Topiknyitó: bpmcwap 2007. 11. 18. 20:10

Szerdai SZTRÁJK  

Együtt érezvén a MÁV, BKV, MALÉV, és egyéb cég dolgozóival szerdán mint a tozsdecapak.hu fejlesztője és üzemeltetője 9-12óráig empátiából sztrájkot hirdetek a kisbefektetőknek! Szerdán 9-12óráig nem adok sem eladási, sem vételi megbizást. Teszem ezt teljesen pártsemlegesen mindenféle hátsó szándék nélkül, elismerésemet ki fejezve minden sztrájkolónak aki kiáll saját magáért, a munkájáért valamint hitéért.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 11. 19. 10:10
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#40
bodri: Remelem szerdan te is sztrajkolsz , igazan elkene mar egy nap nelkued a forumon.
Törölt felhasználó 2007. 11. 19. 10:10
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#39
egyetlen vonat, busz se induljon el amíg ezek hatalmon vannak.
budapestet teljes vasúti és közúti blokád alá kell venni, hogy még a gyurcsánybérencek se tudjanak dolgozni menni.
le kell mondatni az elnyomó rezsimet.
Törölt felhasználó 2007. 11. 19. 10:05
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#38
1-1 értelmes, saját mondatodra...
Törölt felhasználó 2007. 11. 19. 10:05
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#37
én is kiváncsi lennék...
Törölt felhasználó 2007. 11. 19. 10:03
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#36
Sok fórumon, weblapon elmondták, leírták.
A lényeg hogy senki se dolgozzon, adózzon ezeknek.
Olyan sztrájkot kell kezdeni hogy senki se csináljon semmit nekik ebben az országban amíg a gyurcsányi elnyomógépezet hatalmon van!
Törölt felhasználó 2007. 11. 19. 09:57
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#35
bodri, kerlek fejtsd ki az allaspontodat bovebben, miert is hazaarulo ez a kormany. Kerlek nevezd meg a tenyek forrasait is, ami alapjan levonod ezt a kovetkeztetest
Törölt felhasználó 2007. 11. 19. 09:55
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#34
conqui, az en hosszaszolasomra reagaltal, de nem ertem

"Régi kommunista duma: az ellenségem ellensége az én barátom. Ergo bárki, aki támadja a kormányt legyen az bármely érdek által vezérelve - a szövetségesem lesz. A'la Fidesz."

most akkor en kommunista vagyok? vagy Fideszes?
Törölt felhasználó 2007. 11. 19. 09:11
Előzmény: #32  sanka
#33
Miért?
A gyurcsányista elnyomók eltüntetése létérdek a magyar népnek!
vak aki ezt nem látja!
sanka 2007. 11. 19. 09:03
#32
bodrikutya, olyan nevetségesen szélsőséges vagy, hogy azt kell feltételeznem rólad, vagy nem vagy épelméjű, vagy csak egy kis csenevész kölök vagy, aki nem tud ötig se számolni.
Törölt felhasználó 2007. 11. 19. 08:50
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#31
"de azert olyan hangosan ne unnepeljunk, hiszen ezen a sztrajkon nem tortenik mas, mint nehany erdekcsoport az erdekei mellett kovetelozik. ennyi, nem tobb. Ja, es aki nem MAV-os, BKV-s dolgozo, annak konkretan a zsebere megy ez a kovetelozes... mert mibol tartjak majd el a felesleges szarnyvonalakat es dolgozokat? a nem MAV-os, nem BKV-s emberek adojabol..."

Régi kommunista duma: az ellenségem ellensége az én barátom. Ergo bárki, aki támadja a kormányt legyen az bármely érdek által vezérelve - a szövetségesem lesz. A'la Fidesz.
Törölt felhasználó 2007. 11. 19. 08:37
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#30
vonathoz visszatérve.

Tessék: Adott a lehetőség, vállalkozó idithat kisbuszos járatot, lehet rá jegyetvenni, nem kell csak 2-3 leharcolt ford tranzit vonalanként és "az" ember, aki ezt felvállalja, hogy tudná üzemeltetni (ha nyereségesen, akkor még jól is jár)
Törölt felhasználó 2007. 11. 19. 08:34
Előzmény: #28  pampa
#29

Egyetértek....

Az ingyenes felsöoktatásrol nemis beszélve...

(én fizetek érte, mellette dolgozom, részt veszek a gazdasági életben (tözsde) igy hasznosnak érzem magam)
pampa 2007. 11. 19. 08:20
Előzmény: #27  pampa
#28
" gyzs" elütöttem eln.
pampa 2007. 11. 19. 08:20
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#27
gxzs

És a többiek adóforintján miért utaznak olcsóbban a Pestiek?
Vagy az egyéb kategória miért az adó pénzből vesz magának cigit és alkoholt?

Soroljak még egy párat?
Kérlek ne ragadj le a vonatnál,nekik csak az van,életük rendszere ahhoz kapcsolódik.
Törölt felhasználó 2007. 11. 19. 08:14
#26
Van még két nap arra, hogy a szakszervezetek vezetőségeit megvegyék, és, így lefújassák az általános sztrájkot...
Törölt felhasználó 2007. 11. 19. 08:13
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#25

Nem értem, miért KELL üzemeltetni veszteségesen valamit, az ÉN adóforintjaimból...

érdekes, hogy ha annyira jo "buli" vasutvonalat üzemeltetni, miért nem jelentkeznek gazdag magyar vállalkozók sorban, hogy "igen - igen, én szeretném átvenni az államtol az üzemeltetést..."
Törölt felhasználó 2007. 11. 19. 00:08
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#24
A gyurcsánydiktatúrát el kell söpörni, vagy a magyar népnek vége.
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 23:23
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#23
Mentsük meg a tébét!

link
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 23:18
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#22
Itt is egy jó kis íromány:
link

A vonalak megszüntetése:

Sokminden van a viágban ami gazdaságtalan, és csak viszi a pénzt, ellenben sok ember életét teszi könnyebbé.
A neoliberalis politikusok egget ne vesznek figyelembe, egy ország, egy állam, nem üzleti vállakozás, azt annak szellemében működtetni az a legnagyobb alávaló dolog! Egy vállakozásból nyereséget akar kivenni az ember, ezt teszik ők gátlástalanúl!

Amint tanultam, az államigazgatás is a nonprofit szervezetek közé tartozik, azaz a keletkező hasznot nem lehet felosztani, hanem a kitűzött cél érdekében kell felhasználni. Esetünkben, - állítólag lévén demokrácia, egy élhető Magyarország megteremtése, működtetése a cél.
Pl. veszteséges vasútvonalak fenntartása is ilyen ide tartozik.
Sorolhatnánk a sok egyéb területet
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 23:14
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#21
A gyurcsányista mszp-szdsz diktatúrának buknia kell, vagy a magyar nép bukik el.
TOTÁLIS SZTRÁJKOT!
Senki se dolgozzon, senki se adózzon ezeknek!

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek