Egy cs@nyi aki csak egy x@ros alkalmazott dönt egy több milliárd eurós cégnél minden kérdésben?
Egy "ki tudja milyen képességű" mosonyi a másik irányító?
Egy akármilyen ,saját maga által bevalott, hazudozó irányítja az országot?
Herceg, helyedben szétnéznék a citiben, hátha akad bármilyen hely ott.
Butaság Rob. Csak a zakót erősítik,
Ha az amcsik a fejükbe vették, hogy short, akkor short van és kész.:)))
Ez legalább még egy hétig kitart nékuk.:))
Henci én nagyon jó kajákat eszem mindig Lo.-ban.:)))
Csak a sörük nemzetközi, vagyis itthon jobbat kapok-:))
Törölt felhasználó2008. 06. 27. 21:56
Előzmény:
törölt hozzászólás
#17072
Voltam mar nagyon sok helyen itt Dublinba,mivel itt elek:)
0812 hullám v.