Azt írják, hogy piaci árhoz közeli árat adnak az ingatlanért. És az sem baj ha felújítandó. Érdekes. Ezek alapján hosszútávban gondolkodnak és komoly áremelkedésre számítanak, mert másképpen nem jön ki a matek. Minden más esetben pedig minimum 20-30%-is piaci árelőnyre lenne szükség, különben idő, energia és pénzpocsékolás az egész.
Mi a helyzet ma az ingatlanpiacon, milyen áron kaphatóak az új és használt lakások, házak, és mi várható a jövőben? Hol érdemes lakást vennünk, ha befektetni szeretnénk, és megéri-e úgy is, ha ehhez hitelt veszünk fel?
Ingatlan befektetés / Mi várható a jövőben? Hol érdemes lakást vennünk, ha befektetni szeretnénk?