Topiknyitó: prfecó 2009. 11. 25. 18:26

setésinfluenza 8,7 millió ember nem oltatta be magát , még sincs bajuk  

média hiszti az van.



2008-ban ÁzsiábanSARP nem hozta meg a lét

2009-. ben nagyobb média pánik Európában több pénzt lehet összehozni.



Minden Európában meghallt betegben megtalálható a normál influenza vírusa. Szeretném már ezt is hallani a médiában
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 12. 01. 22:05
Előzmény: #677  Törölt felhasználó
#680
Törölt felhasználó 2009. 12. 01. 22:01
Előzmény: #674  prfecó
#679
fecókám, mi szükség van erre a kurucinfós tempóra? elfogytak az érvek? pedig a gazdáid beoltatták magukat, ebben biztos lehetsz. nem számítanak rád hosszú távon, úgy tűnik.
Törölt felhasználó 2009. 12. 01. 21:14
Előzmény: #674  prfecó
#678
Ebből a megnyilatkozásodból azért kiderül, hogy te nem lehetsz Nagytudású doktor, aminek láttatni szeretted volna magad.

Bértollnok te lehetsz. Az, hogy kié, vagy mié az mindegy.
Akkor írok, amikor kedvem tartja, és amikor ilyeneket olvasok, mint a te "érveid".
Törölt felhasználó 2009. 12. 01. 21:14
#677
link jó éjszakát
Törölt felhasználó 2009. 12. 01. 21:04
Előzmény: #670  gabriellusz
#676
Egy csak influenza elleni védőoltásra szakosodott cég nem kereshet valami sokat, hogy a nagy gyógyszergyárak irigyeljék. Sőt olvastam valahol hogy nem is szívesen kutatnak ezen a téren, mert kicsi a fizetőképes kereslet.
A depresszió elleni szerek biztos menőbbek.

Szerinted, ha tendereztetünk, meg magyar módra 3 körben bírósági döntésre kell várni, akkor mikorra lenne elérhető a védőoltás? A szlovákok vesznek a franciáktól (drágábban, mint amennyit az Omninvest itthon kért érte), és majd januárban kezdik szállítani. Nekik jobb?
Ahol van helyi gyártó, ott szerintem egy sem vesz külföldről (amíg az EU bürokratái fel nem figyelnek és meg nem tiltják...lehet menni árulkodni Brüsszelbe és követelni a tendereztetést...agyrém)
Törölt felhasználó 2009. 12. 01. 21:00
Előzmény: #674  prfecó
#675
És te ki vagy, aki munkaidőben beszéli le az embereket egy védőoltásról (amiben sorban halnak meg), mert nem ő keres rajta?
prfecó 2009. 12. 01. 20:47
Előzmény: #672  gabriellusz
#674
valaki írta vannak bértollnokok

ugy tünik munkaidőben nyugi gyártja a linkeket

feketevipera szintén munkaidőben tevékenykedik , de aztán délután már pampam az aktív.

péznyelő külön kategoria . Ő független, MDF -s és erre nagyon ügyel , nehogy véletlenül is jobboldali vagy konzervatív dologra mondjon esetleg valami jót.

sanka az ász , ő az igazi kockafejű , vagy ahogy régebben mondták panelproli
Törölt felhasználó 2009. 12. 01. 20:46
Előzmény: #669  prfecó
#673
Ja, innen fúj a szél! Nem vagytok benne az üzletben!

Akkor csak vacak lehet, de legalábbis más pénztárcáját gazdagítja.
Hol a felelősség nagytudású???
gabriellusz 2009. 12. 01. 20:42
Előzmény: #671  prfecó
#672
hogy miért nem talál meg engem egy ilyen cégnél egy zsíros kis pozíció. (a szóvivőjük olyan kidobólegény forma)
prfecó 2009. 12. 01. 20:40
Előzmény: #670  gabriellusz
#671
Elég sok titok lengi körül gazdaságilag is a céget.

A fejlesztő gyógyszerkutatok nem nagy szakemberek , de nem is kell mert hozott anyagból ( WHO) dolgoznak.

Legfeljebb üzleti érdekeik miatt erősebb vagy gyengébb a hatóanyag . Esetleg kétszeres oltást favorizálnak vagy egyszerit.

Tőkeerejük nincs , mert nem hajlandók nagykereskedelmi szintre vinni tevékenységüket.
Ügyvezetőjük a szakmában nem tul ismert.
Minden politikusi garniturával megtaláltálk a csatornákat , de Kökény-Falus volt mindig a kijáró. Kóka hozta a csapathoz Gyurcsányt , még a H5N5 sikertelen vakcina alkalmával.

gabriellusz 2009. 12. 01. 20:32
Előzmény: #669  prfecó
#670
Az üzleti életben a versenytárgyalás a tender bevett forma. Mo-n csak az Omninvest képes a vakcinát előállítani? Ha igen ki állapítja meg ill. kontrollálja a vételárat. Milyen költségtényezőket tartalmaz a vétalár. Sarc és hadiadó meg választási pénz van -e benne.
Ha van alternatív cég miért nem kap esélyt a versenybe szállni. Jobb lenne, ha a profit nem cipruson bejegyzett magyar gazdasági bűnözők zsebében landolna.
Miért nincs export és ebből származó állami bevétel???
G
prfecó 2009. 12. 01. 20:27
#669
látom gyönyörüen írtok

nem látom nyugit és a százszoros linkejeit
mi van vele, elfáradt

aki nem értette a Pharmafontana hívott meg , mert velevagyok üzleti kapcsolatban.

Igen és szívesen árusítánk mi is ezt a csodaszert , olcsobban , mint az állam.(kb 300-400 Ft-al)

Ezt körübelül már egy hete bejelentette a gyógyszerésztársadalom.
gabriellusz 2009. 12. 01. 20:26
Előzmény: #667  Törölt felhasználó
#668
visszatérve az alptémára-egyszerűen nem hiszek semmiféle madár sertés, marha csiga és egyéb kórokban.
Az influenza bizonyára létezik, állítólag nincs rá gyógyszer, ki kell feküdni. Nekem hálistennek még nem volt szerencsém vele találkozni.
A stressz a bizonytalanság generálása az rondább betegség "ezerszeres" a halálesetek száma évente. Csak az még nem üzlet. De majd ha kitalálják a védőoltást ellene....
G
Törölt felhasználó 2009. 12. 01. 20:20
Előzmény: #664  gabriellusz
#667
Nagyon sajnálom a 3. fiad tragédiáját. :((

Igazad van az általános népegészségügyi állapottal és edzettséggel kapcsolatban.

Ebből még nem következik, hogy aki egészséges, az megússza.

Ebből még nem következik, hogy akinek gyengébb az egészsége, ellenálló képessége, általános állapota az ne menekülhessen meg egy védőoltás által.
gabriellusz 2009. 12. 01. 20:16
Előzmény: #665  Törölt felhasználó
#666
A halál az élet része-semmi különös nincs benne. Imádkozzunk a tisztességben elhunytakért.

A meggondolatlan mondatért már elnézést kértem kár rágódnod rajta.

Felháborodásomat az önhibájukból betegek, illetve lógósok iránt fenntartom. Egyébként rájuk vonatkozott a fiaimtól kölcsönzött félresikerült duma :-)

üdv:
G
Törölt felhasználó 2009. 12. 01. 20:09
Előzmény: #663  gabriellusz
#665
"nekem a 3.fiam halt meg orvosi hiba következtében- "

Őszinte részvétem.

Ez bár az orvosokhoz és az egészségügyhöz való viszonyodat abszolút érthetővé teszi, de így még érthetetlenebb sajnos az a stílus ahogyan a betegeket, elhunytakat illetted (persze, ha valóban így van). Képzeld el, ha a te esetedről szóló híreket valaki hozzád hasonló úgy kommentálná, hogy "ennyi hycomat a világon nincs. itt mindenki rokkantnyugdíjas múmia, persze hogy elpatkol minden kis" kezeléstől...

Nekem néhány éve meghalt apukám. Nem betegségben. Azóta kicsit másképpen kezelem a halál kérdését.

Persze az is lehet, hogy a történtek következtében ez egy védekezési reflex a részedről, hogy így állsz hozzá a halálhoz. Mások halálához. De ettől ez még nem lesz elfogadható.
gabriellusz 2009. 12. 01. 20:03
Előzmény: #663  gabriellusz
#664
a tisztánlátás végett az idézett szöveg teljes hosszban:

"azért nem ártana körülnéznetek kis hazánkban
ennyi hycomat a világon nincs.
itt mindenki rokkantnyugdíjas múmia, persze hogy elpatkol minden kis vírustól.
Az egészség itt nem érték-sőt a betegség megélhetési forma.nagy gáz ami itt van. 50 évesen felfutok a mont balanc-ra, taknyos kölkök meg a másodikra lifttel mennek. "
Természetesen elnézést kérek ha valakit megbántottam volna kicsit elhamarkodott indulatomban.
Azokra a milliókra gondoltam akik adófizető munka helyett a megélhetési betegségbe menekülnek. Csak az én környezetemben tudnék tucatnyit mondani.
Én elég sok pénzt és energiát fektetek abba , hogy megőrizzem az egészségemet.
Azokra gondolok akiknek cigire sörre futja-de életükben egy percet sem áldoztak,egy fillért sem költöttek az egészségük megőrzése érdekében.

ennyi:
gabriellusz 2009. 12. 01. 19:48
Előzmény: #662  Törölt felhasználó
#663
nekem a 3.fiam halt meg orvosi hiba következtében-
jaj ne nyafogj már az internetes kommunikáció már csak ilyen ha nemteccik egy beírás ne reagálj rá.
Törölt felhasználó 2009. 12. 01. 19:37
Előzmény: #660  gabriellusz
#662
Kedves gabriellusz, nem csavartam a szövegeden semmit, ezt te írtad pontosan ennek a témának kapcsán, pontosan az elhunyt emberekről, pontosan ilyen formában, ahogy idéztem.

Betegségben neked még nem halt meg senkid? Ha igen, akkor rá is azt mondtad, hogy "rokkantnyugdíjas múmia" és, hogy "elpatkol"?
Törölt felhasználó 2009. 12. 01. 19:32
Előzmény: #657  pampa
#661
Ez a doki az országban a legnépszerűbb cikk szerzője. :)) Nekem is elküldte a fiam, de addigra én is olvastam.
Utána vakmajom írt róla a honlapján (ha a vakmajom nick mond a topicba írogatóknak valamit), de ő úgy számolta, hogy napi 2l bor tartalmaz annyi hatóanyagot :), mint a Tamiflu nevű GYÓGYSZER (nem vírus megelőző). Ez azért soknak tűnik. :))

Nekem a fülembe cseng az idős gyermekorvos szava régről, aki azt mondta, hogy a vírust megelőzni nem lehet. Amikor megtámad, akkor kell legyőzni, gyógyítani.

Topik gazda

prfecó
3 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek