Topiknyitó: Portfolio 2014. 11. 26. 16:41

Bezuhant a Fidesz népszerűsége  

Ugrás a cikkhez
Novemberben látványosan csökkent a Fidesz-KDNP népszerűsége, ami minden bizonnyal a közelmúlt hazai botrányainak a következménye lehet. Kisebb mértékben, de növekedtek az ellenzéki pártok táborai, viszont a legnagyobb mértékben a bizonytalanok és...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=207052
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 11. 27. 14:28
Előzmény: #117  wgl
#120
Ez mintha az én verzióm lenne Gyurcsányra vetítve.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 11. 27. 14:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#119
Na látod !?Kicsit olyan a felfogásotok mint a cigányoknak ,mikor megkérdezik tőlük ,mondják már el ,hogy kezdődött a verekedés?
Erre mondják hogy:-A verekedés az úgy kezdődött,hogy ez visszaütött.
Úgyse érted ,mert rossz a példa ,rólatok szól,főleg a cigányok rész!
watson
watson 2014. 11. 27. 14:25
Előzmény: #110  BudFox
#118
nálunk rekordokat dönt a szegénység... 3,5millió ember akit érdekel hogy miközben éheznek miért lop egy szűk kör olyan mérhetetlenül...

Te vajon érzékeled hogy szinte minden demokratikus kontroll szerv ki lett golyózva?
Volt olyan 2/3 korábban ahol pl. a parlamenti vizsgálóbizottságokat ellenzékiek vezették, hogy ne magukat ellenőrizzék, de más ellenőrző szervekre is igaz volt a tétel. Pl az MDF kormány alatt is ellenzéki államfőt választottak, nem pedig egy csúszó-mászó Plagi bá't ;)

Érzékelted, hogy korábban az ellenőrző szervek segítségével lehetett Tocsik ügy és egyebek amelyek hatalmasnak tűntek, de ma mégis eltörpülnek Simicska, Nyerges, Mészáros, Csányi, Lázár, Orbán, Rogán és társai mellett... a minap 430 millát kapott Mészáros ajándékba disznóólra, tagnap talán Csányi a Kitében kapott vagy fél milliárdot, Simicska 20mrd osztaléka meg már természetes, Szijjártó papa kartelltársait 7mrd felett büntették, a kis futsal köcsög meg kiáll hogy milyen büszke a bűnöző faterra és nem tud szégyenkezni, hogy kartell pénzből vesz 160millás villát... Vida Ildikó meg majd kivizsgálja magát egyik hétvégén amikor ráér a nyaralásai meg a tolmácsai között hogy nem korrupt... ;)

tényleg nem érzed a különbséget?
wgl 2014. 11. 27. 14:24
Előzmény: #115  Törölt felhasználó
#117
Mindig elképedek az iylen gondolkodásra képtelen fazonokon, aki minden szart bevesznek, ha az idoltól van.

Legnagyobb gazembernek Kunczét tartom, hogy belügyérként nem indított ljárást OV ellen a 63 milliós lakáscsalás és a 860 milliós székházlopás miatt!

Ha az a abrom nem hagyja akkor szsbadon , hanem nyomoznak és elitélik akkor ma nincs ez!

wgl 2014. 11. 27. 14:22
Előzmény: törölt hozzászólás
#116
" nem most szopatták hanem akkor amikor beadták nekik a Pannon pumáról szoló mesét és most is nyögig ama "mese"tanulságát. "

Elmagyaráznád ezt??
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 14:21
Előzmény: #114  wgl
#115
Nem hát, hiszen csak annyit tud, hogy őt szidni kell. Mert Orbánéktól ezt hallotta.
wgl 2014. 11. 27. 14:20
Előzmény: #113  Törölt felhasználó
#114
De meg sem tudja mondani mi az a vaj?

Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 14:19
Előzmény: #107  BudFox
#113
"Bajnai füle mögött is van vaj....elő lehetne keresni...arról is írhatnál esszét."

Világos. Tehát Bajnainál zavar ez. Orbánéknál nem.

Durván elfogult vagy, ennyi.
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 14:17
Törölt hozzászólás
#112
watson
watson 2014. 11. 27. 14:14
Előzmény: #70  BudFox
#111
"a közszolgáltatók államosítása például nem zavar engem - ha az embereknek olcsóbb lesz utána az energia."
de nem lesz. A tulajdonlásnak semmi hatása egy hatósági áras piacon ;)
esik az olaj egy ideje... lehet hogy az OPEC-et megzsarolta Orbán hogy lerohanja ha nem támogatja az árral a rezsicsökkentést ;)

Jó példa az állami tulajdonlásra a MAL Zrt. Kolontáron.
Magánkézben irigyelték a fidesz tolvajok hogy milliárdos aki működteti, és micsoda dolog, hogy 60 milláért megszerezték és kifizették a milliárdos tartozásait és hiteleit a cégnek, felfuttatták, és milliárdos adófizetők voltak... most meg ellopták, 3000 munkahely fenntartására meg évente ölnek milliárdokat a cégbe...
BudFox
BudFox 2014. 11. 27. 14:13
Előzmény: #105  Alilou3
#110
SAjnos a politikával mindig ez a helyzet...

De őszintén...ha minden embernek jól menne MAgyarországon, akkor érdekelne bárkit is hogy mennyit lop ez-vagy-ez a politikus...

engem biztos hogy nem...erre értettem amikor korábban azt írtam hogy engem nem zavar hogy lopnak a politikusok..Pénznyelő meg ezzel példálózik :-))

Az arab Emírségekben, vagy nemtudom melyik arab országban minden állampolgár alanyi jogon kap havi 1 millió forintot, ott érdekel szerintetek bárkit hogy a sejk hány yacht-ot lopott össze valami olaj tender -en ? biztos hogy nem..
wgl 2014. 11. 27. 14:08
Előzmény: #107  BudFox
#109
Milyen vaj?

wgl 2014. 11. 27. 14:07
Előzmény: #100  BudFox
#108
Hazudozzál, mint ahogy azt is hogy lopta az áramot!

Tudsz egyetlen kézzelfogható könyvet, "szakirodalmat" felmutatni amit valamilyen oknyomozó újságíró írt tényekre alapozva?

Na akkor gyere ha ilyet tudsz felmutatni! Az se zavarjon gyurcsány perelte a gyanusításokat és milyen érdekes, a pereket meg is nyerte.

És elárulom, sosem szsvaztam sem a szocikra sem Gyurcsányra !!

Te az afajta ocsmányság vagy aki azzal menetesíti a lopásait hogy Pista azért lop mert Jóska lopott.

Hányadék!
BudFox
BudFox 2014. 11. 27. 14:03
Előzmény: #104  Törölt felhasználó
#107
már megint kezded ? :D

Bajnai füle mögött is van vaj....elő lehetne keresni...arról is írhatnál esszét.
wgl 2014. 11. 27. 14:03
Előzmény: #101  Hegyesi2
#106
És?
Ebből hol van a milliárdokkal eltünt 14 Kaya Ibrahimizált cég satöbbi!
Ja az Orbánéké volt, pardon!

Hol van hogy 760 millát kapott anyósától,- Járau volt az igazgató,- de amilyen hülye volt visszafizette és azóta is működnek a cégek.

Holvan egyetlen könyv vagy valami amiben le van írva GyF gazemberségei.

Orbánról van vagy 10 könyv, és egyszer sem perelt be senkit, fél, még több derülne ki.

De őszintén, ha Gyurcsány lopta volna vagyonát akkor az mentesíti Ov alajsságait?

Hm???
Alilou3 2014. 11. 27. 14:00
Előzmény: #100  BudFox
#105
Kétségtelen, a politikában mindig vannak csúszó pénzek, kisebb lopások ...stb, de nem 500 Milliárd egyetlen egy embernek :-DD
Ráadásként küldenek egy csekket és egy köszönő levelet a népnek, hogy még járuljunk hozza még némi adománnyal, a jó kurva nénikéjének adományozok !!!!
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 13:58
Előzmény: #96  BudFox
#104
"Gyurcsányosat meg Bajnaisat nem állítottál még össze ? :-)"

Nocsak, az ő esetükben zavar a lopás? (Bajnai nyilván különösen sokat lopott 1 év alatt)
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 13:57
Előzmény: #87  Alilou3
#103
"Ha lop, hát lop...
az én szememben még egy ki lopás is megbocsátható.
BudFox"
csibe74
csibe74 2014. 11. 27. 13:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#102
Arról csipogok , hogy tudatosan gyengítik a forintot és szopatják a dev. hiteleseket. Illetve a bóvli gazdaságpolitikával ide jutottunk. Persze ezek nincsennek a Hirtv-n meg az M1-en tudom. (A lengyel zloty-hoz képest is 12-13%-al gyengült a HUF-unk az elmúlt 5 évben. Szerintem ha nem lennénk az EU tagja olyan 400EURHUF körül járnánk).
Hegyesi2
Hegyesi2 2014. 11. 27. 13:55
Előzmény: #98  wgl
#101
Gyurcsány vagyona tiszta.ÐÐ
Karádi villa is. Na persze!
link

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek