Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Nyrt  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kata311
kata311 2026. 06. 05. 13:21
Előzmény: #122299  Shaun
#122300
Köszi
Shaun 2026. 06. 05. 12:50
Előzmény: #122298  kata311
#122299
jobbulást.
nagy a csend tényleg
kata311
kata311 2026. 06. 05. 10:17
#122298
Történjen már valami
92/58/129 a vérnyomásom
Vicus2000 2026. 06. 05. 10:12
Előzmény: #122296  Tutidolog
#122297
jövőhéten mi következhetünk
Tutidolog
Tutidolog 2026. 06. 05. 10:10
Előzmény: #122295  Vicus2000
#122296
Szerintem oda már korábban volt érdemes beszállni, nem ezen a szinten...
Vicus2000 2026. 06. 05. 09:41
Előzmény: #122294  Tutidolog
#122295
míg valaki nem dönt úgy hogy átmegy az opusba!
Tutidolog
Tutidolog 2026. 06. 05. 09:38
Előzmény: #122293  Vicus2000
#122294
Lehet, mindenesetre 52 Ft-on van támasznak egy ~105K-s vételi pakk
Vicus2000 2026. 06. 05. 09:13
Előzmény: #122291  Tutidolog
#122293
valakivel meg lehetett beszélve! pakk átadás?
kata311
kata311 2026. 06. 05. 09:05
#122292
Na hajrá Delta!!!
Tutidolog
Tutidolog 2026. 06. 05. 09:00
#122291
Nyitóban 50K piacin eladóra betéve. Normális?
Shaun 2026. 06. 05. 04:24
Előzmény: #122288  Joker
#122290
A répát mi kaptuk! re:6-7 év.. Romlott répát!
evanyanya2
evanyanya2 2026. 06. 04. 21:20
Előzmény: #122286  Vicus2000
#122289
nyugi ő se
Joker
Joker 2026. 06. 04. 20:27
Előzmény: #122287  Shaun
#122288
Répát is egyelni szokták! 
Vicus2000 2026. 06. 04. 16:13
Előzmény: #122285  kata311
#122286
ezt nem igazán értem!
kata311
kata311 2026. 06. 04. 16:03
Előzmény: #122284  Vicus2000
#122285
Jön föl hozzánk, amikor összeérünk (1/10), majd robbanunk
(csak ne mi menjünk le érte)
Vicus2000 2026. 06. 04. 15:59
Előzmény: #122283  kata311
#122284
igen! elnézést!
kata311
kata311 2026. 06. 04. 15:58
Előzmény: #122267  Vicus2000
#122283
Vicuska, opust akartál írni?
12345 2026. 06. 04. 15:35
Előzmény: #122278  Indyan
#122282
Ezt a szemetet meg nyomják le míg a többi papír száguld!
Vicus2000 2026. 06. 04. 15:29
Előzmény: #122280  Manufacere
#122281
minek teszi be ide?

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek