Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kissherceg 2006. 08. 14. 13:55
Törölt hozzászólás
#1200
akpo 2006. 08. 14. 13:47
Előzmény: #1198  Törölt felhasználó
#1199
Arra leszek kivancsi, mikor lepnek be eladok is a piacra, mert jelenleg abbol hala az egnek nincs komoly.
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 13:43
#1198
Sziasztok!!

Alakulgat a Novoka mindenki örömére!!
Nagy jövő áll még a Cég előtt!!
Azért veszegetik rendesen...452 Ft-on is vettek...
Türelem és kivárás kell itt! :-)

Kiváncsi vagyok, hogy ősszel mennyi lesz az árfolyama! :-)

Üdvözletem!
broker1 2006. 08. 14. 13:32
Előzmény: törölt hozzászólás
#1197
alakul
kissherceg 2006. 08. 14. 13:12
Törölt hozzászólás
#1196
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 11:35
Előzmény: #1194  Törölt felhasználó
#1195
link
Nem rosz jövőkép
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 11:05
Előzmény: #1193  Törölt felhasználó
#1194
Különben nem igen vennék. Ha megfigyeled a vevői oldal az elmult napokban jócskán (novohoz képest) megemelkedett. Ez mindenképpen biztató. :))))))))
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 10:50
Előzmény: #1190  Törölt felhasználó
#1193
És jók a haírek?
akpo 2006. 08. 14. 10:49
Előzmény: #1185  lopez22
#1192
Nem mondom, hogy egy kezdonek idealis papper, de sztem nem nevezheto mutyicegnek sem. Nekem nem sok van, de az 400-rol, tehat nem akarok senkit rabeszelni. Velemenyem szerint van benne lehetoseg, a sztori ismert en kis penzzel kiprobalom. Ennyi.
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 10:43
Előzmény: #1190  Törölt felhasználó
#1191
Alakulgat szépen. A héten cél 500 Ft :)))
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 00:42
#1190
Sziasztok!

Mindenkinek üzenem: a közös e-mail címre elküldtem a bet.hu honlapon lévő Novotrade-információkat, dokumentumokat.

További jó Novozást mindenkinek! :-)
Törölt felhasználó 2006. 08. 13. 21:17
Előzmény: #1188  Törölt felhasználó
#1189
Kedves Rényi Úr!
Válaszát köszönöm.Kiváncsian várom a céget érintő hírekrt.
Tisztelettel:adra
Törölt felhasználó 2006. 08. 13. 19:43
Előzmény: #1187  Törölt felhasználó
#1188
Kedves Adra
mint ahogy közöltük tervezünk további tőkeeemelést az összel, feltételezem, hogy lényegesen nagyobb értékben mint amit most csináltunk. A döntés nemsokára meglesz és erről a tőzsdei hivatalos fórumokon keresztül fogjuk tájékoztatni a Tisztelt Nagyérdeműt.
Remélem megérti, hogy többet nem mondhatok és még pontosan nem is tudok.
Tisztelettel
Rényi Gábor
Törölt felhasználó 2006. 08. 13. 12:23
Előzmény: #1186  Törölt felhasználó
#1187
Tisztelt Rényi Úr!
Az ősszel várható tőkeemelések hasonló nagyságrendet képviselnek mint a mostani ?
Terveznek-e road-show-t a társaság népszerűsítésére?
Milyen lépések várhatók a "blue" kategória elnyerésére ?
Köszönettel:adra
Törölt felhasználó 2006. 08. 13. 10:42
Előzmény: #1185  lopez22
#1186
Tisztelt Uram vagy Hülgyem

Az ilyen szöveg névtelenül csak Önt minősiti, az ilyen megnyilvánulás, hogy "ha szénné ajnározod ezt a mutyicéget"nem való az internetre és a portfolio.hu-ra.Aki befektetésekkel foglalkozik és pénzzel dolgozik az nem viselkedhet ilyen alpárian.
Ezuton visszautasitom az ilyen minősitést a cégem és magam nevében, mert ez a becsületünkbe gázol.
Kérjen bocsánatot és tartozkodjon az ilyen megnyilatkozásoktól.
Rényi Gábor
a "mutyi"cég vezetője
lopez22 2006. 08. 13. 00:15
Előzmény: #1184  Törölt felhasználó
#1185
Barátom..:) Téged honnan szalasztottak? Ugye nem gondolod komolyan, hogy azzal segítesz a többi részvényesnek, ha szénné ajnározod ezt a mutyicéget. Még a végén további gyanútlan kezdőket rángatsz bele ebbe a szarba, amibe te ezek szerint már amúgy is nyakig benne ülsz. Hát persze, nehogy már a végén még valami hulla Richtert, OTP-t vagy végképp megbízhatatlan Egis-t vegyen az első befektetéséből...Tudod amit az ilyen topikokban leírsz, azért az némi felelőséggel is jár! Lehet ezt azzal lepergetni magadról, hogy senkink nem kötelező a te optimizmusodat átvenni és részvényt venni, de ahogy én észrevettem, sokan tanácsért és infoért olvassák ezeket a topicokat. Ezek közül sokan kezdők akik gyorsan rátenyerelnek majd a vételi gombra, valszeg vesztükre! Szóval ha valaki a te véleményeddel ellenkezik az nagyon hasznos is lehet az ő szempontjukból, úgyhogy ne hurrogjál má' le mindenkit!
Törölt felhasználó 2006. 08. 12. 22:56
#1184
Kedves Erőtlen és más személyeskedő kételkedők!

A személyemet sértő, lealacsonyító, tőzsdei kompetenciámat, tudásomat megkérdőjelező, továbbá engem gyermeknek, kezdőnek beállító véleményekre, mocskolódásokra a továbbiakban nem kívánok energiát pazarolni, helyett az érdemi, tényeken alapuló eszmecserére fordítom továbbra is bőven meglévő mentális enegiámat!

Úgyhogy, aki csak személyeskeni tud, az mostantól válasz nélkül marad és magában írogat!
Srácok nincs értelme ennek, értésétek már meg!
Nektek is csak felesleges idő- és energiapocsékolás, nekem ez volt az utolsó!

Boavistának üzenem:

Eléggé sajnálatos, hogy Neked más öröme nyáladzásnak tűnik!

Szerintem a kettő között nagy különbség van!
Nyáladzik a Leonardi Di Caprio, vagy némelyik buzi (homokos), de nem az, aki örül és optimista!

Akinek nem tetszik más öröme azzal már nagy baj van!!
A széthúzás, más örömének irigylése nem jó útra vezet az emberi kontaktusok között!

Kellemes, toleráns hétvégét kívánok mindenkinek!!

P.S. : Hurrá Novotrade, sőt Hajrá, jó leszel nagyon a jövő héten! :-))))))))
Törölt felhasználó 2006. 08. 12. 22:36
#1183
Kedves Erőtlen!

Sajnálom, hogy csak rágalmakkal, gyűlölködéssel tudsz ebbe a topicba írogatni és fel-feltűnni!
Elég szomorú, hogy a feszültséged levezetése érdekében próbálod az embert kiosztani!
Már bocsi, tudom mit jelent a befektető szó, nem kell kioktatnod! És a speki szó tartalmát is tudom Tanár bácsi! :-)
Sajnálom, hogy időközönként (amikor a Novo árfolyama növkeszik) ennyire színvonaltalan és mocskolódó hozzászólások jelennek meg itt egyes emberek részéről!

Szerintem Te és még 1-2 elkeseredett emberke néz itt mindenkit hülyének!
Már bocsi, de valaki legalább itt a közös sikerért, a másik részvényes megsegítéséért küzd, míg egyesek, pl. Te, csak alkalmanként beírogatnak 1-2 "feszültsgélevezető" hozzászólást!
Ez itt a nagy probléma!!

Amúgy honnan veszed, hogy Neked több részvényed lenne, mint nekem?
Már bocsi, de hülye nem vagyok.. a pontos db számot nem árulom el itt!
Biztosíthatlak azoban, hogy nem 100-200 db-okat vettem!

Amúgy meg nem dőltem be semmilyen optimista topicnak! Magamtól választom ki, hogy hova írogatok be!
Miért kéne ennek a topicnak a szintjét lealacsonyítani a Te értelmi színvonaladhoz?
Ha hülyeségeket akarsz írogatni, keresd fel az Econet topicot!
Itt elég értelmes emberkék szólnak hozzá, és jól működött ez a topic eddig nélküled is!!
Persze akko írsz ide, amikor akarsz, szíved joga!
De legalább a részvényhez szólnál hozzá , és nem a másik embert csesztetnéd!
Azzal egyetértek, ha valamit elmondasz, hogy rosszul gondolja a másik, és megmagyarázod normálisan!
A hangvételed, stílusod azonban eléggé személyeskedő és nem a lényegi dolgokról szól!

Bocsáss meg, de ilyen emberkékkel nehéz érdemi vitát folytatni, akik csak a másikkal foglalkoznak!!

Miért ne lehetne örülni bárkinek is, ha van okunk rá??
Ez itt a nagy baj, ha a magyar emberek bármilyen területen is sikereket érnek el, valahogy megjelenik egy olyan szellemi erő, egyfajta mentalitás, ami egyből megpróbálja a jó kedvet, sikert, boldogságot a mélybe taszítani, és a magyar emberek lelkébe azt bele forrasztani, hogy mégsincs semmi jól, ne örülj nincs értelme, úgyis elbuksz, nem éri meg optimistának, bizakodónak lenni!!
Remélem érthető voltam nagyjából..

tojci 2006. 08. 12. 21:22
#1182
ami Bigbrokert illeti tényleg +mosolyogtató a lelkesedése

Tud valaki vmi közelebbet a Genesis Investment Fund-ról?
ha komoly cég, van esélye, hogy valóban +lesz a napelem gyár, ha nem...
Egyébként a Novotrade esetében elgondolkodtató, hogy az elmúlt évtizedben mást se csináltak csak zártkörben tőkét emeltek részvénykibocsátással a cég pedig elég vacak maradt.
Mit csinálnak ezek egyáltalán, milyen tényleges tevékenységet takar a vagyaonkezelési profil?
Boavista 2006. 08. 12. 20:09
#1181
Egyetertek Veled Erotlen!
Mindenkinek az a jo ha a papirok felfele veszik az iranyt, a novoban pozim is van.
Ez a nyaladzas viszont igazan hihetetlen, a valoszinubb, hogy total kezdo a srac.
Jo spekit mindenkinek!!

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek