nem vagyok egy nagy tőzsde szakértő, de 17 éve tözsdézem. Láttam ezt, az, sokminden megtörténhet. Hallottam cégvezetőket ezt azt mondani, olykor bejött, amit mondtak. Tehát fontos, mit mond Váradi. Nem lehet előre látni, esetleg csak bizonyos forgató könyveket gondolni, vagy elhinni. A Wizzair nem nagyon emelkledik, ha 90 dollár az olaj ár. De mi van, ha 60 és 70 dollár közé megy és ott is marad. Csak akkor lehet biztosat mondani, ha minden tényezőt, példáúl az olajárat is ismerjük. De azt nem ismerjük. Ugyanakkor, (olykor keserű) tapasztalataim alapján bizonyos dolgokat elhiszek. Bár nem kedvelem, de elhiszem Trumpnak, hogy az olajár csökkeni fog. És ez számit. És nem az fog számitani, hogy a Portfolio mit ir. Tehát én egy képet vizionálok, hogy véget ér idén a két háború, az olajár leesik, és a Wizzair nagyhatótávolságú gépei előnyt fognak szerezni.
Wizz Air részvényesek topikja
Azért nyitottam ezt a témát, hogy a Wizz Air részvényesekkel meg tudjuk beszélni az aktualitásokat a vállalattal kapcsolatban.