Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 09. 05. 10:23
Előzmény: #56876  Törölt felhasználó
#56880
Sergei-Sergei, nagyon rossz vagy (mondanák a lányok). Sztem meg jól tolod! :D
R. Anyukáját jól leoltottad.

Ha Lipi meg Wana megtanítanak minket tőzsdézni, és tele leszünk pénzzel, akkor Sergei következik és átadja a playboy élet mikéntjeit. :D
Törölt felhasználó 2012. 09. 05. 10:23
Előzmény: #56876  Törölt felhasználó
#56879
Grat. Amikor 9-10 éves fiúk voltunk (elég rég volt) a házban volt egy hozzád hasonló gyerek, a Pityu (szintén korunkbeli). Az olyanokat tudott, hogy komplett történeteket kitalált, aztán akár hetekig fűzte őket tovább. Rendszeresen megbeszéltük, hogy mikor jövünk össze a grundon öten-hatan, aztán órákig hallgattuk, akár bele is kérdezhettünk, hogy mi miért történt így, azonnal megmagyarázta. Zseni volt--- nem tudom, mi lett vele aztán.
higins79 2012. 09. 05. 10:21
Előzmény: #56873  Törölt felhasználó
#56878
:))))tanulságos volt és nem lenéző:)
de nem értek jobban hozzá szerintem..csak kiváncsi voltam rá ..ennyi
Törölt felhasználó 2012. 09. 05. 10:18
#56877
ma keresünk kedves fórumtársaim?
akkumulátoraim feltöltődtek tegnap óta
Törölt felhasználó 2012. 09. 05. 10:15
Előzmény: #56873  Törölt felhasználó
#56876
na itt a sztori srácok, csak közben dolgozni is kell...

Tegnap este 8 körül besétálok a tesco előterébe, lavazza kávéautomata, kétszázért méri a koffeint. Fáradt voltam és tudtam, hogy hosszú lesz még az este. Támasztom a gépet, várom, hogy kész legyen, közben az előző esti hölgy járt a fejemben, továbbiakban nevezzük „R”-nek. Kész a kávé, baszakodok a pohárral, egyszer csak beáll mögém valaki „nincs túl későn ehhez?” Megfordulok, R. volt az, majdnem rádobtam a kávét úgy meglepett. Kérdezem tőle mi járatban, hát csak lejött venni pár apróságot, fáradt ő is, mert „tegnap egész éjjel bökdöste valami önelégült bunkó, aki persze nem volt nagy szám, de mivel ő úri lány, nem küldte el a francba”. Nevetünk. Csinálok neki is egy kávét, kimegyünk cigizni. „Hogy-hogy nem valami kis kurvában vagy este 8 után?” – kérdezte R. Dolgom van, le kell mennem ide és ide, beszélnem kell ezzel és ezzel, az egyiket amúgy ismered is. „Egyedül mész? Srácok miért nincsenek veled?” Majd elmondom, lényegtelen. Kivételes alkalom, de eljössz velem? Eljön. Hazavittem átöltözni, stb, aztán elindultunk.
Szokás szerint megvolt az a kellemes összhang köztünk, néha simogatom a combját, csak egy kis játék, semmi komoly. Megérkeztünk egy kültelki kocsmába, vendégek már nem igazán voltak, csak néhány helyi alkesz. Vodka tonikot iszom, R martinizik szokás szerint. Kb 1 órát töltöttünk ott, indultunk tovább egy találkozóra pár tíz km-el arrébb. Megállok a semmi közepén a buszmegállóba, kibaszott sötét van, csak az autó helyzetjelzőjének fénye világít, mellettünk valami szántás, fasz tudja, nem vagyok mezőgazdász. Várunk, cigizünk.
- Na, elmeséled miért nincsenek itt a srácok?
- Pihennek, hajnalban mennek ki *****országba M.-hez.
- M.-hez? Nélküled? Kihagyod? – nézett nagyon fura tekintettel
- Meghívást kaptunk, de nincs időm, meg amúgy is… mennék szívesen, de most tényleg nem fér bele, van elég gondom.
- Utálom azt a ribancot és kurvára nem értem miért kell kedveskedned vele, jó persze nincs már közöm hozzád, de akkor is… és ha már itt tartunk, igaz, hogy megdugtad miközben velem voltál?
- Csak egyszer. Sajnálom.
- Sajnálod? Bazdmeg Sergei, te egy olyan utolsó rohadt szemétláda vagy, gyűlöllek ilyenkor…
- Honnan tudod ezt? És mióta?
- Azon a bizonyos búcsúesten oda jött hozzám ez a kurva és vigyorogva a szemembe mondta, hogy pár napja kifacsarta belőled a szuszt is. Neked komolyan nehezedre esett volna csak egyszer az életedben nem megdugni valakit? Fájdalommal jár ez nálad vagy mi van? Miért kellett ezt tenned velem?
- Muszáj volt, dugtam előtted is és utánad is, amikor itthon járt. Mindig ez a menetrend, hazajön, intézzük a dolgokat aztán dugunk mielőtt vissza utazik. Ez már ilyen rituálé, belefér a kapcsolatunkba, tudod még azelőttről ismerem őt, hogy elkezdett volna ***** nyelvleckéket venni. Ne nézz így, komolyan sajnálom.
- Nem igaz, hogy ennyire nem voltál képes!
- Ártott volna a nemzetközi kapcsolatoknak. Nem tudok mit mondani, ez van.
Közben megjött akire vártam, nem sokkal később folytattuk is az utunkat. Oldódott a hangulat, könnyek közt mosolyt is láttam. Kérdezem tőle mégis mi volt ez a dráma, közünk nincs egymáshoz, miért kell engem basztatni, ártatlan vagyok különben is. „Ártatlanul felkavartál a tegnap estével, pont úgy szeretkeztél velem, mint régen, ezért akadtam ki. És tudd meg, hogy mindenki ellened beszélt amikor együtt voltunk, az összes barátnőm azt mondta hagyjalak, nincs értelme és csak én fogok rábaszni. Sokat nyeltem miattad. Az anyám is ki volt akadva, ne tudd meg mit kaptam tőle.” Anyád? Ugyan mitől akadt ki? Egyszer látott talán 5 percre. „Sergei, előtte hetekig áradoztam rólad anyunak milyen rendes pasi vagy és mennyire oda vagyok érted. Örült neki és kíváncsi volt rád. Erre bazdmeg te mit csináltál, eljöttél értem egyik délután, olyan paraszt voltál, hogy nem jöttél volna be, hanem kint cigizel az autónál, menjek ki én. Anyu kikísért, emlékszel? Majd kedvesen mondta neked szervusz fiam. Te meg bazdmeg közlöd vele a szia mama után, hogy ugyan mikor lettetek ilyen kurva jó viszonyba, hogy tegeződik veled, mert te ugyan nem emlékszel rá. Hát bazdmeg Sergei gratulálok, ha tudnád mit hallgattam én ezért. Miután szétmentünk és hazamentem bőgve, anyám kinyitott egy piát örömében.” A végén már nevettünk az egészen, R. sem volt mérges igazán és átment nagyon nosztalgikusba a hangulatunk. Késő éjszaka értünk haza hozzá, mondja van pár óránk, alszunk vagy dugunk. Alszunk – mondtam. Bement a fürdőbe, kinyitja a zuhanyt, nem sokkal később utána mentem. Már várt engem. Azonnal rámarkol a farkamra, hevesen csókolni kezdjük egymást, úgy ver a szívem mintha ez lenne az utolsó éjszakám, élvezem…élvezzük. Végig simítom a combját, kicsit megemelem a lábát, másik kezemmel finoman benyúlok a lába közé, érzem elöntötte a forróság, belül remeg, megfeszült az egész teste. Kényeztetem. Felnézek a mellei csókolgatása után, nézem az arcát és ahogy a víz kezdi elkenni a szemfestéket, néhány vizes szőke tincs az arcába lóg, az összhatás valami hihetetlenül izgató, megőrülök érte. Fordulj meg, benned akarok lenni, kívánlak – mondtam. Hevesen hatoltam belé hátulról, közben folyamat folyt ránk a víz… majd elcsukló kéjes hangon mondja, gyere élvezz velem. Megtörtént. Felesleges leírnom, hogy jó volt, mert annál sokkal több.
Fekszünk a kanapén, simogatom, azt mondja milyen szép volt ez régen, hányszor tartott értekezletet egy ilyen este után, hogy szinte semmi alvás, egész éjszaka dugtunk és szétcsaptuk magunkat, majd ezt megismételtük többször. Nevettünk. Tényleg szép volt. Öltözöm, búcsúzok, hosszú forró csókkal válunk el. Megyek le az autóhoz, cigi a számban, ingem kitűrve, gyűrött arc, kész vagyok és egész haza úton jár az agyam, vajon ez így jó-e…
depriv 2012. 09. 05. 10:15
Előzmény: #56866  Törölt felhasználó
#56875
870 felé, minnyá', szerintem.
Törölt felhasználó 2012. 09. 05. 10:14
Előzmény: #56813  Törölt felhasználó
#56874
Hello!

Hol késik a tegnap esti sztori? :)
Törölt felhasználó 2012. 09. 05. 10:12
Előzmény: #56870  higins79
#56873
Múltkor elég lenézően beidézted az egyik hozzászólásomat egy másik topicba, szóval Te valószínűleg jobban értesz a tőzsdéhez. Én meg csak bénázom itt. Nem értem miért van szükséged az én magyarázatomra...
Törölt felhasználó 2012. 09. 05. 10:06
Előzmény: #56867  higins79
#56872
kitalicskázás
Törölt felhasználó 2012. 09. 05. 10:04
Előzmény: #56866  Törölt felhasználó
#56871
911?
higins79 2012. 09. 05. 10:03
Előzmény: #56868  Törölt felhasználó
#56870
meg magyarázod nekem h miért vetted?
simpy 2012. 09. 05. 10:03
Előzmény: #56866  Törölt felhasználó
#56869
addig elvárod?
milyen időtávon ?
és utána estar off
Törölt felhasználó 2012. 09. 05. 10:00
Előzmény: #56806  Törölt felhasználó
#56868
Kaptam: long ready 6920.5-ről!
higins79 2012. 09. 05. 09:59
Előzmény: #56866  Törölt felhasználó
#56867
nem 500 nál volt a hati kötésük emlékeim szerint 2k környékén...akkor egy short ...meg is lepet h eddig nem likvidálták őket..utána kellene nézni mikor volt a hati kötésük..
Törölt felhasználó 2012. 09. 05. 09:57
Előzmény: #56863  Törölt felhasználó
#56866
11 megfogja szerintem!
Higg, most shortolná 500-nál? lehet 10k-ról tette, most pedig veszi vissza! sztem 1300 benne van, optimálisabb esetben 2k ish!
higins79 2012. 09. 05. 09:56
Előzmény: #56864  higins79
#56865
daxot betolhatnák már 6880 alá...de mindjárt lesz adat
higins79 2012. 09. 05. 09:55
Előzmény: #56859  Törölt felhasználó
#56864
semmi hír napok óta szar jelentés mégse esett..mindenki limitre várta akkor /-15%/ de semmi majd elindult..
nem csodálkoznék ha magát shortolta volna a cég kell a lové:)
Törölt felhasználó 2012. 09. 05. 09:54
Előzmény: #56857  Törölt felhasználó
#56863
Olyan mintha hamarabb szeretné a 880-at ,mint a 7000-et!
Törölt felhasználó 2012. 09. 05. 09:54
Előzmény: #56861  simpy
#56862
800-ra nem emlékezhetsz,, mert akkor nem írtam be... 906-nál szóltam h én veszek, mert látok benne fantáziát!
simpy 2012. 09. 05. 09:53
Előzmény: #56860  Törölt felhasználó
#56861
akkor lejjebb hoztad az átlagod,úgy más

csak a fentire emlékszem

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek