A Spacexe ipo lesz szerintem az egyik csúcs majd még az Antropic aztán zár a bazár és kezdődhet a big correction .... amihez Elon Musknak köze van azon spekulánsok nyerhetnek de .... nem hiába mondta Winkler Robi ha a hidrogén hajtásnak lenne akkora hazudozója mint az elektro mobilizációnak Elon Musk már régen minden második autó hidrogénnel menne.
OTP részvényesek ide!