Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 04. 23. 09:35
Előzmény: #1377  Törölt felhasználó
#1380
Boccs, de nem vettétek még észre hogy BB mentálisan sérült? Én nem tudom elképzelni hogy bárki is fizetne neki a kampányolásért, ő csak tényleg szerelmes ebbe a papírba. Ha a Genesisel igen is, Bb-vel viszont nem érdemes foglalkozni.

Ennyi.

Üdv:
alfa-klón
Törölt felhasználó 2007. 04. 23. 09:33
Előzmény: #1376  Monster
#1379
nekem Lamann írása nagyon tetszett, bár kore reggel volt még, amikor olvastam, és lehet csak én érzem a céget kamunak, meg hogy a legdrágább finanszírozási formát választja...
kell egy jó kis zuhé, hogy feldobódjak :)
vagy egy csepel rally :)
na akkor újra átvolvasom, hátha...
Törölt felhasználó 2007. 04. 23. 09:30
Előzmény: #1377  Törölt felhasználó
#1378
óóóó, ti hitetlenek... :)
hát nem látjátok, hogy egész Németország, USA, stb. felbolydult, hogy novot vehessen :)
George Lucas személyesen veszi a novot :)
ta-da-dadam tadaddám, tadaddám...
Törölt felhasználó 2007. 04. 23. 09:26
Előzmény: #1375  Törölt felhasználó
#1377
gepida,
én is ezen készültem rajta kapni :))
Monster 2007. 04. 23. 09:07
Előzmény: #1365  Törölt felhasználó
#1376
BB, ha olyat mondhat valaki hátsó szándékból, hogy szar lesz, olyat is mondhat valaki hátsó szándékkal, hogy jó lesz, semmi különbség nincs:)
Jelenleg annyi az egyetlen különbség, hogy neked van egy szűrőd az agyadban, amivel csak a számodra megfelelő információkat, véleményeket vagy hajlandó respektálni, a többit maximum eltűröd.
Szakmailag:))
Törölt felhasználó 2007. 04. 23. 08:46
#1375
A doktor Úr hozzászólása címét igen jó magyarsággal írta, ezért sejtésem szerint a doktor úr magyarja sokkal "választékosabb", mint gyermeteg angolja.
Törölt felhasználó 2007. 04. 23. 08:37
Előzmény: #1368  Törölt felhasználó
#1374
dr. rosenpick,

tell me please, d' U speak Hungarian?
Törölt felhasználó 2007. 04. 23. 08:29
Előzmény: #1372  Törölt felhasználó
#1373
Sziasztok!
Hol olvasható ez a várakozás?
Törölt felhasználó 2007. 04. 23. 03:14
Előzmény: #1371  Törölt felhasználó
#1372
Újabb talány . Az Usa-ból jobban tudni hogy ezen a kis töpörtyű tőzsdén egy még töpörtyűbb részvény négyszereződni fog. Jól van. A jó pap is holtáig tanul.
Törölt felhasználó 2007. 04. 23. 02:54
Előzmény: #1370  Törölt felhasználó
#1371
Egen Várjuk a híreket, zsákolni is fogunk de izibe. Addig viszont nem. Én legalábbis.
4500-5000 ? Azt érdemes kivárni.

Jó éjt !
Törölt felhasználó 2007. 04. 23. 02:19
#1370
Yes, this"s a wonderful thing. You see...
My prognosis is 4500-5000 HUF for the next months! I'm from the USA. Great projekt!! (Genesiz-projekt)......
The news are coming! Wait!
..and it"ll very high price.... I buy thousands of stocks..

Godd night!
Törölt felhasználó 2007. 04. 23. 02:07
Előzmény: #1368  Törölt felhasználó
#1369
Hát igen. A tőzsdepszichológia nagy dolog.
Törölt felhasználó 2007. 04. 23. 02:04
#1368
Genesis-bull week(s) is (are) coming!
Top-price:4500-5000 Ft - for the next months!

Bull-race!
Törölt felhasználó 2007. 04. 23. 01:25
Előzmény: #1366  Törölt felhasználó
#1367
BB a Jó Isten áldjon meg !

1, Egy technológia nem egyenlő egy céggel.
Az egyik egy gazdálkodó szervezet (gyengébbek kedvéért annak van részvénye nem egy technológiának) a másik meg egy utasításhalmaz tulajdonságokkal.

2, Egy cég rossz gazdálkodással a jövő technológiájával nehézségek nélkül becsődölhet. Egyébként ha ennyire 100 évre előre gondolkodsz, akkor hulladékfeldolgozás, Nikkei, menj oda.

3, Akkor beszélhetünk gyárról, ha van. Addig is beszélhetünk, de akkor még nincs.

Ember, tulajdonképpen mi a fészkes fenét csinálsz ebben a totyikban immáron vagy száz éve ha nem a cégnek dolgozol?

Mágia. Rejtély. Titokzatos talány. Megfejthetetlen.
Törölt felhasználó 2007. 04. 23. 00:03
Előzmény: #1365  Törölt felhasználó
#1366
Ugyan nem szeretlek, de attól még szexelhetünk cunci ; )
Törölt felhasználó 2007. 04. 22. 23:59
#1365
Monster: jól van abban igazad van, hogy Lamann tényleg forgalmazókról beszélt, bocsi emiatt Lamanntól is, félrenéztem. A lényegen azonban nem változtat, hisz ez "csak" egy vélemény, és nem is biztos, hogy igazat mondott Lamann, vagy eltúlozta szavait, netán ott sem volt a Renexpo-kiállításon, vagy, ha ott is volt félreértett valamit, de az is lehet, hogy egy csalódott, pesszimista, sikertelen forgalmazóról van szó. Sok variáció lehet!
Amúgy, ha kicsit utána olvasnál, akkor Te is megtudhatnád, hogy a Si hiány miatt is inkább a vékonyfilm napelem technológiáé a jövő. Sok érv szól mellette, az egész topic tele van érvekkel, tényekkl. Ja meg a Genesis által hivatalosan közzétett dokumentumokban is írnak erről. pl. a 65 oldalas Tájékoztató anyagban is sok szó esik az egész napenergia-piacról......
Az biztos, akár hátsó szándékból is hazudhat itt bárki, vagy kicsit túlozhat...

Várjuk meg a híreket, a konkrétumokat és meglátjuk hogyan tovább..

Ha meg igaz is az a vélemény, amit Lamann írt, ez csak egy a sok közül! Én is beszéltem forgalmazókkal, ők meg azt mondták sok hátránya van a klasszikus Si-technológiának...stb...
Ilyeneket bárki leírhat, meg hasonlók.
Ne haragudj, de nem tudok hinni Lamann-nak. Tudod miért? Ha visszanézel a topicban, ő mindig is "szkértőnek" adta ki magát, de sokszor megcáfolták, akár én is megcáfoltam "szakmai" véleményeit.
Emlékszem volt olyan, amikor a piacvezető klasszikus technológiával gyártó cégeket egy kategóriába sorolta az új vékonyfilm napelem techn-val dolgozó cégekkel. Egy szakértőnél alap, hogy ezeket nem sorolja egy szintre pl. a Genesis-szel.
Más technológia.. Azaz pl. a Kyocera veresenytárs sem lehet!!!!

Ja, és mintha Lamann belföldi piacokat említett volna, hogy főleg belföldön értékesítő cégek voltak ott a Renexpo-n.
Ez sem mindegy! A Genesis 99 %-ban külföldre exportál!
Szerintem, ha már gyártaná a napelemcellákat, akkor sem lépett volna fel a kiállításon, mivel nem belföldre termel...
Javítsatok, ki ha tévednék!!!!

Ja, meg a másik, hogy a Genesis naperűművek, napelemfarmok számára gyártja a napelemeket! Tudomásom szerint a HelioGrid nem!, hanem főként lakossági célra!! Azaz nehezen érdeklődhetett a Lamann áltad említett forgalmazó a Genesis "termékeire" (1. mert külföldre termel a Genesis, 2. komoly naperőművek számára.)

Szóval Lamann az én szememben egy "álszakmai" DLPH-klón! :-))
Biztos mindig én vagyok a hülye. nem kell hinni nekem.

Majd írok, pár nap múlva.

Üdv. BB
Monster 2007. 04. 22. 23:29
Előzmény: #1353  Törölt felhasználó
#1364
Lamann, kösz a beszámolót.

BB:
A te hozzászólásaidra annyit reagálnék, hogy ne vegyél mindjárt támadásnak és kamunak egy olyan infot, ami nem a te vágyaidat támasztja alá. Lamann leírta, hogy nem gyártóval beszélt a dologról, hanem forgalmazóval, tehát nem kristályos gyártó húzta le a vékonyfilmet, hanem az, aki mindkettőt árul.
Persze lehet, hogy téved, majd kiderül, de saját zsebed megóvása érdekében jobban jársz, ha nem leszel szerelmes egy részvénybe...
Törölt felhasználó 2007. 04. 22. 23:14
Előzmény: #1362  Törölt felhasználó
#1363
Menj orvoshoz.
Törölt felhasználó 2007. 04. 22. 22:26
#1362
megpróbálnak

jókívánságokkal fordulni az ide látogatókhoz, főleg az ellendrukkerekhez.

P.S.: Valami különleges lehet bennem, ha egyből jönnek a fórumba az engem szerető emberek!! :-))) Vonzóm őket, mint a mágnes. Az egyéniségem netán?
Vagy az is lehet, hogy szingli lányokról van szó? DLPH, gazdagodó, stb. személyében?
:-)))

Üdv. BB
Törölt felhasználó 2007. 04. 22. 22:18
#1361
Sziasztok!

Örömmel látom, hogy ebben a topicban ilyen sokan szeretnek engem! Épp, hogy megszólalok, már jönnek is az "ellenkampányolók". :-)
DLPH=gazdagodó=gepida=.Kata=.....stb.
Látni a stílusukból, hogy egyetlen egy emberről van szó! :-) Nagyon átlátszó!
Egyébként, csak saját véleményemet írtam le, mert ebben a fórumban annyi kamus ember van és nem biztos, hogy igazat beszélnek.
Én leírtam szubjektív véleményem Lamann hozzászólásával kapcsolatban, most is fent tartom e véleményem!
Amúgy akik azt hiszik, hogy ilyen vicces ellenkampányok bármilyen hatással is vanna k az árfolyamra, nagyot tévednek!
Egyszerűen kissé buták, akik abban a tévhitben élnek, hogy akár egyetlen egy, vagy néhány ember hozzászólása bármilyen hatással is lehet az árfolyamra.
Én pl. nem írtam be kb. 4 napja, kedd-szerda felé szóltam hozzá. Az árfolyam alakult magától!!

A saját részvény értékesítéseknek köszönhetően zuhant le az árfolyam 715-720 Ft-ig, utána vissza is korrigált 765 Ft-ra (péntek).

Na mindegy, jót szórakoztam azon, hogy egyesek energiát nem kímélve ellenkampányolnak. :-)))) Annyira azért nem kell erőlködni!
Úgy látom, már mindegy, hogy mit írok be a fórumba, egyből jönnek a kötekedők és meg őróbálnak beolvasni nekem. :-)))))
Komolyan, legközelebb 2-3 sort fogok beírni, többnyire jókívánásgokkal fordulni minden egyes ide látogatónak, főleg az ellendrukkereknek. :-)))

Szeretem, ha szeretnek, látom sokan vonzódnak hozzám. Csak óvatosan DLPH, Bigbroken és társai, én hetero vagyok! :-))
Nehogy megkörnyékezzetek engem!
Gyanúsak vagytok ti nekem, hogy épp, hogy beírok ide bármit is, már rám vagytok kattanva! :-)

Menekülés innen! Hova tévedtem, Te jó ég!
Mentem is, jövök vissza 4-5 nap múlva!

Üdv. BB

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók