Topikgazda: Zseton 2007. 09. 18. 09:00

Humet: eladott a Dr. Csucska Elek Alapítvány - Aki mindent lát?  

Ugrás a cikkhez
A Dr. Csucska Elek Kutatási és Fejlesztési Alapítvány 2007 szeptember 13-án a BÉT-en 100,000 darab HUMET részvényt értékesített és ezáltal részesedése a HUMET Nyrt ben 1,391,192 darabra, azaz 4.79%-ra csökkent.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=87977
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 12:49
Előzmény: #153  Zseton
#154
Köszi a BMW-t kartárs! :-)
Zseton 2007. 09. 20. 12:48
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#153
Buxer, köszi a szép szavakat. :)
Zseton 2007. 09. 20. 12:44
Előzmény: #90  Törölt felhasználó
#152
Köszönöm a választ.
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:59
Előzmény: #150  sly36
#151
:DD
sly36
sly36 2007. 09. 20. 11:58
Előzmény: #149  Törölt felhasználó
#150
A Rosalinda- story sem rossz DLPH.:)))))
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:55
Előzmény: #148  Törölt felhasználó
#149
No részemről engedem süllyedni a Csucska topikot!!:o)) Sziasztok majd 1 másik topikban
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:53
Előzmény: #146  Törölt felhasználó
#148
Van ennél jobb is :))
Esmeralda és Don Padrafos is valami hasonló sztori ...... :))
De egy ideje nincs adás.....
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:53
Előzmény: #146  Törölt felhasználó
#147
oké! elnézést elfogadom! :)))

Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:50
Előzmény: #145  Törölt felhasználó
#146
Gondoltam Én kérek már elnézést mindenért , mindenkitől!!!!:o)))

csak legyen máá vége ennek a szappanos operának. Ez végülis egy tőzsdei fórum nem a Linda topik-ja :o)))))))) Igaz én azt is nagyon szeretem

Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:46
Előzmény: #144  Törölt felhasználó
#145
szia bubu!
mi szél hozott erre???
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:44
Előzmény: #141  Törölt felhasználó
#144
DLPH ez nem totyik ,hanem tityi tutyik.
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:43
Előzmény: #139  Törölt felhasználó
#143
DLPH!
annak indult!! :))
bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 20. 11:43
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#142
:DDDD
én lépek, nem várom meg, de szvsz addig te se állj fél lábon.... :DDD

buxer! fenét!!!Éljenek a tőzsdecápák!!! ;)
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:42
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#141
elnését=elnézést
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:42
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#140
ugyis koie az utolso szo....:))
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:41
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#139
ez nem egy humet totyik ? :))
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:40
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#138
elmondom a megoldást!
tbarna visszajön elnését kér hogy beugatott!
majd kölcsönösen megbocsájtunk egymásnak,és megy az élet tovább!

akik más szereposztásban lépnek fel a sorozatban azokkal csak beszélgetni tudok!
érdemben a témával előrébb nem leszünk!!!

ja és közben erősen offolunk!!!
hátha kivágnak innen!!!!!

a másik amit nem értek ,tettem fel egy kérdést civinek!
a hivők rögötn támadásba mentek át!!!:))
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:37
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#137
ÉLJEN TBARNA:o))))))))))))

ÉLJEN KOI :o)))))))))))))))

De ki a fenét érdekel -e kettő?? :o)))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:35
Előzmény: #132  bpmcwap
#136
"nem kell ezért egymásnak esni!!!! Legyél inteligens, menj el azok mellett akik nem férnek bele a te kis világodba!!!! Én is elmegyek, nem kell a felesleges feszultség!Mindenki élje ugy az életét ahogy az szerinte megfelelő!Kész pont! Én nem ocsároltalak itt le téged, sőt, ha jobban megnézed irtam is hogy nem ilyen vagy te! Olvasd el mégegyszer!!!Nincs hova beengedjelek!!!! miről beszélsz???? A SZEMÉLYES topik törölve lett!!!!"

az érintett távozott a topikbol ugyhogy nem tudom ki esett kinek???
inkább az megy hogy egyfolytában jönnek az emeberek és tbarna mellet teszik le a voksukat aztán ha nincs vagy nem érzik hogymegfelelő képpen védték meg az erintettet akkor egymásnak esésnek nevezik a dolgot! :)
hagyjuk már ezt a zárt topikot!!!!!
ez régen volt már írtam!
mostmeg bizonygatjátok hogymost mi van!
mondom mégegyszer régebben volt kb 1 éve!

"én is elmegyek nem kell a feszültség!!!"
1 hát ha jöttél, akkor megy!
2 milyen feszültségröl beszélsz???
3 egyedül tbarna az aki érintett a témában!

bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 20. 11:32
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#135
ugy jön ide, hogy nyomod a humet prt, holott te is nagyon jól tudod hogy ezen csak civin nyerhet, persze ebből azoknak is csurran cseppen akik kis szerencsével és sok tapasztalattal jokor jó helyen szállnak be és ki.... de van olyan kisbüfi aki elolvas és veszi a papirt.... nem gondolod hogy civin vette meg 130 hufon.... érted???Gondolkozz kicsit....
Az OFFról meg csak annyit hogy a cápákon nem nagyon van OFF.... a cápák csak beszélgetnek, ha van is időnként nem topikba illő hsz akkor arra nem a nyakát akarják elvágni hanem reagálnak majd átirányitják a delikvenst egy hszszel abba a topikba ahol errő, szivesen beszélgetnének még....
Amiatt hogy OFFolsz nem leszel kitiltva megnyugtatlak! :)
Eddig 2ember lett kitiltva a cápákról... az egyik - most fogsz meglepődni, mert pont hogy - tbarna, a másik marek volt, de az csak poén volt, amin jót nevettunk végül mindketten, de annak az oka sem OFF volt hanem hogy beirta a brokicégét.... én meg ezé kitiltottam....:DDD
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:27
Előzmény: #131  Törölt felhasználó
#134
Koi, csak még 2-3FT beszéld le a humit a héten...

buxer!

most ezt komolyan mondtad vagy csak elfelejteted a :) utána tenni???
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:25
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#133
"Végezetül, ha én DLPHval megtudtam beszélni amit meg kellett beszéljük és egyoldalon tudunk felsorakozni akkor nem hiszem hogy normális tözsdézők között bármilyen probléma is fennmaradhat amit álandoan rágni kéne.... "

na látod én se szóltam bele a DLPH val való kapcsolatodba!
amugy meg a baráti kapcsolat nem rajtam múlik!!!

bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 20. 11:25
Előzmény: #126  Törölt felhasználó
#132
koi.... férreértettél.... tbarna qrvára nem a barátom.... sőt, hasonló véleméyn vagyok mint te DE és itt jön amit leirtam és ezt most nagyon kiszeretném hangsulyozni tehát

DE

nem kell ezért egymásnak esni!!!! Legyél inteligens, menj el azok mellett akik nem férnek bele a te kis világodba!!!! Én is elmegyek, nem kell a felesleges feszultség!Mindenki élje ugy az életét ahogy az szerinte megfelelő!Kész pont! Én nem ocsároltalak itt le téged, sőt, ha jobban megnézed irtam is hogy nem ilyen vagy te! Olvasd el mégegyszer!!!Nincs hova beengedjelek!!!! miről beszélsz???? A SZEMÉLYES topik törölve lett!!!!
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:20
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#131
Koi, csak még 2-3FT beszéld le a humit a héten...
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:20
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#130
"Elmondtam hogy szvsz humetet ne vegyenek a kiscápák, és ennyi.... leirtam anno azt is hogy miért ne... vagy megfogadták vagy nem de eddig nem nagyon jöttek sirva egyik topikomba se hogy megvették 130 hufon most meg 100 forinton van és a fél életüket elbukták rajta.... már pedig koi van aki megvette 130on is hiszen különben nöm kötöttek volna ott üzletet!!! Na azok akik ott vették és ennyit buktak rajta azok látod höböröghetnének,"

ez hogy jön ide?????
nekem ehez mi közöm van?
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:18
Előzmény: #126  Törölt felhasználó
#129
"Már ne is haragudj, de ezen nem hoborognod kéne hanem kiaknázni a lehetőségeket. "
akkor tisztázuk !!!
az offolás volt a kezdet!
majd én ideges lettem hogy offoltak mert nem elöször fordult már elő és itt a portfolio szabálya amit itt fent szoktál látni néha na abban benne van hogy ne offoljanak!
aztán támadás jött tbarna felöl én meg felvilágosítottam hogy forditott esetben ha a zárt topkijában én offolnék akkor biztos hogy repülnék mint atom!
de ez csak egy példa volt arra hogy milyen emeber akar nekem itt fasza gyereket játszani!
ugyhogy háborogni én nem háborogtam én védem az igazam de ugy láttom ti meg tbarna t védítek !!!!

én azt hittem okosabb vagy hogy ilyenen problémázol !

de a legrosszabb az egészben hogy engem oktatol itt mikor tbarna barátodat kéne!
egy kis jó módora!!!

Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:14
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#128
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:12
Előzmény: #125  bpmcwap
#127
hány humet totyik van már?
de népszerű ez a ......mi is? részvény :D
asszem így hívják ... :)
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 11:12
Előzmény: #125  bpmcwap
#126
"Ennek a közösségnek te is részese lehetsz ha hasonlóan gondolkodsz mint mi, ha tudsz élni a tozsdecapas lehetőségekkel és nem akarsz vissza élni velük. A zárt topik például egy ilyen lehetőség!Nyiss te is!"

zárt topikot nem nyitok nem vagyok olyan!
én most is részese vagyok és mégsem lettem beengedve!
ugyanakkor miért védel egy olyan embert és jössz nekem azzal mintah én lenék a hunyó ?
Tbarna meg lett kérve hogy ne offololjon nem elöször aztán utána csányán beszólt mostmeg nekem magyarázod meg hogy én milyen emeber legyek????
elöször a töszdecápákon én ilyen gerinctelen emebert és képmútatott nem engedtem volna be az biztos!
most rola szól a történet nem rolam!
észre kellene már venni!
mindenki jön ide és ossza nekem a tanácsokat,közben meg egy olyna embert védnek aki amit itt leírsz egyáltalán nem tartota be ezeket a szabályokat !
ugyan már!!!!

bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 20. 10:59
#125
Apám.... mit vettem én a nyakamba... először is idézek a tozsdecapak.hu impresszumából:

A tozsdecapak.hu egy a kisbefektetők illetve a tőzsdével most ismerkedők számára létrehozott portál. Célom összehozni a tőzsde iránt érdeklődőket a tapasztaltabb tőzsdésekkel, megmutatni a lehetőségeket, felhívni a figyelmüket a buktatókra, alapot adni egy olyan lehetőséghez melyet sajnos kevesen ismernek. A portál úgy lett kialakítva, hogy BÁRKInek lehetőséget biztosítson a tudásának, tapasztalatainak megosztására a kezdőkkel.

Mint látod az oldal a lehetőségekről szól nem egyéni érdekekről, ennek folytán noha tbarna már nem tozsdecapak tag kénytelen voltam klaviatúrát ragadni hogy újfent tisztázzuk ezt a dolgot. Először is zárt topikot azért hoztam létre, mert 20-30 cimet kellett írni az e-mailba ha akrtunk beszélni egymással, így nem ritkán volt rá példa hogy kiamardt 1-2... Emellett azért is jó a zárt topik mert vannak nem éppen jóindulatú userek akik pl arra vannak ráállva hogy te amit itt beírsz stopnak az kipiszkálják ha van rá lehetőségük... a másik dolog hogy zárt topikban ha valamit csak azokkal akarsz megosztani akik tagok és nem a fél tőzsdés világgal akkor csak velük osztod meg, emellett persze ott van a nyilt topik is. Kicsit forditsuk meg ezt a dolgot... Én sem kérem ki magamnak hogy nem mehetek be hozzátok kipakolni a hütőt, vagy nem fizethetek a hitelkártyáddal... nem höbörgött veled senki hogy nem hivtad meg a születésnapodra, pedig ezen az alapon ezért is lehetne höbörögni.... a tozsdecapak.hu eleve azért alakult mert volt egy közösség akik dolgokat máshogy láttak és mert szerettek volna segiteni másoknak a profitszerzésben. Emberek akik némi extrovertált beütéssel megáldottak, és tudásukat tapasztalataikat megosztanák más kezdőkkel mert még emlékeznek arra milyen volt kezdőnek lenni, plusz több elkötelezettség van bennük a BÉT iránt mint az olimpijás tőzsdeelnökben.... Mint az impresszumban is olvashatod lehetőség!!!! Erre a szóra tenném a hangsulyt! Lehetőség a tőzsde. A tozsdecapak által nyújtotta opciók is lehetőségek!!!!Mi is a PF hireit olvassuk-sőt az első 2évben még ki is volt írva hogy a PF forumosai alapitották az oldalt! Mi is olvasunk CC elemzéseket!Olvasunk Tozsdeforumot!Ugyan olyan tőzsdések vagyunk mint te vagy bárki más, ami megkülönböztet minket hogy szeretnénk egy közösségbe tartozni!Ennek a közösségnek te is részese lehetsz ha hasonlóan gondolkodsz mint mi, ha tudsz élni a tozsdecapas lehetőségekkel és nem akarsz vissza élni velük. A zárt topik például egy ilyen lehetőség!Nyiss te is! Legyen saját topikod bármiről!Másnak is van saját topikja! Matgabnak is van, zoleenek, fade-nek, és bárki más is nyithat zárt topikot ha valamit csak bizonyos emberekkel szeretne megosztani. Már ne is haragudj, de ezen nem hoborognod kéne hanem kiaknázni a lehetőségeket. Ez olyan mint a tőzsde!A jó tőzsdés meglátja az árfolyamban lévő lehetőséget és meglovagolja azt, nem pedig höbörög... Itt az élő példa!!!Ez a topik!!!! Szerintem pl Civin jól lehuzza a bört a kisspekikről, több mint egy milliárd forintot huzott le többek között rólad is- ezt te másként gondolod mert látsz benne lehetőséget és meg is játszod és még talán nyereséged is lesz....én hoboroghetnék itt hogy ez egy nagy lehuzás, de nem teszem... Elmondtam hogy szvsz humetet ne vegyenek a kiscápák, és ennyi.... leirtam anno azt is hogy miért ne... vagy megfogadták vagy nem de eddig nem nagyon jöttek sirva egyik topikomba se hogy megvették 130 hufon most meg 100 forinton van és a fél életüket elbukták rajta.... már pedig koi van aki megvette 130on is hiszen különben nöm kötöttek volna ott üzletet!!! Na azok akik ott vették és ennyit buktak rajta azok látod höböröghetnének, sőt elgondolkodhatnál hogy mekkora kárt okozol ezzel a humetes marketingeddel!!!! tbarna mekkora kárt oozott neked azzal hogy volt egy zárt topikja a cápákon???? Kérlek gondolkozz el ezen egy kicsit!!!!Én jót akarok neked, bár távol álljon az tőlem hogy ezt bizonygassam, de tapasztald meg magad, ellenben az hogy valaki egy közösséget cseszegessen azért mert ő nem tud eljutni arra a szintre-bár ezt kétlem hogy ne tudnál eljutni- hogy beilleszkedjen abba a kozosségbe, hát szvsz nem egy jó dolog.... a cápák azon vannak hogy segitsenek egymásnak értékelhető hozamokban, felmerülő kérdésekben. Szerintem ez neked is jó lenne és szerintem férr ekéne tenned a dacodat és a gyerekességed, mert egyéb iránt értelmes ember vagy, csak néha kirobban belőled ez a butaság.... neked is jobb lenne és szerintem a befektetéseidnek is jobb lenne ha felnőttebb modjára kezelnéd ezt a kérdést, vagy még jobb ha nem foglalkoznál vele.... az ajtó nyitva áll, te döntöd el hogy belépsz vagy kint maradsz, de a kapun kivülről köpködni az nem hozzád illő, nem a te szinted!!!!
Két fontos emlitésre mélto dolog még:
egyrészről a tbarna kilépett, ez nem az ő szintje volt-ezt értelmezd úgy ahogy akarod...
másrészt a topikját elöször átadtam Jpnek, aztán a SZEMÉLYES topik mint azt te is láthatod törölve lett!
Végezetül, ha én DLPHval megtudtam beszélni amit meg kellett beszéljük és egyoldalon tudunk felsorakozni akkor nem hiszem hogy normális tözsdézők között bármilyen probléma is fennmaradhat amit álandoan rágni kéne.... nem kell mindenkivel pusziban lenni, én sem vagyok, sőt én aztán pláne nem vagyok mindenkivel pusziban, de nem kell a fesültség.... ép elég feszültség van a hiradoban, a politikában, stb... legalább köztünk akik csak magukban hihetnek és bizhatnak és akik csak magukra hagyatkozhatnak ne legyen csontrágás, feszültség... A kisbefektetőkért nem áll ki senki, a kisbefiknek nem segit senki, sőt mirólunk akarják lehuzni a legnagyobb bört... akkor inkább fogjunk össze mint sem ilyen marhaságokon itt OFFolgassunk.... basszus.... most van csak itt az ideje, hogy inkább összefogjatok mint sem marakodjatok....

civin után szabadon, őszinte hived:
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 10:48
Előzmény: #123  Törölt felhasználó
#124
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 10:42
Előzmény: #122  Törölt felhasználó
#123
amugy azt hogy civin mit vitt véghez a cégben azzal tisztában vagyok!

az ellendrukkerség meg hogy jön a képbe???
csak nem rám céloztál vele???
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 10:38
Előzmény: #121  csa-csi
#122
civinek szólt a megszólitás!
ő érteni fogja!
csa-csi
csa-csi 2007. 09. 20. 10:30
Előzmény: #120  Törölt felhasználó
#121
Nem értek veled egyet koi, ami a névváltoztatást illeti.
Ez a név nyilván mást jelent Civinnek, és mást jelent igen sok ellendrukkerének. Civinnek -szerintem- azt jelentheti, hogy nem veszítette el az önbescsülését, hegyen-völgyön át halad a céljai felé, amit tett az elmúlt években az győzelem! A törhetetlen optimizmus és a hit önmagunkban, saját erőnkben szerintem ma ritka kincs. Nekem mint a HUMET történet közember számára elérhető ismerőjének ez a név abszolut pozitív töltésű. Most piciny pakkom van belőle, de ez kizárólag a saját gyengeségem bizonyítéka... :)
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 10:00
Előzmény: #119  Törölt felhasználó
#120
persze tudom hogy ez a név egy levédet dolog,
de meg kell találni rá a modot külömben
a fejekböl nehéz lesz kiverni csupán számokkal a múltatt!
egy csalodót befektető soha nem magát okolja hanem a rendszert vagy a céget stb!
tözsde 80% pszihologia!
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 09:56
Előzmény: #118  Törölt felhasználó
#119
jó civin!

megmondom mi a hiba!!!

a múlt kisért!!!

esetleg egy névváltozás mint a genesis esetében már jellezné hogy ez a humet már nem az a humet!
vagy valami hasonló dolog!
Törölt felhasználó 2007. 09. 20. 08:49
#118
Jó Buxer,

a doboz nemigen megy ki, inkább hatóanyagot szállítunk, ahol a PBC Canada partnerei megveszik és feldolgozzák (saját terméket gyártanak), vagy a megrendelő igénye szerint mi formulázzuk (NHS).
Amikor az áru elindul, értesítendő az FDA, hogy mivel, mit és mennyit szállítunk ki, ha az Egyesült Államokba megy egyenesen. Ezt követi ott a vámeljárás. Ha Vancouverbe megy az áru, ez a procedúra egy egyszerű vámeljárás.
Doboz nagy tételben az USA-ba 2003-2004-ben ment ki legutóbb.

Jó Alen,

köszönöm a megértésedet. Az AEWC-lal nekem napi kapcsolatom nincs. Az AEWC egy befektetési alap, ami általában nem shortol. Egy részvényalap összetételéről döntenek, aztán feltöltik és tudják, hogy a részvénypiac hosszú távon emelkedik, tehát agy adott időn belül értékelik, hogy tartsák-e a részvényt, vagy szálljanak ki belőle. Ezt egy extrém hozam is generálhat kiszállást, realizálhatnak akkor is, ha a vártnál magasabb profit van; viszont az igen elképzelhetetlen, hogy egy hetes intenzív mozgás miatt kiszálljanak.
Egy alap befektetési jegyei és az alapban lévő részvényei, más instrumentumai teljesen különválnak egymástól. Aki AEWC részvényt vett, eladhatja a tőzsdén, vagy vehet, vagy tarthatja, de ez az alap összetételét (hogy a befektetett pénzből az alap mit vett) nem változtatja meg, nem segít a kapkodás, csak ront.
Visszatérve az alapkérdésre, nyilván megfelelő időközökben egy befektető értékeli a befektetését és akkor, ha nagy problémát érzékel, tájékoztatást kér a menedzsmenttől. Kéretlen magyarázatokra egy befektetőnek nincs szüksége. Ha az AEWC kérdez, struktúrált információkat kap tőlem, ha nem én nem zavarom őket. Nem kaphatnak több információt, mint egy kisrészvényes, az törvénytelen lenne – az AEWC ugyanolyan státuszú tulajdonosom, mint bárki más.

Jó Watson,

szíves engedelmeddel megkérdezném, mint tulajdonosomtól, hogy mekkora éves jövedelmet szánsz nekem, ha a döntés Rád van bízva? Szenesre kaszálom magam – írod. Feltételezve, de meg nem engedve, hogy ez így van, miért (lenne) probléma ez?
A tisztesség kérdésében igen változó lehet egy ember megítélése, de ezzel visszakanyarodom az első kérdéshez: mi lenne a tisztességes?
A csőd után 14 millió darab 29 forint értékű kapitalizációt beállítani, aztán semmit tenni (mert egy fillér nem volt a cégben), vagy alaptőke-emelésekkel pénzt bevonni – ha relatíve keveset is – és részvénykibocsátásokkal megtízszerezni az árbevételt és ezzel egy 73-146 forintig terjedő fundamentális alapot megteremteni?
A részvényesek zsebébe én csak tettem. A csődöt követően a vállalat értéke 420 millió forint volt, most 3 milliárd, a forgalom havonta milliárdos (vehet és eladhat mindenki kedve szerint), nem volatilis a papír (nézz az éves chartra) és kidolgozott stratégiám van (hála a munkatársaimnak és a Portfolió okos levelezőinek). A tőkeemelések a Cégbíróság, a PSZÁF és a BÉT által szentesítettek; kérdem én mi nem jogszabályszerű, vagy mi nem tisztességes itten?

MEGSZOKTAM MÁR, HOGY AZ ILYENFAJTA VÁLASZAIMRA SENKI SEM VÁLASZOL, DE MÉGIS kérlek, jó Watson, kommentáld a fent írottakat. Kíváncsi vagyok, mit vált ki Belőled egy higgadt válasz.

Őszinte hívük
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 22:52
Előzmény: #116  Törölt felhasználó
#117
amugy meg el is ment a kedvem az egész találkozotol!!!!
ugyhogy meghagyom az inteligesebb embereknek a helyet!!!! :)))
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 22:48
Előzmény: #114  Törölt felhasználó
#116
na láttom gyülekező van!!!!
tüntetés lesz tbarna ügyében????
ingcapa 2007. 09. 19. 22:20
Előzmény: #112  Törölt felhasználó
#115
Köszi jp. Mosmá nyugodtan alszom. Ő volt a humet atyja.
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 22:18
Előzmény: #113  Törölt felhasználó
#114
hello dlph....

Mindegy totoro_hun...egy homoszexualis is lehet olyan inteligens , hogy kikeszitsen :-)

de kesz, eleg az offbol..en is utalom amikor offolnak :))
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 22:15
#113
"hot inteligens társ" = inteligens homoszekszuális partner? Engem is zavarna. De engem nem az inteligenciája :)
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 22:07
Előzmény: #111  Törölt felhasználó
#112
"En peldaul megorulnek egy hot inteligens tars mellett. Jonne nekem a sok "fontos" szarokkal, es azokat kene hallgassam ,meg rajuk figyelni, csak azert mert valaki kitalalta az IQ nevezetu szart, es divat lett a magas IQ, es bla-bla-bla, ...ki nem szarja le ?! "

:DDDDDDDDDD

szevasz tesó :))
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 22:03
Előzmény: #110  ingcapa
#111
ingcapa 2007. 09. 19. 22:01
Előzmény: #109  Törölt felhasználó
#110
Ki ez a csucska elek? Vki írja már be. Kezd idegesíteni. Elöre is köszönöm.
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 21:50
Előzmény: #108  Törölt felhasználó
#109
Koi, most nem karomkodnek ide egy szep magyarosat, pedig hidd el olyanokat tudok, hogy :-) De nem lenne ertelme. Hidd el nekem; szarjal mar az egesz off-ra. Off , off, persze, hogy off. Na es. En peldaul megorulnek egy hot inteligens tars mellett. Jonne nekem a sok "fontos" szarokkal, es azokat kene hallgassam ,meg rajuk figyelni, csak azert mert valaki kitalalta az IQ nevezetu szart, es divat lett a magas IQ, es bla-bla-bla, ...ki nem szarja le ?!

Hamarosan ugy is egyutt sorozunk, minden fele fannal, es akkor is errol kell majd temazni? Necsessz mar ki velem, nem ezert fogok utazni 300 +300 kilometert, hogy nagy igazsagokrol hallgassak :-)

take it easy.Buddha legyen veled.
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 21:37
Előzmény: #107  Törölt felhasználó
#108
húha ujabb tbarna rajongó!
ismerem a weboldalt!
az eredeti téma viszont nem ez volt , hanem az hogy offoltak ami nem elöször történt már meg!
én aszociációt vontam a személye és az elvárása között!
amugy a weboldal felelősét ismerem, és rendes embernek tartom!

Ne félj BP hasonló esettben elnézést kért volna az off-ért!

Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 18:47
Előzmény: #106  Törölt felhasználó
#107
regi dolgokat elorancigalni, csak hogy tied legyen az utolso szo......
azon az oldalon nem egy ilyen "zárt topik" van, hanem 10.
vagyis a osszes topik majd 30%-a....
ha problemad van ezzel ("beengedlek"-"nem engedlek" rendszerrel) akkor fordulj a weboldal (illetekes) felelosehez......
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 18:39
Előzmény: #105  Törölt felhasználó
#106
többit=többi
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 18:36
Előzmény: #101  Törölt felhasználó
#105
kedves JP!
ez egy nagyon régi történet!
nincs összefügésben veled!

régebben többen is kifogásolták ezt!

itt a portfolio forumán még topik is nyilt ez ügyben!
sokan fel voltak háborodva hogy nem engedik be oda öket!
akkor ök arra hivatkoztak hogy azért mert nem szeretnék ha nem a tözsdével kapcsolatosan szólnának hozzá!

az hogy most ki vette át a topikot teljesen mindegy!

aztán eltelt egy kis idő és most fordult a kocka!
a többit meg már ismerős!

balta
balta 2007. 09. 19. 18:15
Előzmény: #100  Törölt felhasználó
#104
Alen: Az Absolute Capitalt egyelőre jobban izgatja a saját részvényárfolyama: link
Gondolom, hogy ez ugyanaz a cég, hiszen ez is Kajmán szigeteki.
watson
watson 2007. 09. 19. 18:15
Előzmény: #102  sly36
#103
Jó ez a Csucsika show.
Egy kis csökkentésre megijedtek páran hogy nem találnak náluk is nagyobb balekot...
El ne feledjétek, hogy a 6Ft-os papírokon még a sajáttőke értéken is szenesre kaszálja magát a "jó" Civnin.
Korrekt és tiszteletre méltó, hogy itt kommunikál a totyikban, de ettől még se nem tisztességes, se nem jogszabályszerű amit tőkeemelés címen a részvényesek nyakába sóz., és amit kihúz a részvényesek zsebéből.
sly36
sly36 2007. 09. 19. 17:54
Előzmény: #101  Törölt felhasználó
#102
JP, teljesen mindegy ki nem enged be abba a bizonyos topikba.
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 17:37
Előzmény: #87  Törölt felhasználó
#101
Eloszor is elnezest az OFFert.
Egyaltalan nem a Humettel kapcsolatosat akarnek kozolni.

Kedves Koi, aki ma annyira beharagudtal !

Olvastam ma a beirasodat amit Tbarna topiktulajdonoshoz inteztel.Tudom, hogy ez a legrosszabb hely ahol helyre kell igazitsalak, de, mivel Tbarna tavozasa arrol a bizonyos helyrol megtortent.....ezert ugymond en vagyok mar jo ideje a felelos azert a bizonyos topikert. Ez igy onmagaban egy semmilyen hir vegul is, de szuksegesnek tartottam tisztazni, hogy Tbarna baratom ne kelljen kapnia en miattam vadakat a fejehez, mostmar teljsen jogosulatlanul.

A tobbiekhez ,akik itt olvashattak a delelotti musort es hozza is szoltak , koszonetemet fejeznem ki, akik ezt tudtak es megsem "arultak" be...

Mindenkihez udvozlettel:
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 16:10
Előzmény: #90  Törölt felhasználó
#100
Kedves Civin úr!

Megértem, ha nem perel, de remélem az Absolute East West-et tájékoztatja, hogy miért tört ki a pánik. Gondolom nekik sem mindegy, hogy hol áll a részvény árfolyama.
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 16:09
Előzmény: #98  sly36
#99
sly :o))) összekeversz valakivel.
sly36
sly36 2007. 09. 19. 16:04
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#98
Ja, bocs, azt hittem tőzsdézni jársz ide, de most már látom, hogy csak pasizni.:)))))
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 15:58
Előzmény: #96  sly36
#97
sly, nincs semmilyen részvényem, csak egy kis aranyam :o)
pénzre várok, addig kezeim megkötve :o)
sly36
sly36 2007. 09. 19. 15:53
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#96
Disco, ma szinte minden fölfelé ment, bármit eladhatsz, hogy vegyél jó Humit. Ha ennyire bízol benne, miért nem teszed?
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 15:49
Előzmény: #90  Törölt felhasználó
#95
civin úr ,
nem értem nekem miért címezte a reggeli hsz-ét, ugyanis én megértettem, hogy csak a csucska alapítvány részesedése csökkent, hiszen ez meg is jelent a béten; sőt a pf-től meg is kérdeztem (bár nagy ívben ...), hogy honnan szedik a többit, hogy mások is csökkentettek, hol olvasható erről hivatalos közlemény; és azt is megértettem hogy lehet csökkenteni bejelentés nélkül, azt pedig Ön részletezte.
és nem kételkedtem abban, hogy amit Ön állít valótlan lenne, hanem inkább nagyon is abban, hogy amit a pf állít, az ... és bizonyos céljuk van vele.
ennyi.
továbbra is őszinte híve: disco

ui.: nekem spec. egy deka papírom sincs most, de higgye el rágom is a kefét emiatt rendesen :o( de ha nincs miből venni, akkor nincs, ez van.
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 15:44
Előzmény: #93  sly36
#94
Az is felette van. Nem kel hozzá MENZA oklevél...
sly36
sly36 2007. 09. 19. 15:39
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#93
Nagyon laposodik a chart Buxer, a múlt héten még 300 volt év végére.
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 15:28
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#92
A kotta szerint karácsonykor 200 felett lesz a HUMET. Emlékszem minden rezdülésére az utobbi években...
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 15:23
Előzmény: #90  Törölt felhasználó
#91
Tiszteletem Civin úr! Hogy jut ki a doboz az USA-ba logisztikailag?
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 15:20
#90
Jó Zseton,

nem, nincs információm az AEWC-ról.

őszinte híved
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 15:17
Előzmény: #88  Zseton
#89
Zseton egy legendás tőzsdei nick, egy komoly bmw-t vettem az ezred fordulon az Ő oldalán kereskedve! Ala THÍR...
Zseton 2007. 09. 19. 15:01
#88
Na, akkor talán foglaljuk össze az eddigieket, mert úgy látom sokan elkavarogtak itt az infoözönben.
.
1.) A topicot én nyitottam, nem a Portfólió :)
2.) A Csucska Elek Alapítvány valóban 5% alá ment szept 13-án
3.) Az eddigi hivatalos bejelentések alapján nem állja meg a helyét a Portfólió azon állítása, hogy más 5% feletti tulajdonos is eladott.
4:) Mindezek fényében már csak egy Portfóliós bocsánatkérés hiányzik, vagy ossza meg velünk az egyéb - ezek szerint nem hivatalos - infóit, gondolom minden fórumolvasó szívesen venné.
.
+1) Az itt beíró civin nick valóban Civin úr SZVSZ. (Ha valaki követte a cég körüli eseményeket, közöttük Civin úr többnyire nem "hagyományos" hangvételű hivatalos közleményeit, valamint korábbi fórumbeírásait, egyértelműen beazonosíthatja a kettőt azonos stílusukról.

Egyben szeretném megragadni az alkalmat - annak örömére, hogy Civin úr újra jelentkezett -, hogy egy kérdést intézzek hozzá:
Lehet-e valami többet tudni az Absolut East-West Master (vagy Mester? :)) Fund-ról, ill szándékairól?
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 10:29
Előzmény: #85  Tbarna
#87
tbarna!
ezt könnyen elintézted!
semmi bocs, sorry ,ne haragudj ,meg ilyenek!
gerinces egy emeber lehetettel, az biztos!

disco
vettük a bocsánatkérést!
de még mindig barnárol beszélsz, meg dicsérgeted!beleszeretél be kell valani!
de az nem baj ,csak ez egy humet topik!:))

sly36
sly36 2007. 09. 19. 10:10
Előzmény: #85  Tbarna
#86
Sziasztok, jó ez a szex téma, úgy látszik, potencianövelésre is jó a Humi-szirup.:))
Felszálltam a hintára próbából, mehet tovább a love-story.
Tbarna 2007. 09. 19. 10:00
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#85
Koi
Tévedtem. Rajtad már a fallabda sem segít.

Erről a témáról ennyi több mint elégséges
Én innen léptem
Jó kereskedést Mindekinek!

(Hm Talán elmegyek teniszeni. A fallabdát ugyanis utálom!):))))
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 09:54
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#84
A tyúkokat is. A kakas. :-)
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 09:52
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#83
a kacsát is tömik :)
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 09:49
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#82
rendben.
tudom, a zöld doboz :o)
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 09:44
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#81
"kacsára lesztek tömve lúzerek!"

Szerintem a libát tömik, de mindegy..
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 09:39
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#80
Disco, én szeretlek! :-) Ne csődicsd most a vevőket... Elég ennyi tulaj most... Majd 300-nál. Olyan ez mint az eco pesti estje...
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 09:39
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#79
bezony...
sokakkal ellentetben akik rogton OFFoznak egy topikban...
amugy disc, koszi a tajekoztatast, equi kozben megjavult....
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 09:37
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#78
na, jól van szia koi :o)))

a topik szétbarmolás szerintem másról szól, mint némi offról.
látom fogalmad sincs az udvariasságról és arról se, hogy hogyan is gondolkodik egy nő, mit miért ír pl. le, lásd. udvarlói témakör :o)
hogy értsd: a barni egy szimpatikus alak és még humorérzéke is van.
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 09:31
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#77
1. a topikot nem én barmoltam szét
2 a portfolion vannak szabályok
3 olyan nekem ne magyarázon akinek van egy saját topikja és ott betartatja a szabályokat itt meg nemhogy elnézést namkér hanem még beugat,az itteni szabályokra fittyet hányva!
4 discocám ha neked a barna bejön akkor olvassad őt ,engem nem muszáj!
5 máshol offoljatok!
6 nem az első esett!
5
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 09:29
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#76
hogy ki kezdte azt vissza lehet nézni :o))))))))
egyesek azt hiszik ők bármit írhatnak, míg másoknak kuss van :o)))))))))))))) igaz-e, koi ?
egyébként bocsit kértem az offjaimért, de úgy látszik nem értékelte, hanem belekötött barniba ...
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 09:25
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
NA ezt ne kezdjétek el!!!!!!!

Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 09:24
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#74
koi !
ad egy, a barni nem udvarol :o) sajnos :o(
ad kettő, a fallabdáért már elnézésed kértem :o)
ad három, bár barni nem szereti megosztani gondolatait, főleg nem azt hogy épp mit és hogyan trédel, de az a nayg helyzet, hogy tőle értelmes hsz-ket lehet olvasni és néha csak offot, ellenben veled !
hmm ? :o)))
erre mit lépsz ? :o))))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 09:21
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
van a tözsdecápákon egy saját topikja és oda csak azt engedi be aki neki tetszik!
most meg idejön fallabdázni ,meg udvarolgatni!!!
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 09:18
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
csúcska szívatja a kisbüfiket,
kacsára lesztek tömve lúzerek!
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 09:17
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#71
Nem kicsit!
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 09:16
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#70
ugyhogy nekem ne magyarázál itt tbarna pláne meg na fa....... ál mert kimoderálak!!!!
ez nem a te topikod!!!!! :))
megy a saját topikodba fallabdázni meg udvarolgatni máshoz ugyse értesz!!!!
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 09:16
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#69
az nem az O weboldala....
es ott a topikok fele ilyen.....
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 09:13
Előzmény: #60  Tbarna
#68
és te ki vagy Tbarna!
olyan topikot nyittotál egy weboldalon ahová csak azt engedted be akit te akartál!!!
nem vagy egy kicsit beképzelt????
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 08:59
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#67
A portfolio a hivatalos BÉT közleményt adta le, amit egyébként Civin is elmismert, miszerint:

"(b) Az 5% fölötti részesedésű HUMET tulajdonosok akcióit lehet, hogy érdemes figyelni, lehet, hogy nem.
(ba) A Csucska Alapítvány most öt százalék alatt van, tehát bejelentés nélkül eladhatja az egész pakkját, "

Tehát valóban bement 5% alá a CSE Alapítvány.

A termék jó, a részvény vicc.
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 08:54
#66
Jó Fade, Disco

érdemes figyelmesen elolvasni, amiket írok. Abban a mondatban, hogy "nincs tudomásom bármiféle részvény állomány változásról", benne foglaltatik a Csucska Alapítvány legutóbbi közleménye - amit linkeltek - hiszen arról írok, hogy az Alapítvány már 5% alatti részesedéssel bír.

Őszinte hívetek
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 08:20
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#65
szia barni, szia lazac :o))) nektek is szép napot !

más:
úgy gondolom - mivel meggyőződésem, hogy a civin nevű nick mögött maga civin úr van - hogy én neki előlegezem meg azt a bizalmat, hogy ő mond igazat a részesedés-csökkenéssel vagy nem csökkenéssel kapcsolatban.
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 08:19
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#64
Vagy újabb óriásgyíkok próbálnak pánikot kelteni újra.
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 08:18
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#63
hello koi :o)
bocs, tényleg belekevertem valahol a fallabdát a dologba, de mentségemre szóljon, hogy kissé beboroztam :o))) a kamatvágás örömére.
hidd el nagyon igyekszem komoly maradni és csak komoly hsz-eket pötyögni :o)

viszont:
egy nagyon fontos megjegyzés;
sok komoly dolog van az életben, de a tőzsde nincs köztük.
igaz, a fallabda sincs :o))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 08:15
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#62
""Ezennel közlöm, hogy nincs tudomásom bármiféle tulajdonváltozásról a Csucska Alapítvány, a Credington Ltd és a saját HUMET részvény állományomban.

Őszinte hívük
civin"

BET szerint pedig:
link

Nos várjuk meg Civin úr reakcióját, de vmi k* jo magyarázatot kell kitalálnia ezek után, hogy ne gondolja itt mindenki joggal azt, hogy Civin úr és a Humet hitelessége = 0.
fade
???
koi"

én úgy nézem, hogy 13-án ez fenn volt a BÉT-en, csak le se szarták, most írt egy cikket a PF, és beindult a pánikbiznisz... ?

akkor most ki a hülye

vagy csak a civin ID-s ürge hazudik itt össze vissza?
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 08:03
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#61
Hello Disco !

Kizártak és úgy látszik örökre,ezét vettem elő az ősrégit.
Szép napot,
lazac
Tbarna 2007. 09. 19. 08:01
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#60
Koi és Te ki a szent f@sznak képzeled magad?!

.

Inkább pihenjél picit.
Esetleg menj el fallabdázni ....

Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 07:48
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#59
Ez a fade fogyatékos ha nem érti!
De övé a világ!
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 07:41
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#58
Dr. Csucska Elek Aki mindent lát?
:o))))))
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 07:37
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#57
"Ezennel közlöm, hogy nincs tudomásom bármiféle tulajdonváltozásról a Csucska Alapítvány, a Credington Ltd és a saját HUMET részvény állományomban.

Őszinte hívük
civin"

BET szerint pedig:
link

Nos várjuk meg Civin úr reakcióját, de vmi k* jo magyarázatot kell kitalálnia ezek után, hogy ne gondolja itt mindenki joggal azt, hogy Civin úr és a Humet hitelessége = 0.
fade
???
Törölt felhasználó 2007. 09. 19. 07:33
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#56
teadélután van már megint?????

gyerekek ki a f...... érdekel a falllabda?????

nem veszitek észre hogy itt komoly dolgok vannak???
Törölt felhasználó 2007. 09. 18. 20:00
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#55
mondom "majdani"...vagyis jovobeni....
en meg fallabdazni tanulok discotol....:))))))))
Törölt felhasználó 2007. 09. 18. 19:59
Előzmény: #53  Tbarna
#54
elhalasztottam, mert fecó azt mondta igényes vagy nem lesz jó a zsíros kenyér :o) most tanulok főzni liliától :o))))))))
Tbarna 2007. 09. 18. 19:53
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#53
Disco lemondta!
Most akkó volt?!
Törölt felhasználó 2007. 09. 18. 19:41
Előzmény: #51  Tbarna
#52
pedig vartunk a (majdani...) teadelutanra....:)
Tbarna 2007. 09. 18. 19:37
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#51
Lillia!
Ez igaz?!
Kitagadlak mindkettőtöket!
Törölt felhasználó 2007. 09. 18. 19:36
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#50
miért más a neved lazac ?
Törölt felhasználó 2007. 09. 18. 19:34
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#49
Ó, Disco és Lilia bocs,tényleg én vagyok a vak és hülye,nem néztem meg jól, úgy látszik már a négyszem is kevés lesz.
bocs,bocs....

Törölt felhasználó 2007. 09. 18. 19:34
Előzmény: #46  Tbarna
#48
jó-jó, igazad van.
a legfontosabb a piaccal szembeni alázat.
no, és tisztelet az idősebb és tapasztaltabb kollegának !
:o))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 09. 18. 19:32
Előzmény: #43  Tbarna
#47
miért lenne eszénél ? :o)
bár igaz, eszénél van, mert a másik fele meg az övé :o)))
Tbarna 2007. 09. 18. 19:32
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#46
Discokám! Kisebb mellekkel!:))
Hm.Nem kell mindent kipakolni!:))
Tartom.
Törölt felhasználó 2007. 09. 18. 19:30
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#45
jajjj, lilia drágám :o)))))))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 09. 18. 19:30
Előzmény: #41  stoky
#44
24 éves vagyok..
Tbarna 2007. 09. 18. 19:29
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#43
Na a másik lányom legalább eszénél maradt!
:)))))))))
Törölt felhasználó 2007. 09. 18. 19:29
Előzmény: #40  Tbarna
#42
barni bá :o))))))))))))) nagyon közel van az már ! vigyázz !!! ;o)
amúgy makiról még mindig tartod a véleményed ? :o)))))))))
stoky 2007. 09. 18. 19:28
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#41
Jó izomman20 éves

Te még gyerek vagy.. valakit aki rendszeresen ír, be lehet azonosítani...
majd ha nagy leszel te is tudni fogod

Topik gazda

Zseton
3 2 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek