Topiknyitó: Portfolio 2017. 03. 05. 17:11

Párttá alakul és indul a választásokon a Momentum Mozgalom  

Ugrás a cikkhez
A Momentum szombati közgyűlésén hivatalosan is döntöttek arról, hogy párttá alakulnak és elindulnak a választásokon. A név nem változik, maradnak Momentum Mozgalom - számolt be a 24.hu vasárnap. A portál cikke szerint az elnöki posztért egyedül...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=245017
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-pny 2017. 03. 07. 12:12
Törölt hozzászólás
#100
BudFox
BudFox 2017. 03. 07. 12:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#99
Erre gondoltam :

Egy ajánlatot akarok neked adni és NagyBarnaMacinak akkor...

Ha nem írkáltok tovább baloldali propagandát, nem linkelitek be többet a Fideszt ócsároló cikkeket...
Nem szidjátok a Fidesz intézkedéseit.

Akkor én sem írok többet a Fideszről..
nem írok a kormányoldalról.
Nem ócsárolom a baloldalt, nem véleményezem a baloldali dolgokat, nem
véleményezem amit a kormány tesz most.

Támogassuk a Momentum -ot.
Adjunk egy esélyt ennek az új pártnak hogy bekerüljenek, aztán majd meglátjuk.

Mit szóltok hozzá ?
sasa44 2017. 03. 07. 12:09
Előzmény: #88  salve
#98
"az pedig tény, számtalan bizonyíték van rá, hogy 1988-as megalakulásától kezdve a fideszeseket - függetlenül attól hogy korábban miylen kiszesek és vagy párttagok voltak - zaklatta az állampárt és annak belbiztonsági szolgálata."

Lássuk a tényeket és bizonyítékokat tőled is.
peter_s 2017. 03. 07. 12:06
Előzmény: #86  salve
#97
Ja, ez így megy, hogy a Fidesz kommunistázhat olyanokat, akik 1990 után születtek meg mindenkit, akit akar, amikor meg a fideszeseket komcsizzák KISZ-es, MSZMP-s háttérrel, akkor meg elő kell állni a bizonyítékokkal? Vicces fiúk vagytok mondhatom. Pl. amikor a fideszes tábor lekomcsizta azokat az iskolásokat, akik részt vettek a Pukli-féle tüntetésen,arra milyen bizonyítékokat tudtak mutatni, hogy 16-20 éves fiatalok milyen szolgálatot tettek az állampártnak? Meg sem születtek akkor!
ts3 2017. 03. 07. 12:05
Előzmény: #1  Portfolio
#96
Hajrá Momentum, vesszen a fidesz.
Szolnok, március 11. Újabb csoportterápia lesz fidesz trolloknak.
-pny 2017. 03. 07. 12:05
Törölt hozzászólás
#95
Vazsmegyei 2017. 03. 07. 12:01
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#94
Na akkor indulhatsz mert sok a propagandád, annál kevesebb, ami ahhoz kell.

Észnélküli baromság.
-pny 2017. 03. 07. 12:00
Törölt hozzászólás
#93
sasa44 2017. 03. 07. 11:58
Előzmény: #86  salve
#92
A választ az ügynöklistákból kiolvashatod.
bigyula 2017. 03. 07. 11:57
Előzmény: #86  salve
#91
"be kell róla akkor mutatni egészen konkrét bizonyítékokat arról, hogy milyen szolgálatokat tett a kommunista állampártnak. ha nem tudsz ilyeneket przentálni, akkor csak habosítasz, hiteltelenül"

Légyszi konkrét bizonyítékokat Gyurcsányról is. Az, hogy vezető volt a KISZ-ben, az nem bizonyíték, mert belülről bomlasztotta a rendszert. :)
Törölt felhasználó 2017. 03. 07. 11:54
Előzmény: #86  salve
#90
Szerintem sem hitt a kommunizmusban csak hasznot remélt magának a Kisz-tagságból (azért az egyetem már nem gimnázium, ott már felelősen dönt az ember).
BudFox
BudFox 2017. 03. 07. 11:53
Előzmény: törölt hozzászólás
#89
Én sem kötődöm semelyik párthoz , é is leírtam korábban....én a kommunistákat urtálom, illetve annak utódjait, a korábban leírt családi események miatt is..
akkor én is :
És ez sem titok (leírtam már párszor korábban), íme kikre szavaztam:

'94 -ben még nem szavazhattam :-)
'98: Fidesz, kopogtatócédulát az FKGP -nek
2002: Fidesz , kopogtatócédulát az FKGP -nek
2006: Fidesz,
2010: Fidesz
2014: Fidesz

Na, mi a véleményed az ajánlatomról ?
salve 2017. 03. 07. 11:53
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#88
vagy valóban belülről akarta bomlasztani - erre jópár konkrét példát is ismerünk. az pedig tény, számtalan bizonyíték van rá, hogy 1988-as megalakulásától kezdve a fideszeseket - függetlenül attól hogy korábban miylen kiszesek és vagy párttagok voltak - zaklatta az állampárt és annak belbiztonsági szolgálata. megfigyelték őket. és a megfigyeltetők között ott voltak a masi Mszp ma már csak héttérvezetői, illetve maga Gyurcsány és Bajnai is, akik viszont felsővezetői voltak a Kisznek. süket dumát tehát nem én nyomok itt hanem -pny és elvbarátja
-pny 2017. 03. 07. 11:48
Törölt hozzászólás
#87
salve 2017. 03. 07. 11:43
Előzmény: #71  sasa44
#86
be kell róla akkor mutatni egészen konkrét bizonyítékokat arról, hogy milyen szolgálatokat tett a kommunista állampártnak. ha nem tudsz ilyeneket przentálni, akkor csak habosítasz, hiteltelenül. tehát: várjuk a "kommunista" Orbánt leleplező bizonyítékokat!
BudFox
BudFox 2017. 03. 07. 11:42
Előzmény: törölt hozzászólás
#85
Na megvagy :-)

Egy ajánlatot akarok neked adni és Macinak akkor...

Ha nem nyomjátok tovább a baloldali propagandát, nem linkelitek be többet a Fideszt ócsároló cikkeket...

Akkor én sem írok többet a Fideszről..

Támogassuk a Momentum -ot.

Énnekem mindegy...akkor szavazok erre az új pártra jövőre...nekem nagyjából itt tellett be a pohár a Fidesszel hogy tegnap ki kellett fizetni megitn 34.000 -et a két pénztárgép "felülvizsgálatáért".

Évente kell fizetni ezt a pénztárgép felülvizsgáltatot, és mit vizsálnak felül ? semmit...csak ráragasztranak egy matricát... Az Állam bocsátotta ki a gépeket...mit kell azon felülvizsgálni ? hiszem állandóan mennek az adatok a NAV -ba online...

A papírpénzt se kell bevinni az MNB -be minden évben hogy felülvizsgáltassam...

szóval nekem most egy kicsit elég a Fideszből...mondjuk pályázaton meg nyertem 2.5 milliót a családi házra...mondjuk adhattak volna 3.5 milliót. de maximum 2.5 millióról szólt a dolog...

Szóval mit szóltok az ajánlathoz....

Én nem kötődöm afideszhez, mint azt sokan gondolják...
Csak az a kérdés hogy Pénznyelő és Maci kötődik -e a baloldalhoz ?

Ha nem akkor elfogadjátok az ajánlatomat.

a labda most nálatok pattog. :-)
Törölt felhasználó 2017. 03. 07. 11:37
Előzmény: #62  salve
#84
Hagyjuk már ezt a süket dumát. 1984 óta dolgozom, nem léptem be a pártba és nem is unszolt senki, hogy lépjek be. Aki belépett az vagy hitt benne vagy karrierista volt.
kukutyinbenko 2017. 03. 07. 11:34
Előzmény: #75  negevhero
#83
Támogattak vóna téged, tán meglenne a nyóc elemi. Mindenki jobban járt volna mint a szobrokkal...
salve 2017. 03. 07. 11:32
Előzmény: #70  sasa44
#82
ismétlem: 1. nem az az érdekes hogy kinek myilen tisztsége volt vagy sem (én pl. zsintén beléptem a Kisz-be de csak azért hogy ne lógjak ki a sorból- de volt egy osztálytársam a gimiben aki egyedüliként nem lépett be, neki az apja lelkész volt de emiatt nem érte végülis semmi retorzió), hanem az, hogy mit tett konkrétan. tehát: konkrétumokat hozzál! anélkül csak habot versz, zéró hitelességgel! 2. jó lenne ha nemcsak a hvg.hu-n és hasonló szélsőbalos portálok cikkei alapján, hanem hiteles forrásból is megerősíthetőek lennének ezek az információk. hogy kinek myilen tisztsége volt konkrétan (merthogy nettó hazugságok tömkelege is megjelent már a sajtóban pro és kontra ezerszer). "A gyurcsán(y)i vitaestből is láthattuk, hogy az ifjúkommunisták nem a háborúra, inkább a túlélésre készültek. Újabb – az iratban meg nem nevezett – ismerősre bukkantunk a jelentés 18. oldalán: Bajnai Gordonra: „Információ szerint szervezés alatt áll egy „Unió a Demokratikus Szocializmusért” nevű ifjúsági politikai szervezet, amely (nem tisztázott) célja az MSZMP politikai célkitűzéseivel való egyetértés. Az Egri Tanítóképző Főiskola KISZ Bizottsága nyilvánosságra fogja hozni az Unió programját. Öt hallgató belépését követően már (ez ügyben fórumot fognak tartani február 8-án) a jelentést cím, személyi szám feltüntetésével meg kell küldeni a KISZ KB-nak. A főiskolán a KISZ működése már amúgy is formális”.Később kiderült, hogy a hamar kiszenvedett Unió ügyvivője Bajnai Gordon – ki más? – volt, a KISZ-utód Demisz „megreformálására” született szervezet (lásd még: Gyurcsány Új Nemzedéke) még 1989-ben megszűnt. Érdemes megnézni a fiatal, bajuszos Bajnaival készült ’89-es interjút, amit a szervezet megszűnésekor készítettek. Arra a kérdésre, hogy mit csinálnak a KISZ-vagyonból kapott „legalább másfél-kétmillió forinttal”, esetleg „átmentik-e az értékeket”, Bajnai természetesen nemmel felelt. „Nem, semmiképpen, nem tartanám szimpatikusnak” – mondta. Állítása szerint azt tervezték, hogy inkább létrehoznak egy alapítványt, amiből minden hallgató alanyilag profitál, mindenféle “ideológiai megkötöttség nélkül“. Igazán szép, reformer gondolat! (Lábjegyzet: Az ügyészség tavaly indított pert a Demisz megszüntetéséért, a gyanú szerint a mintegy hárommilliárd forintos KISZ-vagyon törvénytelenül “szállt” a szervezetre, hiszen elnöke elismerte: a Demisz nem jogutódja a KISZ-nek. Még szerencse, hogy legalább a megreformálása jól sikerült)."
link
-pny 2017. 03. 07. 11:32
Törölt hozzászólás
#81

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek