Megnézem, csak segíts hol és hogyan érdemes.
Bpali, találtam az FB-n vietnámi elemzőt, aki lelkesen foglalkozik az arannyal és rajzolgat is. Valszeg ez nem a te embered, mert itt már 3900 alatti árakról értekeznek (long 3600-3800, short 4350) :-)
Annyit elismernek mintha enyhülne a nyomás az aranyon, de az esést kiváltó tényezők ugyanúgy fennállnak.
Bpali, találtam az FB-n vietnámi elemzőt, aki lelkesen foglalkozik az arannyal és rajzolgat is. Valszeg ez nem a te embered, mert itt már 3900 alatti árakról értekeznek (long 3600-3800, short 4350) :-)
Annyit elismernek mintha enyhülne a nyomás az aranyon, de az esést kiváltó tényezők ugyanúgy fennállnak.
Ezüst
Ha már Beze felhívta a figyelmet párszor az ezüstre - és úgy vettem észre többünket érdekel -, gondoltam nyitok neki egy topikot, ne máshol beszélgessünk róla! :)