Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 06. 25. 08:57

Norbi Update Nyrt.  

Itt a BÉT megmentője... :)

link



(Vagy ez már tényleg a vég...?)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bevandorlo 2015. 11. 09. 10:40
Előzmény: #3819  totoro
#3820
A rosszhiszeműségről avagy az Egyszeri szálhámos észjárásáról : Ha sikerül a részvénykibocsátás a teljes mennyiségre az 1-1,2 milliárdot tesz tisztán a zsebükbe. Ezután hagyják nyugodt szívvel összedőlni a céget.Pechükre még a funoktól sem tudtak ennyit összeszedni sőt a min. jegyzésre sem, ekkor jött a strómanon keresztüli jegyzés. Nóbi a hedonista , túlságosan éhes fajta , akit a betegsége, még inkább a mának élés, gátlástalanság irányába lökött.
totoro
totoro 2015. 11. 05. 11:11
Előzmény: #3817  Bekre_Pal
#3819
Azért plumoza is mond valamit. A jegyzéskor ígéretek voltak (x országban nyílnak üzletek stb.), amik nem teljesültek, és nem is lett megmagyarázva, hogy miért nem. Lehet hogy direkt kamuztak, de azt egy bíróság előtt bizonyítani majdnem lehetetlen. Ez van, észnél kell lenni.
Törölt felhasználó 2015. 11. 05. 10:54
Törölt hozzászólás
#3818
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 11. 05. 10:46
Előzmény: #3812  totoro
#3817
az ilyesmibe fektetés ellen a hülyeség csökkentésével lehet védekezni, nem hatóságokkal
plumoza 2015. 11. 05. 10:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#3816
Kicsit félre érted,ha kockáztatok befektetek és nem jön össze az az én saram bukok és kész. De részvénykibocsájtáskor hamis információkat adtak melyek nem valós helyzetbe tüntették fel a cég leendő jövőképét. Ez egy kicsit aggályos.Ezen nem is szeretnék vitatkozni,mert amúgy mindenhol akkor az folyt hogy erőssen túl értékelt a kibocsálytási ár,aki még is belevágott vessen magára. Én csak azt akarom mondani hogy lehetne ezen a két bohócon fogást találni ,ha akarna valaki.
Tibi0002 2015. 11. 05. 10:35
Előzmény: #3810  detre
#3815
A tőzsdének több más mellett 2 fontos funkciója van. Az egyik, hogy üzletrészek adásvételét viszonylag kényelmesen bonyolíthassuk le. Ezt tesszük a már tőzsdén lévő cégeknél.
A másik funkció pedig új tőke bevonása bármilyen vállalkozáshoz. Ez utóbbiak egy része soha nem váltja be a hozzá fűzött reményeket.
A kibocsátási anyagban oldalakon keresztül sorolják fel a kockázatokat, és aki ezt nem volt képes elolvasni, az felelőtlenül döntött.

Ezzel nem védem az Update-t, csak egy tárgyilagos véleményt fogalmaztam meg.
(Még a bevezetés előtt én is írtam egy blogbejegyzést, ahol adatokkal és modellekkel támasztottam alá a veszélyeket.)
thomasss
thomasss 2015. 11. 05. 10:32
#3814
... senkinek nem tartottak pisztolyt a fejéhez hogy jegyezzen Norbit.,ha pedig be van ragadva ( bc, Questor) és nem tudja eladni, akkor sincs esélye a pernél hogy nyerjen..
oldmeg 2015. 11. 05. 10:32
Törölt hozzászólás
#3813
totoro
totoro 2015. 11. 05. 10:16
Előzmény: #3809  plumoza
#3812
A hatóságuk maguktól nem fognak semmit csinálni. Ha a részvény jegyzők közül nem kezd valaki pereskedni, akkor nem lesz semmi következménye, és ha perel, az se biztos, hogy nyer, mert bizonyítani a rosszhiszeműséget nagyon nehéz.
plumoza 2015. 11. 05. 10:11
Előzmény: #3810  detre
#3811
Ezt a tömeget ,amelyre gondolsz csak egy módon lehet megvédeni az ilyen fajta megtévesztő ,az emberek egészségét kockáztató,saját anyagi helyzetüket előtérbe helyező emberektől,ha a hatóság el látná a feladatát és példát statuálva elítélné őket. Akik őket követik azok sajnos azért nem létják át a helyzetet mert kiszolgáltatott helyzetbe vannak, vagy érzelmileg ,vagy lelkileg és többnyire anyagilag is. Ez a két bohóc ezt tudva ezt ki használja. Szerintem is Lajcsi mellet a helyük,de ami késik az nem múlik.Legfőképpen azért mert játszonak mások egészségével,úgy hogy egészségtelen alapanyagokból készített termékeket egészségesnek aposztrofálnak.
detre 2015. 11. 05. 09:47
Előzmény: #3809  plumoza
#3810
Minden szavaddal egyetértek.Lajcsi mellett a helye a párocskának. Kérdem én ,hogyan lehet azt a tömeget önmagától megvédeni, akik döntéseiket, a nyílvános tényadatok , és a józan ész diktálta logika ellenére, érzelmüktől, hitüktől vezérelve hozzák meg ?

És itt a következő IPO-lehúzó a DH: !!!!

értsd Duna House
plumoza 2015. 11. 05. 09:18
Előzmény: #3808  Tibi0002
#3809
Az egész cég egy NULLA . Két bohóc szélhámos mindíg, magaelőtt görgetett hazugságok tartják életbe. Ugy fest a dolog nm sokáig már. Megjegyzem az egész szerintem kimeríti a csalás büntett fogalmát,mellete az egészségügyi tanácsaikkal ,melyeket az érdekeik szerint adnak a hívőknek, kimeríti a kuruzslás fogalmát.Az Agassival való részvényvásárlás mely megvezetés volt,kimeríti a befektetők félre vezetése fogalmát. Nem tudom még a hatóságok miért nem ráncigálták bíróság elé ezt a két embert, Véleményem szerint a befektetőknek jogábba álna visszakérni a részvénybe fektetett pénzüket, mert hamis információval ösztönözték őket részvényjegyzésre,gondolok itt Agassira és a 10 orszába való terjeszkedésre,melyből semmi nem lett,és még csak ez irányú komoly lépéseket sem tesznek.
Tibi0002 2015. 11. 05. 08:56
Előzmény: #3802  Törölt felhasználó
#3808
Akkor amit a jelentésben láttam, hogy az export értékesítés 0 azaz nulla forint öszegű, nem egy technnikai adat, hanem tényleg 0?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 11. 05. 08:54
Előzmény: #3805  Törölt felhasználó
#3807
dear éva you have szoptad this meg
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 11. 05. 08:52
Előzmény: #3803  Törölt felhasználó
#3806
ejnye, hogy fog így folytatódni a tegnapi 5 forintos rally?
Törölt felhasználó 2015. 11. 05. 08:50
Előzmény: #3803  Törölt felhasználó
#3805
Update1 UK Dear Eva, This facebook page is no longer affiliated with Update1 in Hungary. May we kindly ask you to direct your questions to them. Thanks!
6 órája
link
Törölt felhasználó 2015. 11. 05. 08:49
Előzmény: #3803  Törölt felhasználó
#3804
Eva Kecskemeti Hello, I ordered some items from the online store last Wednesday and I still haven't got the package. I have emailed twice to your customer service team but no reply at all. Could someone please help me with this or give me a phone number what I can call regarding this issue because I'm getting worried. My money was taken but I have got nothing for it. Thank you for your help.
Tetszik · Válasz · 12 órája
Update1 UK
Update1 UK Dear Eva, This facebook page is no longer affiliated with Update1 in Hungary. May we kindly ask you to direct your questions to them. Thanks!
Törölt felhasználó 2015. 11. 05. 08:48
Előzmény: #3802  Törölt felhasználó
#3803
link
We are currently having technical problems with the payment system, placing orders is not possible. Sorry for any inconvenience caused.
Törölt felhasználó 2015. 11. 05. 08:45
#3802
az uzlet mar napok ota zarva van, a webshop sem uzemel, az angol partner ma adta meg a tajekoztatast, miszerint az update1 uk oldal nem tartozik tobbe az update csoporthoz, a vasarlokat a magyar oldalra kuldik. Ekozben norbi azt mondja, hogy technikai atalakitas zajlik
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 11. 03. 18:48
Előzmény: #3798  watson
#3801
köszönöm, hogy megosztottad ezt a cikket, nehéz lesz ennél baromabb baromsággal újságírónak előrukkolni egész novemberben :)

elképzelem, mennyit mulatott a cikkíró ekken a röpke anyagocskának az írása közben

Topik gazda

wannabe
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek