Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 19:56

Brokernet-(Velemeny-nyilvanitas)  

Szeretnek befektetni a Brokerneten keresztul es szeretnek olyan erveket kapni ami a befektetesi szandekomat megerositi!



Remelem van kozotetek olyan ember aki a brokernet fugg. penzugyi tanacsado ceget valasztotta.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 23:49
Előzmény: #239  Törölt felhasználó
#240
rossz oldalt néztél!
link
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 23:45
Előzmény: #238  Törölt felhasználó
#239
Lehet , hogy majd neked lesz fricska , ha megtudsz egy ket dolgot a BWM-rol!!! Vagy lehet , hogy csak azt akarod reklamozni.:-))

BWM---Kamu, Kamu, Kamu.
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 23:41
Előzmény: #237  Törölt felhasználó
#238
Shafranek

Informacio gyujtes celjabol hoztam letre a topicot es mellesleg nem vagyok barom!!!!

De ha en barom is vagyok, akkor te meg egy fasz vagy!!!Akkor mar en is megadom neked a kello tiszteletet. :-)))))
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 23:30
Előzmény: #234  Törölt felhasználó
#237
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 23:30
Előzmény: #233  Törölt felhasználó
#236
BNetPecs

... a nyugdíjas állással kapcsolatban kimaradt, hogy azért az sem mindegy, hogy ez a cég MLM, amely - sokak szerint - határesete a pilótajátéknak...
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 23:29
Előzmény: #232  Törölt felhasználó
#235
nekem így bejött az oldal:

www.bwm.hu

De beszéljünk már más cégekkel kapcsolatos tapasztalatokról, na ez lesz majd a jó kis fricska annaka a baromnak, aki PR célból hozta létre ezt a topikot!! :-DDD
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 23:29
Előzmény: #231  Törölt felhasználó
#234
Én is kerestem egy ilyen honlapot, de nem találtam:(
belinkelnéd? Kösz.
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 23:14
Előzmény: #211  Törölt felhasználó
#233
BNetPecs

"17:04 - havi 300Ft. Kezdeti mindíg az első 2év. Vételi/eladási csökkenthető, vagy lenullázható a bónusznak köszönhetően. A váltások ingyenesek és adómentesek, a vége kamat- és nyereségadó mentes plusz még rengeteg előnye van."

Ezeket a ktsg-eket jól leredukáltad! Elfelejtkeztél az egyik legynagyobbról, az alapkezelői ktsg-ről, ami 1,5-2% évente! Ugye erről is elfelejtesz beszélni az ügyfeleidnek?

A rendszeres díjaknál mindig van vételi-eladási ktsg, sosem nulla. Összességében ezek a ktsg-ek az átlagos befektetési állományra vetítve valahol 5 és 10% között mozognak, így a kimutatott bruttó hozamnak ennyivel kellene meghaladnia az inflációt, hogy az ügyfélnek értéknövelő BEFEKTETÉSE legyen! (5%-os átlagos inflációt feltételezve 10-15% hozamot kellene hoznia minden évben átlagosan, hogy az ügyfélnek megérje...)

Az viszont igaz, hogy a 10 évesnél hosszabb szerződéseknél valóban nincs kamat-, vagy árfolyamnyereségadó.

Az a "még rengeteg előny" viszont kifejtést igényelne, de ne gyere azzal, hogy még van benne mindenféle biztosítás is, mert azért külön díjat fizetsz, nem is keveset. Ha pedig a minimum biztosítást választod, akkor egy-két év után valóban semmi nem utal ezekben a szerződésekben a biztosításra, mert innentől kezde a biztosító 0 kockázatot vállal. (Valahogy úgy is hívja a tv ezeket a biztosításokat, hogy az ügyfél befektetési kockázatára kötött életbiztosítás - ellentéteben a hagyományos megtakarítási biztosításokkal, ahol a biztosító vállal némi garantált hozamot....)

Az adókedvezményre pedig kár hivatkozni, mert akinek 3,5 Millós éves bruttó jövedelem után még tud megtakarítani, az vagy varázsló, vagy adócsaló. Egyébként pedig eléggé visszataszító, hogy a biztosítók és az ügynökségek közel 20%-os költségét az állam az adófizetők pénzéből finanszírozza a 20%-os adókedvezmény címén.

A Bnet tevékenysége viszont kedvező hatással van van a tőzsdei tevékenységekre, mert olyan pénzeket irányítanak a részvénypiacra, amelyek más úton (közvetlenül, de még befalapokon kerseztül) sem jutnának el a tőkepiacra. A kockázat ott van, hogy ha egyszer-kétszer meginog a bikapiac, a hozzánemértő ügyfelek úgy megrémülnek, hogy soha többet nem térnek vissza, de lehet, hogy a Bnet-hez sem.

Ez pesrsze a tulajdonosokat nemigen érdekli, hiszen már van mit a tejbe aprítaniuk, ügyesen meglovagolták a törvénytelen schillinges biztosítások terén szerzett tapasztalataikat és a 98 óta tartó szinte töretlen részvénypiaci emelkedést.

Ezen azért jó volna elgondolkodnod, mert ha Attilát is kitúrták a tulajdonosok, szted mennyit fognak utánad sírni a Kostevcék, ha negatív lesz a jutalékszámlád? Szóval, nem biztos, hogy "nyugdíjas állás" a Bnet-nél dolgozni...

Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 23:13
Előzmény: #231  Törölt felhasználó
#232
Milyen oldalt néztél? nekem csak az jön elő : az oldal fejlesztés alatt:)
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 23:00
Előzmény: #229  ingcapa
#231
Megnéztem a Bridge honlapját, de szerintem nagyon gyenge!!!
A munkatársi képek sem túl meggyőzőek...többet kellett volna válogatni...

De ettől függetlenül biztos nagy meló volt a kiválás, a név jó, a honlapot kellene kipofozni egy kicsit...
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 22:50
Előzmény: #229  ingcapa
#230
Olvasta vki a HVG-s cikket ezekről a tanácsadó cégekről?

És mi a vélemény, tapasztalat a többi közvetítő cégről?
OVB, MPK, ..... meg a kín sem tudja hány fajta-féle van még....

ingcapa 2007. 05. 25. 20:31
Előzmény: #228  Törölt felhasználó
#229
Bridge zrt! Tehetséges tanítóbácsi volt előző életében! Van önbizalma bőséggel!
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 20:25
Előzmény: #227  Törölt felhasználó
#228
Attila cégének mi aneve?
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 20:16
Előzmény: #223  ingcapa
#227
Ne kezdj el védekezeni! Senki egy rossz szót sem szólt rád :)
Az Attila meg hosszú téme. Én is az ő divíziójába voltam. Borzasztó tehetséges hálózatépítő és nagyon szuggesztív előadásai vannak. Pénzügyileg és főleg emberileg azonban örülök, h a Kostevcet választottuk. De nyilván majd az idő dönt el mindent.
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 20:12
Előzmény: #225  ingcapa
#226
Itt mindenki feltételez,bnetpécs 1 éve van a cégnél.
Legyen itt egy olyan ember a cégtől,aki legalább olyan olyan tapasztalt,mint te ingcapa.
ingcapa 2007. 05. 25. 20:08
Előzmény: #224  Törölt felhasználó
#225
Én csak a puszta tényeket írom be ide! Próbálok hiteles lenni! Lassan tíz éve vagyok a szakmában! Láttam már karón varjút!
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 20:02
Előzmény: #221  Törölt felhasználó
#224
Mint már említettem,nekem van ilyen befektetésem.
Azt is elmondtam,hogy elégedett vagyok a bnet-tel.
Semmi bajom velük,tartják a kapcsolatot,hüen kezelik a pénzemet,stb.....
De meghívom ide a topikba az én kapcsolatomat,hogy tárgyilagosan elmagyarázzon mindent,és ne csak BnetPécsnek kelljen itt magyarázkodnia,ill elmagyarázni mindent.
ingcapa 2007. 05. 25. 20:01
Előzmény: #220  Törölt felhasználó
#223
Akkor lesz gond náluk, ha kisiklik a shanhai express! Béla egy nagy túlélő a szakmában! Attila meg megállapodott az ing-el! Változnak az idők!
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 20:01
Előzmény: #219  ingcapa
#222
Ezt a pr topik dolgot nem értem.
Ha arra gondolsz, h nem igazán szakmáróül szól, akkor az azért van, mert egyes emberek ismeretlenül, előre lenézik a másikat. Én egyenlőre Maldini-t megszégyenítően védekezek. Ha másra akkor meg fejtsd ki légyszi.
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 19:57
Előzmény: #219  ingcapa
#221
Pontosan ingcapa!
Nekem is van csomó ismerősőm, aki hülyébbnél hülyébb helyekre rakta tavaly augusztuszban a pénzét.

Topik gazda

closingbell
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek