Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 12. 05. 13:45

0912 határidő  

megnyílt



buék:))



csak hogy értelmes legyen:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 11:39
Előzmény: #19176  Jussi
#19180
persze
meg csalasi lehetoseg is
most jott eppen a postas es nem tudom hogy beszamitsam vagy sem :)
mivel az ujabb nagy cegtol (egy orszagos szolgaltato) kizsarolt penzemet hozta ezert beszamitom egye fene
hiszen a hasam erdekerol van szo :)
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 11:37
Előzmény: #19175  kamaz7
#19179
szerintem meg hulyeseg amit ir
mar a multkori bejegyzese is az volt
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 10:40
#19178
Nem amit küldenek.Mindegy speciálisan szar eset.
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 10:35
Előzmény: #19173  Törölt felhasználó
#19177
nem kell mindenhova követned ))
nincs munka
Jussi
Jussi 2009. 10. 05. 10:32
Előzmény: #19174  Törölt felhasználó
#19176
Ez jó,tetszik.
Kamat is van?
kamaz7
kamaz7 2009. 10. 05. 10:31
Előzmény: #19171  Törölt felhasználó
#19175
A március óta tartó rally-t a kormányok likviditásfokozó intézkedései okozták. Amíg nyitva vannak a pénzcsapok, addig bull.

A következő hónapok irányát is ezek határozhatják meg. Erről írt a mai bejegyzésében Vakmajom is. Szerintem tök fontos:

link
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 10:31
Előzmény: #19170  Jussi
#19174
jah... nekem is giganyerom volt
eddig 2 ugyfel jott be nyitasra most csend van
tudod ujfajta fogyokurat vezettem be :)
minden bejovo ember utan 10 felulest kell csinalnom
eddig a penteki napnak is tartozok meg 140-nel :) szoval el kene kezdeni mielott a heten mar visszafordithatatlan adossag spiralba kerulok magammal es a hasammal szemben :)

na latod ilyen a gazdasagi elet :) hihi
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 10:30
Előzmény: #19172  Törölt felhasználó
#19173
de megszállót hétvégi fórumos igen

:))
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 10:29
Előzmény: #19167  Törölt felhasználó
#19172
ékezetes jelszavak nem léteznek
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 10:28
Előzmény: #19169  Törölt felhasználó
#19171
egesz nap pluszos meg eddig a KT
mi van elfogytak a shortnyitogatok vagy csak kivancsiak itt hogy mi lesz 20K korul es kivarnak zarasig..?
mert reggel lattam beallt egy vevo pl 250 darabbal tan 20K-ra abban a pillanatban raadtak
meg ujra es ujra
szoval reggel valaki megint nem kispalyazott

megint ugy tunik hogy 20K felett nem draga raadni mar csak ezert sem ertem hogy miert pozitiv pont most a KT hiszen a bux is leesett 19890 korulre a hati meg sem kozelitette nemhogy ala essen
na mindegy
nem is fontos ez ugy tunik ilyen nap lesz :)
Jussi
Jussi 2009. 10. 05. 10:28
Előzmény: #19168  Törölt felhasználó
#19170
Biztos mindenki dolgozik,vagy költi a giganyerőt.:-)
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 10:25
Előzmény: #19167  Törölt felhasználó
#19169
erste?
nekem meg soha nem kuldtek ekezetes jelszot...
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 10:24
Előzmény: #19166  Jussi
#19168
jah
ugy mint a forumon :)
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 09:58
#19167
Megint nem tudok belépni ,mert a rendszer nem fogad el ékezetes jelszót.Várom az új jelszót amit már 30perce küldenek!
Jussi
Jussi 2009. 10. 05. 09:30
Előzmény: #19164  Törölt felhasználó
#19166
Áll itt minden.Ma is gigaforgalom lesz.
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 09:20
Előzmény: #19161  Törölt felhasználó
#19165
hat a richternel mindig :)
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 09:20
Előzmény: #19160  Törölt felhasználó
#19164
19.999 de 51 volt a z alja eddig
:)

fura ez a richter
egy kicsit meg nyomtak rajta de azota megint all
Jussi
Jussi 2009. 10. 05. 09:18
Előzmény: #19162  Törölt felhasználó
#19163
Megy.
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 09:17
Előzmény: #19161  Törölt felhasználó
#19162
nálatok megy a pro? itt szerverhibát ír
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 09:11
Előzmény: #19157  Törölt felhasználó
#19161
Őrület mik vannak. :-)) Komoly piacbefolyásoló tényező vagy.

Topik gazda

opcioka
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek