hat igen
es raadasul megint egyedul toltom az egesz hetveget mert nincs felesegem....
hmm
es 9 ev utan mar csak 2 resz van hatra a kedvenc sorozatombol is
mi lesz ezutan
nem tudom meg
es raadasul megint egyedul toltom az egesz hetveget mert nincs felesegem....
hmm
es 9 ev utan mar csak 2 resz van hatra a kedvenc sorozatombol is
mi lesz ezutan
nem tudom meg
0912 határidő
buék:))
csak hogy értelmes legyen:)