Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Monster 2007. 02. 01. 11:58
Előzmény: #719  Törölt felhasználó
#720
Ha az a 100 rugó földhöz vágja, akkor 100 forint alatt sem érdemes venni:)
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 11:47
Előzmény: #716  evelne2
#719
büntetést kapott a novo!!!
evelne2
evelne2 2007. 02. 01. 11:47
Előzmény: #717  Törölt felhasználó
#718
Meddig megy szerintetek fel rövid időn belül?
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 11:43
Előzmény: #716  evelne2
#717
950
evelne2
evelne2 2007. 02. 01. 11:42
Előzmény: #709  Törölt felhasználó
#716
DLPH!

novotrad-ot szerinted érdemes most venni???
Ja és mennyiért?
Köszi!
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 11:40
#715
H heti nagy bukta után jobbnak látom elmenni telelni/nyararlni....

Hétfőn jövök addig is sok pénzt!
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 10:22
Előzmény: #713  Törölt felhasználó
#714
Igazi ÚRI EMBEREK vagytok!
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 09:53
Előzmény: #709  Törölt felhasználó
#713
Én jó ötletnek tartom!

Bpmcwap Kérlek oszd meg velünk ötleteid, tudásod. Mindig átnézem a tőzsdecápák oldalát és ott is találtam sok jó Hsz-t. Miért ne írhatnád meg itt is építő jellegű hozzászólásaid?

Ezt veheted hivatalos meghívónak is!!!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 09:50
Előzmény: #711  Törölt felhasználó
#712
Kedves DLPH!

Jókat írsz az ellenfeleidnek (és rafináltan). :-)

Talán emlékszel, én elsősorban OTP-ben "utazom". Ezzel kapcsolatban szeretném ismét a tanácsodat kérni, mely talán másokat is érdekel. Köztudott, hogy Rahimkulovnak 5%-os részesedése van az OTP-ben, melyből elmondása szerint akkor akar kiszállni, ha elérte a tervezett 50%-os nyereséget. (Hozzáteszem, ezt nem egy éven belülre saccolta.) Ha jól emlékszem, az 50% valahol 10 000 környékén lesz meg.

Nos, a kérdésem az, hogy mi történik akkor, ha orosz befektetőtársunk (mondhatni: spekuláns kollégánk) nekiáll eladni, illetve egyáltalán miképpen kivitelezhető ekkora csomag "piacra dobása" úgy, hogy ne rendüljön meg az árfolyam? Vagy az is lehet, hogy egyszerűen egy-két kötéssel átadja valamilyen intézményi óriásbefektetőnek? Vagy készül az előbb-utóbb bekövetkező felvásárlásra?

Nagyon érdekelne, hogy te milyen scenáriót prognosztizálsz erre az esetre, illetve az OTP sorsára és árfolyamának alakulására egy, két illetve öt éven belül. Válaszodat előre is köszönöm!
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 08:55
Előzmény: #710  Törölt felhasználó
#711
nem vagytok egy súlycsoportban....!
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 07:01
#710
DLPH!

Korán reggel elolvastam az irásodat, nagyon tetszik a stilusod, és igen, Te már nagyon sok jó tanácsot adtál, köszönjük Neked!
Csak így tovább és megköszönjük!
Nekem Te vagy a kedvenc hozzászólóm!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 01:31
Előzmény: #682  bpmcwap
#709
Bpmcwap!

100%-ban biztos vagyok , hogy elolvasod ezt.

Szerintem most csináljunk egy hátraarcot, és történjen valami, aminek értelme is van.
Először is, én nem haragszom rád. Azt hiszem, körülbelül sejtem, hogy amit teszel, miért teszed.

A helyzet az, hogy HA nem vagyok totál flusztrált tele kissebbségi komplexussal, AKKOR tényleg azért írogatok ide, hogy ezzel másokon valamennyire segítsek. Harmadik lehetőség azt hiszem nincs.

Most őszintén : melyikre tippelsz?
Ugye nem gondolod komolyan, hogy abból nekem bármi hasznom származna, ha valaki elkezdene kopizni engem, vagy mint valami messiásra nézne fel rám, vagy hogy ez a topic az enyém, vagy hogy a Dunába akarom géppuskázni az összes technikai elemzőt?

Nézd: én jól vagyok, köszönöm szépen. Olvasd el a topicot az elejéről, és látni fogod, hogy hsz-eim zömét azért írom, mert mások ezt magukról kevésbé mondhatják el.

A kereskedési szokások itt egészen eltérnek az enyéimtől, a módszerek és az orientáltság is egészen más mint nekem. 11. éve semmi gondom és szépen gyarapszom, nem kevés pénzt forgatva itt.

Tudod, sok idő ám 11 év. És sokféleképpen dolgoztam ez idő alatt, szóval ne gondold, hogy esetleg keveset tudok. Sokat tudok a tőzsdéről, viszont NEM ELEGET! Ez a lényeg. Nem eleget. Emiatt folyamatosan fejlődnöm kell.

Amikor az első olyan visszajelzést kaptam, hogy köszönik és milyen jó , hogy segítettem, akkor éreztem valamit.
Ennyi.

Ilyen egyszerű. Ezért csinálom. A józan ész senkinek se menjen el vándorútra, és ha ez ütközik különböző érdekcsoportok álláspontjával, az engem egy csöppet sem zavar. Nem ma kezdtem az életet sem, egy fikarcnyit sem izgat ha ARP vagy te esetleg valami nyilvánvaló ostobaság közlése után felháborodtok, ha az nekem nem tetszik.

Ugyanakkor, ha nem vagy piás, tudsz jókat írni, olvastam néhány hsz-edet, többet látok
belőled mint eddig.

Itt most az az érdekes, hogy mi ketten a két ellentétes póluson helyezkedünk el.

Legyen egy éles fordulat, és kamatoztassuk ezt innentől , azt gondolom.

Van egy tervem , hallgasd meg !

Azt eszeltem ki, mi lenne, ha mi (te és én) kihasználnánk, hogy eredményeinket két merőben eltérő módszerrel érjük el?

Sőt, továbbmegyek : mi lenne, ha ezekből a vélhetően majdani konstruktív értelmes egyeztetésekből és véleménycserékből e topic többi olvasója is NYERHETNE egy nagyot?

Még pontosabban az a tervem, hogy ebben az idióta nevű topicban nekiállsz, és velem együtt te is hozzáadod a magadét azon kisbefektetők sikerei reményében, akik érdemi hozzászólások keresése céljából állandóan átnyálazzák a topicot.

Mert rájuk fér a segítség, és hidd el , így sokkal jobb pénz keresni , hogy még egymásnak is segítünk és -uram bocsá' - egymástól is tanulunk.

E nélkül unalmas egy dolog itt ez a tőzsde.
Dögunalom.

Így viszont van sava-sója íze-zamata , több értelme, egy kis pikánsságot is beleviszünk, hadd kerüljenek el minél többen felesleges pénzkidobást vagy veszteséget.

Hadd tanuljon meg mindenki önállóan okos döntéseket hozni!

Na mit szólsz?

Ne sajnáljuk amit tudunk, attól nekünk nem lesz kevesebb pénzünk, viszont lehet esténként jobb érzésünk.

Ezt a zsét a sírba úgysem visszük el. De vihetünk valami mást.

Úgyhogy békejobbom nyújtom most ezen ünnepélyes pillanatban neked. Részemről felejtve minden apró kis pimaszság.

És felkérlek tisztelettel , szállj be a fentiek szerint abba az ideilista elképzelésembe, hogy icipicit segítsünk a rászorulókon te és én.(is)

Na van kedved? Ha igen , akkor szállj be gyorsan, és kezdd talán bizonyos beszállási pontok definiálási módszereivel, mert ez sokakat izgat.

Nem maradok adós semmilyen téma kapcsán. tegyük ezt úgy, mint olyan két személy, akiket egy csöppet sem zavar, hogy ha más álláspontot képviselnek egymással szemben.

Nosza, ez az ajánlatom.

Mit szólsz hozzá?
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 22:27
Előzmény: #702  Törölt felhasználó
#708
hat mondtam, hogy nem emelnek :)

Meg kulonben Irorszagbol nem tudnek most hirtelen emiatt hazajonni :)
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 21:35
Előzmény: #706  Törölt felhasználó
#707
Tud nekem valaki valami esettanulmányt, vagy valami anygaot küldeni a tartalékképzés jelentőségéről? Nagyon fontos lenne,a szakdogámhoz kell. Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni, a következő címre üldje el: novakjuli@vipmail.hu
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 21:32
Előzmény: #668  Törölt felhasználó
#706
jól van na, tudom érzelmes vagyok.... a tőzsdén meg nem éppen előny, tudom.

Hogy miért bosszankodok a meg nem tett lépéseken? Mert a "mi lett volna ha.." bennem igen erősen játszik.

Igyekszem uralkodni magamon, a mailt amúgy olvastam. És reggel megint rossz voltam, és sajnálom, de nem bírtam ki. Volt egy mol shortom, 1600 Ft cash van belőle, de csak icike-picike shortot nyitottam, nem olyan nagyon nagyokat mint régen, tanulok azért. Bár tudom ezt sem lett volna szabad, és sajnálom, nem tudtam megállni.

A kísértésnek a legnehezebb ellneállni, de azt az alapszabályt olyan nehéz betartani: "soha ne legyen kereskedési kényszered".

De megpróbálok ellenállni a kísértésnek.
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 21:28
Előzmény: #704  zepi
#705
pedig kb. 9-10e-nél lesz érdemes eladni....
zepi
zepi 2007. 01. 31. 20:44
Előzmény: #703  Törölt felhasználó
#704
Köszi.
Jó látni, hogy következetes vagy.
(Kifuttatás)
TVK -t sajnáltam, de ekkora mozgásnak nem bírtam ellenálni! 6400-6600 óta spájzoltam csak.
szia
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 20:33
Előzmény: #701  zepi
#703
Zepi!
Segélyt nem szoktam adni, csak véleményt :)

Van TVK-m , 20% a portf-ba durván.
Nehéz volt összeszedegetni, sokáig tartott.
A mai napig tartom.
A nyerő pozikat ki szoktam futtatni, ez az.

Ha kerestél vele pénzt, nem volt hiba.
De lehet, hogy többet is tudtál volna.
Meglátjuk.

A Linamar egy több éves mély bázisból jön kifelé. Akár a Rába.
Ha a TVK-Linamar idő-hozam várható eredményét kellene megtippelnem,
eddig mindkettő emelkedik, talán TVK gyorsabbb lesz.

Szia!

Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 20:31
#702
Na nem emeltek! ( várható volt) Kranhalf mehet kiabálni! :))))
zepi
zepi 2007. 01. 31. 20:24
#701
Nem segélyt csak véleményt kérek
DLPH !
Hiba volt ma kiszórni a TVK-t?
portom fele vót.
mostan Linamarba van.
s
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 20:03
Előzmény: #699  Törölt felhasználó
#700
Gyerekek! Több komolyságot :))
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:59
#699
kranhalf csendben vagy :) Megértelek :)
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:56
Előzmény: #696  Törölt felhasználó
#698
Nem is rád gondoltam....

DLPH tudja... :-)
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:55
#697
Ők szerintem mán felhívták egymást! Nagyon csendben vannak...
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:55
#696
Szerintemőis
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:55
#695
Énfiúvagyok!!!
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:53
#694
DLPH

Látom it meg új románc alakul .... :-)
Azt hittem Te tisztasséges család apa vagy!!! :-) Ejnye-bejnye
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:53
#693
Monjuk abba hogy aki veszít, az elmegy a Bét épülete elé és elkezdi ordibálni a kijövõ brókereknek hogy; \"Jó lesz a Nabi!!!!\" 10 brókernek kell ezt kiabálni teljes erõbõl. No?
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:53
#692
Monjuk abba hogy aki veszít, az elmegy a Bét épülete elé és elkezdi ordibálni a kijövõ brókereknek hogy; \"Jó lesz a Nabi!!!!\" 10 brókernek kell ezt kiabálni teljes erõbõl. No?
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:53
#691
Monjuk abba hogy aki veszít, az elmegy a Bét épülete elé és elkezdi ordibálni a kijövõ brókereknek hogy; \"Jó lesz a Nabi!!!!\" 10 brókernek kell ezt kiabálni teljes erõbõl. No?
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:44
#690
allod?:)
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:40
#689
Ez benne a buli!!! Na fogadjunk valamibe!
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:33
#688
azok az elemzok, akiket olvastam alapvetoen tanacstalanok :)
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:14
#687
Este Fed döntés!!! Én úgy izgulok... :)
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:14
Előzmény: #684  Törölt felhasználó
#686
Semmi sem kezdődik.
De mindennek van határa.

Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:10
#685
Lehet felhívták egymást! :)
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:02
#684
az ilyen dolgokat legjobb figyelmen kivul hagyni, ahogy borussia is megmondta. Wapnak is megvan a velemenye, neked is, a ketto nem egyezik, ez igy termeszetes. Jojjon ide, ossza meg velunk az o nezopontjat is, attol a topik nem lesz szegenyebb, hogy tobb nezopontot ismerhetnek meg a kezdok, mint jomagam.

Szoval csak minosegi hozzaszolasokat varok, de legalabbis legyen informaciotartalma, ha mar muszaj szemelyeskedni.

Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:02
#683
Találjátok mán meg a közös platformot!!!:)
bpmcwap
bpmcwap 2007. 01. 31. 19:01
Előzmény: #680  Törölt felhasználó
#682
@freemail.hu
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:01
#681
Tuti lány :) Olyan igazi nyafogós...:)
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:00
Előzmény: #676  Törölt felhasználó
#680
És figyu Wap!!

Jól figyelj ! Senkinek nem ajánlottam ITT ezen a fórumon semmilyen vételt vagy eladást. Így nem lehet a harmadik ajánlatom a Mol. Mert előtte sem volt semmi.
Ne izálj már itt folyton na !

Az, hogy NEKEM milyen részvényem van,
konkrét kérdésre szoktam megválaszolni.

Jól van?

Nem figyelem hova-mit írsz, és csapok le rá rögtön. Mivel érdemeltem ki ezt a megtiszteltetést... ki tudja?

bpmcwap
bpmcwap 2007. 01. 31. 18:59
Előzmény: #676  Törölt felhasználó
#679
ha valaki nem ért veled egyet akkor az vonzodik hozzád??? lemaradtál az oviskorban amikor a lányok még a hajad huzták vagy mi van??? nem kell itt elterelni himezésre hámozásra... elég ha annyit irsz hogy no rieksön vagy nem értesz velemegyet mert go 24000 vagy ennyit se de ne legyél ennyire eltelve magadtol... boldog családi életet élek. muszály neked mindig kotoszkodnod???Vagy ez ilyen kisajátitott topik???Csak mert akkor ird ki hogy csak lelkibetegeknek, vagy védd le jelszóval....
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:56
#678
Énfiúvagyok
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:56
#677
Lehet lány!!! Sok lány lehet itt! Ki tudja!
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:55
Előzmény: #674  Törölt felhasználó
#676
Wap Te vonzódsz hozzám? Merthogy nem hagysz nyugton.
A lányokat szeretem. Bocs.
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:55
#675
Ez nem igaz!!! Monjuk ott cáfolnám, hogy van a következõ szitu: Vesznek egy speki papírt funda nélkül!!! Te utánuk eredsz???
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:50
Előzmény: #673  Törölt felhasználó
#674
Sziasztok.
Nem félig,teljesen PSZICHIKA,és semmi más!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:49
#673
A lényeg: A tőzsde félig pszichika!!! Mindenkinek meg kell tanulnia nyugodtan minuszba lenni, de amikor eléri az előre meghatározott pszichikai stopp-ot, akkor cselekedni!!! Ritkán dönteni, de alaposan megfontoltan, és főképp jól!!! Plusznál pedig a lényeg; nem szabad túlörülni, mert az embert hajlamossá teszi arra a mondatra: "Á úgyis csak a nyereség kevesebb!", ehelyett minden nap megbarátkozni azzal hogy az embernek mennyi pénze van, ezt jól elmélyíteni, aztán ahhoz mérten mérni a nyereséget vagy a veszteséget! Minden Jót!
bpmcwap
bpmcwap 2007. 01. 31. 18:48
Előzmény: #667  Törölt felhasználó
#672
nem kötekedek... csak csendben beirom hallkan a megjegyzéseim... szabad ország nem de???Ráadásul még csak nem is elemezgetlek... na a harmadik ajánladod ahogy elnézem a mol... akkor ezuton mondom hogy 3ból 3... enyhén szolva is kicsi az esélye 21000huf fölötti régiok támadására... a mol reál értéke jelenleg (nem TA hanem BPMC:) ) 18200!!! Még sugok neked valamit hogy ne legyél eltévedve... az olaj számit de nem az ára... A többit add össze ha akarod...
És csak hogy ne maradj ajánlat nélkül im lőn az én ajánlatom: NO POZI!Kivárás!
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:43
Előzmény: #670  Törölt felhasználó
#671
Kranhalf egyetértek a barátnőddel :)
Amúgy alvászavarom ellen altató helyett ide írogatok. Ez van. :)

Aki követi és kérte tőlem az infót a konkrét dolgok elhangzása céljából:
Richter ma megprodukálta az egyik kivételt, ezért a stoppomat nagyon küzel tettem az árfolyamhoz.
Mol, oti semmi sem változott.

Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:37
#670
tul nagy bukoba igy meg nem sikerult belefutnom, az is igaz.
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:33
#669
Valo igaz, nagyon nagyon nehez leszokni arrol, hogy az elszalasztott lehetosegeket bankodjon az ember. Az utobbi par napban volt nehany dolog, amire eleg jol raereztem, de vegul megsem leptem meg. Igy elestem jo sok penztol.

Rajtam ilyenkor az szokott segiteni, hogy elmeselem a baratnomnek az eseteket, aki konstatalja, hogy csak nem realizalt haszonrol van szo, minek rinyalok :))
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:09
Előzmény: #667  Törölt felhasználó
#668
Mary !

Azért nem emil-en küldöm ezt hanem ide írom, mert a reakciód tanulságos lehet mindannyiunknak (szerintem) . Semmi olyanról nincs szó, hogy nem segítek tovább, megígértem, amíg azt nem mondod: "köszike nem kell" , addíg teszem, amit megígértem.

Sokszor említettem már, most újra : az érzelmi rekcióink rengeteg haszontól fosztanak meg minket. És ez nem játék, mert ez a történet pontosan erről szól, a haszonról.

Amúgy a fórum hsz-einek 80 % ilyen érzelmi felfűtött kereskedési állapotot mutat.

Pont ez a lényeg, tervszerűen dolgozni, nem kapkodni, nem ugrabugrálni össze-vssza minden fuvallatra, és az elemzők kiáltozására.

Nem tudom jobban vagy másképp ezt elmagyarázni. A mol-tól ma mindenki szárnyalást várt, (nincs ilyen szoros köze a Brent árfolyamához könyörgöm) és amíg a kiszálló nem végzett, ez nem fog megpattanni. Az a kérdés, kinek a pénze fogy el hamarabb. De már ezt is írtam. Ugyanakkor (és ez a fontos) valószínűleg ma többen érzelmi alapon ezt a "fos" részvényt kivágták, és mérgükbe (Up-ban!!) azonnal vettek valamit.

Ha 3-4 napon belül megpattanna, akkor viszont dalolva visszaszállnak majd 21-en is, mert akkor meg húzzák. A brokik meg köszönik jól vannak. Ez tisztelettel a tapasztalatlan viselkedés a tőzsdén.

Mary_m. Nem tettél semmi rosszat, nem rossz kritikaként mondom:

1, Nem tudtad ELŐRE, hogy ez lesz ugye?

2, UTÓLAG bosszankodsz azon amit NEM tettél meg?
Ha már 3 éve tőzsdéznél, leszoktál volna erről. Nem fárasztó állandóan azon bosszankodni, mit nem tettünk meg?

Ugyanis ilyen mindíg lesz. Ez a történet nem a 90 elszalasztott lehetőségről szól, hanem a 10 NEM elszalasztottról. Ebből van sokkal kevesebb mindig, és EZT KELL kihasználni.
Ez a cél. Kihasználni maximálisan azt a nagyon kevés el nem szalasztott lehetőséget.

3, A portfóliód 1 %-a FHB. Kis túlzással. És még most is pluszban vagy. Akkor?
És napiznál megint........ :((((((((((

Ettől még persze leküldhetik holnap, de számodra ez a pár ezer forint mit számít? Nézd meg a többi papírodat ! Abban több pénzed van, és nem állnak rosszul ugye?

FHB leküldték -10 % aztán visszahozták, mert annyiért a hülye is vesz. Ha tudtad előre hogy így lesz, akkor bennfenntes infóid vannak arról, hogy most épp nincs vevő, és most épp valaki (elképesztően rosszkor) elad 5000 db-ot. 5000 ! Az semmi. Tudom.
Ha nem tudtad előre, akkor utólag miért foglalkozol ezzel?

A régi munkamódszereddel veszteséget termeltél. Ne idegeld már magad minden "elszalasztott" lehetőségen ! Ez az út a diliházba visz.

Emilt küldök hamarosan, bízom benne a saját érdekedben, hogy fegyelmezett maradsz.

Szia!

Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 17:40
Előzmény: #666  Törölt felhasználó
#667
Wap neked van egy ajánlatom:
elemezz szorgalmasan technikailag, és ne azon gyűrd magad, hogy próbálod összerakni ebben a topicban az infókat abból a célból, hogy belémköss.
Iddogálj, eddegélj, meg amit szoktál.
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 17:28
Előzmény: #665  Törölt felhasználó
#666
Itt vagy mary?
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 16:27
Előzmény: #664  Törölt felhasználó
#665
most mi van???? mi ez a vissza aztán le aztán vissza, wááááá, kicsit nagy nekem ez a 10-15%-os árf. vált. ebben a papírban napon belülre.
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 16:25
Előzmény: #663  Törölt felhasználó
#664
mi ez a 10k itt megint???
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 16:20
Előzmény: #659  Törölt felhasználó
#663
nem csinálok semmit!!! Nem kell könyörögni, nem csinálok semmit, csak kicsit megállt bennem az ütő hirtlen!
bpmcwap
bpmcwap 2007. 01. 31. 16:19
Előzmény: #620  bpmcwap
#662
khöm...
Várom a következő csúcsbefektetési ajánlatod....
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 16:19
Előzmény: #658  Törölt felhasználó
#661
mi a görcs, ó, hogy miért nem adtam el, most lazán visszavenném, de vártam.... grrr :-((
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 16:19
Előzmény: #657  Törölt felhasználó
#660
sajnos ez lett, pedig gondolkodtam egész nap, hogy beállok vételre, jaj de jó, hogy nem léptem meg...2100 körül nem is adtál el?
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 16:18
Előzmény: #657  Törölt felhasználó
#659
MARY!!!!!! KÖNYÖRGÖM. LETÉRDEPELTEM, csak nem látod...

N E C S I N Á L J M É G S E M M I T ! ! !

Köszönöm Mary.
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 16:17
#658
Valami otlet, hogy mi tortent most hirtelen?
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 15:14
Előzmény: #656  Törölt felhasználó
#657
várok vele. még lejjebb vettem.
DLPH!!!!!

Az FHB??????? az esni kezdett...... mi lesz ezzel????
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 14:36
Előzmény: #655  Törölt felhasználó
#656
ha van még időd, várjál...egyébként hol?
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 14:14
Előzmény: #653  Törölt felhasználó
#655
nem ma vettem, csak eladási pontot keresk rajta
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 14:02
Előzmény: #653  Törölt felhasználó
#654
szerintem is klassz, kiegyensúlyozott topic, nem idegbajosok gyülekezete...bocs
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 14:00
Előzmény: #652  Törölt felhasználó
#653
szia, ha tőlem kérdezed, alakul...belevettél ma?vettél
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 13:56
Előzmény: #651  Törölt felhasználó
#652
ez a leghasznosabb topik. sokat lehet tanulni. szép csendben, de olvasom minden nap :)

kösz mindenkinek.
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 13:18
Előzmény: #648  Törölt felhasználó
#651
Szia!

Ecoka???
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 11:14
Előzmény: #648  Törölt felhasználó
#650
RG
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 10:56
#649
Vagy miert koptatjatok itt ennyit a billentyuzetet? Na nem mintha bannam, mert mindig erdekes olvasni amit irogattok :)

Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 02:41
Előzmény: #647  Törölt felhasználó
#648
Hát akinek nem jó a +20 % az kap -20-at.
Fel a fejjel. Lesz ez még így se.
Na milyen volt? Segítettem?
Máskor picit kevesebbet káromkodj :))

Aludj jól. Szia!.

Törölt felhasználó 2007. 01. 30. 23:03
#647
Itt a sok felsőlimites topik olvasása után tényleg kell egy kis lelkisegély...

Csináltam Én is hülyeséget, de itt 1-2 ember komoly szinten van a hülyesédben. :-)
Törölt felhasználó 2007. 01. 30. 22:38
Előzmény: #645  Törölt felhasználó
#646
Rendben, köszönöm.

A Richter chart-elemzéseket olvasgattam eddig. Érdekes. Finoman fogalmazok: nem veszem továbbra sem figyelembe.

Élek a gyanúperrel, hogy holnap nagyobb lesz a vételi kedv...
Mindegy. 37 K felett most nekem nem kell.


Törölt felhasználó 2007. 01. 30. 22:27
Előzmény: #643  Törölt felhasználó
#645
ne aggódj e miatt, az én döntésem lesz úgyis...de rövidre lehet, hogy veszek egy csomagot...meglátom holnap..
Törölt felhasználó 2007. 01. 30. 22:25
Előzmény: #612  Törölt felhasználó
#644
szia DLPH,
hosszu toprenges utan megsem tettem stoppot a Danubiushoz. Az oka az, hogy 2-300 HUF kilenges is benne van napon belul (pontosan az illikviditasa miatt) es nem akarom, hogy igy kivagjon. Mostani napokban csinalja az ATH-okat, es tegnap - amikor beszorult az arfolyam - szinte forgalma nem volt. Az emelkedesre aztan 100 millio ma. Egyebkent a talapzatat biztosnak erzem, esest nem varok, max stagnalast - azt pedig ha kell, kibirom nehany napig.

Vekony Matav hatarido - ezen en annyira nem csodalkozom. Nagyon 700-1000 kozott mozgott az elmult evekben, nagy elmozdulas nem varhato semmilyen iranyban. A +- 10%-okat meg nehany het alatt ki lehet venni.

Viszont ennek a shortolasnak es a hataridoknek kicsit utanakavarok ismerosoknel es brokercegeknel, mit lehet, hogyan, mennyiert. Majd mondom, mire jutok!
szia
Törölt felhasználó 2007. 01. 30. 22:09
Előzmény: #642  alviano
#643
Alviano köszi. Remélem is, mert van egy elképzelésem a köv. 3-4 hónapra, és nem szeretnék lemaradni róla.
Azt gondolom (többek között), hogy funda ez a cég ennyire nem rossz.
37 alatt 200 forintokkal vevő vagyok. Hogy még meddig depresszálják? Hát.... , de végül is mindegy. A vétel-eladás -ból legyen jó legalább az egyik.
Ami még érdekes, hogy az egyik legjobb menedzserekkel ellátott cég a BÉT-en.
alviano 2007. 01. 30. 21:55
Előzmény: #638  Törölt felhasználó
#642
DLPH! SZVSZ lesz még lehetőséged a Richterbe olcsóbban beszállni. Én most csak korrekcióra látok esélyt, aztán tökölődés a rés betöltésével, és az alja - belátható időn belül - 35 500 körül. (De én ezt a prognózist az általad nem kedvelt TA alapján mondom:-)))
Törölt felhasználó 2007. 01. 30. 21:52
Előzmény: #640  Törölt felhasználó
#641
Nem akarlak befolyásolni, ha meghúzzák 9K -ig, akkor miattam lemaradsz haszonról.
Lesz még depressziós nap, én ott szoktam vásárolni, zöldben meg kellemesebb eladni, mert akkor drágább miden.
Ennyi.
Meg aztán 3 hónapban gondolkodom (kivéve ha valami rendkívüli van), és abba nagyobb mozgások is beleférnek, mert van idő.

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek