Topikgazda: Zseton 2007. 09. 18. 09:00

Humet: eladott a Dr. Csucska Elek Alapítvány - Aki mindent lát?  

Ugrás a cikkhez
A Dr. Csucska Elek Kutatási és Fejlesztési Alapítvány 2007 szeptember 13-án a BÉT-en 100,000 darab HUMET részvényt értékesített és ezáltal részesedése a HUMET Nyrt ben 1,391,192 darabra, azaz 4.79%-ra csökkent.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=87977
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 12:49
Előzmény: #153  Zseton
#154
Köszi a BMW-t kartárs! :-)
Zseton 2007. 09. 20. 12:48
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#153
Buxer, köszi a szép szavakat. :)
Zseton 2007. 09. 20. 12:44
Előzmény: #90  Törölt felhasználó
#152
Köszönöm a választ.
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:59
Előzmény: #150  sly36
#151
:DD
sly36
sly36 2007. 09. 20. 11:58
Előzmény: #149  Törölt felhasználó
#150
A Rosalinda- story sem rossz DLPH.:)))))
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:55
Előzmény: #148  Törölt felhasználó
#149
No részemről engedem süllyedni a Csucska topikot!!:o)) Sziasztok majd 1 másik topikban
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:53
Előzmény: #146  Törölt felhasználó
#148
Van ennél jobb is :))
Esmeralda és Don Padrafos is valami hasonló sztori ...... :))
De egy ideje nincs adás.....
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:53
Előzmény: #146  Törölt felhasználó
#147
oké! elnézést elfogadom! :)))

Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:50
Előzmény: #145  Törölt felhasználó
#146
Gondoltam Én kérek már elnézést mindenért , mindenkitől!!!!:o)))

csak legyen máá vége ennek a szappanos operának. Ez végülis egy tőzsdei fórum nem a Linda topik-ja :o)))))))) Igaz én azt is nagyon szeretem

Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:46
Előzmény: #144  Törölt felhasználó
#145
szia bubu!
mi szél hozott erre???
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:44
Előzmény: #141  Törölt felhasználó
#144
DLPH ez nem totyik ,hanem tityi tutyik.
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:43
Előzmény: #139  Törölt felhasználó
#143
DLPH!
annak indult!! :))
bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 20. 11:43
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#142
:DDDD
én lépek, nem várom meg, de szvsz addig te se állj fél lábon.... :DDD

buxer! fenét!!!Éljenek a tőzsdecápák!!! ;)
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:42
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#141
elnését=elnézést
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:42
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#140
ugyis koie az utolso szo....:))
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:41
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#139
ez nem egy humet totyik ? :))
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:40
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#138
elmondom a megoldást!
tbarna visszajön elnését kér hogy beugatott!
majd kölcsönösen megbocsájtunk egymásnak,és megy az élet tovább!

akik más szereposztásban lépnek fel a sorozatban azokkal csak beszélgetni tudok!
érdemben a témával előrébb nem leszünk!!!

ja és közben erősen offolunk!!!
hátha kivágnak innen!!!!!

a másik amit nem értek ,tettem fel egy kérdést civinek!
a hivők rögötn támadásba mentek át!!!:))
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:37
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#137
ÉLJEN TBARNA:o))))))))))))

ÉLJEN KOI :o)))))))))))))))

De ki a fenét érdekel -e kettő?? :o)))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:35
Előzmény: #132  bpmcwap
#136
"nem kell ezért egymásnak esni!!!! Legyél inteligens, menj el azok mellett akik nem férnek bele a te kis világodba!!!! Én is elmegyek, nem kell a felesleges feszultség!Mindenki élje ugy az életét ahogy az szerinte megfelelő!Kész pont! Én nem ocsároltalak itt le téged, sőt, ha jobban megnézed irtam is hogy nem ilyen vagy te! Olvasd el mégegyszer!!!Nincs hova beengedjelek!!!! miről beszélsz???? A SZEMÉLYES topik törölve lett!!!!"

az érintett távozott a topikbol ugyhogy nem tudom ki esett kinek???
inkább az megy hogy egyfolytában jönnek az emeberek és tbarna mellet teszik le a voksukat aztán ha nincs vagy nem érzik hogymegfelelő képpen védték meg az erintettet akkor egymásnak esésnek nevezik a dolgot! :)
hagyjuk már ezt a zárt topikot!!!!!
ez régen volt már írtam!
mostmeg bizonygatjátok hogymost mi van!
mondom mégegyszer régebben volt kb 1 éve!

"én is elmegyek nem kell a feszültség!!!"
1 hát ha jöttél, akkor megy!
2 milyen feszültségröl beszélsz???
3 egyedül tbarna az aki érintett a témában!

bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 20. 11:32
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#135
ugy jön ide, hogy nyomod a humet prt, holott te is nagyon jól tudod hogy ezen csak civin nyerhet, persze ebből azoknak is csurran cseppen akik kis szerencsével és sok tapasztalattal jokor jó helyen szállnak be és ki.... de van olyan kisbüfi aki elolvas és veszi a papirt.... nem gondolod hogy civin vette meg 130 hufon.... érted???Gondolkozz kicsit....
Az OFFról meg csak annyit hogy a cápákon nem nagyon van OFF.... a cápák csak beszélgetnek, ha van is időnként nem topikba illő hsz akkor arra nem a nyakát akarják elvágni hanem reagálnak majd átirányitják a delikvenst egy hszszel abba a topikba ahol errő, szivesen beszélgetnének még....
Amiatt hogy OFFolsz nem leszel kitiltva megnyugtatlak! :)
Eddig 2ember lett kitiltva a cápákról... az egyik - most fogsz meglepődni, mert pont hogy - tbarna, a másik marek volt, de az csak poén volt, amin jót nevettunk végül mindketten, de annak az oka sem OFF volt hanem hogy beirta a brokicégét.... én meg ezé kitiltottam....:DDD
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:27
Előzmény: #131  Törölt felhasználó
#134
Koi, csak még 2-3FT beszéld le a humit a héten...

buxer!

most ezt komolyan mondtad vagy csak elfelejteted a :) utána tenni???
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:25
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#133
"Végezetül, ha én DLPHval megtudtam beszélni amit meg kellett beszéljük és egyoldalon tudunk felsorakozni akkor nem hiszem hogy normális tözsdézők között bármilyen probléma is fennmaradhat amit álandoan rágni kéne.... "

na látod én se szóltam bele a DLPH val való kapcsolatodba!
amugy meg a baráti kapcsolat nem rajtam múlik!!!

bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 20. 11:25
Előzmény: #126  Törölt felhasználó
#132
koi.... férreértettél.... tbarna qrvára nem a barátom.... sőt, hasonló véleméyn vagyok mint te DE és itt jön amit leirtam és ezt most nagyon kiszeretném hangsulyozni tehát

DE

nem kell ezért egymásnak esni!!!! Legyél inteligens, menj el azok mellett akik nem férnek bele a te kis világodba!!!! Én is elmegyek, nem kell a felesleges feszultség!Mindenki élje ugy az életét ahogy az szerinte megfelelő!Kész pont! Én nem ocsároltalak itt le téged, sőt, ha jobban megnézed irtam is hogy nem ilyen vagy te! Olvasd el mégegyszer!!!Nincs hova beengedjelek!!!! miről beszélsz???? A SZEMÉLYES topik törölve lett!!!!
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:20
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#131
Koi, csak még 2-3FT beszéld le a humit a héten...
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:20
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#130
"Elmondtam hogy szvsz humetet ne vegyenek a kiscápák, és ennyi.... leirtam anno azt is hogy miért ne... vagy megfogadták vagy nem de eddig nem nagyon jöttek sirva egyik topikomba se hogy megvették 130 hufon most meg 100 forinton van és a fél életüket elbukták rajta.... már pedig koi van aki megvette 130on is hiszen különben nöm kötöttek volna ott üzletet!!! Na azok akik ott vették és ennyit buktak rajta azok látod höböröghetnének,"

ez hogy jön ide?????
nekem ehez mi közöm van?
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:18
Előzmény: #126  Törölt felhasználó
#129
"Már ne is haragudj, de ezen nem hoborognod kéne hanem kiaknázni a lehetőségeket. "
akkor tisztázuk !!!
az offolás volt a kezdet!
majd én ideges lettem hogy offoltak mert nem elöször fordult már elő és itt a portfolio szabálya amit itt fent szoktál látni néha na abban benne van hogy ne offoljanak!
aztán támadás jött tbarna felöl én meg felvilágosítottam hogy forditott esetben ha a zárt topkijában én offolnék akkor biztos hogy repülnék mint atom!
de ez csak egy példa volt arra hogy milyen emeber akar nekem itt fasza gyereket játszani!
ugyhogy háborogni én nem háborogtam én védem az igazam de ugy láttom ti meg tbarna t védítek !!!!

én azt hittem okosabb vagy hogy ilyenen problémázol !

de a legrosszabb az egészben hogy engem oktatol itt mikor tbarna barátodat kéne!
egy kis jó módora!!!

Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:14
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#128
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:12
Előzmény: #125  bpmcwap
#127
hány humet totyik van már?
de népszerű ez a ......mi is? részvény :D
asszem így hívják ... :)
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:12
Előzmény: #125  bpmcwap
#126
"Ennek a közösségnek te is részese lehetsz ha hasonlóan gondolkodsz mint mi, ha tudsz élni a tozsdecapas lehetőségekkel és nem akarsz vissza élni velük. A zárt topik például egy ilyen lehetőség!Nyiss te is!"

zárt topikot nem nyitok nem vagyok olyan!
én most is részese vagyok és mégsem lettem beengedve!
ugyanakkor miért védel egy olyan embert és jössz nekem azzal mintah én lenék a hunyó ?
Tbarna meg lett kérve hogy ne offololjon nem elöször aztán utána csányán beszólt mostmeg nekem magyarázod meg hogy én milyen emeber legyek????
elöször a töszdecápákon én ilyen gerinctelen emebert és képmútatott nem engedtem volna be az biztos!
most rola szól a történet nem rolam!
észre kellene már venni!
mindenki jön ide és ossza nekem a tanácsokat,közben meg egy olyna embert védnek aki amit itt leírsz egyáltalán nem tartota be ezeket a szabályokat !
ugyan már!!!!

bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 20. 10:59
#125
Apám.... mit vettem én a nyakamba... először is idézek a tozsdecapak.hu impresszumából:

A tozsdecapak.hu egy a kisbefektetők illetve a tőzsdével most ismerkedők számára létrehozott portál. Célom összehozni a tőzsde iránt érdeklődőket a tapasztaltabb tőzsdésekkel, megmutatni a lehetőségeket, felhívni a figyelmüket a buktatókra, alapot adni egy olyan lehetőséghez melyet sajnos kevesen ismernek. A portál úgy lett kialakítva, hogy BÁRKInek lehetőséget biztosítson a tudásának, tapasztalatainak megosztására a kezdőkkel.

Mint látod az oldal a lehetőségekről szól nem egyéni érdekekről, ennek folytán noha tbarna már nem tozsdecapak tag kénytelen voltam klaviatúrát ragadni hogy újfent tisztázzuk ezt a dolgot. Először is zárt topikot azért hoztam létre, mert 20-30 cimet kellett írni az e-mailba ha akrtunk beszélni egymással, így nem ritkán volt rá példa hogy kiamardt 1-2... Emellett azért is jó a zárt topik mert vannak nem éppen jóindulatú userek akik pl arra vannak ráállva hogy te amit itt beírsz stopnak az kipiszkálják ha van rá lehetőségük... a másik dolog hogy zárt topikban ha valamit csak azokkal akarsz megosztani akik tagok és nem a fél tőzsdés világgal akkor csak velük osztod meg, emellett persze ott van a nyilt topik is. Kicsit forditsuk meg ezt a dolgot... Én sem kérem ki magamnak hogy nem mehetek be hozzátok kipakolni a hütőt, vagy nem fizethetek a hitelkártyáddal... nem höbörgött veled senki hogy nem hivtad meg a születésnapodra, pedig ezen az alapon ezért is lehetne höbörögni.... a tozsdecapak.hu eleve azért alakult mert volt egy közösség akik dolgokat máshogy láttak és mert szerettek volna segiteni másoknak a profitszerzésben. Emberek akik némi extrovertált beütéssel megáldottak, és tudásukat tapasztalataikat megosztanák más kezdőkkel mert még emlékeznek arra milyen volt kezdőnek lenni, plusz több elkötelezettség van bennük a BÉT iránt mint az olimpijás tőzsdeelnökben.... Mint az impresszumban is olvashatod lehetőség!!!! Erre a szóra tenném a hangsulyt! Lehetőség a tőzsde. A tozsdecapak által nyújtotta opciók is lehetőségek!!!!Mi is a PF hireit olvassuk-sőt az első 2évben még ki is volt írva hogy a PF forumosai alapitották az oldalt! Mi is olvasunk CC elemzéseket!Olvasunk Tozsdeforumot!Ugyan olyan tőzsdések vagyunk mint te vagy bárki más, ami megkülönböztet minket hogy szeretnénk egy közösségbe tartozni!Ennek a közösségnek te is részese lehetsz ha hasonlóan gondolkodsz mint mi, ha tudsz élni a tozsdecapas lehetőségekkel és nem akarsz vissza élni velük. A zárt topik például egy ilyen lehetőség!Nyiss te is! Legyen saját topikod bármiről!Másnak is van saját topikja! Matgabnak is van, zoleenek, fade-nek, és bárki más is nyithat zárt topikot ha valamit csak bizonyos emberekkel szeretne megosztani. Már ne is haragudj, de ezen nem hoborognod kéne hanem kiaknázni a lehetőségeket. Ez olyan mint a tőzsde!A jó tőzsdés meglátja az árfolyamban lévő lehetőséget és meglovagolja azt, nem pedig höbörög... Itt az élő példa!!!Ez a topik!!!! Szerintem pl Civin jól lehuzza a bört a kisspekikről, több mint egy milliárd forintot huzott le többek között rólad is- ezt te másként gondolod mert látsz benne lehetőséget és meg is játszod és még talán nyereséged is lesz....én hoboroghetnék itt hogy ez egy nagy lehuzás, de nem teszem... Elmondtam hogy szvsz humetet ne vegyenek a kiscápák, és ennyi.... leirtam anno azt is hogy miért ne... vagy megfogadták vagy nem de eddig nem nagyon jöttek sirva egyik topikomba se hogy megvették 130 hufon most meg 100 forinton van és a fél életüket elbukták rajta.... már pedig koi van aki megvette 130on is hiszen különben nöm kötöttek volna ott üzletet!!! Na azok akik ott vették és ennyit buktak rajta azok látod höböröghetnének, sőt elgondolkodhatnál hogy mekkora kárt okozol ezzel a humetes marketingeddel!!!! tbarna mekkora kárt oozott neked azzal hogy volt egy zárt topikja a cápákon???? Kérlek gondolkozz el ezen egy kicsit!!!!Én jót akarok neked, bár távol álljon az tőlem hogy ezt bizonygassam, de tapasztald meg magad, ellenben az hogy valaki egy közösséget cseszegessen azért mert ő nem tud eljutni arra a szintre-bár ezt kétlem hogy ne tudnál eljutni- hogy beilleszkedjen abba a kozosségbe, hát szvsz nem egy jó dolog.... a cápák azon vannak hogy segitsenek egymásnak értékelhető hozamokban, felmerülő kérdésekben. Szerintem ez neked is jó lenne és szerintem férr ekéne tenned a dacodat és a gyerekességed, mert egyéb iránt értelmes ember vagy, csak néha kirobban belőled ez a butaság.... neked is jobb lenne és szerintem a befektetéseidnek is jobb lenne ha felnőttebb modjára kezelnéd ezt a kérdést, vagy még jobb ha nem foglalkoznál vele.... az ajtó nyitva áll, te döntöd el hogy belépsz vagy kint maradsz, de a kapun kivülről köpködni az nem hozzád illő, nem a te szinted!!!!
Két fontos emlitésre mélto dolog még:
egyrészről a tbarna kilépett, ez nem az ő szintje volt-ezt értelmezd úgy ahogy akarod...
másrészt a topikját elöször átadtam Jpnek, aztán a SZEMÉLYES topik mint azt te is láthatod törölve lett!
Végezetül, ha én DLPHval megtudtam beszélni amit meg kellett beszéljük és egyoldalon tudunk felsorakozni akkor nem hiszem hogy normális tözsdézők között bármilyen probléma is fennmaradhat amit álandoan rágni kéne.... nem kell mindenkivel pusziban lenni, én sem vagyok, sőt én aztán pláne nem vagyok mindenkivel pusziban, de nem kell a fesültség.... ép elég feszültség van a hiradoban, a politikában, stb... legalább köztünk akik csak magukban hihetnek és bizhatnak és akik csak magukra hagyatkozhatnak ne legyen csontrágás, feszültség... A kisbefektetőkért nem áll ki senki, a kisbefiknek nem segit senki, sőt mirólunk akarják lehuzni a legnagyobb bört... akkor inkább fogjunk össze mint sem ilyen marhaságokon itt OFFolgassunk.... basszus.... most van csak itt az ideje, hogy inkább összefogjatok mint sem marakodjatok....

civin után szabadon, őszinte hived:
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 10:48
Előzmény: #123  Törölt felhasználó
#124
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 10:42
Előzmény: #122  Törölt felhasználó
#123
amugy azt hogy civin mit vitt véghez a cégben azzal tisztában vagyok!

az ellendrukkerség meg hogy jön a képbe???
csak nem rám céloztál vele???
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 10:38
Előzmény: #121  csa-csi
#122
civinek szólt a megszólitás!
ő érteni fogja!
csa-csi
csa-csi 2007. 09. 20. 10:30
Előzmény: #120  Törölt felhasználó
#121
Nem értek veled egyet koi, ami a névváltoztatást illeti.
Ez a név nyilván mást jelent Civinnek, és mást jelent igen sok ellendrukkerének. Civinnek -szerintem- azt jelentheti, hogy nem veszítette el az önbescsülését, hegyen-völgyön át halad a céljai felé, amit tett az elmúlt években az győzelem! A törhetetlen optimizmus és a hit önmagunkban, saját erőnkben szerintem ma ritka kincs. Nekem mint a HUMET történet közember számára elérhető ismerőjének ez a név abszolut pozitív töltésű. Most piciny pakkom van belőle, de ez kizárólag a saját gyengeségem bizonyítéka... :)

Topik gazda

Zseton
3 2 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek