Topiknyitó: bpmcwap 2005. 02. 14. 09:29

EBROKER  

Sziasztok!Azért nyitottam a topikot,hogy megtudjam másnak is van e ebrokeres számlája és másnal is olyan megbizhatatlan e...
Én 30%os veszteséget konyvelhetek el az elmuklt két hétben,a rossz rendszeruknek koszonhetoen... Ki lehet valahogy hajtani beloluk szerintetek azt a pénzt?ha igen akkor hogyan? nem kevés pénzrol van szo!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 04. 11:06
Előzmény: #659  pami2
#660
Nem szarakszik, hanem SZ@R...
pami2 2006. 09. 04. 11:00
Előzmény: #658  Törölt felhasználó
#659
másnak is szaraxik?
Törölt felhasználó 2006. 09. 01. 08:39
Előzmény: #655  Törölt felhasználó
#658
Ma már látható: Bekerülési ár címen szerepel, itt lehet bejelölni, hogy melyik ár szerint szeretnénk eladni.
Figyeljen mindenki oda, mert utólag már nem orvosolható a probléma.
balta
balta 2006. 08. 31. 23:47
Előzmény: #656  Törölt felhasználó
#657
Firenze: You are welcome :)

A választásnak itt csak annyi értelme lehet, hogy az évvégi összesítőt, amit megküldenek az APEH-nak, az alapján állítják össze:
"(9) A kifizető (befektetési szolgáltató) az adóévet követő január 31-éig adatot szolgáltat az állami adóhatósághoz a tőzsdei ügyletekről a magánszemély részére kiállított bizonylat tartalmáról. Az adatszolgáltatásnak tartalmaznia kell a magánszemély nevét, adóazonosító számát, valamint a magánszemély részére az adóévben általa kiállított bizonylatban feltüntetett összesített adatokat."
Persze lehetnek érdekes esetek, mondjuk ha valaki el akar adni kétszáz részvényt, és abból százat az augusztus 31. záróárnál olcsóbban, százat drágábban vett, akkor beállíthatja-e, hogy százat az augusztus 31-i záróárral, százat pedig a valódi bekerülési árral számoljanak el? Vagy ezt nem lehet megcsinálni egyetlen tranzakcióban, hanem szét kell bontani két tranzakcióra? Szóval szegény ügyintéző hölgyeket az őrületbe lehet majd kergetni :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 31. 22:28
Előzmény: #655  Törölt felhasználó
#656
Köszi az infót! :-)
Hja és köszönöm Baltának is, hogy felhívta rá a figyelmemet. :-)

Én meg kérdeztem, hogy lesz ez a dolog az adóval, automatikusan levonják, v. nekünk kell intézni. A csaj nem tudott semmit, elkezdte nézegetni a nagy halom papírt az asztalán és végül arra jutott, hogy a bank nem vonja le a 20%-ot, azt majd nekünk, ügyfeleknek kell intéznünk.
Azért ez annyira nem hiteles, elvárható lett volna, hogy magától válaszoljon erre a nagyon is aktuális kérdésre.
Törölt felhasználó 2006. 08. 31. 15:49
#655
Új info, hátha valakit érdekel.

Nem automatikus a vételi ár, és az aug 31.-i záróár közötti választás a jobbik tétel javára az IEB-nél.

Az IEB-s eBrokeren állítólag holnaptól lesz majd egy választó gomb, amivel ezt meg lehet tenni. Ezt mondták az ügyfélszolgálaton, aztán meglátjuk...
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 18:28
Előzmény: #653  Törölt felhasználó
#654
Előfordult már mással is, hogy a Tdt megbízást átvitte a rendszer a következő napra? Mert nekem tegnap megcsinálta, így lett vesztőből, nyerő! Örültem is neki, csak nemtudom miért nem zárta le tegnap, ahogy szokta 16.10-kor?
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 15:15
Előzmény: #652  Törölt felhasználó
#653
én meg ma lettem a dolgozójuk ;)
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 15:07
#652
Én csak ma lettem az ügyfelük, de nekem addig bejön. Minden tökéletesen működik. Real-time meg az ajánlati könyvek is. És elég gyors.
Pedig én egy kis faluban vagyok Borsodban, 512/96-os ADSL-el. :))))
bpmcwap
bpmcwap 2006. 08. 15. 12:23
Előzmény: #649  Törölt felhasználó
#651
na erről beszéltem honapokkal ezelőtt.... no comment
bpmcwap
bpmcwap 2006. 08. 15. 12:22
Előzmény: #642  Törölt felhasználó
#650
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSSSS IIGEEEEEEEEN!!!
;)
:DDD
nyenyenyenyee nye nye nye nye nye nyee nyeeeee ;)
:DDDDD
Hamarosan eljő a kánaán!!!! A kisbefektetők paradicsoma!!!!
JP!!!
Isten lesz az istenekközött és lesz minden mi szem szájnak ingere és nem horror árakon és stabilan és megbizhatóan fog muködni!!! És nem kell majd idegbetegeskedni és ... és... ééésss... :DDD
A kisbefektetőknek kitalalálva!!!

SmallCap!
Köszi a biztatást!
Törölt felhasználó 2006. 08. 11. 11:17
#649
J-I-51/2006. számú határozat az INTER-EURÓPA Bank Rt. számára eljárás megszüntetéséről

A Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete (továbbiakban: Felügyelet) Főigazgatójának felhatalmazása alapján, bejelentés alapján hivatalból indult eljárásban, az INTER-EURÓPA Bank Rt. (székhely: 1054 Budapest, Szabadság tér 15.) által üzemeltetett elektronikus kereskedési rendszer működésével összefüggésben előfordult hibák okainak tisztázására irányuló célvizsgálat során a mai napon meghozom az alábbi határozatot.

Az INTER-EURÓPA Bank Rt. (továbbiakban: IE Bank Rt.) által üzemeltetett elektronikus kereskedési rendszer működése során előfordult hibák okainak tisztázására irányuló eljárást felügyeleti intézkedés alkalmazása nélkül megszüntetem.

Jelen határozatot felügyeleti jogkörben megváltoztatni, módosítani vagy megsemmisíteni nem lehet, ellene - közigazgatási eljárás keretében - fellebbezésnek helye nincs. A határozat felülvizsgálatát a határozat közlésétől számított 30 napon belül lehet kérni jogszabálysértésre hivatkozással a Fővárosi Bíróságtól a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete ellen és a Felügyelethez benyújtott kereset indításával.

Budapest, 2006. június 27.

dr. Istvánovics Éva s.k.,

a PSZÁF ügyvezető igazgatója
suti 2006. 08. 09. 14:35
Előzmény: #647  Törölt felhasználó
#648
Tisztelt Én!

Köszönjük észrevételeit. Mind a nyomtatványokkal, mind a lassabb
információáramlással kapcsolatban elvégeztük a szükséges ellenőrzéseket és
kivizsgálásokat. A nyomtatványokon természetesen mielőbb elvégezzük a
javításokat. Az eBroker, a számlavezető rendszerünk és a tőzsdei rendszerek
közötti információáramlással kapcsolatban elvégzett méréseink (vizsgált
időszak: 6 hónap) alapján nem történt minőségromlás. Természetesen
folyamatosan arra törekszik az Inter-Európa Bank, hogy javítsa
szolgáltatásait (különösen az eBroker esetében), így az idei év
beruházásaitól a továbbiakban többek között az eBroker és a tőzsdei
rendszerek közötti információk áramlásának gyorsulását várjuk.
A 2006. szeptember 1-jétől módosuló árfolyamnyereség- és kamatadóval
kapcsolatos tájékoztatásokat minden érintett ügyfelünknek hamarosan ki
fogjuk küldeni.

Tisztelettel,
IEB24 Telecenter
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:12
Előzmény: #646  Törölt felhasználó
#647
tárgytalan, megvan :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:04
#646
Nem találom a megjeleníthető részvények listáján, másnál ott van? Köszi!
Törölt felhasználó 2006. 08. 06. 22:16
Előzmény: #644  Törölt felhasználó
#645
Tudna valaki segíteni, hogy mekkora letét kell egy kontraktus BUX0612 kötéséhez? Nem találom sehol a honlapon.
Törölt felhasználó 2006. 08. 06. 15:48
Előzmény: #643  Törölt felhasználó
#644
Hoppá, csak most esett le, hogy "suti" nem az Ebrokertől írt be ide, hanem csak bemásolta az Ebrokertől kapott levelét. :-)
Bocsesz, félreértettem, de akkor írok majd külön az Ebrokinak.
Törölt felhasználó 2006. 08. 06. 15:44
Előzmény: #634  suti
#643
Kedves Suti,

Én is hosszabb ideje használom az Ebrokert, összességében elégedett vagyok vele. A fejlesztések jellegéről szeretnék érdeklődni: csak a jelenlegi szolgáltatások minőségének, megbízhatóságának a javítása a cél, vagy tovább is lépnek és bővítik a szolgáltatásokat? Elsősorban a külföldi megbízásokra gondolok. Pl. az az érzésem, hogy a legtöbben csak a Xetrán kötnek az Ebrokeren keresztül, mivel az amerikai díjazás nem vonzó és ugye be is zárnak este 6 előtt, amikor még csak ebédelni indulnak New Yorkban a brókerek. Ha Xetrás díjazással egész nap lehetne az USA-ban is kötni, nyilván meggondolná az ember, de így nem sok értelme van az Ebroker használatának. Egy másik példa a stop loss ügylet, amit csak a BÉT-en engednek, a többi piacon nem. Én azt gondolom, hogy a külföldi megbízások élesedő versenyében kb. ez lehet a fejlesztések helyes iránya - remélem, Önök is hasonlóan gondolkodnak és még sokáig szerencsénk lehet egymáshoz.
Köszönettel,
Törölt felhasználó 2006. 07. 26. 16:34
Előzmény: #639  bpmcwap
#642
Legnagyobb tiszteletem az 5-éves megtérülésé. Mindig becsültem azokat, akik eladhattak volna 100 Ft-ért valamit, de csak 13 Ft-ért adták, hogy a társadalmi igazságosság nagyobb legyen.

Piacgazdaságban a fél éves megtérülés protekcionista mentes piacon még talán extrém tőkeigény esetén sem létezik csak teljesen új termék/szolgáltatás esetén. A későbbiekben a belépő piaci szereplők miatt a marge szűkül és a megtérülési idő nő.

Egyébként hajrá!
Törölt felhasználó 2006. 07. 26. 13:16
#641
Sziasztok én még nagyon kezdő vok és abban szeretnék segítséget kérni hogy határidősre vettem egy hetes határidőval BUX0612. Most nagyon szarul állok. És azt szeretném tudni átvihetem e más napra vagy átvivődik magától a nap végén?
Előre is köszönöm.

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek