Topikgazda: Törölt felhasználó 2008. 10. 22. 13:43

Alkura kényszerítette Gyurcsány a bankokat a devizahitelesek védelmére  

Ugrás a cikkhez
A társadalmi felelősségvállalásra hivatkozva alkut kötöttek a kormány és a magyar kereskedelmi bankok vezetői, amelynek alapvető célja az: "ne engedjük, hogy az adósok terhei az égbe szökjenek". Az alkut Gyurcsány törvényi eszközökkel is kikényszerítette volna, ha abba nem egyeznek bele a tegnap estig tartó pénzügyminisztériumi megbeszéléseken a banki vezetők - jelezte a kormányfő a mai kormányülést követő sajtótájékoztatón.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=104772
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 10. 23. 00:12
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#81
kockázatokkal
prfecó 2008. 10. 23. 09:05
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#82
és Rákoskeresztúri köztemetőben is annyí police igazolvánnyal koboroló "civil" van , hogy kiürült a X és XVII kerületi Rendőrkapítányság!!!!!!!!
prfecó 2008. 10. 24. 18:23
Előzmény: #82  prfecó
#83
elgondolkodott valaki azon , hogy a gyurcsány által "kikényszerített feltételek közül kettő" alapvetően a bankok érdekeit védik.

Csak ne tegyék kötelezővé , imkább magas jen és chf árfolyam szinten lehessen devizahitelt felvenni.

Azt sem értettem , mint pl private ügyfél és kiemelt cég ,miért nem kaptam dollár alapon hitelt. Bankot is váltottam itt legalább egyedi feltételekbe én is keményen beleszóltam és kikötöttem 6 hónapig nem nyulhat egyik fél sem a kialkudott hitelösszeghez , még ha cigánygyerek hull az égből . Mert levonható a fizetési kötelezettségből vagy annyíval növelni kell a szerződésszegés szerinti összeget , amennyit a vétlen fél elszenved.

Ráadásul közjegyző előtt lett aláírva , mindkét fél incasszót nyujthat be.

Na ennyíre kell már a magyar bankoknak is a friss pénz.

Topik gazda

anarch
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek