Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bonti
bonti 2026. 06. 09. 16:37
Előzmény: #305920  Nesztee
#305980
Nem lehet mindig nyerni. Pénteken én is égettem pénzt. :( Dobosnak irtam, hogy milyen hónapom volt. 
bonti
bonti 2026. 06. 09. 16:33
Előzmény: #305911  csdobos
#305979
Halihó!
Pénteken én is megégettem magam. Az utóbbi egy hónapban volt pluszban +5%, +3% meg +1%. Erre múlt héten pénteken elkezdtem belevenni az esésbe. Így -4% sikerült a hétre összehozni. Szóval a havi teljesítmény kb. +5% lett. Ami megfelel a heti 1% és örülök. Tudom mi volt  a hibám, igyekszek tanulni belőle. Olvasgatom a fórum, de már nem szoktam beírni. Főleg azért, már igen, vannak rossz döntéseink és akkor megjelennek a kárörvendők. Azok meg nem hiányoznak. Szóval követem az elevet, hogy long van. Hétfőn és ma már megindult a korrekció. Tavaly nyáron is így volt. Egy nap alatt egy havi minusz az index-ben és egy hét alatt visszaszedte. Most nekem már a -4%-ból 2 visszajött. Lehet, hogy hagyom a francba. Majd látom. Én tényleg mindenkinek sikeres hetet kívánok. 
tom122 2026. 06. 09. 16:29
Előzmény: #305977  ktamask
#305978
az szerintem 25000 re tart ,már mint a DAX,igaz a Brentnek meg fordulnia kellene long irányba
ktamask 2026. 06. 09. 16:24
#305977
Dax short 24690 Tihanyról :)
tom122 2026. 06. 09. 16:23
Előzmény: #305975  ktamask
#305976
ja,szint úgy :) van ott egy támasz,vissza húzhatják
ktamask 2026. 06. 09. 16:20
#305975
Nq 500-350 zarva
tom122 2026. 06. 09. 16:07
#305974
29000 köré lejöhetne NQ , ellenállásnál van és holnap jön a piac mozgató adat nem valószínű ,hogy tovább engedik,ha fellfele nyomnák ami simán lehet hiszen beszakadó hetese van nem kell tovább szakadnia a héten simán lehet long gyertyája hetesen nézve,de egészséges lenne ha támaszról indulna felfele,holnap
ktamask 2026. 06. 09. 15:53
#305973
29700-29600-29800 hogyne.
csdobos 2026. 06. 09. 15:22
Előzmény: #305971  ktamask
#305972
13.-tól már csak 6%-os lesz a FIX MÁP..
ktamask 2026. 06. 09. 15:11
Előzmény: #305968  dniel
#305971
1 nap aggódnak.
Utána meg +900.
Ha 1* aggódnak utána is aggódniuk kellene.
A valódi logika: izmos realizálast kellett csinálnia robotkának
dniel
dniel 2026. 06. 09. 14:18
Előzmény: #305952  Cicamisi
#305970
meg megeshet az is... holnap CPI meg borithat 
Pipacs20 2026. 06. 09. 14:17
Előzmény: #305965  csdobos
#305969
én meg elpojácáskodtam: stoppot akartam beállítani, erre eladtam. :( Pedig már egész jól nézne ki és nagyon kellett volna a jó irány, h. leépítsem a mínuszos TS122-imet.
dniel
dniel 2026. 06. 09. 14:15
Előzmény: #305966  ktamask
#305968
nem értem mi a probléma...
ktamask 2026. 06. 09. 13:53
Előzmény: #305965  csdobos
#305967
Nq azt csinálja amit dax anno 25500rol.
Aki érti érti.
Izmos esés után több napos szutykolas majd gap down újabb rotty
ktamask 2026. 06. 09. 13:52
Előzmény: #305951  dniel
#305966
Dax long hang seng shrttal.
Furcsa.
Mitől lenne olaj short?
Trump róla?
1* fordul a kocka és raketa
csdobos 2026. 06. 09. 13:51
Előzmény: #305959  Pipacs20
#305965
Persze..
800-760-ig votam benne kb 5 percig..Aztán felment 835-re
Dolgozom. Nem érek rá folyamatosan nézni..
Ott voltak EMA-k,de nem fordították meg rendesen,ezért azonnal zártam. Lehet hogy újra kellett volna nyitni,de nem nyitottam..Azóta látom szèpen elindult lefelé megint..
Én ma csak nézelődök inkább..
ktamask 2026. 06. 09. 13:48
Előzmény: #305963  tom122
#305964
Mozgás alapján elliot 5 kész 4h-n a közép érintésével (+ dupla csúcs)
tom122 2026. 06. 09. 13:23
Előzmény: #305962  tom122
#305963
NQ nál azért mivel hajnalban alá ment a tegnapi nyitóban keletkezett utolsó emelkedő szakasznak igy benne van a dupla csúcs lehetősége is,ebben az esetben a lenti támaszok foghatják
tom122 2026. 06. 09. 13:19
#305962
29300 és 29000 nél van NQ támasz ott holnap jön erős piac mozgató adat,ha Brent fordulna ma akkor lehet még ma is valamilyen nem várható adat
Nesztee
Nesztee 2026. 06. 09. 13:19
Előzmény: #305953  csdobos
#305961
Én zártam a rövidke shortomat (+30 pötty)

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek