Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 22:15
Előzmény: #194  Törölt felhasználó
#200
honnan az idézet? Hongrie ?
bocs de adj nyersfordítást, mert a szótáram még dobozban van! És 50 éve nem beszéltem/tanultam franciául... l7. v l8. századi szöveg?
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 20:57
Előzmény: #198  Törölt felhasználó
#199
Helyesírás, kisapám, helyesírás. A "hülyülni" rövid "ü".
Több műveltséget, kevesebb szdsz-t!
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 20:43
Előzmény: #197  csuloktata
#198
csuloktata!!!!

Meghülyűltél egészen!!!!!!!!!
csuloktata 2007. 02. 10. 20:21
Előzmény: #196  csuloktata
#197
Mit tenne a mocskos szoci média ha teszem azt!

15 méter távolsággel követné egymást 1- 1 ember nemzeti lobogóval a Téren.

ÁVÓ fellépéáse esetén hasalás (passzív együttműküdés!).

Vélemyényem szerint gyönyörű látvány, lenne. Semmit jogszbálysértők és nemzeti lobogót hordozó emberek ellen eljáró hatalom!!!
csuloktata 2007. 02. 10. 20:08
Előzmény: #195  csuloktata
#196
Libelálisoknak feldata van!
Az elvelvekhez lakazkodni kell.
mondta Kóka János
csuloktata 2007. 02. 10. 20:00
Előzmény: #194  Törölt felhasználó
#195
Libelálisoknak feldata van!
Az elvelvekhez lakazkodni kell.
mondta Kóka János

Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 19:20
#194
Par vie et mort changé regne d'Ongrie,
La loy sera plus aspre que service:
Leur grand cité urlements plaincts et crys,
Castor et Pollux ennemis dans la lyce.
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 17:31
Előzmény: #191  pampa
#193
KÖRVONALAZÓDIK !

KDNP tárgyal !
GYF a párt élére vonul vissza !

Molnár Lajos a proszektúrára:)))

Hiller és Magyar (boldog valentin napot !) ajándékot visz Ildikónak és Mónikának és ha már ott vannak megkérdezik Kulcsártól, hová kellene befektetni:)))

Demszky virágot visz Gy.Némethnek, hogy megjött az esze...és egy diktátorral nem húz ujjat:)))

AZ ELSŐ KETTŐ SAJTÓTALÁLGATÁS, a többi feketehumor, mivel kilátástalan a helyzet...

Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 17:25
Előzmény: #176  Törölt felhasználó
#192
OV alatt újfasiszta tüntetést nem engedélyeztek....(hírlista! )
Horn Gy alatt Szabó Albert...
most becsületnap
LÁTHATJÁTOK, H NEM A HELYSZÍNRŐL ÍROK:)))))))))))))))))))))))

Boívia államosítja a stratégiai iparágakat pl. bána(spanyol nyelvű sajtó szemléje)

pampa 2007. 02. 10. 17:21
Előzmény: #190  Törölt felhasználó
#191
rapista

Szerinted mi a megoldás a jelenlegi helyzetben?
Az alap felállás az ,hogy a jobboldal nem fogadja el a mn.e. személyét,az MSZP pedig nem cseréli le.
Nem tárgyalnak,csak veszekszenek.

Most komolyan kérdem,mi a megoldás?
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 16:51
Előzmény: #184  Törölt felhasználó
#190
bocsi !

BRUNHOLD !

MINDENRE VÁLASZOLTAM?

VAGY VANNAK MÉG KÉTSÉGEID?

LÁMPÁT GYÚJTOK A FEJEMBEN, egyéb 5+2 lámpás adóvevő készülék, békében gyártotta az ORION (gyengébbek kedvéért rádiógyár)!

Akinek még van kérdése, kérem, tegye fel !
Sajtótájékoztatót tartok -SZÓVÍVŐ NÉLKÜL !
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 16:49
Előzmény: #186  Törölt felhasználó
#189
Egy részlet"...Berezovszkij és társa ugyanazt a receptet követték(a nyereség privatizálását)amit az AvtoVaz-nál és az Aeroflotnál olyan sikeresen alkalmaztak.Fosztogató közvetítőkkel vették körül a Szibnyeftet.A rablók vezére Roman Abramovics kereskedelmi cége, Gibraltárban bejegyzett és Genovai székhelyü Runicom volt....."

Ajánlom mindenkinek!
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 16:43
Előzmény: #186  Törölt felhasználó
#188
IGAZ ! Putyin rendet csinált>>>"reformdiktatúrát" vezetett be KGB (nem zenekar) módra !
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 16:42
Előzmény: #185  Törölt felhasználó
#187
Pedig sokaknak volna min elgondolkodni !

Valaki munkásnak, sőt munkásigazgatónak nézett, amiért akár kétkezi munkával is építeném az országot ! (a saját házamat,amit el kellett adnom, mert nem tudtam befejezni) saját kezemmel építettem és reggel mentem AZ ÍRÓASZTAL MELLÉ DOLGOZNI !
irodalommal, zenével is foglalkoztam, de kapáltam és maltert is hordtam.

MA EZ FELFOGHATATLAN? Ja, szupermarket, román fekete-munkás (nem vagyok nacionalista, de nem vagyok lusta sem, trágyát is lapátoltam, ha állatot akartam tartani !)
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 16:41
Előzmény: #183  Törölt felhasználó
#186
Ha megengeditek ajánlanék olvasnivalót!

Paul Klebnyikov:Keresztapa a Kremlben(Borisz Berezovszkij és Oroszország kifosztása

Talán ez történt nálunk is.

Miért aktuális?

Szerepel benne egy ismerős név.
Most az ő cége vette?meg a Malévot
Mellesleg megvett egy angol fociklubot régebben.
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 16:36
Előzmény: #183  Törölt felhasználó
#185
Nem sértettél meg !

Frusztrált az, aki egymás után 2 "szabad" választást elveszített ÉS NEM VESZI ÉSZRE, MIÉRT, CSAK HADAKOZIK !
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 16:33
Előzmény: #176  Törölt felhasználó
#184
Még Jobbikos se vagyok, de nem voltam MSZMP-tag sem, van szemem, fülem, és NEM SÖTÉT A FEJEM (mezuska és agresszív fórumozók véleménye)

Hogy lehet félreérteni azt, aki csak levonja a nyilvánvaló tanulságokat................
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 16:33
Előzmény: #181  Törölt felhasználó
#183
Eőször is ELNÉZÉST kérek!
Nem vagyok a topic állandó olvasója így a nevedből férfinak(István)gondoltalak,és nyugdíjasnak.
Ne haragudj ha a magam harminc évével tegezlek.Nem vagyok tiszteletlen.
Nem vagyok fusztrált de talán sértve érzem magam az elmúlt 15 év tragikomédiájáért!
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 16:26
Előzmény: #178  Törölt felhasználó
#182
re:KOI
késő - rabok vagyunk, és maradunk, mert a PÉNZ a TŐKE rabjai vagyunk és az személytelen, megölni sem lehet !

A szocializmus badarság volt, legalább annyira, mint az, hogy "jönnek az AMERIKAI CSAPATOK", mint az, hogy "AZ ÁLLAM A LEGROSSZABB TULAJDONOS" - és politikus, aki megszerezte........
Eocén, miliárdok elköltve, kitalálója miliárdos, ma is "lealkudta" a gáz v olaj árát, a fene tudja ezt követni...........

Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 16:18
#181
furcsaságok a SZU felbomlása idejéből !

Amit rosszul tudtok !

Demszky 90-ben ellenezte a metrót, Barsiné (akkor MDF) programjában szerepelt.
A SZU - későbbiekben Oroszország AZ ÁLLAMADÓSSÁG FEJÉBEN MEGCSINÁLTA VOLNA... olajban elfolyt, Jelcin papiron is bebizonyította leszállitotta - a tetteseket mindenki ismeri, csak nem foglalkozik vele senki.

Közgazdászaink krémje ujjongott, MINDEN KGST ORSZÁG TARTOZIK NEKÜNK, HURRÁ ! pardon urrrrrrrrrrrrrá! AKTIVUMUNK VAN.

Bulgária a 86 millió dollárért pl gyümölcs-centrifugát nem volt hajlandó eladni, talán kecskebogyót (xart) igen.. beragadtunk.

Honnan volt a pénz? Nyugati kölcsönökből(fekete-marjai) 1 dollár=0,8 rubel ! nem tévedés ! 1991 1 rubel=7 (hét) forint, 1 ny.márka 32-40 Ft között (a dollár/márkára nem emlékszem.
Az elszámolás, ha jól tudom kb 1rubel=1 dollár volt, jó esetben.

Minden,amit exportáltunk (kivéve az almát) nyugati alkatrészből és hazai DOBOZBÓL és koppintásból állt. JÓ ÜZLET!??????

FURCSASÁG 2.)
Oroszország fizetésképtelen, alma ALMA, vágjuk ki, nem vagyunk Coca Cola,amely 10 évig hitelezett.
MOSZKVA FIZETŐKÉPES VOLT ugynakkor !
KAZAHSZTÁN FIZETŐKÉPES VOLT !

Nem vagyok lexikon, erre emlékszem.

Egyébként tényleg kell Oroszországgal kereskedni - de nem elkótyavetyélni a magyar stratégiai iparágakat, nekik se, németeknek se (EON) franciáknak se...

Nem Antall, nem Boross !
Közműveket HORN GY/Bokros stb - volt, amit Suchmann is meg akart vétózni (Fideszesek?)

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek