Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 04. 18. 08:32

KBC Equitas  

A tranzakció nyomán létrejövő cég, a KBC Equitas megújuló szolgáltatásairól, termékportfóliójáról 2007. május 3-án, sajtótájékoztató keretében ad részletes információt. Az ügylet a romániai Swiss Capital 2006. december végi megvásárlásával együtt jól tükrözi a KBC Securities azon törekvését, hogy tovább erősítse jelenlétét a közép- és kelet-európai piacokon.



link


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csirkecomb
csirkecomb 2011. 06. 17. 14:27
Előzmény: #816  Törölt felhasználó
#820
Mi stagnál a nullával?
Mi kisbefektetők vagyunk, nekünk 1 ft is számít! Eddig ezért voltunk ennél a cégnél, mert ez volt nekünk a legolcsóbb.
Ha megváltozik megyünk tovább!
pioca
pioca 2011. 06. 17. 14:27
Előzmény: #815  Törölt felhasználó
#819
Júli 1. után csak akkor tudsz majd kereskedni, ha választasz csomagot, különben nem eged a rendszer.
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 14:27
Előzmény: #812  Törölt felhasználó
#818
Jose, engem is zavarnak a díjemelések, de a készletértékelési "újítás" még jobban.
Nem akarok napokat tölteni azzal sem év közben, sem év végén, hogy kibogozzam: most ezt akartam eladni, de mást adattak el, most ez tul.képpen nyerő, pedig bukó ! Még akkor sem, ha Brumex szerint tök mindegy, mert a vége ugyanaz.
Én az átlátható, profi dolgokat kedvelem.
És ez nem lesz az. Csak zűrzavar.

Gusztustalan, hogy mindezt valóban azért csinálják, hogy a saját dolgukat egyszerűsítsék, a bevételüket pedig növeljék. Itt már nem arról szól a történet, hogy az ügyfél elégedett legyen.
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 14:26
Előzmény: #813  Törölt felhasználó
#817
Igen, ha végigszámoljuk, akkor valóban van olyan helyzet, h ez a pénz nem releváns.
De amennyire ismerem a tőzsdén kereskedő emberek mentalitását, főleg azokét akik sikeresek, nagyrészt ennek a hozzáállásnak is köszönhették a sikereiket, h mindig jól megrágták a sz@rt és feleslegesen nem költöttek semmire.
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 14:24
Előzmény: #814  bronz
#816
Látszik, h nem ismersz, de ez érthető is... nem is ezen van a hangsúly...

Én csak annyit mondtam, hogy olyat hoztak fel példának aminek jelentősége igencsak stagnál a nullával...
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 14:23
Előzmény: #794  pioca
#815
Én is csatlakozom, de adok még nekik 1 hónapot.
Addig nem is választok csomagot.
Jövő hónap elején elmegyek szabadságra.
Ha július végéig nem történik semmi, akkor megyek személyesen és lelépek én is.
bronz 2011. 06. 17. 14:22
Előzmény: #804  Törölt felhasználó
#814
Bármit kényszerítenek rád, tapsolj, helyeselj, vedd tudomásul, ne tiltakozz és örülj. Ezért tart itt ez az ország, mert tele van bólogató Jánosokkal, akik mindent lenyelnek...
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 14:21
Előzmény: #812  Törölt felhasználó
#813
Igen, ezt értem, meg is értem és igazat is adok neked az elvi kérdést illetően... de olyan dolgokat felhozni példaként százalékos számítással aminek jelentősége minimális kissé túlzó szerintem...
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 14:18
Előzmény: #804  Törölt felhasználó
#812
Ez nem bolhából elefánt, csak sokaknak nem tetszik, h valamit csak úgy le akarnak nyomni a torkán arra hivatkozva, h egy sokak számára irreleváns szolgáltatással bővítik a portfóliót.
Van egy szolgáltató aki ugyanazt nyújtja, mint ők korábban, amiért sokan választották őket.
Most ezt megkapják máshol 2x fél óra ügyintézéssel.
Sokaknak ez inkább elvi kérdés.
pioca
pioca 2011. 06. 17. 14:17
Előzmény: #807  Törölt felhasználó
#811
Az előkészületek megtörténtek, itt a bizonyíték:
Köszönjük, hogy előregisztrálta magát a Random Capital Zrt. weboldalán. A gyors és zökkenőmentes számlanyitás érdekében kérjük, figyelmesen olvassa el az alábbi tájékoztatást.

Számlája a kötelező azonosítás elvégzését és a szerződés aláírását követően nyílik meg. A kötelező azonosítás elvégezhető:

A Random Capital Zrt. ügyfélszolgálati irodájába, amelynek címe 1052 Budapest, Vármegye utca 3-5. Ügyfélszolgálatunk nyitva tartása: H-P: 9-16
Az ország 66 Tesco áruházában található Tesco Pénzügyi Partner pultok egyikénél.
A Tesco Pénzügyi Partner Pultok nyitva tartását itt tekintheti meg.

A Tesco Pénzügyi Partner Pultnál történő azonosítás után a szerződés megküldésre kerül a Random Capital részére, majd Társaságunk az általa aláírt példányt postán küldi meg ügyfeleinek.

Kérjük, kiemelten figyeljen arra, hogy az azonosításhoz milyen azonosító okmányokat kell magával hoznia. Erről bővebb felvilágosítást kaphat erre a linkre kattintva.

Felhívjuk figyelmét arra, hogy a szükséges dokumentumok hiányában az azonosítást nem áll módunkban elvégezni, így a számla nem kerülhet megnyitásra.

Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk lehetőséget biztosít közjegyző, vagy más pénzügyi szolgáltató által történő azonosításra is. Amennyiben közjegyző által szeretné hitelesíttetni azonosító okmányainak fénymásolatát, vagy a más pénzügyi szolgáltató általi adatátadást szeretné kérelmezni, írjon e-mailt az info@randomcapital.hu címre, ahol munkatársaink készséggel állnak rendelkezésére és segítenek a további teendőkben. Reméljük, hogy minél előbb szerződéses ügyfeleink között köszönthetjük Önt is.

Tisztelettel:

Random Capital Zrt. --

Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 14:16
Előzmény: #784  Törölt felhasználó
#810
"A beolvadás révén a KBC Equitas Zrt. teljes ügyfélállománya és az ügyfelek valamennyi meglévő szerződései eszközátruházásként átkerülnek a KBC Securities Magyarországi Fióktelepéhez,"

ez az én olvasatomban ügyfélmigrációt jelent a jelenlegi rendszerből a KBC Securities N.V. rendszerébe.
Ezáltal:
- olyan szolgáltatásokat kapsz, amely megvan abban az IT rendszerben,
- az adataid ezentúl külhonban lesznek tárolva
- biztos hogy a helyi specialitásokra a fejlesztések sokadrangúak lesznek

Bye, bye KBC!
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 14:15
Előzmény: #794  pioca
#809
Én is csatlakozom!
Szívesen maradnék itt, mert egyszerű átlátható a webbroki, és a banki háttér se mindegy,
Ha marad a mostani 3 lehetőség akkro viszont byebye:)
kislajos 2011. 06. 17. 14:15
Előzmény: #794  pioca
#808
csatlakozom
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 14:14
#807
ha nem lesz azonnal nagy rally minden kategóriában akkor elmegyek a tőzsdéről, mert már unom az egy helyben kínlódást, nem beszélve a zuhanó nyeletlen baltákról.
stoky 2011. 06. 17. 14:14
Előzmény: #803  certibalazs
#806
csatlakozom!
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 14:14
Előzmény: #794  pioca
#805
Én is csatlakozom.
Aki külföldön is akar kereskedni, egyszerűen beállítja magának az új számlacsomagot és passz. Onnantól kezdve lehet vonogatni a plusz díjakat.
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 14:13
Előzmény: #792  bronz
#804
Számold már ki, h a minimum díj max hány ezer forintos befektetés esetén jön...

Néha olyan bolhákból csináltok elefántot amiből nagyon nem kellene...
certibalazs
certibalazs 2011. 06. 17. 14:13
Előzmény: #799  valcsi62
#803
csatlakozom!
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 14:13
Előzmény: #794  pioca
#802
Detto.
csirkecomb
csirkecomb 2011. 06. 17. 14:13
Előzmény: #794  pioca
#801
4. díjcsomagot akarunk!
Csatlakozom!

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek