Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
libasbukta
libasbukta 2019. 08. 30. 22:00
Előzmény: #33396  Ford Fairlane
#33400
te azt állítottad, hogy széles azért hülye, mert nem adta el az ikarust a mercedesnek, és a csehek milyen okosak, hogy a skodát eladták 
én meg csak finoman jeleztem, hogy ballib uraság akkorát téved a skoda eladásával kapcsolatban, mint egy ház
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2019. 08. 30. 22:00
Előzmény: #33394  libasbukta
#33399
Ki beszélt itt gyurcsányról?Én nem. Már megint olyat akarsz rámerőltetni amit én nem is említettem.Tipikus fideszes agyhalott szöveg.
libasbukta
libasbukta 2019. 08. 30. 21:59
Előzmény: #33395  Ford Fairlane
#33398
mert a drága balliberális haverjaid hagyták tönkremenni a 90-es években az ikarust, amikor kiesett a teljes keleti kereslet
te ballierális közeli kérdezd már meg simor andrist vagy bauer tomit, hogy ugyan ez mi a szarra volt jó
vagy mondjuk az azóta is prosperáló ganz villamosságot miért kellett a cseheknek privatizálni?
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2019. 08. 30. 21:58
Előzmény: #33393  libasbukta
#33397
Jaja a buták mennek sportolni a többieknek meg lesz eszük és mennek külföldre.
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2019. 08. 30. 21:57
Előzmény: #33393  libasbukta
#33396
Még mindig csak a Skoda autóról beszéltem. Szövegértelmezés általonos iskolai tananyag.Ülj le egyes.
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2019. 08. 30. 21:55
Előzmény: #33388  libasbukta
#33395
Meg különben is te fidesz közeli vagy. A Széles is fidesz közeli. Kérdezd már meg, hogy miért nem gyárt Ikarust. Miért nem teremt munkahelyeket, miért nem teremt hozzáadott értéket?A nagy népnemzeti magyar aki kiszolgálhatná a városok tömegközlekedését, az ország buszmegrendeléseit. Sőt exportra is termelhetne. Miért nem teszi ezt akkor sem, amikor kedvenc kebelbarátai vannak hatalmon akiktől minden pénzt megkaphatna?Hát milyen népnemzeti mély magyar az ilyen?Ja, hogy nincs szakértelem, nincs teheteség és nincs innováció! 
libasbukta
libasbukta 2019. 08. 30. 21:55
Előzmény: #33389  Ford Fairlane
#33394
szerinted gyurcsány és gyurcsányné az underwood házaspár menti a demokráciát
de ettől a fidesznek van majdnem 3 millió aktív szavazója, a baloldalnak pedig egyetlen egy hiteles embere sincs
libasbukta
libasbukta 2019. 08. 30. 21:53
Előzmény: #33390  Ford Fairlane
#33393
na látom iskolai informatika órához is annyira értesz, mint a skoda konszernhez :)
libasbukta
libasbukta 2019. 08. 30. 21:51
Előzmény: #33389  Ford Fairlane
#33392

A Škoda Holding felépítése[szerkesztés]
  • Škoda Power a.s.[4] – Energetikai berendezéseket (gőzturbinákat, hőcserélőket, kondenzátorokat, atomreaktorokat) gyártó vállalat, központja Plzeňben található.
  • Škoda Power Pvt. Ltd. – A Škoda Holding erőművi berendezések gyártásával és telepítésével foglalkozó indiai vállalata, amely Delhiben működik.
  • Škoda Jinma Turbine Ltd. – A Škoda Holding és a kínai Guangzhou Guangzhong Enterprise Group Corporation közös vállalata, amely gőzturbinákat és egyéb erőművi berendezéseket állít elő.
  • Škoda Transportation s.r.o.[5] – Közlekedési eszközök (villamosokmotorvonatokmetrószerelvényekvillamosmozdonyok) gyártásával foglalkozó vállalat, központja Plzeňben van.
  • Škoda Electric s.r.o. – Trolibuszok, elektromos motorok és vezérlőberendezések gyártásával foglalkozó vállalat, Plzeňben működik.
  • ČKD Vagonka – Dízel és villamos motorvonatok gyártásával foglalkozó vállalat, Plzeňben működik.[6]
  • Škoda Ostrov s.r.o. – Trolibusz alkatrészeket előállító plzeňi vállalat.
  • VÚKV a.s. – Prágában működő cég, amely vasúti járművek tervezésével, fejlesztésével és tesztelésével foglalkozik.[7]
  • Sibelektroprivod – A Novoszibirszkben működő vállalat a keleti piacokra készülő trolibuszokhoz, villamosokhoz és motorvonatokhoz gyárt elektromos hajtás-rendszereket.
  • Ganz– Škoda Közlekedési Zrt. – A budapesti székhelyű cég, amely trolibuszokat gyárt. A céget a csődbe ment Ganz–Transelektro felvásárlásával hozta létre a Škoda.

teccik érteni? semmi köze a skoda holdingnak, ami CSEH TULADJON, a SKODA AUTO-hoz ami a VW konszernhez tartozik?
teccik érteni?
teccik érteni?
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2019. 08. 30. 21:49
Előzmény: #33389  Ford Fairlane
#33391
 Skoda alkatrész VW cikkszámon fut és NEM Skoda cikkszámon
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2019. 08. 30. 21:48
Előzmény: #33388  libasbukta
#33390
Talán több informatika órát kellene tartani és kevesebb tesiórát.Mindjárt nem hülyülne el a magyar.De nem ez a cél. A cél az elhülyülés.
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2019. 08. 30. 21:46
Előzmény: #33387  libasbukta
#33389
A Skoda VW tulajdon, az Skoda alkatrész VW cikkszámon fut és Skoda cikkszámon. Ha a 90-es évek elején a VW nem veszi meg a Skoda autót akkor ma már nincs Skoda autó. Tetszik érteni?Nem véletlen, hogy a csehek szeretnének már a VW-én kívül lenni, de a VW ezt nem engedi.Tetszik érteni?  
Lázár, Szíjjártó, Varga, Gulyás. ezek mitől hiteles emberek?Lézer Lázár ? A Vadászházával?Szíjjártó ?  A kormánynak van lehetősege a az üzemanyagok jövedéki adójának csökkentésre. Nyilatkozta Szíjgyártó 2009-ben. Nem értem, hogy akkor azóta miért növelték és miért nem csökkentették?Varga ? 2013 óta haknizik a személyi jövedelemadó egyszámjegyűvé tételével. 6 év kevés volt, hogy betartsa a szavát.Gulyás?  Az egy senki.
libasbukta
libasbukta 2019. 08. 30. 21:34
Előzmény: #33384  Ford Fairlane
#33388
Ez nem igaz, attól, hogy a baloldal közeli "szakervezetekkel" nincs diskurzus. Mondjuk ezek a szervezetek egyébként nem is képviselnek érdemi álláspontot, csak ha a kormány A-t mond akkor ők B-t. Mer őőőők éételmiség.
libasbukta
libasbukta 2019. 08. 30. 21:33
Előzmény: #33382  Ford Fairlane
#33387
A Skoda az egy olyan nagy cégcsoport, mintha azt mondom, hogy Csepel művek. És akkor te elkezdenéd mondani, hogy már nem is gyártanak biciklit.
Legalább a wikipédián nézz már utána, hogy mi az a skoda.
Inkább a kedvenceinek kell aggódni, hogy egy ilyen finomhangolt gyűlöletgépezet, ami abból él hogy óóóóórbánegyghecciiiiii és 1 millió embert hergel megszűnik, akkor majd mit mondanak. A jobboldal tud egy halom jobboldal számára elfogadható politikust jelölni. Lázár, Szíjjártó, Varga, Gulyás. Ezzel szemben a baloldal 1 azaz egy hiteles figurát nem tud mondani.
sanka 2019. 08. 30. 21:33
Előzmény: #33382  Ford Fairlane
#33386
Már látnám!!
sanka 2019. 08. 30. 21:32
Előzmény: #33361  Phylaxa
#33385
Lol, fidesznek programja ,az  mi ?!!
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2019. 08. 30. 21:29
Előzmény: #33381  libasbukta
#33384
Tudod vannak szakterületek és sajnos Magyrországon senki meg nem kérdezi az adott területen lévőket, hogy mi lenne a jó. Nincs párbeszéd. Az van amit a dakota főnök kigondol aztán irány szemellenzővel a szakadék felé.
Törölt felhasználó 2019. 08. 30. 21:27
Előzmény: #33373  Phylaxa
#33383
Na de Viktor azt mondta, hogy ne figyeljünk arra, amit mond.
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2019. 08. 30. 21:27
Előzmény: #33380  libasbukta
#33382
1. A Skoda autó a VW tulajdona. Ha nem adják el a csehek, akkor ma az sem létezne. 2. Nekem nincsenek balliberális kedvenceim. Neked lehet van egy gazdád. Mondjuk az az ember ha elpatkol akkor úgy dől össze a pártja, az illiberális kommunista pártja, mint egy lágy szellőtől egy kártyavár."hallani sem akartak hazai iparról"Én nem vagyok meggyőződve, hogy most olyan erők lennének kormányon, akik hazai iparról hallani akarnának.Inkább, valami mutyi ipar van jelenleg Magyarországon, aki térdel meg nyal az iprakodhat bármiben.
libasbukta
libasbukta 2019. 08. 30. 21:23
Előzmény: #33379  Ford Fairlane
#33381
bármilyen eltorzult arú DK nyugdíjas képes azt ordítani, hogy óóóókataásegéssgügy
de hogy konkrétan mit akartok csinálni az oktatással arról nagy a csend

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek