Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 20:01
Előzmény: #5599  Törölt felhasználó
#5600
Találkozik reggel két szomszédasszony. Mivel egész éjjel esett az eső, így szól az egyik a másikhoz:
- Jól esett az éjjel.
Mire a másik:
- Mit tagadjam, nekem is.

Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:59
Előzmény: #5597  Törölt felhasználó
#5599
:D
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:58
Előzmény: #5596  Törölt felhasználó
#5598
tudom.. :) de jelenthet mást is: :DD link
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:58
Előzmény: #5592  Törölt felhasználó
#5597
A férj megcsalja a feleségét a titkárnőjével, de észreveszi, hogy a nagy szexcsata eredményeképp a vállán egy harapásnyom maradt. Miközben megy hazafelé, azon töpreng, mit mondjon az asszonynak. Belép a lakásba, a kutyájuk szalad felé. Hirtelen ötlettől vezérelve elkezd birkózni az állattal, majd mutatja a vállát a feleségnek:
- Nézd csak, mit csinált velem ez a dög!
A felesége széthúzza a blúzát:
- Az semmi, nézd meg, az én melleimmel mit művelt!
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:55
Előzmény: #5589  Törölt felhasználó
#5596
bank of america -bac , ami ugyebár a világ legnagyobb bankja

ha piás vagyok , elő sem fordulok itt
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:51
Előzmény: #5594  Törölt felhasználó
#5595
cheatelt.. ezért unlimited... :)
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:50
Előzmény: #5592  Törölt felhasználó
#5594
:)))))))
Áhhh, ha ezt tudtam volna, mást kérek. Apropó, mennyi is a kívánság kreditem? :))))
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:47
Előzmény: #5592  Törölt felhasználó
#5593
semmi nem indokol egy felfelé menetelt , viszont annyi zsé volt már a cihába cuccolva, hogy valahova rakni pakolni kell azaz, forognia kell lének mert a büfik meg a sok zsebbeen levő cashtől rosszul vannak ..

az infláció hatás csökk miatt ez ok , meg a goldba cuccolni is így ok fundin .. de fosik mindenki a tűztől és többen betolják majd többen visszahúzzák a visszahúzzák a kezüket /mármint az alapok
hiszen ellentmondásban vannak ..sok a befektetendő szabad kapacit, viszont nem indokolt most a betolása ..

ilyenkor jó az élelmiszar pl, mert a funda levitte az aljára , viszont a kereskedő ezeken a cuccokon uralkodó országok ezt nem hagyják annyiban - függetlenül a fundáktól..
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:46
Előzmény: #5591  Törölt felhasználó
#5592
Oké, kívánságod parancs.. :)

Oroszlán kihirdeti az erdőben, hogy aki leugrik a szakadékba és túléli, az
megdughatja a feleségét.
1. nap összegyűlnek a szakadék szélén: semmi
2. nap összegyűlnek, a majom lenéz: á ez túl magas... lenéz a bivaly is: húú nekem tériszonyom van.. a vége: semmi
3. napon már épp indulnának hazafelé, de egyszer csak nagy puffanást hallanak.
Lenéznek a szakadékba, látják a medve ott porolja lefelé magát az alján. Azt
mondja az oroszlán csodálkozva:
- Gratulálok medve, nem hittük volna hogy ennyire bátor vagy... mivel túlélted az ugrást, ahogy megígértem, megbaszhatod a feleségem!

erre a medve:
- Ácsi, ácsi, csak szép sorjában, először felmegyek és megbaszom azt a rohadékot aki lelökött..

:)))))
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:37
Előzmény: #5590  Törölt felhasználó
#5591
Jóóóó :)))))))))
repeta nincs? :))
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:33
Előzmény: #5588  Törölt felhasználó
#5590
A mai napi adag:

Az állatok Istenhez fordulnak kérdéseikkel. Megkérdezi az elefánt:
- Nekem miért van ilyen vastag bőröm?
- Azért, hogy mindentől megvédjen, például a szúnyog sem tud megcsípni.
A zsiráf megkérdezi:
- Nekem miért ilyen hosszú a nyakam?
- Így a magasabb leveleket is eléred.
Megszólal mérgesen a tyúk:
- Nekem ne is próbáld megmagyarázni, vagy a tojást csináld kisebbre, vagy a lukat nagyobbra!

:))))
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:27
Előzmény: #5585  Törölt felhasználó
#5589
"le kellene mennie már lassan a bac-nak "

a véralkoholszintednek? :))))))
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:23
Előzmény: #5583  Törölt felhasználó
#5588
Ejjjj, de nagyot nyeltem :))))))
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:22
Előzmény: #5582  Törölt felhasználó
#5587
Nem, csak megkérem őket, hogy tartsák meg a véleményüket, ha szükségem lesz rá, majd kérdezek. Mert én a tényeket közöltem és nem véleményt kértem.
Ennyi, persze megsértődnek. :)
Úgyhogy mostanában nem vagyok népszerű :))
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:18
Előzmény: #5584  Törölt felhasználó
#5586
szerintem le, de már nem fog annyit esni..
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:16
Előzmény: #5538  Törölt felhasználó
#5585
nem csípem azt a csajszit aki "hajt" erre...

én sem úgy ismertem meg a jelenlegit, hiszen nincs/nem volt rámírva hogy a zsebemben mennyi van és nem állok oda a csajszi háza sem elé a zsupkocsimmal sem .. sőt! ilyenkor igyekszem semmit nem árulni el magamról és hosszú ideig

(meg aztán nem is hordok magamnál gumikötegesre csavart zsét sem, mint megannyi faszkalap, hanem annyit amennyi éppen kell )

de bizony amikor megtudják hogy nincsenek anyagi gondjaim , akkor bizony elkezd rezegni a léc, és egészen másképpen néznek rám, illetve kezdenek el viselkedni .. nem mohón vagy kapzsin vagy valami ilyesmi félén .. csak éppen hogy máshogy , másképp ..
ami meg viszont nekem éppen elég ahhoz, hogy rossz érzéseim legyenek ..

de értem is, meg nem is .. értem , mert a legtöbb csajszi körül van véve csábítással és mindennel -ami elérhetetlen a számára , így könnyen változik meg egy olyanra , ami esélyt ad neki arra , hogy boldogabb élete legyen.... pláne, hogy előtte a találkozásaink alkalmával "stimmeltünk" is .. ezt az ember megérzi azaz, mindketten érezzük .. de mivel nem lehet sokáig ezt az életformát titkolni , kiderül az aminek ki kell. onnantól kezdve viszont a 10:8 esetben más lesz a helyzet.

mi a foglalkozásod ? kérdésnél , már bajban vagyok .. a trader vagyok -nem sokat mond egy csajszinak, de hogy devizakereskedő , már többet és ilyenkor vagy hazudok az eredményességem volumenén vagy hazudok róla hogy úgy megy a cucc hogy "comme ci comme ca " .. de ez nem megy , nem mehet a végtelenségig.

a jelenlegi hosszú idő alatti kapcsolatom elején , csodálatos volt az , hogy a csajszim meg se rezdült semmire .. csak hát kevés olyan csajszi van aki ennyire büszke vagy jobban mondva önérzetes .. amit vettem már neki meg voltunk a világ tájain azóta ,az egy kisebb vagyon ha össze tudnám számolni , de soha nem hallottam tőle azt a szót hogy "köszönöm" -és nem azért mert paraszt .. és dolgozik továbbra is .

nem könnyű ügy ez sem --hidd el, nem mint hogyha síránkozni akarnék itt.

***

le kellene mennie már lassan a bac-nak , de még jár egy kört úgy látom .. ha viszont kitör /vagy ki tud , akkor lesz egy kemény snp felfelé
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:14
#5584
A dax vajon megint lefordul 5700 környékéről vissza 5000-ig? Bár az túl kiszámítható lenne.
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:12
Előzmény: #5581  Törölt felhasználó
#5583
freudi félreolvasás.. :) én elnyalom-t olvastam elsőre.. :)))))
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:11
Előzmény: #5580  Törölt felhasználó
#5582
gondolom az "ismerősöknek" is ezt mondod.. :))
Törölt felhasználó 2011. 10. 06. 19:04
Előzmény: #5579  Törölt felhasználó
#5581
Nem szórok semmit 588 ról csak a hajam tépném. Osztit meg majd elnyaralom.:)

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek