greenman76

Regisztráció: 2020-06-14 23:14:31

Hozzászólások száma: 2 078

Utolsó hozzászólás: 2026-06-01 22:39


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

100 831
2026. 05. 30. 10:01
265 803
2026. 05. 30. 09:17
43 607
2026. 05. 30. 09:49

utolsó 20 hozzászólás

Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 06. 01. 22:39
Passz, az kimaradt...
Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 06. 01. 22:16
Egyébként nagyon elzárt, igazán semmihez sem hasonlítható külön kis világ ez még a II. kerületen belül is. Kisebb korában gyakran jártam arra a gyerekkel egy Aldi -s kör után, amikor még gesztenyegyűjtő mániája volt Hűvösvögyi út mellékutcáiban...
Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 06. 01. 21:56
Abszolút nem hivalkodó, nagyon ízléses.
Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 06. 01. 20:05
Először a Napvirág utcával kevertem (nagyjából felette van), nekem meg az a környék a kedvencem. 
A linkelt ingatlan igazi kuriózum, gyönyörű ház, fantasztikus helyen ám komoly áron.
Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 05. 31. 14:01
Akkor egy tanár se végezzen jó munkát, hiszen az általa megtanítottak miatt jut előbbre a diák..... és esetleg keres nagyon - nagyon sokat, jóval többet, mint az adott tanár...
Ez borzaztóan demagóg, nem vagy te kicsit komplexusos...??
Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 05. 31. 13:19
Nagyon sok mindenre elő lehet már fizetni, én már szinte követni sem tudom ezeket.
De pl. gyerekeimnek nem adtam korlátlan netet, minek...???
Annyi van, hogy elszórakozzon vele szabad idejében, de suliba tanulni jár (amúgy isle kell adni a telefonokat), filmet meg töltögessen le otthon.
Ha meg többre van igénye, ott a nyári munka...
Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 05. 31. 13:10
Való igaz, nem tartom olcsónak a burkolók munkáját, de mivel egy jó burkoló olyan minőségben tud dolgozni ahogy én ha akarnék sem tudnék, ezért elfogadom azt.
És megfizetem, gond nélkül...
Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 05. 31. 11:16

Jó a korlátlanság meg minden "bizbaz" előfizetés, de ha ennyit kell érte dolgoznod, lehet nem neked való...
Magyar Állampapír tulajok 2026. 05. 21. 14:31
Nem, hogy nem kötelezi, fehéren - feketén le van írva, a visszaváltás a lejárat napján garantált.
Szóval sem mondtam, hogy bármi is változna, DE valahogy még sem mernék mondjuk pl 50 millióval lefogni egy újépítésű lakást úgy, hogy a fennmaradó részletet majd évek múlva, de a lejárati idő előtt kellene teljesítenem....
De lehet én vagyok a gyáva...
Magyar Állampapír tulajok 2026. 05. 21. 14:04
Eszembe sem jutott anno, hogy ne fizetnék ki a kamatokat, magas kamaton bezárni is baromság lett volna, hiszen az állam érdeke nem a drága, hanem az olcsó finanszírozás.
Kormányváltás történt, nem tudható, hogy az új hatalom miként gondolkodik erről, a százalék növelése akár simán benne lehet, ami nagyobb állománynál nagy veszteség jelenthet.
Magyar Állampapír tulajok 2026. 05. 21. 13:37
Nagyon kicsi az esélye ez tény, de a százalék módosításának már egyáltalán nem, az nagyon is életszerű.
Nagyobb tételnél azért az már fájhat...
Magyar Állampapír tulajok 2026. 05. 21. 12:25
Tisztában vagyok az előnyökkel és a hátrányokkal, a jövőt nem ismerem sajna..😀
Nekem inkább az ingatlanok a pálya, hosszabb távon abban gondolkodom, így a biztos és ingyenes kiszállás a legfontosabb.
Magyar Állampapír tulajok 2026. 05. 21. 12:05
Egyelőre a tartás mellett voksoltam, csak a kis ördök néha piszkálgatgat....
A 3. év az ami nagyon bizonytalan.
A 2027 -es (8 hónap hátra) 7 % -ost is nehéz szívvel dobtam...
Magyar Állampapír tulajok 2026. 05. 21. 11:43
A fixmáp 2028 -as lejáratú 6,5 % -os papírját dobnátok, ha csakis máp+ -t akarnék venni?
Az 5 évet majdnem biztos nem várnám ki, kb 3 évben gondolkodok.
Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 05. 21. 11:42
Bocs, nem ide szántam....
Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 05. 21. 11:42
A fixmáp 2028 -as lejáratú 6,5 % -os papírját dobnátok, ha csakis máp+ -t akarnék venni?
Az 5 évet majdnem biztos nem várnám ki, kb 3 évben gondolkodok.
Magyar Állampapír tulajok 2026. 05. 21. 10:22
Nem vonnak le semmit, csak jelzik mennyit fogsz kapni, ha idő előtt visszaváltod....
Magyar Állampapír tulajok 2026. 05. 20. 22:26
A jövőt nem látom, kockázat bőven van.
80% máp+ és 20% fixmáp mellett tettem le a voksom...
Magyar Állampapír tulajok 2026. 05. 20. 21:30
Nekem már ez jött fel.
Tegnap megtettem a téteket, csak kíváncsiságból néztem rá, úgy rémlett, anno is volt valami hasonló egy lefelé váltásnál.
Magyar Állampapír tulajok 2026. 05. 20. 21:11
Webkincstár OFF
Micsoda véletlen....

friss hírek További hírek