Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 05. 03. 20:53

Virtualis kavehaz  

Arp ötlete nyomán beindítjuk az új csevegőhelyet....itt lehet pletyizni, infokat csöpögtetni és mulatni....


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 14:20
Előzmény: #918  Törölt felhasználó
#920
Andriskam,

hagyjuk ezt a dicserest mert nem szeretnek kultuszt :))) en meg biztos rossz filmes lennek :)

amugy en is az utcan tanultam in the Street :)
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 14:17
Előzmény: #905  Törölt felhasználó
#919
akkor a foglalkozásod háztartásbeli :)

nekem is volt plázacica barátnőm, de ő tudta, hogy kell mosogatni (viszont együtt mosogattunk), főzni viszont főzött, sőt monopóliumot kért magának :) és még jól is főzött
(sz..pni viszont nem szeretett :) mondjuk sztem se jó az annyira :)
sztem vmi vallásos liba kell neked vagy vidéki lyány :) no azok dolgosak!
sztem elég nagy peched van, mert csajokban jó a felhozatal mindenütt. ahogy írod is, minden muff ki van akadva a focitól, egyebektől, ergo sok a szingli (ha elég agya van, kompromisszumképes)
szóval csak fel kell ajánlanod a lelki sebek orvoslását cserébe a házi- és kézimunkáért :) (housejob, handjob, blowjob :)
előbb-utóbb ezzel a módszerrel megtalálod azt is, aki mellett le tudod élni az életed (de szépen hangzott :)

no és Tyrisnak ment a másik szösszenet :) (előzmény gomb :)

baráti üdv:
AKS házasságszédelgő- és partnerközvetítő iroda :)
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 14:13
Előzmény: #917  Törölt felhasználó
#918
Green,

ugye iskolában tanultad???

ilyenkor bánom nagyon, hogy filmezni mentem és az utcán nőttem fel, de az istennek sem tudtam behódolni a tanároknak... már akkor is inkább a tanárnőmet dugtam, ahelyett hogy érettségire készültem volna... bár így is dícsérettel zártam a tanulmányaimat :DDD

Király vagy Greeny, tisztellek, becsüllek :DDD
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 14:11
Előzmény: #916  Törölt felhasználó
#917
szerintem a lassulo gazdasag es az ezzel jaro fogyasztaskieses miatt a tavolabbi lejaratok hozamai nem fognak ugy emelkdni mint a rövidebb lejaratok melyek inkabb az mnb lepeseire reagalnak....szoval emelkedő kb 5évig onnan meg lapos csökkenő szvsz...
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 14:04
Előzmény: #914  Törölt felhasználó
#916
"amugy a hozamgörbe inverzalodik otthon tovabb, a hozamelkedes nagy reszet a rövid oldal szivja be, a hosszu hozamok relative stabilok maradhatnak...." by Master Green...

tanítsd a padawanod mester, mert veled van az Erő!!! :DDD

én meg buta vagyok mint a főőőd helllaaoouuu!!!
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 13:59
Előzmény: #914  Törölt felhasználó
#915
elirtam 267,5 :))nehogy szivbajt kapjatok :)
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 13:59
Előzmény: #912  Törölt felhasználó
#914
mit nem kapise pajtas? segitek..irjad...kopízd be ide...

amugy a portfolio miert nem irja hogy 367,5 az euró es 1 huf-t visszajött? nagyon egyoldaluak kezdenek lenni persze mert mind minimalberes szamlas eva-s es ök koppanak majd... .
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 13:58
Előzmény: #912  Törölt felhasználó
#913
családi valamilyen szinten, de ez túl bonyolult... a lényeg, hogy ott lakunk minden este... :)))))

igen Alex, de ha azt mondod, hogy a Labbancz Andrist, akkor talán nem fognak kiröhögni :)))

Úr??? ne viccelj már... még itthon sem... :)))

Gyere csak bátran...
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 13:52
Előzmény: #911  Törölt felhasználó
#912
Ja azt tudom, de nem tudtam, hogy az családi vállalkozásban van. eccer má' beugrok, csak azt nem tudom mikor, mivel az nekem kiesik az útvonal terveimből.

Ja és majd a Labbancz urat keressem?
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 13:47
Előzmény: #908  Törölt felhasználó
#911
AKS,

ez mi volt?

egy szót sem értek... kit céloztál és pontosan mivel???
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 13:46
Előzmény: #906  Törölt felhasználó
#910
Alex,

már a Tippsarokban dumáltunk róla: a Móriczon a Simplon Kávézó... ugorj be amikor csak akarsz... minden este ott pihenjük ki a napi fáradalmakat... :DDD
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 13:45
Előzmény: #907  Törölt felhasználó
#909
Gratulálok Greeny, mázlista vagy... :)))

én annyit mostam wazze, mint József Attila anyja, pedig az nem kis szó...
fel is lázadtam egy nap... úgy kiraktam az asszonyt, mint macskát szarni...

Te Green, dögöljek meg, ha egy szót értek az utolsó mondatodból... én egy egyszerű parasztgyerek vagyok, csak józan paraszti ésszel... nem beszélni közgazdász...
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 13:44
Előzmény: #900  Knight Tyris
#908
nemsokára várúr leszel, Lovag :)
remélem, majd meghívsz vadkanvadászatra minket - már készítem is a shortgunt :)
erdőt adok,. ha kell :)
meg tüzet is viszek a sütéshez :)
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 13:40
Előzmény: #905  Törölt felhasználó
#907
szegenykem :))) hat azokat en is kerültem egy pörgesre jok de long term.... :))

Halat adok, hogy a kedvesem nem az, bar csini :)) ritkasag

amugy a hozamgörbe inverzalodik otthon tovabb, a hozamelkedes nagy reszet a rövid oldal szivja be, a hosszu hozamok relative stabilok maradhatnak....
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 13:39
Előzmény: #905  Törölt felhasználó
#906
Hali Labbancz
Milyen bárban van családi érdekeltséged? Ha jó hely akko' megnézném. Kell majd valmi jó kis hely ahol a lányokkal lehet duhajkodni. :)))))
(vicc volt. Az asszony agyon is ütne.)
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 13:34
Előzmény: #904  Törölt felhasználó
#905
magsu???

egyébként a volt feleségem sajnos cosmo lány volt, csak nem láttam a fától az erdőt...
a műkörmön és a fodrászaton, kozmetikán kívül nem csinált semmit... :))) nem is hinnéd milyen gyakorlatom van mosásban, főzésben, takarításban :))))
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 13:32
Előzmény: #903  Törölt felhasználó
#904
:) el tudom kepzelni te mint magsu nyomulsz a kis cosmolanyokra :)))

ha ahuf felmegy 27ö-re az MNB kamatelemes boritekolva szvsz erre jatszadoznak... .
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 13:29
Előzmény: #902  Törölt felhasználó
#903
Kösz Green,

megyeget, bár én nem foglalkozom vele, én "csak" lakom ott... az üzletvezető, a bátyám élettársa számolgat, oszt-szoroz, vezeti...
bár ma már elküldtem őket Depeche Mode koncertre, mert a bátyus nemsokára 32 éves lesz és ugyan húzzanak már el egy kicsit kikapcsolódni :)))

meglátszik a kávézón, hogy VB van, mert unatkozó fiatal pics@k tömege ül bent folyton és rinyál a barátjuk fociszenvedélyéről :)))

nna ilyenkor lehet csajozni vadul...

egyébként a tőzsdén és az üzletben érdekeltekkel alaposan ki szoktuk vesézni az eseményeket, ahogyan szombaton is tettük, de sokkal derűlátóbbak, mint vártam... a tőzsdei esést inkább tartják korrekciónak, mint medvének és világvégének... öregebbek és rutinosabbak, szóval meghallgatom őket nyitott füllel :DDD
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 13:21
Előzmény: #901  Törölt felhasználó
#902
Sziasztok,

anyi szot fostam itt a hetvegen, hogy el is fogyott a WC papper. Szerintem is durva a zsidozas etc, es ki is fejeztem nemtetszesem es a velemenyem is több helyen az egesz csomagrol meg a kommentarokrol is. BA-CA is azt irja, hogy hianyolja a LT reformokat, pedig van benne egy par. De a gaz akkora, hogy először a tüzet kell oltani, idöt nyerni hogy a reformokat ki lehessen dolgozni. Nem vedem ezt a kormanyt, nem jobb mint barmelyik amelyik eddig itt volt... . De remelem VEGRE lesz vmi.. .

Amugy meg szvsz a magyar piac magaban mar nem fog esni, ha usa esik esünk mi is, persze, viszont az köv 1-2 evre a reformok miatt inkabb vizszintes araszolas lesz, a range-t meg ki kell alakitani OTP ben en 5000-7000 között latom nagyjabol... .

Mindenkinek el kell döntenie mit gondol...ha azt gondolja hogy itt a recesszio (global), akkor adni kell, ha nem akkor meg csipegetni.

Meccseket nezem ja. tegnap esti szar volt, amugy nem rosszak...a "kis" csapatok jol nyomjak...

Nalad? Jo megy a bar?
Törölt felhasználó 2006. 06. 12. 10:24
#901
Greeny,

hogy vagy öregfiú? a tegnapi portugál meccs nem volt éppen a legemlékezetesebb...

Komolyan mondom, már-már összeráncolom a homlokom, hogy a Portfolio mi mindent megenged magának... ez már politikai sajtó, ráadásul abból is a legdurvábban ellenzéki (bár ezt tudtam mindig) ... de ez már sokak toleranciaküszöbét döngeti...

és mi történik? akkora zuhéj nem lett ma reggel, a sok károgó latabáraladár szombatról eltűnt... egyszerűen nevetséges, komolyan mondom Greeny...

elérkezünk lassan a következő periódusba: túlleszünk azon, hogy senki nem hiszi el, hogy még eshetünk... mert átcsapunk abba, hogy senki nem hiszi el, hogy stabilizálódunk és emelkedünk lassan...

nem győzöm hangoztatni, hogy a tőzsde hamarabb beárazza a gazdaságot, már 2 lépéssel előre...

Topik gazda

Greenspam
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek