Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 07. 15. 17:53
Előzmény: #16699  Törölt felhasználó
#16720
a magyar nyelv szabályai........ dráma.
Törölt felhasználó 2007. 07. 15. 17:42
Előzmény: #16718  Törölt felhasználó
#16719
:))) LOL
Bigbroker kvázi megfenyegette az istent, hogy ha nem fut be a genesis, akkor karitatív támogatás sem lesz ... :)))
Ez egyre jobb... :D
Törölt felhasználó 2007. 07. 15. 17:24
Előzmény: #16717  Törölt felhasználó
#16718
Ne haragudj, Te normális vagy?! Vagy csak másokat nézel hülyének?
Törölt felhasználó 2007. 07. 15. 17:06
#16717
Sziasztok!

Tapasztalatom szerint egyre többen szállnak be hosszabb távra a Genesisbe! Nem érdemes részvényből részvénybe ugrálni szerintem. Persze nyugodtan csinálhatják ezt a taktikát a rövd távú spekik, de lehet, hogy a végén rosszabbul járnak, hisz csak magasabb áron tudnak ismét visszaszállni a Genibe.
Aki már ősrégi Geni-motoros, az tudhatja ezt!
A legtöbb pénzt a hosszú távú, nagyon türelmes, jó idegrendszerrel rendelkező befektetők nyerik a Genesisen!
A hosszú távú befektetők fogják megtartani az árfolyamot! ...és nyugodtan hozzátehetjük tovább fogják vásárolni a részvényt a következő egy hónapban és így tovább!
Jómagam további 3-3,5 millió Ft-ot fogok invesztálni a következő napokban, 1-2 hétben a Genibe! Egy ingatlan, üzlet eladása van folyamatban!
Aki meg az nyer!
Aki hisz és bízik, az nyer!

Egyetértek Nemmondodhogy hozzászólásával!
Az egész BÉT történetében ez a Genesis-story az egyetlen, ahol az emberek megcsinálhatják a nagy szerencséjüket!
Teljes családi vagyon, megtakarítás nálunk Geniben van. Senkit nem biztatok erre, de azért ne feledjük el SOHA!
Nagy kockázat, nagy hozam!
Igaz, nagy bukó is lehet belőle!
De valahogy úgy érzem, hogy a Genike szerencsés csillagzat alatt "született"! :-)

A nyereségem egy részét jótékonysági, karitatív célra fogom fordítani.
Remélhetőleg Isten is megsegíti az olyan embereket, akik nem csak önző módon magukénak akarják a nagy hozamot!

Fontos a szolidáris kapitalizmus eszménye!

Erről egy könyvet is írtak, melynek címe:
Együttérző kapitalizmus

Érdemes elolvasni!

Plusz a következőt is hozzátenném,
Idéznék egy klasszikust:

"Nem az a gazdag, akinek a legtöbbje van, hanem az, akinek a legkevesebbre van szüksége!"

Milyen igaz!! Bölcs mondás!

A Szent Biblia is ezt mondja:
Amikor megkérdezik Krisztusól az egyik ember, hogy hogyan élhetne örökké, Krisztus a következőt feleli: A vagyonod jelentős részét oszd szét a szegények között és meglátod fel fogsz támadni és örökké fogsz élni!

Lehet, hogy ezt nehéz megérteni sok embernek, annyi a lényeg, törekedni kell rá, hogy ne önző módon csak magunk gyarapodására használjuk fel a nagy hozamokat!
Ezzel a gondolkozásmóddal, paradigmaváltással a világ is sokkal jobb lesz, mint most!

Bízva Isten jóságában Hajrá Genesis! :-)))

Üdv. BB

Törölt felhasználó 2007. 07. 15. 13:46
Előzmény: #16715  Törölt felhasználó
#16716
Szerintem hiába jön ki a spanyol hír, akkor is max 1 napra megy fel a 2800Ft felé és gyorsan vissza fog csurogni a 2800Ft-os jegyzési árra. Viszont akkor sietned kell jegyezni, vagy a tőzsdén megvenni, mert gyorsan elkapkodják a jegyzésnél felkínált db-számot. Addig viszont van időd minimális kockázat mellet spekulálni, hogy vissza tudj időben ugrani a Genesisbe. Egyszerűen karanténba került a 2800Ft- os szint. Ha lejegyezték, akkor viszont elszabadul a BIKA! Szerintem bőven 4000Ft körül leszünk.
Törölt felhasználó 2007. 07. 15. 13:36
Előzmény: #16714  Törölt felhasználó
#16715
spanyol hirre se? elöforduhat azért :) bár ki tudja.. na szépen kivárok ... 1 honapig tudok másba is mozogni .. 2800 ért meg akármikor ujra vehetem ha kell ez a jo :) nekem ..
Törölt felhasználó 2007. 07. 15. 13:31
Előzmény: #16713  Törölt felhasználó
#16714
izomman: Szerintem nem lesz aki felhúzná 2800Ft felé, ameddig ki nem jön, hogy lejegyezték. Viszont technikailag teljesen jól alakul a részvény. Az indikátorok ugy gyengülnek meg és mutatnak vételi jelzést, hogy közben az árfolyam nem csökken. A lehető legjobb dolgot tettek így a részvénnyel, mert kialakul egy stabil 2800Ft-os árfolyam, amire lehet építkezni. Ha ezt tudatosan csinálták, minden elismerésem, mert profik vannak a Genesis mögött.
Törölt felhasználó 2007. 07. 15. 13:23
Előzmény: #16711  Törölt felhasználó
#16713
izomman20: Csak jól kell tudni szörfözni a három grácia között, és nem lesz gond. Szerencsére sosem egyszerre jönnek ki az infók a cégekről, igy van idő kapkodás nélkül átcsúszni az egyik részvényből a másikba. Ezen a szinten az OTP, MOL nem egy nagy durranás. Akkor inkább DKJ és nyugodtan alszik az ember.
Törölt felhasználó 2007. 07. 15. 13:18
Előzmény: #16711  Törölt felhasználó
#16712
nem tudom ha megengedtek egy véleményt.. :)
én ugy vagyok most a genivel hogy ha elszál.. tartosan 3000 fölött lesz akkor .. jegyzek de nagyon.. ..:) 2800 ft ért.. tejjesen kockázat mentes haszon! :P ( nekem volt junius 13 dikán részvény.....
az embernek nézni kell mindig mikor milyen jo lehetöség adotik.. lehet itt fog.. lehet máshol.. nem tudni :) egyenlöre kivárok
Törölt felhasználó 2007. 07. 15. 13:09
Előzmény: #16710  Törölt felhasználó
#16711
látod gog .. nagyon egy rugora jár az agyunk!
én is csak ebben a három részvényben gondolkodtam gondolkodok... :)
Törölt felhasználó 2007. 07. 15. 13:03
Előzmény: #16709  Törölt felhasználó
#16710
Három részvény van a piacon, amiből jelenleg iszonyatos profitot lehet kivenni érzésem szerint. Genesis, Econet és a Phylaxia... Talán a Phylaxia a legnagyobb kockázat, de szólhat az is akkorát, mint az ólajtó. A Genesisnél megvan a sablon, azt csak másolni kell ( link ) ( link ) Az Econet pedig olyan "A" kate-g-óriás lesz mint a Genesis, simán megjelennek benne a kisseb alapok. Ha valaki ebbő a három hazai részvényből gyúr össze egy portfóliót, szerintem éven belül kijön egy duplázás. Ha valaki csak Genesist tesz a portfólióba, akkor triplázás is benne lehet érzésem szerint. Egy paírban lenni viszont iszonyatos a kockázat és a hozam is az lehet. Természetesen a korrekciókat illik majd kihasználni:)
Törölt felhasználó 2007. 07. 15. 11:10
Előzmény: #16708  Nemmondodhogy
#16709
nekem mind benn van, két évre készülök remetének az erdőbe, nem maradt egy kiba' ingem se, hogy dolgozni járjak
Nemmondodhogy 2007. 07. 15. 10:13
#16708
Aki nem nyomja bele a család teljes vagyonát, házat, kocsit, pénzt, nyaralót + személyi és jelzálogkölcsön + többszörös tőkeáttét...stb
Genesisbe,
az csak egy NYUSZI.
NYUSZIMUSZI, NYÚÚÚÚL!
Az ilyen ne tőzsdézzen, rakja a zsét pénzpiaci alapba, ott majd 1 év alatt kap 10 fillér kamatot, és abból is 2 fillér gyurcsány gazdagodására megy!
Törölt felhasználó 2007. 07. 15. 09:11
Előzmény: #16705  Törölt felhasználó
#16707
gog123: jók amiket mondasz, én is látok benne fantáziát. De kizártnak tartom, hogy egy 20-30% általános korrekciónál valaki is tartaná az árfolyamot
Törölt felhasználó 2007. 07. 15. 06:40
#16706
miszko:nyugodj meg,van ózdi.de én nem irkálok,csak olvaslak benneteket.pár embertől még tanulni is lehet.szevasztok.
Törölt felhasználó 2007. 07. 15. 04:26
Előzmény: #16704  Törölt felhasználó
#16705
attiat: Jelenleg a Genesis egy óriási dolog miatt nem fog beesni, az pedig a 2800Ft-os jegyzés lesz. Ha valaki beletol a cégbe több milliárd forintot, akkor ne várj esést. Legfeljebb akkor, ha egy felpumpált árból vissza jön a részvény. Az pedig akár 4000Ft is lehet egy túljegyzésnél. Mivel gyár építése újabb pénzigényt fog jelenteni, ezért a következő tőkeemelések viszik majd fel a részvény árát, mivel várhatóan azok is rendre megfognak történni. Ezzel a részvénnyel nem kell csinálni semmit, csak megvenni és ülni rajta két évet. Aki pedig közben keresni is akar, az a hullámokat próbálja meglovagolni. Nem mondom, hogy könnyű feladat lesz, de a lehetőség mindenki előtt adott. Én személy szerint több éve várok egy ilyen tuti részvényre, mint a Genesis. 700- 800Ft körül csak figyelésre és óvatos vételre javasoltam, most viszont komoly befektetésre is javaslom. Nem azért mert tetszik a Genesis név, hanem a kormányzati támogatások miatt lesz benne stabilitás...
Törölt felhasználó 2007. 07. 14. 12:15
Előzmény: #16703  Törölt felhasználó
#16704
Vigyázzatok a lassú lecsorgással, azzal is sokat lehet veszíteni! Én is figyelemmel kísérem a papírt, de jelenleg vétek benne ücsörögni, és belevenni, kivéve a hosszútávon gondolkodókat.
Törölt felhasználó 2007. 07. 14. 10:35
Előzmény: #16701  Törölt felhasználó
#16703
amúgy érdekes volt itt egy cikk tegnap, hogy egyre több alap eszközöl short technikát.

Lehet, hogy ez az oka, hogy mostanában nem tud kialakulni egy normális folyamatos és egyenletes trend. Mert minden emelkedést megshortolnak.
Törölt felhasználó 2007. 07. 14. 10:31
Előzmény: #16701  Törölt felhasználó
#16702
arra célzok, hogy Genike nagyobbat fog esni, mert csak a várakozások árazódtak be. Nincs alap, ami a házat tartja. Nem fogná meg semmi egy általános pánikban

Korrekció pedig így is úgy is lesz.
Törölt felhasználó 2007. 07. 14. 09:34
Előzmény: #16700  Törölt felhasználó
#16701
hát, korrekcióra én is várok, szerintem sokan mások is. lehet ezért is megy minden, mert likvidálni kell a short pozíciókat. de ha lesz globális korrekció, akkor tök mindegy, hogy miben ül az ember. én személy szerint abba a papírba vennék bele, ami rövidtávon hamar visszajönne...de hogy ez melyik, na az itt a kérdés!:-)

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek