Topiknyitó: Xylox 2020. 02. 24. 09:49

NUTEX Investments Plc. - részvényesek topicja  

Új topic , garantáltan troll mentes ! Hajrá ! Sok sikert és jó kereskedést mindenkinek és persze fórumozást is ! :))))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
martin36
martin36 2020. 02. 25. 21:17
Előzmény: #139  Xylox
#140

Ebbol itt nalunk csak a tevekenyseg,a bevetel,a gondos ceggazda,es a prosperalas hianyzik.
Minden mas megvan.Azaz a 30 ft-os arfolyam.
Xylox
Xylox 2020. 02. 25. 21:14
#139
OTT1 -re emlékszik valaki - story ? Mivel indult ? Véna scanner story ! Mind a mai napig morzsákat hoz nekik és ez repítette fel az árf.  300-fölé -  35 -50 - es tartományból ! Aztán jöttek az új story-k benne ! Akár ez is lehet itt is a fogató könyv.  ( de csak az almát az almával ) :))))
martin36
martin36 2020. 02. 25. 21:13
Előzmény: #137  Xylox
#138
Nem igazan tudok veled vitatkozni ennyi tomenytelen eses,es allando dobogos szar papir helyezes utan,ha te ezt meg mindig nem latod problemanak..hat...tenyleg nem lehet erre mit mondani...:-)
Xylox
Xylox 2020. 02. 25. 21:08
#137
egyébként én nem tartom a mai napot olyan kudarcnak nutex szempontjából ! adták , adták .....de azért volt némi vételi erő is ...azért próbált 35 környékén maradni . Persze leverték 30 -ra , de az lett volna a fura , ha 38-on marad . Akkor holnap verték volna le ! Ez most nem nutex probléma ! Én nyugodt vagyok pedig már mínuszban vagyok 5-6 Ft -al / rv.- ként és nem kevés db van ! Ja és ez nem felbeszélés ! Ha 30 környékén maradunk holnap még lehet veszek egy keveset ! 
martin36
martin36 2020. 02. 25. 21:02
Előzmény: #135  warlock
#136

A ceg jelenleg nincs annyira sem ertekelve,mint a benne levo ertekallomany.
Megis a legintenzivebb eladasok elszenvedoje,es amig a legtobb papir1.,2., eso napjanal tart,mi mar addig is estunk egy "gyenge" 55%-ot masszivan jo ket honapon keresztul egyhuzamban,ami lathatolag semennyire sem erdekli a piacot.
A folyamatos arcpirito hazudozasok,szelhamossagok,tudatos kisreszvenyesi megtevesztesek feheren feketen lathatoak a jelenlegi arazasban.
warlock
warlock 2020. 02. 25. 20:57
Előzmény: #130  martin36
#135
OK, de azt is vedd figyelembe, hogy a 17M plussz rv tőkeellenértéke bekerült közben a cégbe átlag kb. 40ft árfolyamon  (az mindegy most, hogy Hubi a sokszorosát nyerte azon amit kiszórt), míg jelenleg 31ft sem adnak a papírért. Hacsak nem az lesz amit Géza jósolt, amit én erősen kétlek, akkor most mégalulértékeltebb a cég mint a rally előtt volt, mert közben 170Mft plussz tőke került bele.
Xylox
Xylox 2020. 02. 25. 20:53
Előzmény: #132  westeros
#134
vagy nem úgy vizsgálják !:))))) 
Xylox
Xylox 2020. 02. 25. 20:53
Előzmény: #130  martin36
#133
warlock véleményét osztom ! A vírusmizéria ahogy jött úgy menni is fog ! Sokkal nagyobb eseményeknél lepattantak pár nap , hét alatt , majd még gyorsabban vissza korrigáltak  , sőt magasabb szintekre lökték vissza a papírokat . 
Az idén lesz még story nutexben ebben biztos vagyok , és akár egy új   ATH is lehet . Én már korábban leírtam idén 100+ Ft /rv. áron is lesz nutexben kereskedés ! 
westeros
westeros 2020. 02. 25. 20:49
Előzmény: #128  Xylox
#132
Bennfentes haveroknak az ügyleteit nem vizsgálják
westeros
westeros 2020. 02. 25. 20:48
Előzmény: #130  martin36
#131
17 millió
martin36
martin36 2020. 02. 25. 20:46
Előzmény: #127  warlock
#130

Ha ezek az esemenyek tortentek,persze h ezt tudom beirni.
Ezen nem valtoztat azon semmit,h geza elooleg mit es h mondott.
Ezek mar elmult tenyek,nincs mit filozni rajta.
Amugy pedig igen,erre en sem szamitottam,h 30-50% eses utan nem h nem korrigal,hanem ujra megcsinal egy ugyanolyan kort.
Lehet itt nyugodtnak lenni,de ez igenis eleg sokat elarul a papirrol.
A teljes emelkedes kiarazodasa meg meg ennel is tobbet elmond rola.
Ugyanott vagyunk mint barmifele hir elott.Csak 10 millio rv.el tobbel.
Xylox
Xylox 2020. 02. 25. 20:38
Előzmény: #125  Viszkis
#129
tedd meg Te is .... sőőőt kérlek tedd meg ! 
Xylox
Xylox 2020. 02. 25. 20:37
Előzmény: #124  Viszkis
#128
igen , nekem is volt már ilyen más papírnál , ott kb 1 hónap volt a teljes vizsgálat . De persze többször kaptam tőlük levelet , hogy hol tart és még egy kis türelmet kérnek , de nagyon köszönik a bejelentést . Majd kb 1 hónap után lezárták azzal , hogy nem történt a papírban bennfentes kereskedés , pedig még a hülye is látta , hogy az volt . Ja és nem csak én jelentettem be , és konkrét időpontokkal , kereskedési tényekkel lett alátámasztva a dolog . 
warlock
warlock 2020. 02. 25. 20:37
Előzmény: #123  martin36
#127
Véleményem szerint semmi olyan, ami eddig ne lett volna jellemző a nutexre, csak eddig a speka felkörben jobban bíztál és nem csordult túl nálad a pohár, most viszont elszakadt a cérnád. Ha megfigyeled, pont azokat írtad le amiket Géza egyfolytában mondogatott. Szerintem viszont ezeken hideg fejjel túl kell látni annak aki itt, ebben a papírban profitot akar csinálni, akár lesz befektető akár nem. Én továbbra is derűlátó vagyok. A vírusparát pedig senki sem láthatta előre, viszont a pici marketcap cégek gyorsabban pattanak vissza mint a nagyobbak. Nézd meg az EST médiát pl., mire az 120 lesz megint az eltart majd egy darabig. A Nutex szerintem kb. 1-2 nap alatt vissza tudja tesztelni a 38-as viszonylag stabil szintet ha elmúlik a hisztéria. Hogy utána hogyan tovább az már más kérdés persze, de szerintem lesz ez még 100 fölött az idén.
martin36
martin36 2020. 02. 25. 20:35
Előzmény: #125  Viszkis
#126
A legpofatlanabb,ahogy szarnak a kisbefektetokre,az erdeklodoknek meg egy hazugsagot,v egy semmit mondo sort sem kepesek odavetni,h nesze paraszt,itt van,ragodj rajta.
Viszkis
Viszkis 2020. 02. 25. 20:32
Előzmény: #124  Viszkis
#125
Fontolgatom a bejelentést a Nutexel is,mert lássuk be azért itt valami nagyon nem tiszta.
Viszkis
Viszkis 2020. 02. 25. 20:29
Előzmény: #122  Xylox
#124
Nekem 3 napon belül válaszolt az MNB,vizsgálják az ügyet.Majd kb 8-10 nap múlva kaptam végleges választ az ügy lezárásáról.Ez nem a Nutex volt.
martin36
martin36 2020. 02. 25. 20:22
Előzmény: #118  warlock
#123

tenyek:
-4. honapja csindrattatta az uj befektetorol--azota egyetlen egy hangnyi hir,meg csak utalas sem rola.
-ellenben a hirt meglovagolva lohalalaban nagyon jelentos rv boritas a kisbefektetok nyakaba-meg csak magyarazatra sem meltatva oket,h  a korabban elvileg vmilyen celra kinyomtatott rv-ek miert kerultek vajon a kisbefektetok nyakaba a celra meghirdetett felhasznalas helyett?
-Gondolkodas nelkul,ahogy a csovon kifer arfoolyam megeroszakolasa az utolso pillanatig,amig tartott a pakk,sajat befekteetoik totalis figyelembe vetele nelkul.
-Gozerovel allokalt uj pakk
-Kisbefektetok elol bujkalas,szegyenszamba meno "kommunikacio",totalis semmibe vevese.
-Harsany kacagas a kisbefektetok es reszvenyesi ertekmegorzes kgy hatarozatra (ld fentebb)
Teljes! emelkedes visszaadasa (koronvirus hiszti ket napja tart,addig mar 55%-ot esett a rv)
-Arfolyam tekinteteben visszaerkezes a kiindulo pontra,mint ha mi sem tortent volna.Ami persze nem igaz,mert hubert gazdagabb lett fel milliarddal,illetve ujabb 10 millio rv-el,a kisbefektetok ugyanezzel a lendulettel pedig ugyanennyivel szegenyebbek.
Tenyleg ugy veled,h nem tortent semmi?
Xylox
Xylox 2020. 02. 25. 20:17
Előzmény: #120  nutexes
#122
kíváncsi lennék , hogy mivel ! Ha jobban belegondolunk , hol is sértettek ők valamit is meg ? Pont ezen gondolkoztam ! Igazából a kiskapukat kihasználva csináltak mindent , törvényes kereteken belül ! MNB meg persze így ejti az ügyet , nincs miről beszélniük , nincs miért szankcionálni a céget ! 
Xylox
Xylox 2020. 02. 25. 20:14
Előzmény: #117  Viszkis
#121
igen ! A nutex@nutex.hu   server error volt legalább ennyi üzi jött vissza ! A nutex.nyrt@gmail.com  meg egyáltalán semmi válasz ! 

Topik gazda

Xylox
Xylox
4 1 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek