Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
NiNiNi 2026. 06. 18. 11:25
Előzmény: #1328528  dniel
#1328600
Es az ott 2030-ban micsoda, singularity es megszunik a penz vagy atomhaboru
ktamask 2026. 06. 18. 11:22
Előzmény: #1328594  ktamask
#1328599

Macus ha megnézed a napos RSI-t, miről pattant le? A 70-ről.
45000-45000 RSI 70-70. Nagyon Classic dupla tető.
Netzus 2026. 06. 18. 11:20
#1328598
44400
10-es könyvekben nincs nagyobb pakk.
zotlan 2026. 06. 18. 11:20
Előzmény: #1328595  ktamask
#1328597
"Ha pókerezés közben még húsz perc elteltével sem tudja, ki a balek, akkor Ön az."
ktamask 2026. 06. 18. 11:20
Előzmény: #1328593  NagyPe
#1328596

44400 kitörés visszateszt, ha elakad, fej váll, bólintás 43700 alá.
ktamask 2026. 06. 18. 11:20
Előzmény: #1328590  zotlan
#1328595

NQ +35% ha a korrekciós aljról nézzük.
Ez szerinted tartható?
Szerinted.
ktamask 2026. 06. 18. 11:18
Előzmény: #1328582  Macus
#1328594

Te is ezt rajzoltad, én is
https://kephost.net/p/MjQ0NzM5Mw.png
44-król marobozu dupla alj 45k
visszajött 44k alá.
Én tudod mit látok bele ebbe? A piac reménykedett a FED kamatcsökkentésben, a jó hírekben. Jött? Nem.
Hogy mi lesz? Fingom sincs, nem utólag rajzolgattam, rajzolgattuk, hanem előre
Lement 44k alá.
NagyPe
NagyPe 2026. 06. 18. 11:18
#1328593
44.290
Nalam megy
tibcsi5
tibcsi5 2026. 06. 18. 11:17
#1328592
44.260
severian 2026. 06. 18. 11:16
#1328591
valaki egy realt plíz, rohadék Ertse Market Go letérdelt. kicseszett Erste!!
zotlan 2026. 06. 18. 11:14
Előzmény: #1328588  ktamask
#1328590
NQ +20% idén.
 "Amerika shortolása a lúzerek játéka."
zotlan 2026. 06. 18. 11:13
Előzmény: #1328588  ktamask
#1328589
 "Amerika shortolása a lúzerek játéka."
ktamask 2026. 06. 18. 11:12
Előzmény: #1328587  zotlan
#1328588

zotlan te longoljad USA-t, ahhoz értesz.
"Persze" CECE-re fogod.
1h aljakat lebólintották.
Emelkedő inflációs várakozások, túlárazott USA mellett, ezt senki nem látja.
Majd látják.
Back to 43700 & 42800.
zotlan 2026. 06. 18. 11:10
#1328587
CECE
Netzus 2026. 06. 18. 11:09
#1328586
43710 - stoppok záródnak? 
Vissza 43830-44090
Netzus 2026. 06. 18. 11:08
#1328585
huuuupsz, 43920
Netzus 2026. 06. 18. 11:05
#1328584
44290-310
nagy_z 2026. 06. 18. 11:03
Előzmény: #1328565  dniel
#1328583
én még a magas felértékelődést bele is tudom látni - végülis ilyen már történt is velünk!
legyen így ! :)
A 100k-ról 5k-ra való esést nem tudom értelmezni. Nem azért, mert nem örülnék neki, hanem logikailag.
Véleményem szerint ehhez egy óriási kataklizma kellene azért...
Az okfejtés érdekelne
Macus
Macus 2026. 06. 18. 10:58
#1328582
gyűjtöttem casht ha lentebb menne :D rvt eladtam vettem tl112t helyette , nagyobb darabszámot aztán eladtam tl108 at és a total certi készletet csökkentettem 20% al. Ha lemenne 44 ig vennék az extra cashből. 
ktamask 2026. 06. 18. 10:57
Előzmény: #1328569  dniel
#1328581

a bollingerek felfele mutatnak, nézd meg az OTP -t 19600-nál, 1x fáradt el, és -60%.
Én legalább "próbálok" nem csak felfele nézelődni.
Én tudod mit írtam? Aki 45000 kiszállót tervez, menjen a biztosra: 44880 eladás. Nem kell a tetejét keresni, nem lehet a tetejét elkapni, aki képes, annak gratula.
44990-nél kiszálltak tegnap, nem egy emberke, NQ dupla tetőnél elakadt, DAX elakadt dupla tetőnél, OTP megállt 45000-nél. Gyakorlatilag kijelenthető, hogy minden index-rv elakadt dupla tetőnél, még ha átmenetileg is, de elakadtak.
FED tegnap borított, hülyegyerekek közül fele csökkentett volna, fele emelt volna. Ez az összhang.
Miközben 1-2 évre előre magasabb inflációt, csökkenő GDP-t várnak, a hülyegyerekek akkor csökkenteni akarnak, ha 0,5-1-1,5%-al magasabb inflációt várnak?
Hol van itt a realitás? Jött is a dollár erő 1.6> 1.15
USD HUF-.ot megnézheted. 300-307, itt már 2% bukta a külföldi befektetőnek, csak itt.
OTP ATH, USD ATH, én tipliznék, mert ha a dollár elindul a paritás fele, akkor baj van.

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek