Topikgazda: bpmcwap 2006. 01. 03. 13:50

Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Ugrás a cikkhez
Nem mindennapi a Humet mai teljesítménye, az eddigiekben 45 és 61 Ft között, 35%-os sávban forogtak a papírok a kereskedés során. A kötélidegekkel rendelkező spekulánsok igen szép napot élhetnek át, főleg ha jókor adtak-vettek.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=63143
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 01. 03. 16:32
Előzmény: #48296  Törölt felhasználó
#48300
ha 600ft lesz a humet kapsz tőlem 1 millát ! :)
Törölt felhasználó 2010. 01. 03. 16:29
Előzmény: #48297  Törölt felhasználó
#48299
Ne sértegess oktalanul ,mondtam én RÁD hogy hitler vagy ,vagy sztálin ...?
Ugye ,drága barátom hogy : nem ! !
Akkor miért mondassz ennél a két embernél
súlyosabb azonosításokat rám..?
Azért vagyok itt ,mert én is pórul jártam a Humettel..!Ugyanis a közvetlen lopások,a nem megengedett gyors tőkehigítások a technikai
elemzéssel is csak UTÓLAG konstatálhatók !
Nem tudom hogy most hogy fogok viselkedni
de galamb nem leszek :inkább sas! és cserekleni se fogok ezután hanem CSELEKEDNI !!!
Törölt felhasználó 2010. 01. 03. 16:12
Előzmény: #48296  Törölt felhasználó
#48298
Tehát a múltban fundás voltál, most TA-s, nos, akkor lássuk a technikai elemzést. A kérdésre ugyanis nem válaszoltál: tehát milyen indikátorok és alakzatok alapján és hogyan jött ki a számított célár?
Törölt felhasználó 2010. 01. 03. 15:37
Előzmény: #48288  Törölt felhasználó
#48297
Megnevettettél!!!
Ha a Piroslámpa fórumába írtál volna azt feltételezném,hogy strici vagy!
De ez a Humet fórum,így azt kell feltételznem,hogy a vezeték neved Galamb vagy Csereklei.
:))
Törölt felhasználó 2010. 01. 03. 14:53
Előzmény: #48294  Törölt felhasználó
#48296
Kb. 15 éve
És eleinte " fundamentalista " voltam!

Saaaaaaajnos .....!!!
Törölt felhasználó 2010. 01. 03. 14:47
Törölt hozzászólás
#48295
Törölt felhasználó 2010. 01. 03. 14:44
Előzmény: #48292  Törölt felhasználó
#48294
+ egy bónuszkérdés: mióta tőzsdézel?

Köszi a választ előre is.
Törölt felhasználó 2010. 01. 03. 14:43
Törölt hozzászólás
#48293
Törölt felhasználó 2010. 01. 03. 14:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#48292
Nem vagyok szakérő ,pusztán hiszek abban hogy az emberek nemcsak ésszel ,hanem érzelmi alapon vásárolnak : pl mindenki megáll a piacon ha egy kígyózó HOSSZÚ sort lát,és sokszor KÉRDEZÉS nélkül beáll a végére-úgy gondolván -ha ilyen sok embernek megéri akkor nekem is .A részvénypiac is hasonló ha nő az ár és a forgalom akkor beállnak a vevők a sorba ,mert nem akarnak lemaradni róla!
A technikai elemzés épp ezt az érzelmi hatást veszi számításba segítségül hívva csoportelméletet és a valószínűségszámítás eddigi eredményeit.Ezért megbízhatóbb mint egy - két meggondolatlan BESZÓLÁS vagy indokolatlan AJÁNLGATÁS illetve ezek ellenkezője !
Törölt felhasználó 2010. 01. 03. 14:15
Előzmény: #48289  zotya32
#48291
Kedves Zotya !

Igen ezt komolyan gondolom 6-os +még két 0!
azaz elviekben 600forint is lehet a HUMET !
Kb másfél éve helyi maximumot csinált 130 körül akkor -igaz csak rövid távon - de 300 felé mutatott technikailag a papír. Ám most más egy picit a helyzet aki technikai elemzéssel foglal kozott és hallott ilyesmiről hogy alakzatok ,trendvonal,stb az könnyebben megértené hogy milyen helyzet előtt áll a HUMET !!!
Most 600 az elméleti vége-és ez is csak egyenlőre!!Természetesen ,hogy mi fog még
a HUMET útjában állni azt előre nem lehet tudni
de egy elméleti rally esélye a fordulópontot jelentő utóbbi napokban igen megnőtt!!
A papír ezen az alacsony áron gyakorlatilag kockázatmentes ,azt nem mondtam hogy mikor lehet akár 600 forint az ára ,bár a technikai elemzés erre vonatkozóan is ad jól valószínűsíthető támpontokat!
Törölt felhasználó 2010. 01. 03. 14:02
Törölt hozzászólás
#48290
zotya32 2010. 01. 03. 12:56
Előzmény: #48288  Törölt felhasználó
#48289
"a papír a meghiúsuló "olcsó kivásárlás"miatt
akár a 600 forintos árfolyam meglátogatására
is képessé válhat !"

nem írtál el 1 vagy 2 "0"-át?
600?? neee. 6 vagy max 60....
Törölt felhasználó 2010. 01. 03. 12:49
Előzmény: #48282  sandorbusi
#48288
Szerintem vehetsz HUMETet !! A kérdés inkább az hogy mennyit ? Ebben a technikai elemzés fog a legjobban segíteni .Az árfolyam nem csinált
16 forinttal újabb alsóértéket ami pár hónapja 13 forint volt ! Ezt a helyi minimumot is a papír csak alacsony forgalommal és rövid ideig tesztelte meg.Ezért úgy néz ki " Padlót fogott " és már csak az emelkedő trend meredeksége lehet a kérdés azaz hogy milyen gyorsan fog a papíremelkedni !
A HUMET körüli fundamentális okok -PSZÁF- vizsgálata, Civin Úr ! feljelentése nem taszították a nem jogszerű KIVÁSÁRLÓK a számára kijelölt mélységbe a papír árfolyamát (11 Ft-ra).ELVIEKBEN (de csak elvben) a papír a meghiúsuló "olcsó kivásárlás"miatt
akár a 600 forintos árfolyam meglátogatására
is képessé válhat !
zotya32 2010. 01. 02. 12:22
Előzmény: #48285  Törölt felhasználó
#48287
jaja, vegyipari... fehérítőt fognak gyártani....
Törölt felhasználó 2010. 01. 02. 11:23
Előzmény: #48285  Törölt felhasználó
#48286
Ugyan már, tökmindegy a termelés, itt csak és kizárólag a varázspálca ér valamit. Az meg jelenleg betegeskedik...
Törölt felhasználó 2010. 01. 02. 11:21
Előzmény: #48283  Törölt felhasználó
#48285
Meg ugyebár pont most lett kiszervezve a termelés egy kft-be. A cégvezetés szerint vegyipari cég lesz a Humi.
Törölt felhasználó 2010. 01. 02. 11:20
Előzmény: #48282  sandorbusi
#48284
Ne hagyd magad befolyásolni se a fel,se a lebeszélők által! A döntést neked kell meghoznod!
Törölt felhasználó 2010. 01. 02. 10:56
Előzmény: #48282  sandorbusi
#48283
20Ft felett vegyen swingre. A cég terméke ami névértéke többszörösén tartja a papírt 100 éve kb ki van találva. A papír spekulatív.
sandorbusi 2010. 01. 01. 22:58
Előzmény: #48278  exmnbs1
#48282
Üdv Mindenkinek!

újonc vagyok és nincs humetem...

érdekel a cég mert szerintem a kutatásban van fantázia, főleg ha a huminsav mint daganatellenes "segédanyag" bejönne...
A gáz az , hogy nem erről szól most a cég....
...de ez egyúttal lenyomja a részvényárakat

Vegyem, vagy maradjon ez gondolatkísérlet?!

Törölt felhasználó 2009. 12. 31. 20:28
Előzmény: #48279  pampa
#48281
30 napra ?

3 évre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Kell annyi idő amig kibogózzák az itt keletkezett csomót .

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek