Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:14

Forex és egyebek  

Ide johet minden forax info...

ki kereskedik devizaval es milyen oldalon fxpro.com

tapasztalatok



en pl nagyon szeretnek dow es s&p index-szel is kereskedni

tudja valaki hol erdemes kint szamlat nyitni?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 15:03
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#20
azt otival ellentétben (mivel otis a topic) , én kb így: átnézem az egészet a hónapot a hetet , majd a két napot egybe és megállapítotm hogy mire számíthatok MOST . Ha nincs azon , akkor keresek olyat amin "vígabban" látható hogy mi az írány MOST .. /tudom hogy ez így leírva smafú Neked, de ehhez kell a gyakorlat hogy TÉNYLEG MEGLÁSD / ekkor berajzolom az egészet /TA/ és nyitok le vagy fel. Ilyen pofon egyszerű , :))) Oszt vannak "indikátor" devizapárok amiknek mozgása megmutatja a másikét a többiét .. És akkor még ott vannak a qurflik , a kanyarok meg sokminden más egyéb is amik jelek a MOST-ra...
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 15:00
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#19
15 deviza topik van már
és az alapvető információl ott megtalálhatóak
forest_30 2008. 12. 18. 14:56
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#18
És most mi a trend a devizában?
milyen irány van USD / EUR tovvább fel, vagy leee ?
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:53
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#17
mit figyelsz?
milyen inforamciot amibol kovetkeztetsz a devizaparok elmozdulasara?
vagy eleg ugy mint reszvenynel hogy egy adott reszvenyt 'megszoksz' es akkor meg tudod itelni hogy abbna a kategoriaban mi sok es mi lehet keves es merre varhato igy a korrekcio?
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:52
#16
Ehez 1 kis jó érzék ,olvasni a sorok között,miont a részvénnyél,jó gyors gép-intrnet, és stop loss itt kel aztán igazán ,és mükszik ,1 éve tanulom
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:51
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
jah ezt tonicnak kellett volna cimezni :)
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:51
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#14
kezdjuk :)
1. mi az a pip (errol van fogalmam de azert megkerdezem)
2. mennyi az az osszeg amirol nincs fogalmunk erdekel (errol is van elkepzelesem egy bankar ismerosomtol aki devizazik o ajanlotta igazabol )
3. mi az a 0.5 lot?
4. veszteseg mindig van amig beletanulsz a reszvenyekre en is raszantam :)
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:49
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#13
igen meg azert is tetszik mert nem zar be
nincs zaro nyito manipulacio....
ezert kezdtem el iranta erdeklodni
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:48
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#12
majd megtapasztalom :)

egyetemi szaraz tananyagban nem hiszek
most ugy gondolom a gyakorlat fontosabb
persze miutan a technikai alapokkal tisztaban van az ember
erre kerdeztem ra
hogy mire erdemes figyelni
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:45
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#11
gazdaságtan ? Az meg mi ? :)) Végignyálaztam jó sokat belőle , mert én is csontra azt hittem ... Hát abból a napi deviza kereskedésről az égegyadta világon semmit nem fogsz megtudni. Viszont barom módra fogod tudni a forward , az opciós , a swap és az egyéb kismillió forexszes pénzügyi tranzakcióknak a lényegét , a mibenlétét . Megnyugtatlak: itt ez lepkefingot sem ér ..A napi deviza spekulációnak semmi köze ezekhez .. Sehol nem ütköztem a megtanultakba akkor, amikor pozit nyitottam arra számítva hogy az usd a chf ellenében MOST fel kell mennie ... :)
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:44
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
DJ , Nasdaq meg Dax a negyedét sem mozogják, mint a blue devizapárok .. Én nem cuccolok rájuk . Pölö: ma történelmi mélypontra futott az usd a chf-en , Ezt tudjátok mit jelent , : alulra pozi mert onnan 90% hogy fel / itt 80 pippes SL/ . Fel is ment , kasza déltől 1/2 1 ig . Nem irom le 0,5 lottal az mennyi mert frászt kaptok . Tény hogy ezt az összeget többször is elvesztettem, de erre való volt a tanulóidő . Már 10 ből 7x nem esem bele ebbe a hibába
ton
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:43
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
csak otp-sekkel : usdjpy, gbpusd, eurusd -amiből az usdjpy az "indikátor" /de persze azt is nyomom , Ezenkivül otp-s usdchf és arany , bár az arany nem nagyon TA-zható mert az megy mint Khone -ahová éppen menni akar / nagyon kell ott figyelni a fundamenthát meg az olajat .. Én csak devizapárokkal "játszom", mert az végig lekövethető / nem úgy mint az oti :)) rá kell cuppani annyi párra amit még be tudsz látni és kezelni is vagy képes /mert egyébként könnyen belegabalyodsz ..
tonic66
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:36
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#8
Igen, a devizapárokkal TA-ra vagy utalpa, gyertya formációk, alakzatok, meg 1-2 indikátor mutathatja meg az irányt. Ezek ott feltételezem, sokkal jobb hatásfokkal működnek, mert a világ leglikvidebb piaca. Az igazi nagyok terepe, mi kicsik talán sokkal jobb feltételekkel vehetjük ki ebből a részünket.
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:32
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#7
ezt egyetemen több féléven keresztül oktatják, miből gondolod, hogy itt neked valaki 3 mondatból válaszolni tud?! :D

iratkozz be egyetemre és tanulj gazdaságtant ha nagyon érdekel, tudás nélkül a devizapiaci kereskedés biztos bukás
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:31
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Kamatok változása ,palj ,és ugyan az mint a részvényeknél vagyis minden !!! a magyarok nem olcsok,de van folymts info-kapcsolat-magy platform,
telf segitsg
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:26
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#5
tudok angolul
eddig a forexprot tanulmaynoztam azt sokan ajanljak
a letet nem gond ha belevagok
a demot neztem es kicsit kereskedtem is
nyertem rajta de persze csak veletlenul :)
inkabb az erdekel hogy mi alapjan erdemes devizazni
milyen infokat kell figyelni?
mi van hatassal mire?
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:25
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
en is pont igy vagyok vele
foleg abbol van elegem hogy hiaba hallgatod a hireket es probalsz kovetkezteteni a keves forgalom miatt relative ugy mozgatjak ahogy akarjak
viszont ami a bajom a devizaval hogy honnan szerzel hozza infot?
tehat ott nagyon kell nezni a kulfoldet
meg rajonni hogy mi mihez kotodik
valyon mit erdemes figyelni? DOW meg olaj gondolom?
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:22
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#3
Szia , Mo on Globáé FX 1,75-2,25 pip minimum 4000 eurotól ,oanda 0,9 pip olcso , FX CM .FX CM Micro jó platform kb 2 pip > van sok jó gogle keres rá ,kell az angol tudás ,sok eltérés ,nézz utánna

üdv sellöcsali
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:20
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Tonic pont úgy kereskedett itt mint mi. De elege lett a mutyiból Gézabácsiból és elpártolt a nemzetközi piacokra. Azért is nagyon értékes a számunkra a véleménye.

Topik gazda

phxmike
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek