Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 13:33
Előzmény: #29377  csa-csi
#29380
nem értelek? ha nem érdekel a phyla vagyis nem erre a lóra tettél, miért vagy itt?

vagy hármasbefutót játszottál ?

Gondolod, hogy ekkora banzájra nem jön el nálunk okosabbvagy képzettebb ember?

MERT MAGAMRÓL NEM KÉPZELEM, HOGY MÁR MINDENT TUDOK... és azt sem hiszem, hogy a "MAGASSÁGBAN" lakozom..
úgyhogy szépen nyitott szemmel, kimosott füllel.............és szerényen kérdezve ott leszek !
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 13:28
Előzmény: #29377  csa-csi
#29379
Most viszont pesszimistának tűnsz, mintha a sántára tettél volna, te is felfelé várod, de mindenkivel vitatkozol, aki szintén felfelé várja (bármilyen vehemenciával teszi ezt)
Kérlek idézd fel, ha valaha az értelmetlenül hurrogókat is megtaláltad!
Már sokszor megértettük, hogy a fényezést nem szereted.
Miért nem szólsz be a hurrogóknak? mi ebben a ráció? Mert biztos van.
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 13:21
Előzmény: #29375  Törölt felhasználó
#29378
"egyébként is furcsa, hogy tulajdonosként valaki lefelé várja azt a papírt amiben ül. "
Ez is találó, és sokkal érthetetlenebb, mint az általatok vízionált fényezés.

Tudniillik ti itt keveritek a fényezőket és a mondandójukat tényekkel is alátámasztó beírásokat.

...de tulajként lefelé várni, olyan kijelentéseket tenni, hogy minden be van árazva, holott azt hangoztatjuk, hogy mindkétszer (2) jegyeztünk, egy befektetésnél "indokolotlanul?" mazochista hozzáállás.
csa-csi
csa-csi 2007. 09. 24. 13:16
Előzmény: #29368  Törölt felhasználó
#29377
Kedves rapista!

Lóversenyen sem érdekel a lovak abrakja.. Ha járnék, én azon drukkolnék, hogy akire tettem, az minimum orrhosszal nyerjen... (persze, amelyik sántít, vagy túl van fáslizva, háát.. arra nem tennék.... :)
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 13:16
Előzmény: #29374  Törölt felhasználó
#29376
montblanc,
igazad van. kár az időt itt tölteni.
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 13:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#29375
2222,
persze igazad van, az általad beírt hozzászólások is vélemények.

csak nem vagyok meggyőződve azok tisztességes indíttatásától.

és ez is egy vélemény.

nem bízol a cégben? akkor miért vásároltál? nem értem. számomra egyébként is furcsa, hogy tulajdonosként valaki lefelé várja azt a papírt amiben ül.
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 13:13
#29374
mi lesz, ha átmenetileg esne, ölre mentek?
csa-csi
csa-csi 2007. 09. 24. 13:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#29373
"fényező brigád.." találó megjegyzés, tényszerű, minden ártó szándék nélkül.
Vágtában amúgy sem lehet sikeresen fényezni. Most van itt az ideje.
Rába, Eco, Geni, Syni, Fotex... ennyi jó egyszerre... és fényezés nélkül...
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 13:12
#29372
hihetetlen ami itt folyik... ha nem történik semmi akkor egymást veszitek elő? Ez a topik már nem is annyira a részvényről, hanem egyre inkább a személyeskedésről kezd szólni...
2222 2007. 09. 24. 13:03
Törölt hozzászólás
#29371
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 12:59
Előzmény: #29365  Törölt felhasználó
#29370
nem másolom ide, amit ott reagáltam, aki akarja ott megtalálja az ECONET topikon!
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 12:59
Előzmény: #29364  csa-csi
#29369
csa-csi,
ha figyelmesen olvastad nem rád írtam.
nem értem miért vetted magadra, ha nincs alapja.

Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 12:57
Előzmény: #29361  csa-csi
#29368
nem tudom, miért akarsz "szobatudósként" vagy "szobaelemzőként" otthon ülni...
merthogy Bábolnán nemcsak az üzem kvalitásaival ismerkedhetnél meg, hanem emberekkel is találkozol, ha eljönnél !

És azok között az emberek közt sok a hozzáértő:
állatgyógyászat,
takarmányozás,
állattenyésztés,
növénytermesztés,
pénzügyek,
tőzsdei műveletek,
kapcsolati tőke,
a cég háttere...

hogy csak egy rövid listát mutassak, miért érdemes.

persze, magam elmentem közgyűlésekre pl. akkor is, ha 5 vagy 10 papirban tároltam a pénzemet...........
persze évközben a sajtóból, a neten, a tőzsdén, a tőzsdei teljesítményből és a szentimentből .............stb tájékozódik az ember!
amikor még kevés volt az infó, de meredeken emelkedett a BUX - akár napról napra lehetett keresni, kevéssel az átlagon felüli informáltsággal.............véleményem szerint a tőzsdei eredményes kereskedésért is meg kell dolgozni, de a te dolgod..
csa-csi
csa-csi 2007. 09. 24. 12:20
Előzmény: #29365  Törölt felhasználó
#29367
Sajnos nem vagyok annyira jó, mint amennyire szeretnék! Könnyelmű, megfontolatlan, akaratgyenge, pénzéhes muksó vagyok. Ha nyerek, az szerencse, ha bukom, akkor az kizárólag az én hibám. :(
(Panaszra nincs okom, de, mint írtam, a jóhoz nem sok közöm van)
Az tény, hogy mindezeken kívül, vagy előtt, nekem ez izgalom, játék és szenvedély... :)
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 12:20
Előzmény: #29365  Törölt felhasználó
#29366
csa-csinak igaza van abban, hogy a kételynek mindig ott kell bújkálnia, akár hangot adunk neki, akár nem
minden emelkedés vagy csökkenés megakadhat, megszakadhat akár csak időlegesen vagy akár véglegesen is
reméljük, emelkedni fogunk, és azt is, hogy most már inkább előbb, mint később
aki meg érzi jól magát a pozijában, szálljon ki, de riogasson
beszállni - ugyanúgy mint kiszállni, mindig lehet

Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 12:11
Előzmény: #29364  csa-csi
#29365
A tőzsdén eltöltött idő ellentétben az életkorral érdem, hiszen aki évek alatt sem bukja el minden pénzét, az képes legalább nullszaldósan tevékenykedni, ezzel pedig mindenképp a felső 10 százalékba tartozik. Csa-csin azt látom, hogy e tekintetben nincsen szégyellni valója, kifejezetten tapasztalt tőzsdésnek látszik. Hogy érdekkel, vagy érdek nélkül inti objektivitásra a túl optimistákat, azt persze nem tudom.
csa-csi
csa-csi 2007. 09. 24. 12:01
Előzmény: #29363  Törölt felhasználó
#29364
"rontja itt a levegőt.."
Csúnya szavak. Minősítesz. pocskondiázol, sértegetsz... kár. (nem csak engem, hanem bárkit, aki másképpen gondolkodik, mint te.)
Amit az előbb leírtam, annak egyik része elmélkedés, másik része vélemény, ami pedig a forgalmat illeti, az pedig tény. A tévedés jogának fenntartásával. Ennek ahhoz képest, hogy mióta tőzsdézek (lehetnék akár nyeretlen kétéves is) semmi köze. A tőzsdén eltöltött idő (mint ahogy az életkorunk) nem érdem, hanem egy állapot,
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 11:49
Előzmény: #29361  csa-csi
#29363
az a baj csa-csi,
hogy saját beírásod alapján cca. mindössze 1 hónapja tőzsdézel,

viszont ehhez képest bibliai jóslatokba bocsátkozol.

az a gyanúm, hogy sok NEM tulajdonos fórumozó rontja itt a levegőt (név nélkül 2222, stb lehet továbbgondolni)

Érdemes elgondolkodni azon, hogy a rosszindulaton/kárörömön kívül milyen érdeke fűződik egyeseknek a negatív hangulatkeltéshez.

Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 11:40
Előzmény: #29361  csa-csi
#29362
Köszönöm a választ.
csa-csi
csa-csi 2007. 09. 24. 11:32
Előzmény: #29351  Törölt felhasználó
#29361
Legalább annyira ártalmas az, ha valaki felfelé beszéli az árfolyamot, mint aki lefelé "károgja"! Éppen ezért szólok időnként.
Nem hiszem, hogy cukrász, vagy időjós, vagy nőgyógyász bármilyen a részvény minőségét befolyásoló információhoz jutna egy egy telephely promóciós megtekintésével. A befektetők többsége nem ennek alapján itél. Ezért nem megyek Bábolnára kirándulni. Amúgy aki vágyik a kirándulásra, annak szép időt és sok-sok élményt, csiilogó optimista tekintetet, lelki feltöltődést kívánok! :)
A tény azonban tény marad: A mai majdnem 4 milliós forgalom (jószándékkal felefelé kerekítve) nekem teljes érdektelenségről tanúskodik. Írhatnám úgy is, (optimistán) hogy a phylaxiánál már az is győzelem, ha nincs rossz hír, ami az árfolyamot lenyomná.
Komolyabban: jó lenne tudni, hogy a jelenlegi áron már a jövőt is beárazták-e, (beleértve a két sikeresnek mondott részvényhigítási akciót is) vagy csak a közelmúlt parádés vágtájának erőt gyüjtő konszolidációja folyik... :)

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek