persze
meg csalasi lehetoseg is
most jott eppen a postas es nem tudom hogy beszamitsam vagy sem :)
mivel az ujabb nagy cegtol (egy orszagos szolgaltato) kizsarolt penzemet hozta ezert beszamitom egye fene
hiszen a hasam erdekerol van szo :)
meg csalasi lehetoseg is
most jott eppen a postas es nem tudom hogy beszamitsam vagy sem :)
mivel az ujabb nagy cegtol (egy orszagos szolgaltato) kizsarolt penzemet hozta ezert beszamitom egye fene
hiszen a hasam erdekerol van szo :)
0912 határidő
buék:))
csak hogy értelmes legyen:)