Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:14

Forex és egyebek  

Ide johet minden forax info...

ki kereskedik devizaval es milyen oldalon fxpro.com

tapasztalatok



en pl nagyon szeretnek dow es s&p index-szel is kereskedni

tudja valaki hol erdemes kint szamlat nyitni?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 01. 13. 22:49
Előzmény: #479  Törölt felhasználó
#480
nos nekem 1240 dollar lett a vege nyeroben a csak a DOW-val
szerintem nem lehet egyszerre tobbet figyelni igy en pl ma nem devizaztam
eddig :)
amugy ez fontos szabaly az otp-n is sokszor mondtam hogy mindig ugyanazzal a mennyiseggel kell kereskedni
eurusd-t 300K-ra a DOW-t meg 30-ra allitottam
igy olyan 87%-os margin terhetlsegnel van ideje kifutni egy kis vesztesegnek is de mondom en 5-10 perc es dobom tehat nem TA-zok ezeknel meg ilyesmi..
most szigoruan a csucsokat meg hullamokat nezem es probalom lekereskedni
eddig bevalni latszik
eddig mindegyik buko visszafordult meg pozitivba
de ki akarok teljesen haszanlni a 20 napi tesztet mert nyilvan lesznek meg meglepetsek es azt akarom hogy az akkor forduljon elo amikor meg tenyleges veszteseg nelkul lehet megtapasztalni
persze ... tudom
igy is nagyon keves a 20 nap ehhez de beleerositek hogy sokminden eloforduljon forex futures cfd mar megvolt
lehet kiprobalok egyedi reszvenyt meg vagy hataridot de ezek most annyira nem erdekelnek
az autoipari baj elmultaval az ilyen iranyu erdeklodesem most szunetel
Törölt felhasználó 2009. 01. 13. 22:04
Előzmény: #471  Törölt felhasználó
#479
Nos tudsz eladni vagy venni piaczárás után is, de csak piaci áron, az pedig a záró :D
Törölt felhasználó 2009. 01. 13. 21:02
Előzmény: #477  Törölt felhasználó
#478
megfogadtam h 10 kontarktusonként gyűjtögetek, nem tartottam be, vettem 50-et és azzal buktam nem a 10-zel :(
Törölt felhasználó 2009. 01. 13. 20:58
Előzmény: #475  Törölt felhasználó
#477
867-en nyitottam snp longot onnan lement 862-re. 863-on volt a stop :(
Törölt felhasználó 2009. 01. 13. 20:56
Előzmény: #474  Törölt felhasználó
#476
Ma már nem kereskedek, holnap csak este leszek, dax-szal nyertem snp komoly bukó :(
Törölt felhasználó 2009. 01. 13. 20:55
Előzmény: #474  Törölt felhasználó
#475
en benyaltam 736 dollar nyerot a dow-n :)
hat nem azt mondtad hogy csinaljuk? en azt gondoltam azert csinaljuk hogy keressunk miert te mit csinaltal? :):)

jojo tudom
nem szivatlak neked valodi penz nekem meg nem egyelore :)

es miert zartad olyan hamar? meg varhattal volna vele
en is vartam a dow-val pedig mar 1000 dollar bukoban voltam de a tegnapi 1400 nyerobe belefert
en ugy vagyok a nyereseggel mint a jatekpenzzel (most tenyleg az:) amig csak abbol veszitek nincs nagy baj mert minden uzlettel tapasztalatot nyerek
ha toke megmarad es mondjuk meg 0-an is szallok ki es nincs egy csepp nyereseg an akkor is pozitiv merlegbe vagyok mert a tanulmanyaim nem kerultek penzbe :)
valamibe persze igen mert szigoruan kozgazdasagi alapon a penz amig hasznaltam kamatozhatott is volna es ha 0-an szallok ki ennek a merteke azert kotlseg tehat veszteseg :)
Törölt felhasználó 2009. 01. 13. 20:41
Előzmény: #472  Törölt felhasználó
#474
Most nézd meg a chartot, nem szemétség ? :D
Törölt felhasználó 2009. 01. 13. 20:39
Előzmény: #471  Törölt felhasználó
#473
Ezt még eddig nem figyeltem, de utánajárok...
Törölt felhasználó 2009. 01. 13. 19:40
Előzmény: #471  Törölt felhasználó
#472
8435,5-ert vettem 25 dow-t
hiszek az emelkedesben :)
Törölt felhasználó 2009. 01. 13. 19:34
#471
shark ezt nem ertem
a CFD-knel nezem az indexeket es hogy lehet hogy a dax meg a cac is meg porog mikor mar bezartak
meg most nezem a dow grafikon sem 15:30-tol indul hanem egesz nap ment...?

ez azert van mert nem valos index csak CFD tehat szarmaztatott termek es igy egesz nap lehet vele kereskedni?
Törölt felhasználó 2009. 01. 13. 19:29
Előzmény: #469  Törölt felhasználó
#470
na tessek egesz nep nem valaszolt senki erre a hozzaszolasra pedig ugy tunik bejott :)

ki mit csinal?

amerika pluszba zar ma?
Törölt felhasználó 2009. 01. 12. 23:11
Előzmény: #465  Törölt felhasználó
#469
lehet hogy azert nincs nagy dumaparti korulotte mert feleslegesen aggodunk
ez az 270 folotti balhe a zimf latogatas miatt van
lehet hogy holnap idejon es mint a pf cikkben is szerepelt azt fogja mondani hogy gratulalunk magyarorszag a penzunket jol hasznaltak fel csak igy tovabb

most azert szamit mindenki arra hogy szar lesz mert gyurcsanytol kb ezt a szinvonalat szoktak meg hogy hazudik meg minden

valaki emlitette hogy talan nem veletlen hogy pont a parlamentben es pont nemzetkozi sajtotajekoztaton fog beszelni es a jegybank elnoke is ott lesz
ha rossz hir lenne nem tupiroznak igy tul

ha meg ezt elore tudjak akkor minek avatkozzon be a jegybank a forint vedelmeben
amikor tenyleg baj volt nem emlekeztek hogy meg arra is felkeszultek hogy nalunk az unnepek miatti kereskedesi szunetet se hagyjak vedtelenul londonban es felkeszultek hogy ha kell intervenialjanak

most meg semmi... egy indexes cikken kivul...
Törölt felhasználó 2009. 01. 12. 22:20
Előzmény: #467  Törölt felhasználó
#468
köszi
akkor nem csak én vagyok ilyen pesszipista :-)
Törölt felhasználó 2009. 01. 12. 21:26
Előzmény: #464  Törölt felhasználó
#467
SZVSZ meglehet.
De nem nyitnék rá pozit. Nagy vola lesz a "tetején"
Törölt felhasználó 2009. 01. 12. 21:20
Előzmény: #464  Törölt felhasználó
#466
3szögből kitört felfele 3-4 napja
Törölt felhasználó 2009. 01. 12. 21:19
Előzmény: #464  Törölt felhasználó
#465
Gáz a huf árfolyam nagyon. Az a durva hogy már rosszabbul áll mint az imf hitel körüli balhé idején és mégis hallgat mindenki. Most már nem szenzáció.
Pedig ha így haladunk napok , hetek kérdése és itt a 300 Ft-os euro... :(
Törölt felhasználó 2009. 01. 12. 20:58
Előzmény: #463  Törölt felhasználó
#464
vélemény valakitöl? Eur Huf 287 holnap?
Törölt felhasználó 2009. 01. 12. 20:06
Előzmény: #462  Törölt felhasználó
#463
tehat folytatva en ugy latom hogy nekem most az a legjobb ha nyitok valamit es 5-10 percen belul zarom is ahogy mondjuk egy 100 dollaros nyereseg osszejon
aztan a program szamolja es latom hogy ha tovabb tartanam a poziciokat akkor tobb ezer dollaros nyeresegeket is el lehetne erni de veszteseget is
es amig nem ertem ebben az instrumentumban a piaci mozgato folyamatokat ilyen 10 perces lovaglasokat csinalok
idonkent egy 100 dollarosert :)
ja ugy allitottam be hogy a kereskedesi mennyiseg 300e legyen tehat 3 lot ha jol mondom
csak azert irtam le hogy latszodjon mekkora penzel dolgoztam
Törölt felhasználó 2009. 01. 12. 20:04
Előzmény: #461  Törölt felhasználó
#462
stimmel
a most mar 5000 dollaros realis szintre leresetelt szamlammal egesz nap gyakoroltam
ezt ugy csinaltam ahogy a valosagban is akarom
amikor volt ra idom raneztem figyeltem egy darabig aztan nyitottam shortot vagy longot ahogy ereztem
1 perces grafikont nezek es a hullamokat lovagolom
....

bocs kozben leptem zarni egy brutalisan jo shortot :)
tehat ma eddig 1220 dollart sikerutl csinalnom ugy hogy ebbol 38 dollart tesz ki a HUF long
a tobbi eurusd :)
ez a mostani legutobbi tranzakcio egyedul 384 dollart hozott

igen latom mar hogy HUF-fal nem erdekes foglalkozni
egyelore azert gondolkoztam benne mert azt hittem a hazai hireket jobban megkapom megertem jobban latom a nemzeti valuta mukodesenek es iranyanak mikentjet
de nincs ertelme

Törölt felhasználó 2009. 01. 12. 14:37
Előzmény: #460  Törölt felhasználó
#461
Az Huf piaca illikvid a nagy devizákhoz képest ezért nagyobb a spread.
Egyik vasárnap este piacnyitásnál láttam már 14 pipes spreadet EUR/USD-n is! Minél inkább pörgős a piac annál lejebb tudja venni a broker a díjat/ neki is meg kell élni valamiből:)
Még mindig jobb mint az otp 0.8 % -os díja vételnél is és eladásnál is. Usa piacon meg vehetsz 0.1 %-os díjjal részvényeket....
Nem kell a hazai dolgokkal kereskedni kéremszépen...:DD
A hazaszeretetet máshogy kell kiélni

Topik gazda

phxmike
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek