Nézegetem mely cégek lehetnek még trendi szektorban (human robotics, semi) nem teljesen túlárazva. Valakinek van esetleg véleménye ezek valamelyikéről: APH, TEL, HEI, PH, EMR, CGX
Regisztráció: 2009-09-15 09:11:40
Hozzászólások száma: 577
Utolsó hozzászólás: 2026-06-10 23:19