Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 23:10
Előzmény: #16672  Törölt felhasználó
#16680
Javaslom megtekinteni minden gyenge idegzetű és kishitű embernek ezt a chartot.:

link

Úgy gondolom, ezzel lehúzható a zsákbamacska szindróma a Genesisről... A Genesis 3 gyár kapacitásával fog előrukkolni a piacon, és eddig maximális kormány támogatásokat is kapott. Emeberek, egy kicsit térjetek már észhez az eladások tekintetében... Ez nem az a szint, ahol elkellene szaladni a részvényből... 100 dollár felett már azert megremegne jobban az ember keze, de ez még nagyon a történet eleje. Szoval, ha el is szaladna a tőzsdén az ár, ajánlom a jegyzést gőzerővel.
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 23:09
Előzmény: #16678  Törölt felhasználó
#16679
Bocsi sly36 a helyesirásért de igérem hogy legközelebbb átolvasom amit irok.
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 23:07
Előzmény: #16671  Törölt felhasználó
#16678
izomman20
Nem akar itt bántani téged senki sem.Ha hibázol akkor magadra légy hibás.Ha nyugodt természetű vagy akkor elég 1-2 nap állmatlasn éjszaka és megynyugszol.Na és főleg tanulj a hibádból.Bár azért itt néha elkerülhetetlen egy két veszteség.A napokban én magam is buktam egy keveset.Ilyenkor aggresszivabb az ember.De azon vagyok hogy többet ne kövessem el ugyan azt a hibát.Szóval csak azt akarom mondanio hogy a fel a fejjel és nézd pozitivan a dolgokat.Várd a megfelelő pillanatot a beszállásra.
sly36
sly36 2007. 07. 13. 23:06
Előzmény: #16675  Törölt felhasználó
#16677
Boston már meggazdagodott a Genesisen és nyaral Hawai-on:)))
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 23:03
Előzmény: #16675  Törölt felhasználó
#16676
az nekem is furcsa volt viszont hogy boston nincs... de tényleg már türtöztetem magam és nem irok ide... nem akarok semmi se irni a részvényröl nehogy támadásnak vegye valaki és nem is lenne korrekt mert azt mondom! hajrá genesis! ( én picit pihenek most :)) nagyon sok pénzt köszönhetek a geninek szoval csak hálás lehetek ... és lehet majd jövöbe is hoz majd ha ugy hozza a sors.. sziasztok! :) most már tényleg léptem a forumrol.. ( ha egy egy nagyon durva személyeskedö hozzászoláshoz nem kell reagálno mnem irok már ide.. )
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 23:00
Előzmény: #16673  Törölt felhasználó
#16675
nyugi van skacok,
jegyzés rendben van.....

mit gondoltok miért csuszik???
lehet hogy technikai oka van?? gondolkodjatok !!!!

Emlékeztek "Boston"-ra??? Fura hogy nem irkál be, szerintem ez sem véletlen....

akinek nem ismerős attól elnézést, de más tudja hogy miről beszélek...:)))
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 23:00
Előzmény: #16673  Törölt felhasználó
#16674
csak egy utolso példa még..
Aki megházasodik egy életre gondolja azt.. aztán mégis elöfordulhat hogy 1 év mulva válás lesz ... mert azt hozza a sors..
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 22:56
Előzmény: #16652  Törölt felhasználó
#16673
bocsi!
van a spanyol Genezis Solar-nak vagy melyiknek egy honlapja!

azon hamarább olvashatók voltak a hírek, a singapuri kapcsolat is valamiféle formában!
és nemcsak spanyolul, ha angolul akartad, klikkeltél és angolul nyomta:::
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 22:55
#16672
A tőzsdén azértr jön létre akereskedés, mert mindenki másképp látja egy papír jövőjét. Nem egymással versengünk. Járj szerencsével
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 22:55
Előzmény: #16669  Törölt felhasználó
#16671
nem ez az igazság... csak leritam hátha megérti valaki ha nem akkor nem ez van csötök
(az ember ha kap valami rágalmat az a normális ha megvédi magát... vagy nem? hagyni kéne a fenébe ? lehet.. )
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 22:54
Előzmény: #16668  Törölt felhasználó
#16670
na részemröl a téma lezárva szerintem korrekt voltam mindenkivel... és korrekt is leszek geni topicba addig nem irok mig nem leszek ujra poziba majd egyszer.. MIndenkinek sok sikert! sziasztok!
( ezt nem értem tele volt az irásom jo kivánságokkal semmi szapulás a részvény irányába erre mégis csak üttök mint a lovat :(
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 22:53
Előzmény: #16668  Törölt felhasználó
#16669
te most magadnak magyarázkodsz?
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 22:47
Előzmény: #16667  Törölt felhasználó
#16668
ja hogy spekik vették meg ? valaki irta ne nézzem le öket.. hát... jo bocsi nem szemetek vissza szivom ez tényleg nem kellett volna elismerem.. de onnan tudom hogy ök kapták ki mert csak egy fél orát volt olyan alacsonyan az ár és már tépett is vissza az árfolyam.. ismerem már a szép kis trükköket :) na mindeg ymár feldolgoztam hogy elbuktam 10 % profitot ... ilyen a tözsde nem kellett volna stopolni.( igy utolag könnyü okosnak lenni) . már igy alakult ez van..
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 22:44
Előzmény: #16666  Törölt felhasználó
#16667
Tudjátok az esik rosszul hogy azokra nem mondtok ilyen jelzöket akik itt mocskolják a részvényt látva hogy nincs pozijuk..(leirtam hogy én nem fogom és nem is fogok ide irni ezentul mig pozim nem lesz) engem meg aki korrekt és leirja mi van éppen azt meg szidjátok mint a lovat .. nem értem én.. talán más ember vagyok.. mint ti .. ez van .... majd valahogy feldolgozom a diferenciát :)
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 22:36
Előzmény: #16665  Törölt felhasználó
#16666
+ adoznom is kell már év végén ezt is mérlegeltem.. már leirtam.. de könyörgöm ne kelljen már itt dedozni.. magyarázkodni...
és a szapulást szerintem nem érdemeltem ki de mindegy .. akkor én is szapuljak? ez a motto itt már:?
na sziasztok!
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 22:33
#16665
Látom itt kaptam hideget meleget mert el merészeltem adni a pakkom... nagyszerü.. én sose mondtam hogy nem adom el ha nem tetszö hir jön ki ... azt hittem simább lesz a geni utja tévedtem.. van néhány bukkano.. lehet lelkileg gyenge voltam.. de nem akartam a profitom elbukni ennyi..
Máskor is leirtam már a károgoknak hogy nem hallgatok rájuk csak magamra és ha nekem nem tetszö hir jön ki csak akkor adok el.. akármit mondhatnak.. változtak a helyzetek és mérlegeltem a lehetöségeket! de nem is értem miért kell itt magyarázkodnom? BB te akkor is tartod ha majd befucsol a cég? és 500 ra lemegy? senkitöl nem kell elvárni olyat ami a hasznát csorbitja.. ésszel él az ember te se fogod örökké tartani ha nálad is valami kiveri a biztisitékot eladod és kész..(lehet te erösebb vagy edzettebb rosz hirekre én nem ez van) mi baj ezzel? a jövö kiszámithatatlan.. de továbbra is mondom jo a geni de most én kivárok! 1 honapot! jobbnak láttam realizálni most a hasznom és meglátom vissza szálok e vagy átszálok másba .. ennyi ... nekem ez a tegnapi hir összhatásba negativot hozott sajnos csalodtam ennyi... le is irtam elözö nap hogy 95 százalékban lejegyzést vártam legalább 1,2 m db ot.. nagyon hasba vágott hogy nincs jegyzés.. 5 % esélyt láttam arra hogy mégse lesz lejegyezve a pakk.... na erre én se számitottam.. ( aludtam rá egyet és eladtam..
Az meg hogy öszinte vagyok itt a forumon és leirom mit mikor hogy csinálok.. na lehet ez a baj.. ezért kapok a fejemre már most is.. tul öszinte ember vagyok .. Na minden jot csötök!
stoky 2007. 07. 13. 18:14
Előzmény: #16663  Törölt felhasználó
#16664
Hejja

5 gene papír egy kismalac.. utobbi szerintem még hízhat is )
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 17:49
Előzmény: #16662  Törölt felhasználó
#16663
:)
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 17:45
Előzmény: #16660  Törölt felhasználó
#16662
Nesze neked eü reform. Biztos bekötötték a netet a lipotra. hejja, ird be a google-ba, hogy GYOGYSZER, hátha megtalálja, ha már elgurult....
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 17:25
Előzmény: #16658  Törölt felhasználó
#16661
jjjjányók ! !!
ne törőgyé semivel!
vegyetek genezist meg jeggyezetek és szapórogyatok

ad el a kócsid meg a bíciglit is vegyé rajta genezíst

hejjjjja :--))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek