Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
man01 ma, 15:41
Előzmény: #1273322  zsomci
#1273328
Tankolj az Orlennél :)
man01 ma, 15:41
Előzmény: #1273322  zsomci
#1273327
Tankolj az Orlennél :)
einstein ma, 14:39
Előzmény: #1273323  Lizi
#1273326
"Ha megbukik ez a tetves, szemét, rablo, maffia, en jelentkezni fogok hóhérnak a kivégzésükre."
Ajjaj, ilyet mindig elszomorodva olvasok. Nyiltszini butaság. Alkothatsz véleményt korrekt módon is. Ez a stílus minősít Téged is. Szerintem ne így kommunikálj.
einstein ma, 14:36
Előzmény: #1273321  zsomci
#1273325
Ennek lett volna a negatív éle, de ezek szerint nem ment át.
einstein ma, 14:35
#1273324
Úgy érzem páran rosszul opvastátok amit írtam  Hernádi sötét üzelmei, üzletei számomra gyomorforgatóak, pont erre próbáltam volna célozni. 
Sajnos tipikusab a mai világ inkorrekt gazdasági szereplője. De ez magán vélemény, nem bánom ha valakinek ikon. 
Lizi
Lizi ma, 13:54
Előzmény: #1273302  einstein
#1273323
Egyetlen korabbi kormany nem lopott annyit mint ez az enyveskezű, korrupt, hazug, tolvaj, rablo orban es maffiaja. Nem is tudtak, mert akkor nem volt annyi pénz magyarorszagon mint most. Ezek most ellopnak mindent! Ellopják az adódat, a cégek adójat, az eu pénzeket, földeket, bányakat, kastélyokat, mindent! Plusz ott van még amiről nem is tudunk! Ha tehetnék, ezek kilopnak a szemed és a veséd is!
Ha megbukik ez a tetves, szemét, rablo, maffia, en jelentkezni fogok hóhérnak a kivégzésükre.
zsomci ma, 13:25
Előzmény: #1273318  einstein
#1273322

Európa legganyébb benzinjét ontják ránk, miközben megszedik magukat a háborún és sípítozik ha adót kell fizetni, ennél ritka aljasabb "üzletembert" találni. Na és kérdd meg, hogy mit csinál a magánkutasokkal. MOLra persze nem vonatkozik az hogy vegyen vissza a marzsból. Ja meg látnád hogy néz ki az utcánk mikor elviszi a MOHU a kukákat- szlalomozni kell. Én nem látom a mindennapi dolgaikban a példamutató tettet.
zsomci ma, 13:21
Előzmény: #1273318  einstein
#1273321
"Hernádinál példamutatóbb, tisztább, erkölcsösebb, korrektebb gazdasági elitt példa nincs is." - JAJ
man01 ma, 13:10
Előzmény: #1273313  man01
#1273320
Látom maximálisan nem értetted a lényeget, de nem baj.
Én abban az érában is éltem, ez sem más, csak több. Sokkal.
pakk
pakk ma, 12:39
Előzmény: #1273316  aetzw4zer
#1273319
Hát…pár évvel ezelőtt elképzelhetetlen lett volna egy ilyen cikk. Pár hónapja egy magyar nemzetes szállt bele rákayba, most hernádi a pártba. Repedeznek a falak. Aztán nehogy véletlenül megkapja hernádi az útilaput, vagy hirtelen a horvát bíróságon találja magát ezek után. 
einstein ma, 11:57
Előzmény: #1273317  bumm
#1273318
Köszönöm medtisztelő válaszod. Igazad van, Hernádinál példamutatóbb, tisztább, erkölcsösebb, korrektebb gazdasági elitt példa nincs is. Ha ő is kritikát fogalmaz meg, akkor bizony komoly baj van.
Az ilyen fajta észnélküli kritika a huszon-harmincas éveikben lévő, szabadság zászlaját önként cipelő, ki ha én nem tipisú emberek fegyvere, akiknek a teljes valóságról halovány lila gőzük sincs. 
Élmény volt olvasni a véleményed, köszönöm mégegyszer, és a magam részéről visszarérek az OTP és  gazdaság témájára. Nem kívánik tovább offolni.
bumm ma, 11:17
Előzmény: #1273302  einstein
#1273317
einstein olvad csak más finomabban fogalmaz mint én:
Hernádi Zsolt kőkemény kritikát fogalmazott meg a kormánnyal szemben (msn.com)
Kérdezd meg tőle is hány éves! 
aetzw4zer ma, 11:06
Előzmény: #1273314  Beze
#1273315
még tartok pozit, de már 2x eladtam-visszavettem egy részét (2 hét alatt 60%). kezd remegni a kezem a maradékra.
a héten szerintem újabb maxra mehetünk, egyelőre nincs olyan hír, ami visszavetné, de még nem ATH, az esetleg jelentés környéke, aztán kis realizálgatás és év végére mehet a menet.
Beze
Beze ma, 10:44
#1273314
Túl longos már a fórum. 
17100-nál meg minden károgó itt volt.
A következtetést vonja le mindenki.
man01 ma, 09:54
Előzmény: #1273303  Peterbond
#1273313
Lopjunk OTP/MOL részvényt, mint az egyetemi alapítványok ;)
Megoldásban érdemi különbség nem volt, csak a nagyságrendben.
Meg akkor kevesebb volt az azonnali info.
man01 ma, 09:54
Előzmény: #1273303  Peterbond
#1273312
Lopjunk OTP/MOL részvényt, mint az egyetemi alapítványok ;)
Megoldásban érdemi különbség nem volt, csak a nagyságrendben.
Meg akkor kevesebb volt az azonnali info.
man01 ma, 09:44
Előzmény: #1273280  Catles1
#1273311
Meg az enyém. 
Arra jó kifogás, hogy legyen háborús költségvetés, külön/extraprofit adó és annak korlátlan hosszabbítása, szocho pl. nekünk, tranzi és felső határának emelése, stb., stb., stb. csak pont semmi köze nincs  a háborúhoz.
Az olimpiának sokkal több köze van ehhez, lásd orosz és fehérorosz sportolók.
Lou70 ma, 09:34
Előzmény: #1273305  Zoltanovitsch
#1273310
Nem írnám le a demokratákat. Messze van még a választás, még ezután jön a harc java. Nagyon gyorsan lesz új jelölt. Ha kell, majd lesz arra is ítélet, hogy Trump ne indulhasson. Vagy másik merénylet. Az ukrajnai háború világszerte akkora pénz nagyon sok cégnek, hogy nem engedhetik meg, hogy Trump kicsavarja a kezükből a mega bizniszt. De Kína és Ukrajna sem érdekelt az elnökváltásban.
daniel2121 ma, 08:35
Előzmény: #1273305  Zoltanovitsch
#1273309
Éjfél körül nagyon komoly írást linkeltél és köszi nekem nagyon tetszik. 
Lou70 ma, 07:14
Előzmény: #1273307  Sas1973
#1273308
Látszik, vágod a történelmet...
Sas1973 ma, 06:14
Előzmény: #1273304  Peterbond
#1273307
Jó reggelt mindenkinek! Hozzászólásodra még annyit hozzátennék, hogy ekkora kárt a tatár, török és a 40 év kommunizmus sem okozott az országnak, mint ezek és a rendszerváltó pártok {Boros, Antal Gyurcsány, Orbán} ! A privatizáció ról ne is beszéljünk, amit a Boros Péterék kezdtek és a Fidesz végezte be 1998-ban az Ikarussal Széles Gábor vezényletével. 
einstein ma, 00:41
Előzmény: #1273303  Peterbond
#1273306
Az elmúlt 50egynehány év nem a kifinomult transzparenciájáról volt híres. Ami a mai világot jellemzi, annak a hozadéka az, hogy bárki bármit megtehet. És ez így van a manipulálással is. Az információ(k) tudatos hajlítása, az ember irányított befilyásolása zajlik mindenhol. Egészségtelen, káros történések. De ez van sajnos!!!! Amiről nem tudsz az nem fáj, ami fontos azt meg elkeni más sz@rral. Ez megy mindenhol. 
Dobálózik sok ember sok mindennel, de nincs a teljes tudás birtokában, ahogy én sem, és valószínűleg senki sem, hisz a politika is egy komplex, állandó egymással kölcsönhatásban álló, és így kiszámíthatatlan kimenetelű eseménysor kuszasága. Így ilyeneket írni, hogy ki lop, ki csal tök főlösleges, hangulatkeltés. Olyan mint az 5000darabos kék égbolt puzzle-t csokott szemmel kirakni. Lehetséges, de normális gondolkodású ember számára értelmetlen. Eszem ágában nincs védeni a kormányt, akik szavaztak azok döntöttek. Nem kívánom a politikát belevinni a tőzsdébe, max olyan szinten, hogy kihasználjam a lehetőségeket. 
Zoltanovitsch ma, 00:28
#1273305
Fundás körkép a teljesség igénye nélkül, avagy mik lehetnek hatással most(anában) az OTP árfolyamára? (Korábbi gondolataim bővebben kibontva).
Mi is történt itt csütörtökön s pénteken? Nyilván biztosra nem tudom..  De nem tudok nem gondolni bizonyos dolgokra: Kik és miért tolták meg..főleg a forgalmat még ha az emelkedés szerény is volt? Az a bizonyos Trump Trade; mely szerint portfólió átrendezés történik annak megfelelően mi várható Trump eljövetelével (amit most a merénylet és Biden szereplése az egekbe lőtt)? Veszik a rumort vélem... ---> kis cap részvények tech és bank szektor lesz a kedvezményezettje a trumpi politikának.  Épp jókor szerintem: Az egekben lévő  tech szektorban profitrealizálás van a Zsiday féle malacperselyben lévő pénz szétáramlik  és ezeket a részvényeket keresi....Amerikában.... a lakossági kisbüfiknél.... szerintem mindenképp... ám a nagyok? Ők már komoly tétekkel játszanak és igen jól informáltak. Pontosan tudják azt amit mi is. EU ban is vannak most ígéretes lehetőségek. A most már közismerten alul árazott Középkelet Európában még inkább. A tengeren túli bankszektorra vetülő fény vajon átvilágít az öreg kontinens bankszektorára is? S látják azt is hogy a diszkont áron vehető itteni bankok közül ..ugyan a többi (pl Lengyel PKO) sem rossz ajánlat de kevesebb mint fele P/E rátán (S egyéb remek peer-ekkel) forgó OTP bankcsoport már kínálhat olyan befektetési lehetőséget amit az itteni  (geopolitikai s állam) kockázatok vállalásával is érdemes megfontolni? Portfólió töredékével tkp. low risk. Mint mikor egy diverzifikált portfólióban 1-5% -al kriptóban vagyunk.  S nem tudok elmenni (Nem reklám helye) amellett sem hogy mekkora remek ötletnek tartottam idén tavasszal -akkor és most is-  az OTP CETOP ETF ét ami épp a mi régiónk Blu jait öleli fel. Így az alapon keresztül OTP-t  is vesz bárki bárhonnan könnyen. Kisbüfik...nagyfiúk.. bankár Urak...bárki. S nem! Nem azt akarom mondani hogy aki NVIDA-t tartott az most OTP-t fog venni! Hanem azt hogy a fenti gondolatmenet nem hinném hogy csak bennem egyedül keletkezé.... hanem többekben is megfoganhat az hogy Trump mostani állásával és a közeli geopolitikai helyzet megoldására tett ígéretével már vehető az a rumor, ami szeretett OTP -nk talán 2 fő rizikófaktorából az egyiket a padlásra küldi a közeljövőben (továbbá:  remélhetőleg 2 év múlva az állami kockázatok is minimalizálódnak egy új és erős tömb kiemelkedésével). S tudjuk.... egy kontinensnyi sarki jégből itt letörő megyényi méretű darab morzsa (vagy malacpersely szilánk) csupán az egész tekintetében, de nagy hullámokat képes kelteni vérzivataros Pannon tengerünkben... (Nagyon nagy köszönet az elemzőknek, a kedves itteni és a többi OTP fórum tagjainak gondolatait is... melyekkel olyan mozaikdarabokat adtak melyek a fejemben maguktól állítottak össze olyan képpé melyre most igen nagy örömmel és reménységgel tudok ránézni). 
Peterbond ma, 00:26
Előzmény: #1273303  Peterbond
#1273304
De ugyanezt megkerdezhetem barmelyik miniszterelnokrol. Meg a patasordog Gyurcsanyrol is. Az apro klanjaval egyutt se szedett ossze annyit amennyivel egy atlag NERes ma fel se merne vagni egy belso bulin. A Rogan ex neje pl iden allami hirdeteseken 1.2 milliard hasznot csinalt 1.4 milliard bevetelre.
.
Az OTPn meg van tarsasagi ado, bankado extraprofit ado ( sicc) es mostmar vedelmi ado is. Ez a rohej. Ilyen pofatlanul es ilyen sokat soha egyik kormany se lopott.
Peterbond ma, 00:14
Előzmény: #1273302  einstein
#1273303
Tenyleg elmondanad Antalnak hol volt Hatvanpusztai birtoka? Mennyije volt a vejenek a vagyona? Hat a falusi polgarmestere volt e az orszag leggazdagabja? Lanya lett e milliardos? A miniszterei es a felesegeik es az unokatestvereik letteke allami megbizasokon milliardosok?
.
Melyik miniszterelnok epitettet stadiont a 2000 fos falujaba 10 milliardokbol? Hol volt olysn hogy ingyen atruhazott allami reszvenyt es ingatlant 1000 milliard osszegben az MDF?
.
Ertem en hogy egyeseknek nagyon betett a privatizacio es okkal de ami most van ahhoz kepest az kutyafule volt, es meg ha egy szinten lennenek se magyarazat a ma lopasara a tegnape.
einstein ma, 00:05
Előzmény: #1273297  bumm
#1273302
Bocsáss meg, had kérdezek pár dolgot. Kíváncsivá tettél, az erősen politaka felhangú észrevételeddel. Megosztanád velem/velünk hány éves vagy? Éltél már a Kádár korszak végén? Felnőtt, gondolkodni tudó emberként élted meg a köztársasággál válást? Éltél Antal kormány alatt? Fejben már ott voltál és esetleg dolgoztál is a Medgyesi kormány regálása alatt? Emlékszel, esetleg meg is élted a.kiigazító csomagot, illetve annak hatásait? 
.... mert szerintem Nem, ha ilyenekt írsz, hogy tolvaj rabló banda, akkor fingod nincs milyen a tolvaj rabló banda. 
Tisztelettel, további sok sikert Neked, és.kívánom, hogy sose ismerd meg milyen a.patkány világ.
Thrawn
Thrawn szombat, 22:04
#1273301
Szerintem a Lucoilos történet önmagában ér egy piros napot (valszeg lesz rá ettől függetlenül megoldás szval nem armageddon). Felfoghatjuk egy tényleg mini nordstream2-nek csak olajban.  Szerintem másik indok a dax és usa indexek előző heti performansza akár, lényegében végigmeneteltük az egészet mintha mi sem történt volna. :D Ez csak az én véleményem, kíváncsi vagyok mi lesz. 

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók