Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Uhura 2026. 06. 12. 13:35
Előzmény: #1327839  Macus
#1327880
A Spacexe ipo lesz szerintem az egyik csúcs majd még az Antropic aztán zár a bazár és kezdődhet a big correction .... amihez Elon Musknak köze van azon spekulánsok nyerhetnek de .... nem hiába mondta Winkler Robi ha a hidrogén hajtásnak lenne akkora hazudozója mint az elektro mobilizációnak Elon Musk  már régen minden második autó hidrogénnel menne. 
Guznyuc
Guznyuc 2026. 06. 12. 13:32
Előzmény: #1327875  Guznyuc
#1327879
Illetve még hozzáteszem a tegnapi hírt a kamatstop megszüntetéséről, előtte volt egy hír a kötelező bankautoma telepítések felülvizsgálatáról, stb. Szóval talán változik itthon a széljárás, ezek hosszabb távon mindenképp jó hírek.
Daniel77 2026. 06. 12. 13:24
Előzmény: #1327874  Lizi
#1327878
Örülj neki! Merre menjen 30k fele? 50k a célár!
myrath 2026. 06. 12. 13:21
Előzmény: #1327876  myrath
#1327877
Így pontosabb. A kitörés behalt, de az ék teteje megtartotta szinte forintra. 
https://invst.ly/1i1d-d
myrath 2026. 06. 12. 13:19
Előzmény: #1327874  Lizi
#1327876
Pont két napja fordult....
https://invst.ly/1i1dxg
Guznyuc
Guznyuc 2026. 06. 12. 13:18
Előzmény: #1327874  Lizi
#1327875
Bakker, ha komoly a kérdés, Trump és Hormuz.... Meg két hónap után lassan érett a BÉT-en a korrekció vége is. De nem EZ megy, hanem gyakorlatilag minden, aminek nem árt a csökkenő olajár. Raiffeisenem is van, az két nap alatt ment 7%-ot, idén meg 27-et az OTP 17%-ához képest, úgyhogy van tér felfelé. (Kár, hogy a békéhez Irán is kell, nem tudom azt a piac belekalkuláta-e.)
Lizi
Lizi 2026. 06. 12. 12:55
#1327874
Mitől megy ez most ennyire? Két napja még 40 alatt volt és nagyon ugy nézett ki, hogy betölti a 38500 körüli rést is, erre hirtelen fordul és másfél nap alatt ugrik 5%-ot.
bumm 2026. 06. 12. 12:45
Előzmény: #1327872  severian
#1327873
Meglesz a 2000 pont úgy tűnik vagy több 
severian 2026. 06. 12. 12:42
#1327872
Úgy döntöttem tovább megyek. megfutom a kötelező köröket és bepanaszolom az erste investmenet az MNB pénzügyi felügyeleten. Szarjanak sünt ezek a dilettáns szemetek...
Shaza 2026. 06. 12. 12:40
Előzmény: #1327865  Macus
#1327871
Na ott kell kiszállni a tl121 ekből
Lou70
Lou70 2026. 06. 12. 12:38
Előzmény: #1327864  Peterbond
#1327870
Grat hozzá. Néztem én is, hogy eladok valamennyi mtel certit és megkockáztatok pár ezer TL121-et. Csábító volt. Aztán volt ez az erstés platform berottyantás, az mtel is esni kezdett picit, mire géphez kerültem már elment a kedvem. Nem csináltam meg. Jól hozott volna. 
Naras 2026. 06. 12. 12:37
Előzmény: #1327861  Peterbond
#1327869
Én is fogom most kicsit a fejem, hogy eladtam 31800 - körül, az a plusz 400Ft is hozott volna még szépen, dehát ez ilyen. A tegnapi MOL sztori is kicsit rányomta a bélyegét a lelki világomra, mert ugyan már délelőtt ott volt bennem, hogy adni kéne, csak a lecsorgásban adtam el a nap végén. Persze, innen nézve még az is jó döntésnek tűnik, mert jól láttam, hogy a nagy felpattanás mögül igen gyorsan kifogyott az erő (ami talán nem is volt). Dehát, pont erről szól a tőzsde, ez itt a nehezebb része, viszont amit mindig érdemes figyelembe venni, hogy csak a realizált profit a profit. A mi lett volna ha csak egy lufi, ami kiidegel, szóval próbálom én is gyorsan elengedni az ilyeneket.
ypyapach 2026. 06. 12. 12:29
#1327868
42280
Macus
Macus 2026. 06. 12. 12:27
Előzmény: #1327865  Macus
#1327867
ad2 .... short stoppok még nem nagyon aktiválódtak..... lehet valakinek még 44 ről van shortja :D DE az is lehet hogy Trumpra várnak hátha a fia akar még egy kört csinálni a tőzsdén :D De a forgalmat elnézve nem rossz, de ennél tuti több short épült ki . Azok még nem csattantak el....
Tancsapda65 2026. 06. 12. 12:27
Előzmény: #1327863  Macus
#1327866
Béke lesz, meglesz! :)
Macus
Macus 2026. 06. 12. 12:25
#1327865
az jutott hirtelen eszembe .... mikortól jöhet egy fomo ? mi lehet az a szint hogy beindul a fomo ? 
Peterbond 2026. 06. 12. 12:25
Előzmény: #1327862  Lou70
#1327864
kb 1600 to 2400 durván. Szóval inkább 40-50%. 2500 darabon. 1 hónapra ennyit keresni is kurva jó sokaknak. Örültem is képzelheted :). És persze így kell felfogni csak hát az emberi agy rosszul van beprogramozva és a kimaradt lehetőség jobban fáj. Különösen hogy csak kicsit kellett volna ülni a kezemen ha már bekockáztattam vele.
Macus
Macus 2026. 06. 12. 12:24
Előzmény: #1327862  Lou70
#1327863
jövőhétre jöhetne egy 45k :D 
Lou70
Lou70 2026. 06. 12. 12:18
Előzmény: #1327861  Peterbond
#1327862
Ne üssön meg, az a pénz már a zsebben van, az is szép profit. Mennyi volt? 30% körül? Kelle ennél jobb? :)
Peterbond 2026. 06. 12. 12:16
#1327861
Tegnap még milyen boldog voltam hogy 800FT pluszbe el tudtam adni az előző nap vett 121-es certiket. Most meg megesz a guta hogy 1300-al feljebb is eladhattam volna. Hogy tudd változni egy ügylet megitélése ilyen rövid távon is :).

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek