Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 06. 04. 13:20

GRATULÁLOK A FIDESZ SZAVAZÓKNAK!  

EZ A DILETTÁNS BANDA TÖNKRETESZI AZ ORSZÁGOT!



SZERINTETEK MI LESZ ITT HA ÖSSZEOMLIK A FORINT?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 06. 06. 11:37
Előzmény: #279  Törölt felhasználó
#280
Ez nem neked szólt, épp írtam, h. egyetértek veled.:)
Annak szólt, aki nem fogja magára venni.

Csak ebbe a hsz-be fűztem bele.
Törölt felhasználó 2010. 06. 06. 11:35
Előzmény: #277  Törölt felhasználó
#279
Ugató kutya? Neked nem mondták hogy a stilus maga az ember?
Egyébként nekem eszembe jutott az árvíz esetleg azért mert délutánra kiderül hogy mi lesz az anyosoméknál, kell -e értük menni. Nekik ott még szerencséjük van még nincsenek víz alatt, remélem már nem is lesznek mert most tetőzik.

link

Törölt felhasználó 2010. 06. 06. 11:34
Előzmény: #277  Törölt felhasználó
#278
biztos te is már az ötödik gátról írsz ide .. (gazdi)
Törölt felhasználó 2010. 06. 06. 11:12
Előzmény: #264  Törölt felhasználó
#277
Egyetértek veled.
Fórumozás helyett meg el lehet menni a gátakra is akár.
Vagy adományozni. Ez eszébe jutott bármelyik ugató kutyának is?
link
Törölt felhasználó 2010. 06. 06. 10:38
Előzmény: #273  pancserlama.
#276
Neki voltak az előző rezsimben a legnagyobb simlijei, még Gyurcsánynak is sok volt. Pedig az már nem semmi.
Törölt felhasználó 2010. 06. 06. 10:34
Előzmény: #272  Törölt felhasználó
#275
szeretek összeesküdni :)
Törölt felhasználó 2010. 06. 06. 10:33
Előzmény: #272  Törölt felhasználó
#274
ez egy jó lehetséges logikus következtetés ...
pancserlama.
pancserlama. 2010. 06. 06. 10:11
Előzmény: #271  Törölt felhasználó
#273
Kóka ?
Törölt felhasználó 2010. 06. 06. 10:10
Előzmény: #271  Törölt felhasználó
#272
Szeretem az összeesküvés elméleteket :-)
Miért is kellett Szijártó úrnak mégegyszer kiállni és a már nyilvánvaló erős negatív piaci reakciókat továbberősíteni? Egyik magyarázat ugyebár előkészíteni a következő megszorításokat, biztos van benne valami! A másik lehetőség a kellemeset a hasznossal. Mert milyen lehetőség az pár ember számára illetve az őt körülvevő gazdasági körnek, ha tudják hogy holnap nagyot esik a forint mert olyat mondunk, hogy beleremeg még a w.street is. Mint egy rossz forgató könyv: csütörtök, péntek nagyot mondás, de már szombaton még mielőtt ... jön a cáfolat. Nem hiszem, hogy ekkora fejetlenség uralkodik a fideszbe, ez inkább egy jólátgondolt kommunikációs stratégia a kérdés mi volt vele az igazi cél?! előkészíteni vagy zsebettömni? vagy mindkettő.
Törölt felhasználó 2010. 06. 06. 09:58
Előzmény: #264  Törölt felhasználó
#271
Mint gazdaállat azért hadd szóljak hozzá.

Az előző rezsim hazudott a mostani hazudik. Az eltérés csak a múlt és jelen időben van. Az egyik azért, hogy palástolja a disznóságait a másik azért hogy takargassa azt amit tesz vagy tenni fog.
Magyarországon csak megélhetési politikusok vannak, és sajnos jelentős számú szurkoló aki igényli hogy gondolkozzanak helyettük. ( Kicsit elszomorító hogy egyesek mennyire vakon hisznek. )
Egyébként nem hittem volna, hogy bárki annyi kárt tud okozni az országnak mint pl. Kóka de belátom tévedtem. Ezek még rosszabbak mert vagy simlisek voltak mert rögtön csináltak egy bennfentes shortolást vagy csak idióták. Egyik se túl fényes a jövőre nézve.
De semmi gond majd fizetek helyettük ezeknek a hüleségeiért is, ahogy tettem az előző bagázs hüleségei után is.
Úgy látszik ez a dolgom, mert én vagyok a gazdaállat.
Azt azért titkon nem bánnám, ha legalább a tőlem a hüleségük miatt feleslegesen elvont jövedelmet patikára költenék az okozók. Mindkét oldalon.
Törölt felhasználó 2010. 06. 06. 09:46
Előzmény: #269  Törölt felhasználó
#270
há mé ? az is vélemény .. Én tudatosan nem mentem el szavazni , mert a 8 év tévedéseiből elég volt , a másik meg : "kommunista szalonnából nem lesz demokratikus szalonna" azaz, jól emlékszem hogy azok is garázdálkodtak szépen a 4 évük alatt , így nem hinném hogy gyökeresen más emberek lennének mára /sőt ! még erőszakosabban akarták ,mert egyszer már megízlelték a hatalmat , illetve a maradék pártok semmiféle megoldású sperpektívát nem mutattak fel, csak valami ellen áskálódva álltak össze . Az LMP-t pedig csak egy buli pártnak tartom - egyelőre .

a választás mindig 2 választható dologból áll és állt össze amióta világ a világ : választ, vagy nem választ . Mindig az indok számít, és nem maga a tény . Nem tudnám most így utólag eldönteni , hogy ki volt az okosabb a két dolog közül. Lehet ,hogy a végén pont a választó taszította az országot oda , ahova nem is gondolta volna ..
Törölt felhasználó 2010. 06. 06. 09:13
Előzmény: #268  Törölt felhasználó
#269
nem mentél el szavazni? na, ilyenkor szokták mondani, hogy "hallgass a neved..."
mert az nem választás, hogy nem választok. de ahogy érzed.
és másképp is kormányra lehet kerülni: lásd megyó2002 (osztogassunk hitelből), kurcsi2006 (hazudtunk reggel éjjel meg este)
=> kötél...
Törölt felhasználó 2010. 06. 06. 08:54
Előzmény: #265  Törölt felhasználó
#268
a fidesz szokásához híven az erőszakos szisztematikus álpolgár és álhazaffy , álnemzeti harsogással és megoldásaival mindenkit kiütött és ladarált ezalatt a 10 év alatt . A fidesz csak észrevette , hogy ebben az országban csak így , és nem másképp lehet kormányra kerülni .. Tényleg nem volt más a porondon 2010re - kipucolták fényesre.

elfogytak a pártok , sokáig nem is lesz egyetlen párt sem , akire lehetne számítani ..
Ott ahol egy Schmidt Pál , egy Semjén tényező tud lenni … vicc volt ez a szavazás , nem is mentem el . Egyébként én nem is csalódtam egy cseppet sem , csak azért nem gondoltam arra, hogy pár nap elteltével már bedurvulnak a fiúgg. Mint írtam már, én nem vagyok amnéziás , és nemcsak erre a 8 évre emlékszem .. Emlékszem én Torgyánra, és nagyon sok mindenre még…
Törölt felhasználó 2010. 06. 06. 08:37
Előzmény: #264  Törölt felhasználó
#267
hát romeltakarításban a fidesz nagyon egy kezdő nyeretlen kétéves ... Soha nem álltak szembe ilyen helyzettel , illetve azok sem akikkel három napon át tárgyal . Van ott egy pár szaki, akinek már publikált ötleteitől égnek állt az ember haja .

fosok attól a programtól , amivel elő fognak állni mert most "múszáj"-ból csinál egy programot olyan , aki a körülötte levők már leszerepeltek ezalatt az egy hét alatt .. Ezzel a himi-humi csapattal növekedési pályára állni ? (Csak nehogy kitalálják hogy most a nemzetit Pécelre szükséges költöztetni...pedig valami ilyesmit várok kormányproginak )
Törölt felhasználó 2010. 06. 06. 08:34
Előzmény: #264  Törölt felhasználó
#266
ennyi.
amíg a naplopók tömkelegét nem teszi helyre valaki itt folyamatos, tartós fellendülési időszak nem lehet, csak max 1-2 kisebb hullám, ha épp úgy gondolja a világgazdaság...
Törölt felhasználó 2010. 06. 06. 08:33
Előzmény: #263  Törölt felhasználó
#265
122ezredszerre feltett kérdés: mi más lehetőség volt 2010 áprilisában, mint a fityesz???
Törölt felhasználó 2010. 06. 06. 07:25
#264
azért elvtársak 1-et tisztázzunk,,,,a fidesznek 1 hónap után még a romeltakarítás a feladata,,,,
2,,,,,az mszp olyan rossz megoldást agyalt ki 2 éve, ami sehova nem vezet,,,,,ugyanis a gazdaságnak semmi mozgásteret nem hagyott,,,,,ugyanis az eltartott rétegeket megmentette az éhenhalástól a válságban és cserébe a reálgazdaság padlón van,,,
magyarul, ha folytatódik az mszp-s logika akkor az államadósságot soha nem tudjuk visszafizetni, illetve mindenki szociális alany lesz,,,
és megkérem az eltartottakat , hogy ne fórumozzanak,,,,
közszféra, nyugdíjas, diák,stb,,,,,,,,,,,megtűrt személyek,,,,
Törölt felhasználó 2010. 06. 06. 06:26
Előzmény: #257  user24
#263
Sajnos a pozitív kilábalásra nincs ötletem. Az agymosott fideszfanok, bármit is tesz a fidesz, továbbra is vezérként istenítik OV-t. Az eléjük dobott morzsáért is hálásak lesznek. Hátmég ha folytatja, amihez nagyon ért, a cirkusz kell a népnek jelszóval való hozzáállást.
zazimov 2010. 06. 05. 22:47
Előzmény: #261  Törölt felhasználó
#262
@ Spotlight:

Annyira egyet ertek Veled!!!
Törölt felhasználó 2010. 06. 05. 22:34
Előzmény: #245  Törölt felhasználó
#261
"imádod a lámpavasat emlegetni, félelmetes vagy."

én is imádom a lámpavasat emlegetni!

...tudod miért?

..azért, mert az elmúlt 20évből, mióta követem a politika alkulását, azóta semmi más nem jött le nekem, mint a felelőtlen kormányzás, felelőtlen politizálás.

Soha, de soha nem fogom elfogadni azt, hogy egy maréknyi szar alak büntetlenül úszhatja azt meg, hogy 9-10 millió ember életét teszi tönkre...sőt a giga, mega hitelek felvétele miatt gyakorlatilag nemzedékekre előre már tönkreteszik emberek életét.

az a minimum, hogy halálos büntetés járna ezért, vagy börtön.
...ha jobban belegondolsz az, amit az ország felelős vezetői tesznek az népirtás!

..lehetetlenné teszik emberek életét és elveszik a lehetőséget az utódok nemzésére...egyfajta abortusz...nyomorba döntenek és éheztetnek.

ezt ma hazánkban teljesen szabadon, minden következmény nélkül meg lehet tenni...

ezért emlegetem a lámpavasat.

..alkotmányt egyetlen egy okból kellene sürgősen módosítani; országgyűlési képviselő,miniszter, államtitkár, köztisztviselő büntetlenül ne tehessen meg azt,hogy emberek tömegeinek életét teszi tönkre.

Topik gazda

Mr_Data
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek