Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 16:09

BTEL (Business Telecom)  

link



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 04. 02. 11:10
Előzmény: #15039  Törölt felhasználó
#15040
igazad van, csak huzigálják felfelé, erre kérdeztem tegnap, azt httem a cég vette meg, mert valahogy mindíg felfelé cibálódik a végén.
az viszont kérdés, hogy ha ezt valami "felső" erő csinálja, akkor mennyi pénzt akarnak és tudnak beleforgatni, így nem biztos hogy jól döntöttem az eladás tekintetében.
Törölt felhasználó 2015. 04. 02. 11:01
Előzmény: #15038  Törölt felhasználó
#15039
"ahogy a jelenlegi állást nézem nem döntöttél rosszul."

A mai átlagár 64 Ft, annyi, mint a tegnapi záró és ha most el akarná adni 30e db-ot, 60 alá szórná... (és 64-es átlaga lenne kb.)

Tehát egyelőre 0-án van a pozijával. Az nem számít, hogy 500 db-ot valaki felkötött 75-re...
Törölt felhasználó 2015. 04. 02. 10:57
Előzmény: #15027  ElekBotond
#15038
Köszi Botond!
Számítottam rá, hogy a sok semmi megszólalás között talán lesz egy hasznos is.
Szóval kösz!
ua: tőlem is vettél, de ahogy a jelenlegi állást nézem nem döntöttél rosszul.
amúgy én sem temetem a papírt, főleg mert jól mozog, azaz legalább mozog,szóval hajrá!!
ElekBotond 2015. 04. 02. 10:24
Előzmény: #15036  Törölt felhasználó
#15037
Ok, belátom kár volt reagálnom. A nap végi utolsó kötést nem értette valaki, és mivel érintett voltam benne, elmondtam. Kár volt.
Mindenkinek további jó spekulálást, és nehogy már bárki azért vegyen bármit mert itt valaki noname ismeretlen arra buzdítja! Én tuti nem. Aki mégis ezekre felül, az jobban megérdemli a sorsát, mint én.
Részemről OFF.
Törölt felhasználó 2015. 04. 01. 23:54
Előzmény: #15035  Törölt felhasználó
#15036
És hogy el is hallgatott... Majd holnap jön vissza megint (+ még két új klón nick), hogy ez milyen tuti befetetés/speki, csakhogy legyen vevő az alsó limiten sorbanálló papírjaira.

Hogy unom én ezt. Mindig ugyanez a forgatókönyv.

Ha már az MNB nagytakarít a brokicégeknél, remélem megteszi ezt a BÉT-en is és a fórumbeli kitakarítani valókat is kisöpri, vagy ahogyan Torgyán nevezte az ilyenkor szokásos tavaszi tevékenységet: "féregtelenít".
Törölt felhasználó 2015. 04. 01. 23:39
Előzmény: #15034  Törölt felhasználó
#15035
Teljesen világos hogy miről is beszéltél. A fickó 2 kommentből levezette.
"Mivel 95% felett megegyeztek már a különböző kötelezettségekről" ezt a marhaságot. Ő is hosszan elbeszélgetett Takáccsal
Törölt felhasználó 2015. 04. 01. 23:11
Előzmény: #15030  ElekBotond
#15034
Vicces vagy. Tökéletesen megvalósítottad, amit lent írtam a buta kamuzásról. Neked nem is kellett hozzá több hozzászólás. Egyen belül sikerült ezt produkálnod.

Az elején még kezdő vagy. A vég jön a magadat bennfentesnek sugalmazás:

"Azért vesz az ember, mert vagy chartból dolgozik (nem én vok), vagy elég közeli forrásból sejteni vél irányokat amire felül és reméli a jó irányt."

Szerinted itt ilyeneket bevesznek emberek?

Felhívom a figyelmedet, hogy itt a BTel-nél jó eséllyel bűncselekmények valósultak/valósulnak meg. Te aki most vételre buzdítasz, ennek társtettese vagy. Én mentem a hozzászólásokat és elküldöm az MNB-nek. Így kamuzz és hülyíts...
Törölt felhasználó 2015. 04. 01. 23:09
Előzmény: #15027  ElekBotond
#15033
Nem egyeztek meg senkivel...
Nem lesz tőkeemelés sem
Törölt felhasználó 2015. 04. 01. 23:02
Előzmény: #15030  ElekBotond
#15032
"Kérdezz meg jó hónap múlva és megmondom mire jutottam"

Ezt ismerjük ezekben a topicokban. 2 eset van:
- tovább megy le, akkor örökre eltűnsz;
- visszapattan, akárcsak egy kötésre is valameddig, akkor majd utólag te pont ott adtál el mindent, amivel persze minden bukódat visszakerested, hiába van 800-ról is, mert onnan persze csak icipici csomag van.
Törölt felhasználó 2015. 04. 01. 22:59
Előzmény: #15030  ElekBotond
#15031
"A tévedés beismerésének vélelme azok után amit az elmúlt 1 évben produkált a cég, nem kérdés.
Nem időben elengedni a veszteséget a klasszikus kezdő pszicho csapda"

A ráhígítás pontosan ugyanez... Sőt ennek egy minősítettebb (elkeseredettebb) esete, amikor már nem csak ülsz a bukón, hanem még növeled is azt...
ElekBotond 2015. 04. 01. 22:30
Előzmény: #15029  kereke
#15030
Érdekes megközelítés! A tévedés beismerésének vélelme azok után amit az elmúlt 1 évben produkált a cég, nem kérdés.
Nem időben elengedni a veszteséget a klasszikus kezdő pszicho csapda, még akkor is ha menet közben tisztában voltam vele.
Azért vesz az ember, mert vagy chartból dolgozik (nem én vok), vagy elég közeli forrásból sejteni vél irányokat amire felül és reméli a jó irányt. Ha nem jó az irány az nem a személyemből von le, csak jelzi, hogy ez nem az én pályám.
Kérdezz meg jó hónap múlva és megmondom mire jutottam :)
kereke 2015. 04. 01. 22:10
Előzmény: #15027  ElekBotond
#15029
"Ha meg irány a padló, akkor tanultam belőle egy életre!"

Kizárt! Nem abból tanulsz, hanem abból, ha magyarázatot tudsz adni, miért vettél. Hiszel az igéreteknek? Az nem válasz, az csak a felszín. Mert nagy az eddigi buktád? Langyos, de az nem ad választ, miért hozol ugyanolyan döntést, ami nagy valószínűséggel megint nem megalapozott. Beismerni a tévedést? Melegszik, de a hozzászólásodból látszik, hogy akár be is ismered, ha ... A választ valahol itt kell keresned, hogy miért azonosulsz a korábbi rossz döntéseddel. Miért hiszed azt, ha az nem jó, a személyed értékéből vonna le? Szerintem itt kell keresd a hibát, hogy miért nem kezeled a kockázatot: időnként tönkremennek még becsületes vezetésű vállalatok is.
Törölt felhasználó 2015. 04. 01. 21:36
Törölt hozzászólás
#15028
ElekBotond 2015. 04. 01. 21:22
Előzmény: #15020  Törölt felhasználó
#15027
Szia!
Mivel 95% felett megegyeztek már a különböző kötelezettségekről és valamiért én még mindig nem mondtam le a közel 1,5 éves befektetésem megtérüléséről, 64-en hígítani úgy hogy a többi 800 felett van bent megért egy 2 millás kört. Mivel a tőkeemelés megvalósulásáig tuti csúsznak még egy hónapot, lesz még benne addig rally +/- maxokon, de nekem így most jó volt.
Ha meg irány a padló, akkor tanultam belőle egy életre!
Törölt felhasználó 2015. 04. 01. 20:48
Előzmény: #15024  Törölt felhasználó
#15026
Az általad említett embereknek igen nagy az erkölcsi felelősségük. Hogy valójában ők központilag irányított bérkommentelők vagy csak egyéni partizánakciók valószínűleg soha nem derül ki. Viszont aki részt vett ebben az egész sztoriban a lelkiismeretével (ha van ilyen) számoljon el.
„Megméretett és könnyűnek találtatott” ha szabad idéznem Dániel próféta könyvéből.
A büntetőjogi felelősség egy más kérdés, de remélhetőleg azt a nyomozóhatóságok vizsgálják ki.
Törölt felhasználó 2015. 04. 01. 20:03
Előzmény: #15020  Törölt felhasználó
#15025
Azért mert a papír belsőértéke nulla, nem kell izgulni a fundamentális hatások miatt. A Btelbe van egy ta pont amit lehet játszani jó eséllyel. Ez a 80 forint. Azért csak óvatosan.
Törölt felhasználó 2015. 04. 01. 19:49
Előzmény: #15023  Törölt felhasználó
#15024
Az ilyen kamusok olyan rémesen buták, hogy simán lebuktatják magukat egy hozzászólással később:)

Ennek a fordítottját is sokan produkálták már ilyen topicokban. Megjött mezei spekiként és kérdezett, majd 2 hét múlva már tuti bennfentes infói lettek (hirtelen gyerekkori barátja lett a fővezér pl.):)
Törölt felhasználó 2015. 04. 01. 19:38
Előzmény: #15020  Törölt felhasználó
#15023
Bizonyára megmondod hisz több infód lehet. Te jársz közgyűlésre. Még a fő kamugéppel is beszéltél hosszasan.

#10180) Re: Btel
Értékelés: +1
válasz erre | 2014. december 22. - 16:23
hallgatom ezt a sok mocskolódást, a céggel a papírral kapcsolatban, és szeretnék infót is mondani, mielőtt megint veszteséget generál sok embernek az itt olvasott „információ”
voltam a 19.-n tartott közgyűlésen, és hosszasan beszélgettem a T. úrral.
ez a cég nem csődbe megy, hanem a 10 országban lévő partnereit, (ahova eladták a jogokat) fogja kiszolgálni, busás haszonnal, és folyamatosan.
Ha megszavazzák 29.-n a tőkeemelést, kifizetik a tartozásaikat, és befejezik a beruházásokat, majd elkezd beáramolni a kiszolgálásból adódó pénz.
R. töretlenül benne van a cégben, és jóval több pénzzel, mint az itt ismeretes.
R.-nek nem éri meg bedönteni ezt a céget, mert nem ez az üzletpolitikája, és ezzel a cselekedetével a nevét is beáldozná.
Nekem van is papírom elég, olcsón is vettem de nem 125-re spekulálok vele. A cég sem névértéken fog pötyögni.
Nem azért írok hogy bárki vegyen, a cég amúgy is fog venni eleget 05.-től
csocso70

Kérdésre kérdés, ha nem sértelek meg. Mi lett a rengeteg hazugságból, amit állítólag Takács levezetett neked dec. 19-én?
gummymaci 2015. 04. 01. 19:14
Előzmény: #15017  ExLexPlex
#15022
Inkább fizess egy sört,megóvlak az e fajta bukásaidtól!Csak annyit invesztálj ami nem fáj!
Törölt felhasználó 2015. 04. 01. 18:57
Előzmény: #15020  Törölt felhasználó
#15021
ja, és pont eső tendenciában!

Topik gazda

marklovassy
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek