarad a dolgokból. Nem a shortosok miatt szar a topik, hanem a nagytudású longosok miatt, akik azt hiszik, hogy az a tőzsdézés, hogy beleülök a bux élpapírjába egy 10k-s szakadás után. Hát brávó. 
Itt mindenki addig kurva okos, amíg be nem üt a szar és viszi a lóvét. De olyan itt nem történhet meg ugyebár.
Na, lehet jelenteni meg mínuszolni meg háborús bűnösözni.  
Munehisa szerda, 22:07
Előzmény: #1281589  Beze
#1281592
Én örülnék annak, hogy ha nem húznánk vonalat, hogy a shortos indokoljon, a longos meg ne, mert hát emelkedésre van ítélve a papír.
Pakk is longos, de vár egy korrekciót. Miért gondolja az, aki szerint emelkedésre van ítélve a papír, hogy nem jöhet egy korrekció? Pont két hónapja pont volt is egy nagyobb korrekció, előtte pont ugyanez ment, pedig igazuk lett azoknak, akik lefelé várták (és azoknak is, akik 19K fölé várták, csak két hónappal később).
Pomperj féle 10K -8K-t hagyjuk, kontraindikátor, ha esést vár, longolj azonnal, sokat nyersz vele!
Az ősz a nagy esések időszaka a tőzsdén, az álmoskönyvek szerint esni szoktak a piacok, majd a karácsonyi időszakban meg rallyzni.
Azok idegesek, feszültek, akik rosszul pozicionálták magukat, túl nagy kockázatot vállaltak, sokat buktak, aki jól csinálja, biztos magában az maximum mosolyog egyet a bajsza alatt, ha hülyeségnek tartja.
A sas nem kapkod a legyek után.
Beze
Beze szerda, 21:57
Előzmény: #1281590  ktamask
#1281591
Te is komoly elemzéseket tolsz mindig, és fel és le is van forgatókönyv. 
Egyáltalán nem ördögtől való. Én 3 szintet határoztam meg, ha oda lemegy akkor veszek, különben nem. Van egy trendvonal, most kb 18100 körül, ott a 200 napos 17600 körül ha jól emlékszem, és van egy január óta húzott trendvonal, az most olyan 17200 kb. Az utolsó esetén már venném ki az állampapírt is hogy zsákoljak belőle otp részvényeket. 
ktamask szerda, 21:45
Előzmény: #1281589  Beze
#1281590

Ahogy Maci szokta írni, játszóspénzzel short. (/Long fedezése shorttal)
De alapvetően még long van, és amíg így van, addig alj keresés/long beszálló. Újra és újra.
Vagy akár dupla alj 17910, de még a 17700 sem ördögtől való, csak tartsa meg.
2 chartot tettem fel ma (1 napos/1hetes), long beszállós.
Persze azt is megértem ha valaki nem ugrál ki- be, pedig néha érdemes lenne ezeket megjátszani.
Beze
Beze szerda, 21:37
Előzmény: #1281588  pakk
#1281589
Pakk! Azokkal baj van akik mindenféle indok, elemzés, chart, funda stb híján idejönnek és beirják, hogy 10000-re, 8000-re várom ... Én még nem is sértődnék meg a 10000-en se kb, csak vázolja fel miért várja oda, legalább annyival hogy orbánc csődbe viszi az országot, vagy legalább valami. De aki csak böfögi a hülyeséget, az troll. 
Annyiból védek meg bárkit , aki longos, hogy ott nem feltétlenül kell indokolni efféle módon a dolgot. Ha valaki beírja hogy 20k-ra várom, vagy 22, 24, stb, azt nem kell indokolni, egyrészt mert a tőzsde emelkedésre van ítélve, nyilván kell hozzá egy jó cég is, hogy ne menjen csődbe, de látjuk hogy ez a cég nem afelé tart. Ilyen bevételekkel, amiket meg hoz, nem kérdés, hogy alulértékelt. Másrészt a 24 ezer előtt lehet 16 is, ez vitán felül áll. Nem nyílegyenes az út sose. 
Vannak itt normális shortos arcok is, pl te is, én azért nem szeretek inkább ide járni, mert sokszor tényleg egymást ölik az emberek. Anyázást nem kedvelem. 
pakk
pakk szerda, 20:59
Előzmény: #1281574  HZo
#1281588
Jövök bulit rombolni. “Egymás segítése, az OTP-vel kapcsolatos, vagy a rá kiható hírek, információk, egyéni vélemények, várakozások megosztása volna egy fórum feladata.”
Pontosan ez történik. Csak hát addig jó minden amíg mindenki ugyanazt gondolja. Elméletben mindenki olyan szépen leírja, hogy be lehet írni más várakozást is, mindenki megoszthatja a meglátásait. Blablabla. F.szt. Nem láttam még soha olyat h Macus le lett volna gyógyszereshülyézve. Vagy hogy Berlini szaktárs bohócozva. Vagy Peterbond bolondshortosozva. 
Érdekes, az aki másképp gondolja a történéseket (trader szemszög miatt!!!) azok meg igen. Akkor hogy is van ez?
Dani, Ad és még sokak várakozása szándékosan félre van magyarázva, értelmezve, a kontextusból kiragadott részeken megy a csámcsogás. 
Mindenki egye meg amit főz magának. #fundaforever 
Beze
Beze szerda, 20:36
Előzmény: #1281574  HZo
#1281587
Jár a +
klnh
klnh szerda, 20:25
#1281586
Nyugalom, év végére minimum 20k, de ha jól megy meglesz a 21k is. (Érdekes módon ezzel szemben az elemzők 12 hónapos célára a 21.8k)
Sanyi bá' is megmondta lesz még 20k az OTP, igaz azóta a világtőzsdék és S&P500 ATH-t döntöget, az OTP meg lejjebb forog, mint a 3 évvel ezelőtt beállított ATH.
Az ukrán háborúnak mindjárt vége, akkor kilővünk. (Putyin mondta a hétvégi ivászaton. Csak látszat, hogy Ukrajna elfoglalásáig vagy Putyin haláláig ez a háború folyni fog.)
Luminor ha összejön kilővünk, de ha nem akkor 2k extra osztalék holnapután fizetve.
Legrosszabb esetben sem várom 17k alá. (Igaz, hogy a 18.600-as szintet 2 hónap után sikerült újra átvinni végre és kevesebb, mint egy héttel később már vissza is zárt alá.)
Szerintem mehet a long. Ha júliusban vetted meg a TL9X certiket, akkor alig 10% mínuszban ülhetsz most, év végére 20k-nál meglesz a 20% profit. Persze, ahhoz kell a 20k árfolyam :)
dniel
dniel szerda, 20:16
#1281585
OTP két alternativa az impulzusra fekete preferált piros ha holnap eséssel folytatná:
https://www.tradingview.com/x/soWlej1U/
prob szerda, 20:15
Előzmény: #1281583  ktamask
#1281584
Na, már csak ez hiányzott.
Sicario szerda, 19:12
#1281582
Ha a vaskupola aktiválódik szakad a tőzsde.Nem kell komoly fundát keresgélni..
dniel
dniel szerda, 18:35
#1281581
Be is csatornáztam most aztán tényleg jöhetnek a minuszok,véletlen mutat egy pontba tuti nem fog bejönni
https://www.tradingview.com/x/6CLwC0x2/

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók