Topiknyitó: Portfolio 2017. 04. 01. 08:10

Megmutatták, mit okoznak Magyarországnak az EU-pénzek  

Ugrás a cikkhez
Az EU-források beáramlása nélkül a magyar gazdaság 6%-kal kisebb lenne ,a lakossági fogyasztás hasonló mértékben maradna el a mostanitól, a beruházási szint pedig a mostaninak a kétharmada lenne - állapítja meg a KPMG és a GKI
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-pny 2017. 04. 02. 18:40
Törölt hozzászólás
#47
gambadoro 2017. 04. 02. 18:34
Előzmény: törölt hozzászólás
#46
tök jó, hogy mindenhez értesz:) komolyan te mennyit vársz egy ct-re? mellékesen megjegyzem, hogy ma már a képalkotó eljárások számítanak a legfontosabb preventív és diagnosztikai eszközöknek nem az rtg mert az szrt sem ért legfeljebb ha csontod törik :))))))))))))))))))))))))))))))))
-pny 2017. 04. 02. 17:35
Törölt hozzászólás
#45
gambadoro 2017. 04. 02. 17:28
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#44
miért ne lenne? UH-ra is be kell ugye jutni, röntgenre is, ha nem akarsz 2 hónapot várni így hirtelen a legszebb a ct és az mr :)))))
Törölt felhasználó 2017. 04. 02. 17:20
Előzmény: #42  gambadoro
#43
mert ott nincs semmi halapenz
gambadoro 2017. 04. 02. 16:36
Előzmény: #23  _Bekre_Pal_
#42
a képalkotás az egyik legjobban fizetett amúgy
gambadoro 2017. 04. 02. 16:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#41
tudom, nehéz ezt megérteni a fidesz LIBSISZOCI kedvesem kisztitkárok párttitkárfattyak szdsz ifjúsági tagozat te miről beszélsz??:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ts3 2017. 04. 02. 16:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#40
Kisgyerek, 7 éve a fidesz árulja a hazát most éppen púúúútyinnak. Védjük meg az országot Moszkvától. Támogatod?
Törölt felhasználó 2017. 04. 02. 13:47
Törölt hozzászólás
#39
ts3 2017. 04. 02. 13:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#38
"Öreg gondolom valami DK-s klikkhez tartozol," Kizárt, hogy gondolkozol. Fideszben tilos gondolkodni.
ts3 2017. 04. 02. 13:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#37
Ébresztő kisfiam, 7 éve a fidesz árulja a hazát most éppen púúúútyinnak. Védjük meg az országot Moszkvától. Támogatod?
Törölt felhasználó 2017. 04. 02. 13:43
Törölt hozzászólás
#36
Törölt felhasználó 2017. 04. 02. 13:41
Törölt hozzászólás
#35
ts3 2017. 04. 02. 13:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#34
Kezdesz kibújni mint szög a zsákból, fika nick. Mi volt az előző nicked?
-pny 2017. 04. 02. 13:38
Törölt hozzászólás
#33
ts3 2017. 04. 02. 13:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#32
"Az EU-s pénzt meg azért használják mindenhol elég szarul fel, mert jórészt be van szabályozva, hogy mire lehet és ne gondold, hogy összeesküvés mentes nyugati barátaid megengednek konkurenciát építeni a saját brandjeiknek belőle." Ja, még az is be van szabályozva, hogy csak fideszközeli cégek költhetik el az EU-s pénzeket, a túlárazott projektek keretében, esetleg vadészházra saját lakás céljából :))
Törölt felhasználó 2017. 04. 02. 13:36
Törölt hozzászólás
#31
ts3 2017. 04. 02. 13:34
Előzmény: törölt hozzászólás
#30
Látom sértődős vagy fiacskám.
Törölt felhasználó 2017. 04. 02. 13:32
Törölt hozzászólás
#29
ts3 2017. 04. 02. 13:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#28
Jól van na fater, nyugodj meg, nem bántom neked tovább a fideszkédet.
Törölt felhasználó 2017. 04. 02. 13:08
Törölt hozzászólás
#27
ts3 2017. 04. 02. 12:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#26
""hosszú távú gondolkodást" - nemzeti szempontból értettem ha valaki nem hisz vagy nem akar nemzetben gondolkodni csak egyéni szempontból és csak anyagi dimenzióban, akkor el kell menni a legmagasabb élet színvonalú országba és vita lezárva." Meséld mér el, te hogyan gondolkodsz nemzetben? És látsz e most magyar politikust aki nemzetben gondolkodik? Egyébként te lyukadsz ki mindig az anyagi kérdésekre. Sok fiatal nem anyagi megfontolásból megy el, hanem a gyerekének szeretne biztos, nyugodt jövőt, ami jelenleg Magyarországon az átlag magyarnak szinte lehetetlen. "A kivándorlás mértéke - bár látom nagyon nem akarod érteni - nagyjából kormányfüggetlen." Legalább is a fidesz ezt szeretné ha elhinnék az emberek. "Szerintem ha a Jó Isten kormányozna, akkor is kb ennyi lenne +/-10%." Elég ha nem tolvajok kormányoznak, és máris sokkal jobb élet lenne itt. "Ez egy jól felfogott nyugati stratégia - jobb kelet európaiakkal feltölteni a gyárakat, mint analfabéta bigott afrikai és arab bevándorlókkal." Nem túl komoly összeesküvés elméletet gyártottál. Aki mijaf@szért fogadnak be annyi migránst? " ÉS még egyszer én azt mondom ne úgy fogjuk fel ezt a kis EU-s pénzt, hogy mekkora kegy hanem mint minimális ellenszolgáltatás azért a munkaerőért, amit a TE! adódból nevelünk/tünk fel és a TE! nyugdíjadat nem fogja fizetni." Az EU-s pénzt teljesen rosszul használjuk fel. Életképtelen vállalkozásokat ezreit életben tartjuk ha jó kapcsolati tőkével rendelkezik a fidesz felé. Az életképes vállalkozásokat akiknek nincsenek kapcsolataik tönkretesszük. Jelenlegi felhasználása az EU-s pénznek, igazából több kárt okoz mint hasznot az ORSZÁGNAK, de nem tolvajoknak. "mit a TE! adódból nevelünk/tünk fel és a TE! nyugdíjadat nem fogja fizetni." Ezért nem kellene elcseszett tolvaj országot építenie a fidesznek már 7 éve. "Ha te ennek örülsz és annak drukkolsz minél többen menjenek el és mekkora okosság, hogy elmennek akkor sajnállak." Én meg téged sajnállak ha olyan gondolatokat vetítesz ki rám, amik inkább a te gondolataid. (olvass utána, hogy megismerd önmagad: projekció) "Én azt mondom szerintem ezt nem kéne a nyugatnak ingyen adnunk, ha kell adminisztratív eszközökkel a felnevelés költségét az egyénen keresztül érvényesíteni kell." És evvel mit oldottál meg? SEMMIT. Gratulálok neked. :))))) Szinte minden gondolatod a pénz körül jár. Már megint csak valakitől pénzt hajtanál be.
Törölt felhasználó 2017. 04. 02. 12:31
Törölt hozzászólás
#25
SREd 2017. 04. 02. 12:13
Előzmény: #8  kardkovacsi
#24
A kivándorlás leginkább azért gyorsult fel 2009-2010-től, mert akkor szűnt meg a legtöbb célország esetében az a derogáció, amivel éltek a 2004-ben csatlakozott tagok esetében, hogy ne áramoljanak oda tömegesen a KKE-i munkavállalók. A külföldi munkavállalás a sokbilliós kalkulálgatásokkal szemben nem egyértelműen káros, több okból: -a kinti tapasztalatok egy része hazaáramlik a személyek nélkül is-sokan hazautalják a kinn megszerzett jövedelmük egy részét a családjuknak-ugyan láttam én is statisztikákat, hogy milyen arányban mondták a kimenők, hogy nem térnek vissza, és a készítőik készen lettek volna a fejükre is megesküdni, hogy ez pont így is lesz, de módosító körülmények bármikor felléphetnek, pl elegük lesz a kinti migránsdédelgetésből; kellően megszedik magukat ahhoz, hogy abból itthon is jól boldoguljanak; kedvező üzleti lehetőséget találnak a két ország között; vagy 45-50-60 évesen már nem találnak munkát odakinn, és tisztában vannak azzal, hogy idehaza a félretett pénzükkel és nyugdíjmegtakarításukkal többre fognak menni.Ezeket figyelembe véve, az ország szempontjából is helyesen teszi/tette az aki, az itteni munkanélküliséggel szemben a kinti munkát vállalj/ta. Most pedig már itt is munkaerőhiány alakul ki, ami felfele húzza a béreket, és sokan tudják, hogy mindenhol jó, de legjobb otthon.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 04. 02. 12:05
Előzmény: #18  gyula1971
#23
röntgenorvos mennyi hálapénzt kap?
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 04. 02. 12:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#22
szerintem számold bele a túzok és árvalányhaj eszmei értékét is
Törölt felhasználó 2017. 04. 02. 10:17
Törölt hozzászólás
#21

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek