Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Nyrt  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
12345 szombat, 20:36
Előzmény: #122523  Indyan
#122526
Multihome lehet a sztár nagyon mozgolódik.
Vicus2000 szombat, 19:49
Előzmény: #122523  Indyan
#122525
Max jun 30!
Indyan szombat, 12:46
Előzmény: #122522  Vicus2000
#122523
Köszönöm szépen!
Akkor marad a fostenger még egy darabig😡
Vicus2000 szombat, 10:16
Előzmény: #122520  Indyan
#122522
437 400db
Vicus2000 szombat, 10:16
Előzmény: #122520  Indyan
#122521

Indyan szombat, 09:26
#122520
Ezzel a 329 000db-al mennyinél járnak? Sok kell még a 1 M-ig😡
Joker
Joker péntek, 21:31
Előzmény: #122517  Joker
#122518
Joker
Joker péntek, 21:29
Előzmény: #122505  DocJericho76
#122517
wyzard péntek, 18:28
Előzmény: #122515  kata311
#122516
Tudom, viccelni probaltam csak. A lenyeg ugyis az, hogy mi van benne. Jo lenne egyszer ennel valami nagyobb durranast belinkelni...
kata311
kata311 péntek, 18:02
Előzmény: #122514  wyzard
#122515
Isten őrizz, nem azért mondtam!!!
wyzard péntek, 17:55
Előzmény: #122510  kata311
#122514
Bocs. Legkozelebb nem rakom be. 🙂
Shaun péntek, 17:42
Előzmény: #122509  wyzard
#122513
Köszi
Szépen veszik itt most. Nekik ez most jó
evanyanya2
evanyanya2 péntek, 17:39
Előzmény: #122510  kata311
#122512
ö egy programm automatikusan beteszi
Pogi péntek, 17:38
Előzmény: #122509  wyzard
#122511
Mennyi ilyen gci maradt még ? 🙁
kata311
kata311 péntek, 17:32
Előzmény: #122509  wyzard
#122510
nem tudlak sose megelőzni....:-))
MANOPI
MANOPI péntek, 16:32
Előzmény: #122507  MANOPI
#122508
  Mert azért tegyük hozzá !   Ezt a jelenlegi mocskot (  mondjuk tart már néhány éve ),  a MUNKAVÁLLALÓIKKAL NEM TEHETIK MEG,mert akkor az Ország összes Informatikai munkavállalója részéről lenne csak igazán néhány  gondolat feléjük,irányukba .   Esetleg "pajzán" is.  :-)  :- )                               Ki akarna olyanoknak dolgozni akik a jutalmukkal nem nyereséghez juttatnák hozzá a munkavállalóikat , hanem esetleg még veszteséget szenvednének el,mert a részvény ára  ..............................    :-) 
MANOPI
MANOPI péntek, 16:19
#122507
  Én szóvá teszem a mocskot is, DE inkább "erőltetem" a pozitív dolgokat.  Könnyebb várni azt amit várunk.  Szóval ha már srv akkor Mrp.  Eltudja bárki képzelni,hogy már évek óta beleteszik a pénzt a nagy semmire ? Igen,  gusztustalanul csinálják (  Egyszerre is megvehetnék, nem éveken keresztül) , de ők már csak ilyenek, így jöttek a tőzsdére is.  :-)                                                                                                                                                 DE :   Mondjuk adnak egy munkavállalónak 1 millió forint értékben  ( kb 1 havi fizetése, feltehetően 50 forintos áron vásároltat, vettek 40 forint alatt is )   .  Mindegy is,hogy 40 ft vagy 50 forinton vásárolt.             A lényeg , bárki is eltudja képzelni,hogy a munkavállaló 1 millió forint értékben kapott részvényt 1 millió forintért fogja eladni,mert csak arra lesz lehetősége ?    KIZÁRTNAK tartom.  Elképzelésem szerint ha én adnék vagy kapnék akkor is azt tartanám elfogadhatónak ha MINIMUM 5 millió forintot kapnék az 1 milliót érő ( jelenleg ) részvényekért.  A 4 millió forint sem nagy eredmény a mai világban.                                           ÉN erre számítok,mert már lassan évek óta minden az Mrp programról szól a mi "kedvenc" DELTA  nevű részvényünknél.              Ennyi pozitívum  szeretnék hozzájárulni a kisrészvényesek hétvégéjéhez egy ugyancsak megismételt fura,furcsa hát után !    
expimista
expimista péntek, 16:18
Előzmény: #122498  Vicus2000
#122506
Nem az van hogy a napi forgalom 20%-át vehetik meg?
DocJericho76
DocJericho76 péntek, 16:16
#122505
Köszönettel ha nem muszály akkor már újabb SRV vásárlással ne boldogítsák a kisbefektetőket. Köszönjük szépen. 
kata311
kata311 péntek, 16:08
Előzmény: #122503  Vicus2000
#122504
csak annyit?
Vicus2000 péntek, 15:40
Előzmény: #122500  Indyan
#122503
felfelé is vehetnének 100-200k ! 
Vicus2000 péntek, 15:38
Előzmény: #122500  Indyan
#122502
ami még maradt remélem felfelé veszik meg!
Vicus2000 péntek, 15:37
Előzmény: #122499  Joker
#122501
Na ! Azt nem mondtam!
Indyan péntek, 15:32
#122500
Valamiért sürgős lett!
Akkor lehet, hogy valamit tudnak jövő hétre🚀😊
Joker
Joker péntek, 15:31
Előzmény: #122498  Vicus2000
#122499
Egy úriemberek! 
Vicus2000 péntek, 15:21
Előzmény: #122497  Manufacere
#122498
akkor igen meg lehet az 1M srv!
Manufacere péntek, 15:18
Előzmény: #122496  Webber
#122497
Forgalom (db):1 288 679
Forgalom:65 405 267,2
Webber péntek, 15:11
#122496
Pontos forgalmat tud valaki dobni? köszi
Manufacere péntek, 15:06
#122495
Mai nagy borítások összesen 1 m db.
Vicus2000 péntek, 15:06
Előzmény: #122493  Dodo34
#122494
akkor ma lezavarják a SRV
Dodo34
Dodo34 péntek, 15:05
Előzmény: #122492  Webber
#122493
most éppen 200k...
Webber péntek, 15:01
#122492
MEgvolt a kövi borítás ismét 50
12345 péntek, 14:05
Előzmény: #122490  Atti67
#122491
Magadról beszélsz? Itt mindenki valakinek a valkije 
Atti67 péntek, 14:01
Előzmény: #122489  12345
#122490
Klonocska is itt van?
12345 péntek, 13:59
Előzmény: #122487  Atti67
#122489
Épduferr mizu?🤣
Vicus2000 péntek, 13:58
Előzmény: #122487  Atti67
#122488
tudod? Más szelek fújnak!
Atti67 péntek, 13:50
Előzmény: #122486  Vicus2000
#122487
Nem is fog soha
Vicus2000 péntek, 13:45
Előzmény: #122485  Atti67
#122486
viszont ez a papír még nem 4 szerezett !
Atti67 péntek, 13:40
Előzmény: #122480  Vicus2000
#122485
Ez sem jobb,mint az én 4IG-m
Webber péntek, 13:18
Előzmény: #122480  Vicus2000
#122484
Akkor tényleg bemegyünk 50 alá :S 
Dodo34
Dodo34 péntek, 13:16
Előzmény: #122480  Vicus2000
#122483
hát kb.....amúgy bekaphatják
12345 péntek, 13:10
Előzmény: #122481  tomspice
#122482
Tegnap is ez ment
tomspice péntek, 13:08
Előzmény: #122478  Dodo34
#122481
Ez a szar s bukik lefelé, soha nem fogunk 66 felé kerülni.....
Vicus2000 péntek, 13:07
Előzmény: #122478  Dodo34
#122480
ma megoldják azt az 1M srv még vagy 300k kell borítaniuk és meg is vannak!
Vicus2000 péntek, 13:05
Előzmény: #122478  Dodo34
#122479
előre leegyeztetett dolog történt. 
Dodo34
Dodo34 péntek, 12:59
#122478
most meg sikerült 500K-t bekurni 50ig
Vicus2000 péntek, 12:58
Előzmény: #122472  Tutidolog
#122477
vagy hír jön, és generálnak egy kevés forgalmat előtte ki tudja?
Vicus2000 péntek, 12:56
Előzmény: #122472  Tutidolog
#122476
lehet ma le akarják tudni a srv! a többit meg otc
hekki péntek, 12:56
Előzmény: #122474  Vicus2000
#122475
Ennyi 
Vicus2000 péntek, 12:55
Előzmény: #122472  Tutidolog
#122474
srv
Webber péntek, 12:53
#122473
r 50
Tutidolog
Tutidolog péntek, 12:53
#122472
További ~350K borítás 50 Ft-ig.
Miért adják most ennyire?
kata311
kata311 péntek, 12:51
Előzmény: #122468  Vicus2000
#122471
hamar kiütötték
lehet hazamenni, nincs itt semmi látnivaló
Tutidolog
Tutidolog péntek, 12:45
#122470
~190K dobás volt az előbb.
R 51 Ft
Vicus2000 péntek, 12:44
Előzmény: #122468  Vicus2000
#122469
mondtam!
Vicus2000 péntek, 12:19
Előzmény: #122466  kata311
#122468
délután lesz még 1 le kör
Vicus2000 péntek, 11:49
Előzmény: #122466  kata311
#122467
míg meg nem veszik a SRV addig ez lesz! akár 50 alá is leadhatják! ki kell seggelni 
kata311
kata311 péntek, 11:42
Előzmény: #122465  Vicus2000
#122466
szokásos,  várható volt
titokban azért reménykedtem, hátha támasz
Vicus2000 péntek, 11:35
Előzmény: #122462  kata311
#122465
mondtam!
kata311
kata311 péntek, 11:35
Előzmény: #122463  Vicus2000
#122464
adtak is bele
Vicus2000 péntek, 11:30
Előzmény: #122462  kata311
#122463
maguknak kiszolgálják!
kata311
kata311 péntek, 11:26
#122462
Aztt a 161k-t  51-en ki kell szolgálni?
LustaPista péntek, 11:06
Előzmény: #122459  Vicus2000
#122461
Szerintem még pár év és meglesz a gyümölcse a kitartó munkának!
kata311
kata311 péntek, 10:49
Előzmény: #122459  Vicus2000
#122460
Ne húzd fel magad...:..:-))
 sose legyen ennél nagyobb bajod az életben
Vicus2000 péntek, 10:38
Előzmény: #122457  kata311
#122459
dedós dolog!
Vicus2000 péntek, 10:38
Előzmény: #122457  kata311
#122458
ennek semmi értelme ha nem jöttél volna rá!
kata311
kata311 péntek, 09:05
#122457
Hajrá kicsi delta, mutasd meg!!!
12345 csütörtök, 19:55
Előzmény: #122455  kata311
#122456
60 ig lassan
kata311
kata311 csütörtök, 19:30
Előzmény: #122452  wyzard
#122455
na, ekkora tételekkel jó sokáig el fog tartani
Shaun csütörtök, 17:40
Előzmény: #122453  Shaun
#122454
várom valamelyik ig tag vagy valaki elkezdi venni. Onnan indulna a móka végre. akkor vennék még 
Shaun csütörtök, 17:38
Előzmény: #122452  wyzard
#122453
sztem fogják venni szintenként majd
Vicus2000 csütörtök, 15:41
Előzmény: #122450  Vicus2000
#122451
persze nem ér annyit de felhúzzák 2-3 ft ig
Vicus2000 csütörtök, 15:39
Előzmény: #122449  Joker
#122450
nézd a multihomot! zárás előtt 1,5 órával beraknak egy hírt, holnap 2ft felett kereskednek majd vele, ha nem cseszik el!
Joker
Joker csütörtök, 15:29
Előzmény: #122448  Vicus2000
#122449
mekkora váltás! :D számokban mérhető! :D
Vicus2000 csütörtök, 15:16
Előzmény: #122444  Tutidolog
#122448
Tőzsdei maffia jelen van 51,2!
nre909 csütörtök, 14:53
Előzmény: #122440  12345
#122447
30ft on max :)
Vicus2000 csütörtök, 14:46
Előzmény: #122444  Tutidolog
#122446
közbe a deltát elkezdték venni! 55 ig szerintem le is tudnák azt a kevés db SRV :)
Vicus2000 csütörtök, 14:45
Előzmény: #122444  Tutidolog
#122445
kívánom hogy legyen, de én nem gondolom hogy az mostanában 24 lesz.Nagyon nagy a csend a geoakkuról!
Tutidolog
Tutidolog csütörtök, 14:42
Előzmény: #122441  Vicus2000
#122444
Q3-4-ben reméljük, hogy az is lesz ismét 24 Ft és akkor szép évünk lesz... 
12345 csütörtök, 14:23
Előzmény: #122442  Vicus2000
#122443
52,9
Vicus2000 csütörtök, 14:10
Előzmény: #122438  nre909
#122442
55 ig bármikor kiránthatják az opus ereszt rendesen!
Vicus2000 csütörtök, 14:05
Előzmény: #122438  nre909
#122441
ha beindul jó nyerőd lehet rajta! épduferr 4-24! 

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
3 4 4

aktív fórumozók