Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Rich 2008. 01. 24. 01:56
Előzmény: #10559  Törölt felhasználó
#10560
Szia DLPH!

Néztem a blogodat.Tanácsért. Hol látom azokat az adatokat, amiket előre leírsz?
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 01:31
Előzmény: #10546  Törölt felhasználó
#10559
Ezeknek ennyi idejük van firkálni?
Ezek is alulszociáltak....?

Annyi az évek alatt jól felépített kis imázsuknak......
És most aggódnak. Nem kicsit.

Édes öcséim!

Ha majd átjárok a cápára szidni a jó édes rokonságotokat, akkor fog érdekelni, hogy miféle mondanivalótok van itt, ahol semmi keresnivalótok. Addig bp haverom, nem érdekel mit beszélsz.De nagyon ráérsz látom, miután antiszocializáltnak mertél nevezni. Nem tetszett kis barátom. s ezidáig nem kértél bocsánatot. De látom sok a mondanivalód.

No hát nekem is akkor cserébe, látom a virágnyelv nem divat. Elondom hát kik vagytok , nem nagyon akartam, de jöjjön, látom nem álltok le az istennek sem , az egótok nem engedi.

No nézzük valójában mi a szomorú valóság.

Kik vagytok ti valójában ??? :))

Megmagyarázóművészek. Elmagyarázózsonglőrök.
Szóhuszárok.
Egzakt, bizonyítható, kézzel fogható tettek, trédek nélkül.
Észosztó Jánosok.
Nagyotmondóműveszek.

Az egyiknek a nép csőcseléket jelent. Nekem az ilyen nem ember.Később sommázta itt lenn, hogy szerinte egyszerű ez a tőzsde, stoppolni kell, kiismerni a helyzetet és kész. Ez ám a tőzsdei összefoglaló. De van ennél beszédesebb is. Tojik rátok. De ő továbbmegy. Meg is magyarázza miért tojik rátok. Mert ha elmondana bármit, "eléállnátok", "kiismernétek a taktikáját" és így tovább. Itt van, olvassátok el.

Nos elképzelem, amint 30 konti dow határidőt veszek és azon rettegek, valaki majd elémáll. Vagy az otp longom nem hozom nyilvánosságra, hátha beelőznek. Ez egyszerűen szánalmas.... nem kétséges számomra, a világon semmit nem ért ahhoz ami a tényleges tőzsdézést illeti. De a megítélését szépen kialakította itt a fórumon az évek alatt, felmutatni a világon semmit nem tud. Kötözködni annál inkább,. Belekötni egy magamfajtába, ainek ismerőse, lekötelezettje, barátja a világon annyi mint a tenger. A dolgozószobámat sem kéne ahhoz elhagynom, hogy egy életre megemlegesse kibe kössön bele ismeretlenül. De annyi agya van, hogy nem számol a következményekkel.

Nézzük a másik aduászt.
Ingatlanozik újabban.Megértem.
És szeretne a cápákból végre már bevételt. Megértem. Másból ugyanis nem tud elérni.
Eddig két tippjét hozta nyilvánosságra nekem, mindegyik rosszul sült el, de természetesen utólag megmagyarázta.
Az egyik a dow long volt 14100 as "céllal" , mert shortot említettem valahol. Persze másnap picit még felment az index, aztán zutty. 1 hónapra rá meg is látogatta végül a 14100-at, de előtte nagyon nagy mélyrepülése volt. A lelkem elmagyarázta, hogy értette akkor. Tremészetesen nem "így", hanem "úgy". Mindegy.

Ideológiákat tökéletesen jól gyárt bármire, a homályos utalások , ha akarom így értem, ha akarom úgy értem, ez nagyon megy neki. De a múltja sem semmi, amióta a fórumban próbálok másoknak segíteni (cca másfél éve már rendszeresen), azóta a nyakamra járt, ebben a topikban olvashatóak olyan hsz-ei, ahol egy narkós is összefüggőben beszél mint ő, de ez nem érdekes, igya magát halálra nem érdekel, de a toronyház egója nem bírta elviselni,hogy másoknak segítek, először konkurenciának gondolt (naná, másból szegénynek nincs pénze, hazudott már akkorákat mint egy ház, pár százezerrel ő havi milliókat vesz k ki a tőzsdéből..- KIZÁRT-.és így tovább, itt van , olvasható ez is régebbről),

Aztán gondolt egyet, ahogy a lenin fiúk is működnek, ha nem tudod legyőzni ellenségedet, tedd szövetségeseddé, felajánlotta, legyek én is "cápa" . Csak az a gond, hogy egy színvonalatlan nulla hely az ott. Félreértés ne essék, nem a kérdezők miatt. Sokat olvasgattam ott ezután a "nagykoalíció" után BP honlapján. Illemből nem szóltam semmit, angolosan távoztam, ez nem az én világom, itt aki tanácsot ad, ugyanolyan kezdő, mint aki kérdez. Ez így nem korrekt, lelépek. Erre most barátom elővette régi stílusát, és úgy kérdezget,, hogy közben a gúnyos cinikus "mesterem", "guru" és így tovább megszólításai mellett pimasz módon még engem kérdezget egy olyanról, amit az egyik legszimpatikusabb és legszerényebb fórumozó (malev) is élből tud, de ez a nagytudású engem faggat a pimasz kis modorában.

Nem esik le neki ezek után sem, aki még ENNYIT SEM TUD, hogy a jócsudába osztja az észt egy tőzsdei tanácsadó portálon? Nem szégyelli magát?

Hát így. Megmagyrázomországban megmagyarázomfiúk simnán elélnek azzal, hogy megmagyaráznak bármit.

Hányingerem van tőletek, mert ezzel párosul egy elképesztő gőg és arrogancia, egy tévhit abban, hogy ezek ketten fene nagy tőzsdeguruk, és tévedhetetlenek. Nem átallottak mindketten már régebben ebben a tropikban belémkötni, és kioktatni arról, mi is az a tőzsde.

A tőzsde édes öregeim a tettekről szól. Arról , hoyg MIT csinálsz és MIKOR.

Nos, az immáron nem csak saját blogomban 2008.01,02-től folyamatosan előre írom minden trédemet, ami a devizapiacokat és az indexeket illeti. 100 (nem elírás, egyszáz) tanu tanusíthatja, ELŐRE ÍROM a trdéjeimet, ELŐRE ÍROM, hogy MIKOR és MIT csinálok. Nyit, zár, mennyivel satöbbi. Ez alapján bizonyíthatóan, egzaktul (nem pofázás, nem hadova, hanem tények), 2500 pont csak a dow indexből, és majdnem 1000 pip hasznom van a devizákon. 3 (nem elírás, három) hét alatt.

Ezek a tények.
No, ez szúrja a bögyüket, de piszkosul.
Ma már itt olyan szöveg is elhangzott, hogy ez a fórum nem tippadó hely, és így tovább. Sőt. Hagyjuk is a tőzsdét, dumcsizzunk mint a napköziben. Megértem, érteniük kéne hozzá, hogy érdemi infót is tudjanak adni.

Közben meg életek mennek tönkre, míg ezek a jópofi hozzáértőt játsszák egy internetes fórumon. Lelektelen gazemberek.

Ez a szomorú valóság gimnazisták.

Hogy ezek ketten nem tisztelik a koromat ( felnőtt gyerekeim vannak), nem tisztelik az ismeretlent , hagyján. Hogy nem tisztelik azt hogy ANÉLKÜL, HOGY A DOLGAIKBA POFÁZNÉK, próbálok minél több embernek segíteni, nagyon undorító dolog, de a tremészetükből fakad, mint mondtam lelketlen gazemberek.

De egy tőzsdei fórumon EGZAKT BIZONYÍTHATÓ eredményességemet (ez nem akármi, tessenek a legkisebb egységre felszorozni, mennyi pénz ez - 3 (nem elírás, három) hét alatt- sem tisztelik, ahhoz már pofa kell.

letojnak ezek mindent és egy tőzsdefórumon ezek KIOKTATNAK, cinikusak, idejárnak gúnyolódni , mert beírtam, az esésnek egyelőre vége, vissza lehet venni a pakkokat.... AZÓTA KÖTÖZKÖDNEK VELEM.

Még egyszer : amióta beírtam ide ezt, mint legyek a szarra itt zsongnak ebben a topikban játszani az agyukat, és velem kötekedni.

Ez egyszeráűen egy szánalomóceán. És még délután is az egyik a kettőből, itt jópofizott, hogy most ő bevásárolt a tanácsomra, most mi lesz vele...a nap végére sajnos kőkemény pluszban zárt USA, ezt akkor ő még nem tudta. (Honnan is sejtené...nem ért hozzá.. mint már utaltam rá).

A másik a stopja miatt aggódott, innen üzenem édes öcsém a választ : ahol akarod, leszarom, nincs neked semmid. Csak a pofázásod.
------------------------------------------------------------

A nagyon szomorú valóság ez. Aki még ezt sem látja, inkább költse a pénzét a szeretteire, a tőzsdén elvérzik. A valóság látása az egyik legfontosabb itt. A sok zavaró körülményből azt a kevés lényegeset és IGAZAT kell csak kiszűrni. A többi hulladék.

Nem veszitek észre azt, hogy kiktől kértek tanácsot, kiktől vártok érdemi segítséget.

Ez fiatalok ténylegesen a szomorú valóság.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 01:30
Előzmény: #10557  Törölt felhasználó
#10558
Én nem vagyok polihisztor. énekelni és kézzel rajzolni nem tudok ;-)
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 01:24
Előzmény: #10540  Törölt felhasználó
#10557
az igazi probléma mégcsak nem is ez. hanem a szerénység hiánya. itt rajtam kívül mindenki polihisztor. többek között.

tudjátok mit?

többek között polihisztorok vagytok

bpmcwap
bpmcwap 2008. 01. 24. 01:22
Előzmény: #10554  Törölt felhasználó
#10556
Tul sok a ha....
--- macikám, a kérdés jogos, más irányú elfoglaltságaim vannak(Egy projekt tervet kell kidolgozzak) háttérben megy a szokásos ablak, benne ezzel is, szólitanak kérdezek, nem kéne, igaz.... :)
Menyek is, mert közben végeztem... a téjjesz ejuropaji pájázatok útyán tejjesiteni tugya a kitűzött célt és egy tehinbő, 3tehényi tejet fogunk tudni lefejni.... ;)
:DDDD
na jóccakát! :)
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 01:16
Előzmény: #10554  Törölt felhasználó
#10555
Ti nagyon kivagytok. Ahelyett hogy aludnátok vagy vmi hasonló.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 01:14
Előzmény: #10552  bpmcwap
#10554
Nem értem a problémádat. Végig olvastam az egészet a korábbi hsz-ed linkjétől. Mi a kérdésed amit nem értesz?
Ha kulcsforduló van a Dow-n, akkor nem valószínű, hogy a Bux 4-5%-okat zuhanjon. Dlph látni vélt fordulót. Ebből következik az, hogy a Béten sem tart sokáig az öntés. Főleg Otp esetén.
Azt kérdezted, hol látja. Föl is tette volna a blogjába, valahol azt is megtalálhatod a hsz-ek között.

Egy fordulónál szerintem nem percre pontosan megy minden. Amikor az ember sejteni kezdi, örül ha megerősítő jeleket kap (a kamatvágás elég masszív jel volt funda oldalról, később).

A stílus mindkét oldalon kifogásolható. Nem érdekel, ki hol kezdte, mert ez egy folyamat volt. Te normálisan kérdeztél, Dlph normálisan válaszolt. Lau, bp, dlph normálisan beszélget. Persze félig két külön dologról. Aztán átmentek idétlenbe (ami idegesítő tud lenni), Dlph meg idegesbe.

Túl van ragozva. Le kéne már szállni a témáról is, meg egymásról is.

Az Otp azért csak összefügg a Dow-val nem? Ha a többnapos esés végetér, és korrekció kezdődik a Dow-n, akkor azért ez elég jó esélyeket ad az Otp-nek is. De az nem biztos hogy még aznap...
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 01:09
Előzmény: #10552  bpmcwap
#10553
adrenalin van vagy mi?
bpmcwap
bpmcwap 2008. 01. 24. 01:02
Előzmény: #10549  Törölt felhasználó
#10552
a stilus az tényleg olyan volt amilyen de ki ütötte meg azt a stilust amiről te beszélsz??? Köszönöm...
És 10órakkor hogy a csudába tudott kereskedni az OTPre a DOW-on amit mellesleg 9000re várt??? És milyen korrekcióról beszélt mikor a DOW ha megnézed a grafikonon 11kor hol volt, nem iagzán nevezhetjük korrekciónak, ezzel szemben hol volt a BÉT??? Abban igazad volt, hogy a DOWban emliti a kulcsfordulot és a jeleket az egyértelmü vételre. Azt viszont már figyelmen kivül hagytad hogy a DOWban szereplő-vagy nem szereplő-kulcsfordulóra alapozva irta, hogy vétel, mert itt volt az alja.... Lehet neked vagy bárki másnak ez logikus kapásból, számomra ez nem... Aztán DÉLUTÁN mikor bejelentették a 75pontos kamatvágást, mi volt az első HSZE??? Idézek:

"Re: felülteljesítő BUX Előzmény válasz erre 01.22
Látjátok feleim az első jeleket?
Erről voltam bátor beszélni.
DLPH-"

Amugy itt van időben minden, valami véletlen folytán bekopiztam, mert elkezdett idézgetni, ahogy szokott, de hát ha elolvastad volna akkor tudnád:

Re: ...ÉBRESZTŐ...Előzmény válasz erre 11:13
ENNYI VOLT.

Fiuk-lányok, lehet vásárolni , visszavenni a pakkokat, és így tovább.Pihenő lesz.

Én szóltam.
DLPH-
---
Re: ...ÉBRESZTŐ...Előzmény válasz erre 11:29
Emberek !!! Ti mit csináltok? Tőzsdéztek?
Esküszöm magamhoznyúlok...

Drága hercegem !!

A DOW MOST 11528

11430 környéke historikus betonfal, nagyon-nagyon erős támasz. Már letesztelte éjjel.

ezért szóltam, ennyi kaki ehhez kevés, hogy ez is elessen

de ha ez elesik, vége a dalnak

akkor tényleg vége a dalnak

ezért jó most vásárolni, kicsi a kockázat, innen vagy felpattanás, vagy begyorsuló soha nem látott szakadás, ahol shortolni mindent ezerrel

fontos támasz közelében mit csinál az ember? kérdezzétek mocskos-spekit, ő tudja

Sziasztok.
DLPH-
---
Re: ...ÉBRESZTŐ...Előzmény válasz erre 11:36
Szuper. Csak nehogy valaki bikafuttatásnak fordítsa amit írtam. Ott van mi van, se több, se kevesebb.Részemről vásárolok. Fullra.
És ha ez a szint elesik, dobom azonnal. Ez is fontos. kis bukó a gigabukó helyett.
Ennyi rizikót bevállalok.Sok sikert.
DLPH-
---
Re: ...ÉBRESZTŐ...Előzmény válasz erre 12:20
9000 ig
minimum
DLPH- Jelzés a moderátornakRe: ...ÉBRESZTŐ...Előzmény válasz erre 12:20
koi jaja, de akkor adj bele, ha van vmid.. :) elmegy oti 8000ig és utána vissza, fene se bánja... :)
kissherceg
---
MAJD A KAMATVÁGÁS UTÁN ELSŐ SZAVAD:
Re: felülteljesítő BUX Előzmény válasz erre 14:28
Látjátok feleim az első jeleket?
Erről voltam bátor beszélni.
DLPH-
----

--------------
Azért oda a link, hogy mindenki lássa a teljes előzményt!!!Ne legyen benne még távolról sem semmilyen szaga a tények elferditésének, előtte azt hiszem egy hszem sem volt... Ezért is irtam hogy Én valahonnan innen figyeltem!!!Nem azt hogy innen kezdődik!!!!! Legalább te olvasd el légyszives és te figyelj a tényekre és a valóságra annak minden elkorcsitása nélkül!!!! Köszönöm! Amugy szerintem ez már olyan szinten túl van ragozva hogy az valami hihetetlen, szánalmas és megdöbbentő... Persze számomra.... Sokaknak biztos hogy nem...
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 00:58
Előzmény: #10546  Törölt felhasználó
#10551
lau,
"majd pont le fogok írni bármilyen többlettudást,"
mindenki a személyiségének megfelelően tegye a dolgát - ha valaki máshogy csinálja, azt miért kell kifogásolni? Fáj neked? Pénzedbe van? Beelőz majd a sok kisspeki, aki többlettudást kap?

Ezt te tényleg így gondolod?

"A fórum normális estben egy csevegő hely, nem pedig tipp adó."

Amennyire az én szűrőmön ez átjön, Dlph nem tippeket ad, hanem stratégia kialakítását próbálja segíteni (aki megfogad bármilyen tippet, magára vessen, én pl. többnyire megszívtam, ez van a tippekkel)

"Bármilyen más szakmában elvárás az, hogy aki sikeres benne, az tovább képezze szakmája gyengébbjeit? "
Ó, hát persze. Ez alap dolog. Te másként szocializálódtál, nem gond. (Mellesleg találkozni a te mentalitásoddal elég sokszor)

A sértésekről: osztottál te is eleget.
Mi közöd más magánéletéhez, és milyen alapon ítéled azt meg a neten keresztül?
Elemezzem neked, mit mond az emberről az, hogy a segítő szándékot magánéleti problémának tudja be?
Primitív konfliktus lesz abból, ha nem szállsz le a másikról. Mi értelme van annak amit csinálsz? Élvezed? Most is provokálod a másikat. Szétoffolod a topikot. Amihez Dlph-nak több köze van mint neked.
Vannak szokások is a neten. Bárki hozzászólhat bármihez, de azért annak aki a topikot létrehozta, sokáig magas színvonalú eszmecserét biztosított több elismerés jár a saját topikjában, mint amit te mutatsz.
kissherceg 2008. 01. 24. 00:52
Törölt hozzászólás
#10550
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 00:47
Előzmény: #10545  bpmcwap
#10549
Bp, nem ott kezdődött a gond, ahol te véled.

A linked innen a 25. oldalra mutat.
5 oldalon keresztül normális csevegés ment, Dlph is konstruktív volt még akkor. Volt szó róla, hogy a kért grafikonodat megkapod.

Utána elkezdődött egy többszereplős, "idétlen" stílusban zajló társalgás, ami nem tetszett mindenkinek. (A stílus).

Hidd el, én marha nyugodt és toleráns vagyok alapból. Már 3-4 napja hihetetlen deficitem van alvás terén, talán ezért, vagy másért, de a társalgás stílusa nekem sem jött be.

Nem arról van szó, hogy kinek van igaza, hanem hogy a normálisabb 5 oldal során is elbeszéltetek (ő dow-ról nyilatkozott, ti a buxot tárgyaltátok) egymás mellett, utána meg mindkét oldal kifogásolta a másik stílusát. Behergeltétek magatok, és aztán fokozódott a helyzet.

Mellesleg, Dlph blogjában megtalálhatnád azokat a pozikat, és okokat amiket ő oda beírandónak gondol.
Innentől kezdve kinek van igaza?

U.i: köszönöm a linket, mert kb. a 23 oldal körül találtam értelmes hsz-eket, amiket eddig nem vettem észre...
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 00:44
Előzmény: #10547  Törölt felhasználó
#10548
én Vivaldit szeretem.. nyugtat és kikapcsol
de bármelyik klasszikus jöhet
akár Raimmstein is ))

zenét kell hallgatni
felesleges sértések helyett
ha forr a vér akkor fel a motorra most az lehütt picit ) nekem van ... rettentően vezetek a kocsik közt pesten s budán ..az jó
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 00:37
Előzmény: #10543  Törölt felhasználó
#10547
dlph,
nem tudsz nekem olyan sértést mondani, amin ne röhögnék csak, egyszerűen nem számítasz, hiába hergeled magad, csak agyvérzést ne kapj a nagy erőlködésben! :)))

Nincs benned semmi önmérséklet, önfegyelem - a tőzsdén is jól jönne pedig, próbáld ki! :)))))

Primitív konfliktuskezelés, egyre súlyosabb jelzőket próbálsz, vagy ha már az se megy, akkor „rugdosom az orcádat”, meg egyéb bunyóra felhívás… te vagy nagy követendő példa ifjú spekiknek? :)))
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 00:15
Előzmény: #10540  Törölt felhasználó
#10546
fretek,
"akinek szakmai fortélya van, az nem fórumozik"
ezt nem képes dlph megérteni. A tudás pénz, a tőzsdén még közvetlenebbül mint bárhol máshol. Egyszer már leírtam, sem utódja sem boldog őse, se rokona sem ismerőse nem vagyok itt senkinek.
majd pont le fogok írni bármilyen többlettudást, hogy másnaptól kettesével vágjanak elém a könyvekbe hasonló helyzetekben. meg amíg leírom, már oda is a helyzet esetleg. meg úgyse stoppol amikor kellene, és soha nem tanulja meg magától, aki képes rá - tehát fölösleges is

A fórum normális estben egy csevegő hely, nem pedig tipp adó. Maga a tipp adás a tőzsdén.. mindenki gondoljon már bele....
A tipp vagy bennfentes infó, vagy annak látszani akaró infó, vagy egyéb módon álcázott futattás, vagy direkt futattás vagy a vak is látja úgyis, h mit kell csinálni. :))

Tehát elbeszégethetünk itt pl arról, hogy mit várunk mitől, de miért jó ez nekem, mert ha jót írok valamire, biztos, hogy megnő a konkurenciám az adott papírban, tehát hülye lennék. kicsi a piacunk.

Beszélgethetünk viszont a piacról úgy általában, ha dlph nem ugatna le azonnal mint tegnap többször is, szokás szerint legalább hármat elnéztem neki, mert tudom, hogy milyen.
De egyébként irányba se kell feltétlenül állítani az itt szerzett morzsákkal tőzsdéző ritkán író olvasókat - csak szűkül az ellenoldal. Jöjjön rá mindenki maga, és csinálja.
Bármilyen más szakmában elvárás az, hogy aki sikeres benne, az tovább képezze szakmája gyengébbjeit?
na erről van szó...
csak itt ingyen és gyorsan akar milliomos lenni mindneki, más tudásából - röhej.
bpmcwap
bpmcwap 2008. 01. 24. 00:07
#10545
Magyarok... öcsém ezért tartunk itt... Ez itt a gáz... azért számomra tanulságos volt ez a két nap.... Most én is xénné röhögtem az agyam, de komolyan, ha valaki visszalapoz, és elfogulatlanul végigolvassa, hát kész kabaré, ugyanakkor legalább olyan tanulságos is.... Most DLPH személyiségétől tekintsünk el... Elég sok DLPH rohangál az utcán, de nézd a „csőcselék” reakcióját... Ezért nem jut előre ez a qrva ország... Egy szó... mára számomra olyan lett mint egy jelző... akár a szép, akár az illatos, akár a csúnya, akár a büdös, igénytelen, sötét, kulturálatlan, vagy a tahó.... csak ez a szó többet mond ezer szónál... magyar.... :,-( Tisztelet annak a kevés kivételnek!
Nem tudom mennyire számít, de ha másért nem is érdekesség képen álljon alant a vitaindító két kérdés, melyet DLPH személyes sértésnek vett és kötekedésnek:


1: hogy jött ki a 11430 környéke historikus betonfal, nagyon-nagyon erős támasz.???
2: hol az a kulcsforduló amiről beszéltél???? Nincs vita se cáfolat, se ellenvélemény!!!Tanulni akarok mester!!!!semmi kötekedés csak mutasd már meg pliz hogy a lenti állításaid mire alapozod, a fenti kérdésimre várnék egy grafikont... Olyan vastag kerettel amit magamfajta kezdő árnyékodba sem érő kisspeki megtud érteni!!!! Köszi!


Én itt kezdtem el figyelni a dolgokat:
link

Számomra innen kezdődött... Aztán vitáztunk egy jó ízűt lauval, hogy ki hogy látja a dolgokat, közben volt még egy két kijelentése DLPHnak, amire rá mertem kérdezni a fenti kérdésekkel, aztán jött a személyeskedés, a beszólás, a kivagyok, jöttek az alteregok, a haverok, az alattvalók, a „csőcselék”, a buli meg a fanta... És ebből a két kérdésből ez lett.... no komment... sokat elárul... Elég sokáig jó poén is volt, de végiggondolva a hsz első bekezdésének elszomorító következtetését sikerült levonnom... :(
Se grafikon, se válaszok, csak a személyeskedés meg a figyelemelterelés... Tudom, tudom majd most jön a lerúgod az én vesémet is, meg a húzzak a csába, vagy a mostantól nem írsz ide – egyébként ezt a lemezt 5ször is lejátszottad az elmúlt két napban.... :DDD Ez valami örökzöld sláger lehet... aszem más sláger nem nagyon szokott ilyen esetekben feljönni... A vicc az hogy tényleg nem volt szándékomban beléd kötni ahogy azt bárki láthatja aki visszalapoz és elolvassa az egészet.... Egyszerűen érdekelt volna a véleményed mert azt hittem van... de hát te ilyen vagy, egy normális eszmecserében, tartalmi vitában nem láttam még hogy te részt vegyél ész érvekkel pro és kontra felállásban kulturáltan kommunikálni. Ja igen itt jön a nehogy már én oktassak ki mindenkit ingyért lemez... Erről majd el felejtkeztem... Nézd, lehet hogy tudsz valamit, bár erre eddig nem találtam semmi tanúságot, de lehet... Lehet hogy 15 éve tőzsdézel- nem tudom hogy jött ide , de -lehet, engem speciel nem érdekel. Lehet hogy neveletlenség de még ha idősebb is vagy-amire eddig szintén nem találtam semmilyen tanúságot, különös tekintettel viselkedésedre- , korodon kívül mást nem tudnék benned tisztelni. Lehet hogy régebben tőzsdézel, de ezen megint nem találok tisztelni valót. Az is lehet hogy szépen, helyesen és választékosan tudod leírni napról napra, hogy hogy kell beindítani egy autót, de hogy vezetési technikát, gyakorlati instrukciókat nem tartalmaznak hozzászólásaid az is biztos, ezért ezt sem tudom benned tisztelni. Tudnám tisztelni benned ha állításodért vállalnál felelősséget és alátámasztanád, tudnám tisztelni benned, ha tévedsz belátnád és elismernéd, tudnám tisztelni benned ha ép eszű érvekkel, tartalmasan vitatkoznál, személyeskedésektől mentesen. De egyiknek sem látom semmi jelét, sőt, ezért, már megbocsáts őszinteségemért, de nem tudlak tisztelni. Az, hogy hogy trédelsz, mennyire sikeresen vagy mennyire nem nem posztom eldönteni, nem is érdekel, ne is gyere ezzel!!!! Magasról lesajnálom! Az , hogy beírod e a blogodba a pozijaid előre vagy sem az sem érdekel, akkor érdekelne ha megindokolnád és megmagyaráznád, de erre utaló posztokat nem találtam. Utólag, hogy miket írsz le és mennyire fedi a valóságot nem érdekel!!! Nem APEH ellenőr vagyok, nem a te pénzedből élek, nem vagyok a főnököd, nem akarlak elszámoltatni, nem érdekel a pénztárcád, nem tudom hogy írjam még hogy felfogd, megértsd! Három dolog érdekelne; a véleményed,hogy az hogy alakult ki, és hogy mire alapozod. PONT! Minden felesleges én vagyok a kivagyoság, minden felesleges személyeskedés, minden felesleges önajnároztatás, fenyegetés, önfeláldozás, mártírkodás NEM ÉRDEKEL!!!! Ha képes vagy rá, hogy ez alapján tudj válaszolni, vitatkozni, kommunikálni, eszmét cserélni továbbra is állok elé akár tisztelettel is, mert egyrészt nem vagyok haragtartó, másrészt nyitott embernek tartom magam, harmadrészt bárkivel bármikor szeretek érdemben tartalmasan eszmét cserélni, ha arra érett és engem is érettnek tart és őszintén képes megosztani a gondolatait a fentiek figyelembevételével.
Nos bár az elmúlt 2 nap újfent élmény volt veled, feledhető bár igen vidám pillanatok a Portfolio.hu fórumán,de köszönettel, nyugalmasabb és a hasnyálmirigyeimnek kevésbé embert próbáló környezetbe úszom....

Üdvözletem néked és népednek ó „nagy” és „bölcs” „kiráj”!
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:53
Előzmény: #10538  Törölt felhasználó
#10544
GaborGabor
mail címem alant. Írj nyugodtan.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:48
Előzmény: #10533  Törölt felhasználó
#10543
"Vagy viselkedik, vagy írjon blogot, ott nem zavar senkit.
laurion "

Kistáska hát arcod az van.
Most meg előírnád mit tegyek.....

Esküszöm tenyérbemászó egy pofa lehetsz
kár hogy nem ismerjük még egymást személyesen.Yestetrday sem volt elég érthető?

Azok után amiket mondtál és írtál

1, rám,
2, azokra akiknek segítek (csőcselék),
3, azok után hogy , te nem segítesz (nem is tudsz,lúzer vagy)
4, megreklamálod hogy írok a saját topikomba

idefészkeled magad, és azóta ITT POFÁZOL.

Alulszocializáltnak neveztél, a magánéletemet a szádra vetted, most már forgalomszabályzóként előírod itt nekem mit csináljak.... kis pofátlan vakarék.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:48
Előzmény: #10538  Törölt felhasználó
#10542
limar1@t-online.hu
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:47
Előzmény: #10532  Törölt felhasználó
#10541
Igazad van, te nem. Átfutottam a tegnapi termést, s valahol itt kezdődött "DLPH!
Egy grafikonon prezentálnád pliz, mert nem találom... most nem tudom, ha lilia is azt kérte akkor bocsi... vagy még sem, legaább már ketten érdeklődünk... :)
bpmcwap" Azután ezt ismételgették (ismételgettétek?), amíg DLPH tök ki nem borult.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:47
#10540
akinek szakmai fortélya van, az nem fórumozik. vagy nem a fortélyos témában. és ha jobban belegondolok, akkor a fórumon (és persze nemcsak e topicban) a nemcsak tökéletesen képzetlenek számára újszerû fundamentális elemzéseket nem olvastam. és szerintem nem azért, mert nem vettem észre, hanem, mert nem írt olyat senki.

és szerintem nem azért, mert olyan fortélyosak vagyunk mindannyian, hanem azért, mert a legnagyobbak is csak karcolják a felszínt.

a fentiek értelemszerûen nem vonatkoznak a TA elemzésekre, mert azokat átugrom.

sikert pedig úgy lehet elérni leginkább, ha azt mondjuk, lehet esõ, lehet hó. aztán arra mutatunk vissza, amelyik talált.



Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:44
Előzmény: #10536  Törölt felhasználó
#10539
Kérdezz, ha tudom felelek, ugy nem illetékre gondolsz?
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:37
Előzmény: #10536  Törölt felhasználó
#10538
Julicsi !
Én is szeretnék kérdezni. (ez most nem vicc.)
Mail vagy skype ?
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#10537
Én meg írom, no meg csinálom is, amint mindíg :
Figyelek. Szűrögetek.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:34
Előzmény: #10533  Törölt felhasználó
#10536
Julicsi.
Telek adóval kapcsolatban kérdezhetek?
kissherceg 2008. 01. 23. 23:32
Törölt hozzászólás
#10535
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:31
Előzmény: #10526  Törölt felhasználó
#10534
dlph,
a topik a Portfolio.hu tulajdona.
Te annyi jogon írsz ide, mint én vagy bárki más.
Pontosabban nem annyin, mert téged már kétszer kitiltottak innen nem idevaló viselkedés miatt. de spongya rá.

Amíg újra és újra megszólítasz, nem kerülsz le a témáról.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:28
Előzmény: #10530  Törölt felhasználó
#10533
Ez a szakmám. De tuti itt sincs.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:27
Előzmény: #10523  Törölt felhasználó
#10532
julicsi,
idéznéd, hogy mikor követeltem én dlph-tól bármilyen "bizonyítékot az "állításai" igazolására" ?!
Miből gondolod, hogy érdekelne? Saját rendszerem van, még pont az hiányzik, hogy egy idegen rendszert belekeverjek, aztán a feje tetjére áll az egész. Már mondtam tegnap is, hogy egyáltalán nem érdekel. Hidd el nekem, ez esik neki nagyon rosszul, nem egy-egy gúnyos jelző.

Én egyetlen dolog miatt nem hagytam békén: mert ez már a sokadik eset amit ezen a fórumon látok tőle. Teljesen ártatlan helyzetekben csinál bolhából elefántot és támad le személyeket, aztán az 5-hszben már ökölre is menne velük, a 10.ben meg talán rakétát lőne ki a házukra, vagy hova fokzódik ez?

Ráadásként mindig jöttetek ti, és nekiálltatok ezt a minősíthetetlen viselkedést önző anyagi érdekből pártfogolni - hát ezért nem hagytam annyiba pénznyelő, nem másért. Csak azért mert beírogatja a tippjeit és meglátásait, nem törvényen felüli dlph sem.
Vagy viselkedik, vagy írjon blogot, ott nem zavar senkit.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:26
Előzmény: #10529  Törölt felhasználó
#10531
Én meg enélkül szeretnék ...
:)
Bár, ha egy kicsit udvarolhatnék ...
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:25
Előzmény: #10529  Törölt felhasználó
#10530
Julicsi.
Adójogban jártas vagy?
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:24
Előzmény: #10528  Törölt felhasználó
#10529
Engem is, csak sajna én meg ebből élek.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:23
Előzmény: #10527  Törölt felhasználó
#10528
No, ez az, amit kihagynék az életemből ...
Adó ...
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Ezzel kergetnek az őrületbe !
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:20
Előzmény: #10524  Törölt felhasználó
#10527
Töténelem, jog?
Nem (bár adójog lehetne).
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:20
Előzmény: #10525  Törölt felhasználó
#10526
Te édes öcsém mit keresel még ebben a topikban engem emlegetve továbbra is?
Szófosás jött rád? Húzz innen.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:16
Előzmény: törölt hozzászólás
#10525
kissherceg, Veled semmi bajom emlékezetem szerint, sőt bírlak, Te vagy az aki vizsgázol két tréd között, vagy nem?
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:15
Előzmény: #10522  Törölt felhasználó
#10524
Kinek tetszik egy hasonló vita ?
Kérem szavazzanak !
:)))))
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:15
Előzmény: #10514  Törölt felhasználó
#10523
Nem ismerem a közöttetek lévő probléma valódi okait, de jelen esetben a szavaitok felértek egy puskával. Szinte követeltétek tőle a bizonyítékokat az "állításai" igazolására. Szvsz "szakmai titkait" joga van mindenkinek óvni. Te is kereskedsz valamilyen szisztéma szerint, és ő is. A fórumozók nagy része távol áll attól, hogy ezeket megértse (ha már ezen a szinten lesznek, lennének, ők se teregetnék ki). A többség beérte a konkluziókkal, figyelmeztetésekkel, s próbálta saját elképzeléseit ellenőrizni vele. Ezután a 10-100e Ft-al játszók osztják az észt? Vagy átmegyünk kávézóba?
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:14
Előzmény: #10520  Törölt felhasználó
#10522
Mert csak.
Mit miért ?!
:))))
kissherceg 2008. 01. 23. 23:13
Törölt hozzászólás
#10521
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:12
Előzmény: #10519  Törölt felhasználó
#10520
csak
mit mert? :)
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:10
Előzmény: #10518  Törölt felhasználó
#10519
mert?
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:08
Előzmény: #10515  Törölt felhasználó
#10518
ja értem, oké, akkor majd jogászkodunk mert történészkedünk. Én nem értek hozzá, meg semmihez, a tőzsdéhez se. Viszont kiváló pszichológus vagyok DLPH szindrómákra :))))
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:06
Előzmény: #10500  Törölt felhasználó
#10517
Laurion, ez nyilván működik is, de csak hasonló tudású felek között. Aki olvasni sem tud, az hogy itélhetné meg egy író érdemeit, vagy hogyan vitatkozhatna vele. Elnézést a szélsőséges példáért, ez nem vonatkozik itt senkire. Nehéz a lassan felnövő fiaimat meggyőzni a tisztelet fontosságáról, mikor ebben az országban ezt a nagy többség semmibe veszi.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:05
Előzmény: #10511  Törölt felhasználó
#10516
fretek, engem brutálisan ki tudna szivatni a piac, és lélekben készülök is rá hidd el, egyedi részvényben profit warning más negatív funda hír és gap dow 10-20-30 akárhány % nyitó. Vagy napközben terrortámadás 4-5% bukó biztos benézne.
A dermacic előtti napon majdnem vettem egist aztán mégse.
Az émász nem lesz oszi előtti napon majdnem vettem émászt...
volt pár mázli.
egyébként ott a stop, más mód nincs.

de ismétlem, edzem magam lelkileg ilyenekre. De hogy jószánatmból pl ma erre esélyt adjak, hogy holnap egy ami-ázsiai zuhé miatt -x%-on nyissunk, olyan nincs.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:04
Előzmény: #10508  Törölt felhasználó
#10515
Lau !
Csak egy vitába beszállni akkor tudok ha értek is hozzá - egy kicsit is ...
- A vitátok a ti dolgotok.
- a Tőzsde a ti műfajotok. (számomra csak hobby)
De a történelem és a jog ...
Nos, abban, ha kell, helytállok.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:01
Előzmény: #10512  Törölt felhasználó
#10514
julicsi, elűzte itt bárki? most komolyan, puskát fogtam én rá, hogy nem írhat ide?
saját magát száműzte, ahelyett hogy ignorálná a nem tetsző bejegyzéseket, és írna Nektek tovább.
ilyenkor ezt szokta csinálni, várja, hogy hányan követelik vissza, mert ettől érzi magát valakinek, és hízik a mája, mint a pekingi kacsának :))
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 23:00
Előzmény: #10509  Törölt felhasználó
#10513
Kata !
Aranyos vagy !
:))))
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:56
Előzmény: #10508  Törölt felhasználó
#10512
Én pl. azon, hogy addig nem hagytátok békén DLPH-t, amíg meg nem fogadta, befejezi a portfolion a "mentorálást". OK. Nektek nincs rá szükségetek, de a többiekkkel miért kellett kicseszni. Magyaráztok helyette? Nem, mert ez fárasztó, s ráadásul hálátlan dolog. Könyörgöm, akkor mi a fenéért űztétek el?
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:55
Előzmény: #10506  Törölt felhasználó
#10511
azon gondolkodtam az imént, hogy ha te és dlph is vastag nyerőben vagytok, akkor milyenek lehettek szolid bukóban. a nagy bukó lehetőségét a stoppok használata miatt elméletileg is kizártam.

aztán az jutott eszembe és rögtön jobb kedvre derültem, hogy a vesztes lúzerek nem esnek egymásnak.

a veszteseket ebből a szempotnból jobban szeretem
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:53
Előzmény: #10506  Törölt felhasználó
#10510
laurion
pénz? mi az?
fiatal vagy biztos.. gyerkek vannak? család?
egy jó könyv?
nem az atyaúristen a tőzsde

ruszkibuliba elbuktam a tőkém 80% át
és? viszzanyertem bővem. tanultam
pénz nem érdekes , ha van biztonság, család, haverok
több ez ezer nyerőnél és bukónál
mert a mulandó
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:49
Előzmény: #10502  Törölt felhasználó
#10509
GG, alantiakban vázolt állapotodat tekintve a hsz címében szereplő "c" betű abszolúte fölösleges..:-))
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:49
Előzmény: #10505  Törölt felhasználó
#10508
GaborGabor,
nem igazán tudom követni, hogy ki mikor min háborodott fel tegnap óta - konkrétan miről van szó? :)
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:47
Előzmény: #10502  Törölt felhasználó
#10507
mé bántottam én valakit?
brummm )))
ha szídnak is, akkor nem engem, hanem maguk dőreségét . mohóságát szídják, hogy miért vettek a tetőn, vagy legalábis jó magasan - így ezt kell érteni.
anyáznak - ? azt olyan mintha magukkal beszélgetnének . súlyos lelki dolgok ezek
nem bánta ki az ilyet .
szépszóval, kedvességel vígasztalni
az többet és hidd el
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:47
Előzmény: #10501  Törölt felhasználó
#10506
Big BrownBear,
jesszus, ez olyan mintha BigBroker lenne, meg ne idézzem, mert még előjön valahonnan! :))

szóval itt a helyzet úgy áll, hogy dlph vastag nyerőkön ült januárban, én szintén, bp-ről csak annyit tudok hogy cash is kingezett, tehát hogy a bukói miatt lenne bárki ingerült? én pl két napja csak nevetni járok ide.

a többiek lehet, h tényleg nagy bukókon ülnek és ezért rettegnek szeretett mesterükért. ezt elfogadom. :)))
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:44
Előzmény: #10500  Törölt felhasználó
#10505
Lau!

Nekünk lesz még közelharcunk a "római jogot" és a "tisztelettel és szelektivitással" kapcsolatban ...
:)
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:43
Előzmény: #10498  Törölt felhasználó
#10504
ismered édesanyámat? mondjuk nem részvényekkel nyomul, hanem 1970-ben vásárolt ifjúsági takarékbetétkönyvvel.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:42
Előzmény: #10502  Törölt felhasználó
#10503
embertelen egy állat ez a medve :))
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:41
Előzmény: #10501  Törölt felhasználó
#10502
... mondja ezt egy NagyBarnaMackó ...
:))))
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:40
Előzmény: #10500  Törölt felhasználó
#10501
na igen ha sokan buktában vannak . nem is piciben - ez érződik a fórumokon
szerencsére nem mindenki ilyen azért
mert hát emberek vagyunk
azt hiszem
nem?
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:32
Előzmény: #10496  Törölt felhasználó
#10500
Galimre, az egy másik kultúra...
Európában az arisztotelészi etika dívik...
osztó igazságosság... szerintem jól is van így

hogy villogjak még kicsit a római joggal, :) pedig tegnap ókorit emlegettem, nem rómait...:)
szóval "az igazságosság örök törekvés arra, hogy mindnekinek adjuk meg azt a jogot, ami őt megilleti" (szabad fordítás - Ulpianus mondta, nem kisebb személy, Európában felér egy Konfuciusszal)

tehát mindenkinek érdemei szerint jár ki pl a tisztelet is.
ha megnézed, nagyon sokan tisztelettel beszélnek itt egymással, másokkal meg nem. Nem hiányzik a tisztelet, csak szelektív.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:31
Előzmény: #10497  Törölt felhasználó
#10499
Majd a profit kibekit boldogat, boldogtalant !! :-)
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:30
Előzmény: #10496  Törölt felhasználó
#10498
az a baj hogy a tapasztalat xart se ér a tőzsdén
TA, funda, óvatosság, önmérséklet !!, célár, stop és ezek szigorú betartása , többszintű figyelem, és megérzés
na ez a tapasztalat- és ez embertipustól függ

ismerek olyat aki 10 éve tőzsdézik de papirt soha nem adott el - azt mondja teszi félre az unokáknak

de olyat is ismerek aki 10 év alatt szinte folyamatosan bukik ..
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:25
Előzmény: #10496  Törölt felhasználó
#10497
No.
Akkor béküljön ki gyorsan az a 2-6 tábor,ellen tábor,és ezentúl ehez tarjuk magunkat!
Nosza!
Kezet rá!
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:23
Előzmény: #10486  Törölt felhasználó
#10496
Japán, de a kínaiaknál is nagyon megvan, csak ott valahogy emberibb és természetesebb.
kissherceg 2008. 01. 23. 22:23
Törölt hozzászólás
#10495
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:23
Előzmény: #10492  Törölt felhasználó
#10494
fretek :))))
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:21
Előzmény: #10489  Törölt felhasználó
#10493
lélekben
meglátás, megérzés, alkalom, belépés..
nyereség, kilépés..
bocstömeg ki.. azt hiszik most már végig sütni fog a nap
aztán ha el kezd havazni visszarohannak,
de ajtót mostár jól bezárom )))))))
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:21
#10492

megvitatásra javasolom és egyben támogatásomról biztosítom az ötletet.

csinálhatnánk egy eredményességi / tapasztalati / életkori rangsort.

és aki ugat a feljebbvalójának azt felnyomjuk a moderátornál

bernake van legalul

Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:17
Előzmény: #10490  Törölt felhasználó
#10491
Mint pópa vagy mint pápa ?
:))))
Ha jól tudom materalista vagy.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:15
Előzmény: #10485  Törölt felhasználó
#10490
egyetértek. ez viszi előre a világot.

és aki kételkedni mer, azt kiközösítem

Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:08
Előzmény: #10486  Törölt felhasználó
#10489
:))))
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:07
Előzmény: #10487  Törölt felhasználó
#10488
Hehe ...
110 kg alkoholtól bűzlő bocs ...
Bocs ...
Görbe ez a tükör ...
:)))
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:03
Előzmény: #10485  Törölt felhasználó
#10487
De hisz ti magatok vagyok a bocsok
nem vették észre ))
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:03
Előzmény: #10485  Törölt felhasználó
#10486
Japán vagy Kína?
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:00
Előzmény: #10476  Törölt felhasználó
#10485
Én nagyon hiányolom nemcsak a fórumról, hanem az egész országban a tiszteletet . Volt szerencsém az elmúlt évet egy olyan országban tölteni, ahol akár a legcsekélyebb vitát kezdeményezni az idősebbel, tapasztaltabbal, bármilyen téren is feletted állóval kész öngyilkosság, mert kiközösít az egész társadalom. Azt gondolom, amíg kicsit itthon is helyre nem áll a rend, itt is szükség lenne ilyen drasztikus következményekre. Kérdem én, tapasztalatban és eredményességben elért itt még valaki annyit, hogy megengedheti ezt magának, mert akkor azt szerintem mindenki szívesen meghallgatja.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 22:00
Előzmény: #10483  Törölt felhasználó
#10484
Hmmm ....
Most már valóban elő kell keresnem a medveölő puskám !
Bocsai vannak ...
:))))
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 21:53
Előzmény: #10482  Törölt felhasználó
#10483
Tűűűnyinnen !!!
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 21:48
Előzmény: #10480  Törölt felhasználó
#10482
mondom napok óta
több medve itt már fér be...
majd ha kiszakadnak a bolháikkal a kis bocsok

mert én maradok egy darabig
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 21:45
Előzmény: #10480  Törölt felhasználó
#10481
A meghívás volt az első, valóban, nem is írtam az ellenkezőjét. Az emailem továbbra is ugyanaz.
(még kb. 1 hétig ritkán leszek netközelben, mert költöztem, és az új helyen még nincs, melóhelyen meg nem mindig érek rá).

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek