Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:32
Előzmény: #1018  Törölt felhasználó
#1020
K-Mezon !

Mivel állítólag lány vagy, és nem az egyik BB klón, finom leszek:

Amíg nem mondom neked hogy seggarcú, ne hülyézz már le egy fórumban taknyos!

Világos?
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:23
Előzmény: #1018  Törölt felhasználó
#1019
akkor beszéljetek szakmailag, várom a szép szövegeket, de nem ám a bevágog egy napelemes háztetőt a gugli keresőjéből, mert az nem szakmai dolog.

a galamb lelkem most a természet csöndjére vágyik egy kis csobogó mellett
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:21
Előzmény: #1016  Törölt felhasználó
#1018
Nekem is tárgyalásom lesz, úgyhogy este. Egyébként az előbbi hozzászólásom a DLPH-nak szólt, és lány vagyok. Ennyit a hím játékokról.

Na most itt a terep kabarézhattok havi és többiek rajta, mi megyünk!
Úgysem hagyjuk, hogy ez a fórum isolyan szalmai legyen, mint a csepel.

Csók, jó szórakozást!
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:19
Előzmény: #1015  Törölt felhasználó
#1017
Sziasztok!

A múltkor írtam, hogy gondolkodom Genesis vételen, de az azóta elhangzott kérdések és az arra szánt válaszok engem inkább lehangoltak a Genesissel kapcsolatban, mert ez a tőkeemeléses kifosztás tényleg valós probléma lehet, de erről eddig itt nem volt túl sok szó.
És ti sem válaszoltok rá, bigbróker, k-mezon csak az elképzeléseiteket írjátok és minden kérdést mellébeszéléssel akartok elintézni.

Nem értem én ezt.
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:17
#1016
Szia K-mezon!

Majd rátérünk a szakmai témákra is.
Csak meglepődtem havi hozzászólásain a Csepel-topicban és érdemesnek tartottam ide is leírni, a tegnapi történések miatt is..
Havi volt a nagy aggódó, aki félt mindenkit a Gensis-től, stb.. láthattad a tegnapi napot...
De most hiteltelenné vált a szemeimben...
Majd este jövök...
rátérünk a szakmai párbeszédre...

Üdv. BB
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:15
Előzmény: #1012  Törölt felhasználó
#1015
Te tényleg ilyen hülye vgy?! Vagy csak megjátszod? Ugyanis ezzel magad minősíted, mint a fórum tagját, aki befolyásolja a színvonalat. És erre vonatkozóan nézve csodás hozzá szólásaidat, tényleg kabaré vagy! -:)))
CUKIN minősíted magad.
Tudod a társaság maga a stílus, úgyhogy ülj már a tükör elé, nézz bele...

A hülyeséged már fájdalmas!
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:11
#1014
Havi cicces emberke vagy Te! :-))))
Van egy jó viccem, a Csepellel kapcsolatban jutott eszembe:
Hogy hívják a kínai péket?
Kif-Lee!

:-)) na mindegy, lehet hülye poén, csak leírtam, ha már kínai,vagy koreai a főtulaj a Csepelnél. .-)) biztos előtte pékek voltak a mostani főtulajok a Csepelnél.)))

Na jó, van más dolgom is... majd még este fel éfelnézek.

innentől szakmai fórum lesz imést!

pénznyelő rég láttunk már itt Téged! :-))
Isten hozott!

Üdv. BB
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:10
Előzmény: #1005  Törölt felhasználó
#1013
041 nem szégyen ám, sőt, profitorientáltnak lenni tudod a tőzsdén. Bár Tőled elég pofátlanság és HITELTELEN a kérdés vagy FELSZÓLÍTÁS, amit egyedül ismersz.

Az ilyen agresszív, aki nagyon boldogtalan sikertelen, nem? Mit küzdesz!? Nyugodj már le.... Gondolkozz, tudod, puhenj...

KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:09
Előzmény: #1008  Törölt felhasználó
#1012
Itt a tavasz. Ilyenkor ez van. Hím üzekedés.
Ez a topic egy érték ! Kabaréban a helye.
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:07
Előzmény: #1010  Törölt felhasználó
#1011
BB24 vándorcirkusza elindult országjáró turnéjára
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:06
Előzmény: #1009  Törölt felhasználó
#1010
én tényleg röhögök itt egymagamban ezen a komédián már
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:05
Előzmény: #1008  Törölt felhasználó
#1009
megnéznélek
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:05
Előzmény: #1007  Törölt felhasználó
#1008
BB, iwiwen fennt vagy?
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:03
Előzmény: #1006  Törölt felhasználó
#1007
na most akkor ebbe a beírásba kapaszkodj erősen BB, mert ennél jobbat nem fogsz találni ellenem...igen az biztos lényegtelen, hogy mit írtam pénteken...

öcsém, ilyet már rég láttam

biztos már vicsorogsz örömödben, hogy megtaláltad a beírásomat, amiben gazdit idéztem...LOL
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 12:59
#1006
Havi Te nagyon kész vagy!! Menj vissza Csepelezni! :-)))))))
Idéztem tõled, bárki megnézheti a mai Csepel-fórum termését! Ellnõrízheti, amit tõled idéztem!
Amit még pénteken írtál a Csepel-topicban, az szép gesztus, de elég álszent és sunyi magatartás, ha még pénteken másról beszélsz, akkor inkább arról, hogy kiváncsi vagy, kie mennyit nyerk, vagy bukik vele, milyen árfolyamon, mennyiséggel, stb,míg a mai nap vétere buzdítasz két hozzászólásodban!

bocsi, de innentõl kezdve nem vitázok Veled..
Nincs értelme..

\"A stílus maga az ember!\"

Menj vissza oda! Reakció nélkül maradsz....

Üdv. BB
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 12:56
Előzmény: #1001  Törölt felhasználó
#1005
ahelyett, hogy beismernéd, hogy mégis profitorientált vagy, inkább kutakodsz utánam, és nem olvasod el, hogy épp lesajnáltam gazdit a csepelével és a vételre buzdító szövegével
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 12:55
Előzmény: #996  Törölt felhasználó
#1004
Kedves Pénznyelő, szerintem, pont emiatt nem váasztható el a két dolog jelen pillanatban: "egy konkrét cégének papírjaival, a Genesisel lehet-e keresni a tőzsdén". Mivel a Genesis van jelen, itt merülhet fel a téma akár sokkal szélesebb spektrumon. Amiért itt merülhet fel az a téma, és amivel kapcsolatban engem is elsősorban a megoldási lehetőségek érdekelnek a környezetben való okos élésre, és nem annak (el)használására. Amellett, természetesen nagyjelentőségű lehet/lesz a tőzsde erőviszonyainak alakulása szempontjából, mint erőforrás, ahogy az olaj is az egyik legfontosabb tényező a gazdaság működésében.

Egyébként semmiképp nem becsülném le a projektek azon szakaszát, amit Te nem működőnek nevezel, ami egyébként a legfontosabb fázis a működés sikerességére nézve. Ha megnézed szánalmasan alacsony, sok esetben 10% a sikeres projektek aránya (mondjuk az IT-re vonatkozik, amit ismerek), csak senki nem kommunikálja. És a tőkegarancia megléte szintén a legnagyobb probléma szokott lenni, ami miatt nem jönnek létre projektek, ami itt szintén adott. Lehet, hgoy hülyeség, de jelenleg én is tanulok, figyelek és kérdezek a témára vonatkozóan, és jelenleg ezt gondolom, ami folyamatosan alakul/változhat.

Annak örülök, hogy így írsz, ha tegnap így lett volna, hol tarthatnánk?! -:))))) Mindegy: GO AHEAD!!!

Jó munkát,
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 12:54
Előzmény: #1002  Törölt felhasználó
#1003
az meg nonszensz hogy ha valaki beül akkor gyártson alá magának bizalmi "darabot"
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 12:53
Előzmény: #1001  Törölt felhasználó
#1002
de gyerekek 45% a papírt nem szakmai alapon veszi!!!
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 12:52
Előzmény: #1000  Törölt felhasználó
#1001
megint hasravágódtál az érvelésekkel ha jól látom

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek